Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

+12
Amante
Amyicha
tanuki
H[a]D
Neukrotivi pastuh
Love
goc
stidljiva ljubičica
fosforica
sanjich
Hitman
Neu
16 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty Re: Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

Postaj by Love sub sij 09, 2010 3:50 pm

A jbg,suosječam sa tobom,kad je moja baka umrla ja sam na hitni završila a ti si morao pit te tablete,nadam se da je sad ok sve kod tebe smajlić
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty Re: Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

Postaj by H[a]D sub sij 09, 2010 3:52 pm

Je je, sve je ok sada =)
H[a]D
H[a]D
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 21.08.2009
Broj postova : 1277
Reputacija Reputacija : 73
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty Re: Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

Postaj by tanuki sub sij 09, 2010 3:55 pm

Fizička aktivnost je najbolji lijek.
Ali ako nisi fizikalac Laughing onda je bolje ne piti.
i seks je fizička aktivnost Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty Re: Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

Postaj by Neukrotivi pastuh sub sij 09, 2010 4:00 pm

tanuki je napisao/la:
Fizička aktivnost je najbolji lijek.
Ali ako nisi fizikalac Laughing onda je bolje ne piti.
i seks je fizička aktivnost Laughing
Je, rep + Laughing
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty72 / 99972 / 999Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty Re: Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

Postaj by Amyicha sub sij 09, 2010 6:59 pm

ne uzimam nikakve tablete za smirenje. i mislim da ih nebi trebala uzimati XD a sad to šta ljudi uzimaju očito misle da su im potrebne i da ne mogu bez njih.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty Re: Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

Postaj by Amante ned sij 10, 2010 11:47 am

Neki su ljudi prisiljeni piti antidepresive.
Amante
Amante
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 415
Reputacija Reputacija : 14
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty Re: Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

Postaj by evitaa sri vel 03, 2010 8:19 am

Ne uzimam tablete za smirenje a koliko znam da izazivaju ovisnost , tako da se treba držati dogovora sa liječnikom i piti ih kako je prepisano , a također niti prestajat piti na svoju ruku .Nažalost tablete se kod nas sve više uzimaju na vlastitu ruku , kao bomboni ,tako da je dostupnost raznoraznih lijekova očita pa tako i mladi koriste ali ne za liječenje već dosta često za konzumiranje sa alkoholom koje stvara poludrogirana stanja koja često završavaju kobnim posljedicama.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty Re: Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

Postaj by pustinja sri vel 03, 2010 8:34 am

Antidepresivi ne izazivaju ovisnost, anksiolitici da. Dakle ako se uzima nešto od antidepresiva nema zabrane upravljanja vozilom i niza drugih popratnih pojava recimo antidepresiv poput Fevarina radi nešto sa seratoninom i nema nikakvih nuspojava osim eventualno pospanosti u početku uzimanja.
Anksiolitici za razliku od antidepresiva (bazirani na alprazolamu poput helexa, misara i sl) izazivaju ovisnost ali se i lako skinuti sa njih iako puno ovisi o karakteru osobe ali je dobro da ne idu bez recepta.

Naravno da je što manje kemije to bolje, treća skupina su hipnotici i oni također izazivaju ovisnost (tablete za spavanje) ali u tu skupinu spada i alkohol pa ne treba dalje ništa objašnjavati.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty Re: Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

Postaj by scorpio57 sri vel 03, 2010 10:28 am

Da uzimam i nije se lako skinuti sa anksiotika
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty Re: Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

Postaj by eva kant sri vel 03, 2010 10:57 am

ljudi si svakako ne bi trebali sami postavljati dijagnozu i na svoju ruku uzimati antidepresive, već potražiti stručnu pomoć.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty Re: Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

Postaj by pustinja sri vel 03, 2010 11:09 am

To svakako, ja bi zabranio izdavanje bilo kakvog antidepresiva bez recepta jer niti lijekovi te vrste ne funkcioniraju sami po sebi već u kombinaciji s adekvatnom terapijskom grupom.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty Re: Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

Postaj by eva kant sri vel 03, 2010 11:22 am

mislim da farmaceutska industrija najviše profita izvlači upravo na antidepresivima i raznim pilulama za lilule.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty Re: Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

Postaj by scorpio57 sri vel 03, 2010 11:35 am

eva kant je napisao/la:ljudi si svakako ne bi trebali sami postavljati dijagnozu i na svoju ruku uzimati antidepresive, već potražiti stručnu pomoć.

Normalno ništa ne uzimam bez liječničke preporuke,ali činjenica je da na nama isprobavaju svašta i stvaraju ovisnike
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti? - Page 2 Empty Re: Antidepresivi -trebaju li ih ljudi piti?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.