Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

+12
Melgirl
WEYLAND-YUTANI
pustinja
Iron Man
Stevo Largo
tanuki
Amyicha
evitaa
fernando torres
Prop
gio_deluxe
m
16 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by Neu čet oľu 05, 2009 1:48 pm

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme?jeste i vi takvi? ne znam di da stavi temu pa sam tu
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty999 / 999999 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by m čet oľu 05, 2009 1:49 pm

to baš spada pod ostale sportove ......... IZAZIVANJE NEREDA .............. to je posebna disciplina ..........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty14 / 99914 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by m pet oľu 06, 2009 7:09 am

mislim da bi to trebalo strogo kažnjavati . financijski .....
jel da uvedu kazne recimo od 1000 kn za jednu baklju ..........
malo tko bi ih palio ........ makar tekma bez baklje nije tekma ........... moje mišljenje .....

a o neredima ......... pa moram reći da sam za strogo kažnjavanje ........
neide mi u glavu da svaki put poslije tekme nekoliko devetki i dvanajstica budu uništene ....
uvijek jedni te isti rade pizdarije . i tribina je postala nekakva vrsta poligona za nekakvu vrstu dokazivanja pojedinih idiota ..........

jebiga plavaca bude malo a na tribini .... a bude par tisuća navijača i od toga bar 100 bedaka .... malo sam rekao .....
koji misle da imaju nekaj za objasniti onim poluoklopljenim plafcima ..... pa se prave pametni .... i onda plafci počnu raditi svoj posao ..... i eto nereda .........
i rijetko tko bude kažnjen .........

o neredu ..... na stadionima i oko njih ........ biti če ih uvijek .............. nemožeš to samo tako riješiti .... englezi probali ........ sada se ne piče po stadionim , oko nji ......... nego se dogovore pa se popiče negdije na livadi ... u prirodi ........... ha ha ha .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty14 / 99914 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by Neu pet oľu 06, 2009 8:21 am

ja ne kontam poantu toga?zašto se sukobe međusobno? šta imaju od tog?

dajte jebemu sve nemojte da ja kao žensko moram postat u ovoj temi,di su drugi muški??????
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty999 / 999999 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by m pet oľu 06, 2009 8:25 am

.......... namaju ništa .......... od toga .........

bio sam jednom prisutan kada su se potukli boysi na tribini ......... zato što dvojica nisu navijala ..... nisu bili dovoljno glasni po mišljenju nekih pojedinaca ... pa su dobili po njonjici ....... eto koji glupi razlog .........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty14 / 99914 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by gio_deluxe pet oľu 06, 2009 9:08 am

dok su Mamići,Markovići i čak i Bandići u hrv.nogometu,ne to zaboravi.
dok se piše o BBB,ne piše se o tome di su pare(od transfera,od grada...)
BBB-i njima ustvari rade uslugu,a da ni neznaju.
za druge klubove neznam
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty41 / 99941 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by m pet oľu 06, 2009 9:52 am

. nemoj se ljutiti . ali nema mamič veze sa time ........ bandinjo još manje ........
toj pitanje kučnog odgoja po meni ......... jebiga .........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty14 / 99914 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by gio_deluxe pet oľu 06, 2009 10:05 am

mislim da bi to trebalo strogo kažnjavati . financijski .....
jel da uvedu kazne recimo od 1000 kn za jednu baklju ..........
malo tko bi ih palio ........ makar tekma bez baklje nije tekma ........... moje mišljenje .....




neće biti drastičnih kazni ,dok je veća mafija u loži od mafije na trib inama!!

sloboda navijačima
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty41 / 99941 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by m pet oľu 06, 2009 10:10 am

da da .. sloboda navijačima .......... ali ne hooliganima ..............
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty14 / 99914 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by Neu čet tra 23, 2009 12:59 pm

^^slažem se definitivno
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty999 / 999999 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by Prop čet tra 23, 2009 1:01 pm

Što i nasilju svake vrste-najgore moguće!!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty108 / 999108 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by fernando torres ned svi 10, 2009 3:45 pm

Policija pucnjevima u zrak prekinula tučnjavu Torcide i Bad Blue Boysa!

Letjele su stolice u kafiću na benzinskoj, torcidaši su prema Zagrepčanima bacali kamenje. Sve je trajalo par minuta, a onda je policija silom otjerala navijače Hajduka
Na benzinskoj pumpi u Nadinu, u neposrednoj blizini Zadra, dogodio se veliki fizički obračun Torcide i Bad Blue Boysa. Navijači Hajduka u desetak kombija kojima su putovali prema Rijeci, zaustavili su se na benzinskoj pumpi u Nadinu i potom su s druge strane uočili navijače Dinama koji su išli u Šibenik na utakmicu Modrih.

Navijači Splićana preskočili su ogradu autoputa i ne mareći za promet koji se odvijao u tom trenutku sjurili su se na benzinsku postaju s druge strane autoceste, krenuvši u fizički obračun s manjom skupinom navijača Dinama. Pritom su torcidaši riskirali vlastite živote na autocesti, jer začuđeni vozači nisu imali vremena snaći se u toj potpuno neobičnoj slici, jer se gotovo stotinjak osoba odjednom našlo na autocesti. Letjele su stolice u kafiću na benzinskoj postaji, prema Zagrepčanima su torcidaši bacali kamenje i sve što im je došlo pod ruku. Izgred u Nadinu potrajao je nekoliko minuta, dok policija nije upotrebom sile otjerala torcidaše na njihovu stranu autoceste. Policajci su u cijeloj toj galami i metežu bili prisiljeni pucati u zrak da smire podivljalu rulju, točnije jedan policajac ispalio je nekoliko hitaca. Nakon toga sitacija se počela primirivati. U Operativnom dežurstvu PU ličko-senjske kažu da policija drži stanje pod kontrolom i da je angažirano više pripadnika specijalne policije.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty57 / 99957 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by m pon svi 11, 2009 8:11 am

pa katastrofa ...........

pa kaj im je to trebalo .............
koji seljaci ........
ma ispričavam se seljacima .............. što takve debile bez 10 dkg mozga nazivam seljacima ..............
seljaci su pošteni , radišni ljudi ...........

ne kužim što su mislili sa time dobiti ........
stvarno nekuži ljude koji se tako idu tuči bet nekoga razloga ........
samo zato što drugi lik ima na majci grb nekog drugog kluba ...........
što voli svoj klub a ne njihov ...........
i ta silna vrijeđanja ......... stvarno mi to nije jasno .............
balkan ,,,,,,,,,,, e to je to ..........
znam ja da toga ima i u engleskoj , italij , itd ..........

i di je ta policija naša ........... tko zna što bi se dogodilo da ovi plavci nisu slučajno naišli ..... mrtvih , ranjenih ............ katastrofa ........ ništa drugo .......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty14 / 99914 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by evitaa čet lis 15, 2009 12:31 am

Mislim da je toliko nasilje na stadionima samo stvar osobne kulture i kučnog odgoja(čast iznimkama), jer takvo ponašanje sigurno ne prati dečke i (cure naravno)koji su došli radi same utakmice.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty0 / 9990 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by Amyicha ned oľu 28, 2010 10:29 am

mislim da su ti ljudi glupi i bez imalo mozga Wink da su imalo normalni nebi to radili
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty113 / 999113 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by Gost ned oľu 28, 2010 2:35 pm

Neukrotiva je napisao/la:Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme?jeste i vi takvi? ne znam di da stavi temu pa sam tu

ne. nisam nogometni navijač, nemam veze sa tim neobrazovanim tulipanima. navijam samo za sebe.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by m pon oľu 29, 2010 9:16 am

nebi vjerovao kolio ih ima na tribin a da su diplomirali ...
a rade pizdarije ....

tako da neobrazovani tulipani ti baš ne stoji .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty14 / 99914 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by gio_deluxe pon oľu 29, 2010 9:23 am

kada su Engleski huligani harali stadionima ( dok ih nije čelična riješila ) , pokazalo se da su ti huligani uglavnom ljudi viših struka koji od pon. do petka rade na svojim dobro plačenim poslovima ( odvjetnici , ekonomisti ..... ) , a u subotu obuku dresove i idu se ubijati . obrazovanje nema veze s nečijom kulturom , odnosno nekulturom .
to neki i ovdje dokazuju
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty41 / 99941 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by m pon oľu 29, 2010 9:44 am

da , da tako je ....

ma znam ih ja nekolicinu koji tak imaju neku čudnu potrebu napraviti pizadriju , potuči se iz nekog samo njima znanog razloga a svi diplomirali , jedan če skoro i dr, biti ....
tak da ....

to ima veze sa kulturom i odgojem a ne stručnom spremom i obrazovanjem
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty14 / 99914 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by tanuki pon oľu 29, 2010 9:51 am

profesionalne sportove bi trebalo zabraniti!
zašto navijaći ne igraju nogomet hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty700 / 999700 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by gio_deluxe pon oľu 29, 2010 10:03 am

hammer tko kaže da ne igraju ?
samo ne igraju profesionalno .
kako misliš zabraniti prof.sportove ? misliš da postoje samo kao amateri ?
hmm , čuj kada je kapital u svemu toliko bitan , kako se sport može izdvojiti iz toga ?
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty41 / 99941 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by Stevo Largo pon oľu 29, 2010 8:42 pm

nek se mlate kad su glupi kavica
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty20 / 99920 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by m čet oľu 03, 2011 2:01 pm

http://www.jutarnji.hr/navijac-dinama-dobio-cetiri-godine-zatvora-jer-je-izbio-oko-policajcu/929097/

nakon ovoga če biti sve rijeđi , bilo je i vrijeme ...........
mada misli da je ovaj dečko žrtveni puc .........
nekako imam dojam da nije htio izbiti oko liku ali eto dogodilo se ..
sada če svi oni dobro razmisliti kaj delaju ...........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty14 / 99914 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by Iron Man čet oľu 03, 2011 2:04 pm

slažem se, možda i nije htio ali se dogodi, kazna je fer, šta ćeš, možda bude sad manje nereda
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty336 / 999336 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by m čet oľu 03, 2011 2:08 pm

misli da če biti sve rijeđe nasilje na stadionu i oko njega nakon ove presude
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty14 / 99914 / 999Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty

[Vrh] Go down

Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme Empty Re: Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.