Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IPhone official topic

+27
rider331
m
Iron Man
THUNDER_DINIX
Dr.Kiyu
Purgy
Prop
Hate
Neu
Noidan Kirot
Love
Narco
zagi988
Stevo Largo
AryMan
cokakoka
9
Amyicha
stitch
Turrican
tanuki
mala_lutkica
Hell
Grof Vuger
Sasuke
House
Achilles
31 posters

Stranica 5 / 27. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next

Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by THUNDER_DINIX pet svi 07, 2010 8:34 am

i ja
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty889 / 999889 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by House pon kol 09, 2010 9:35 am

Što nam donosi budućnost

IPhone official topic - Page 5 Evolution-of-apple-mobile-products

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty390 / 999390 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by stitch pon kol 09, 2010 11:16 am

stitch
stitch
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 09.02.2010
Broj postova : 1021
Reputacija Reputacija : 429
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty15 / 99915 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Na iPhoneu gledao kako mu pljačkaju dom!

Postaj by AryMan čet ruj 30, 2010 11:35 pm

Aplikacija za nadzor
Na iPhoneu gledao kako mu pljačkaju dom


Tehnologija često pomogne pri hvatanju kriminalaca, no nažalost, nemaju sve priče sretan završetak. Vincent Hunter je zahvaljujući aplikaciji za iPhone promatrao kako se u njegovom domu odvija provala.

Dok je bio na odmoru, Hunter je primio obavijest od svoje iCam aplikacije za iPhone: nešto je aktiviralo detektore pokreta u njegovom domu. Upotrijebio je aplikaciju kako bi se spojio na sigurnosne kamere u svom domu, nazvao policiju a onda bespomoćno gledao kako se odvija pljačka.

Hunterova osiguravajuća tvrtka kontaktirala je policiju u isto vrijeme kad i on, no svejedno je gledao kako pljačkaši odlaze prije nego je policija stigla. Nije objavljeno što su uzeli, no lopovi još uvijek nisu uhvaćeni.

iCam aplikacija za iPhone je nalik mnogima koje možete instalirati na računalo kako biste pratili događanja dok vas nema doma. Pomoću nje moćete pratiti video i audio s do četiri kamere. Nije baš jeftina, stajat će vas pet dolara, no odlično će poslužiti imate li dijete ili kućnog ljubimca, pa čak i kao dio vašeg sustava osiguranja doma. Hunteru nije pomogla uhvatiti provalnike, no odlično će poslužiti ako ne znate koji susjed vam redovito prevrne kantu za smeće u jutarnjim satima.

izvor: net.hr
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty405 / 999405 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by House pet lis 01, 2010 6:35 am

Dobra fora, zbilja su stavili svakakve mogućnosti u taj iPhone, al ovo, gledao je bespomoćno kako kradu, mora da je ludio...

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty390 / 999390 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Love pon sij 10, 2011 6:30 pm

taj ajfon je bas gubica gore
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty672 / 999672 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Neu sub vel 12, 2011 11:06 pm

Na Mreži su se pojavile glasine da Apple prirprema manji model iPhonea koji će imati 2,8 ili 3 inčni ekran
Više smo puta tijekom ovih godina čitali o tome kako Apple planira manju verziju iPhoena - pričalo se o iPhone Miniju, a sad su se na Mreži ponovno pojavile informacije o manjem uređaju koji bi se trebao zvati iPhone Nano. U Jobseovoj kompaniji o manjem uređaju navodno razmišljaju zbog sve veće konkurencije telefona koji rade na Androidu i koji korisnicima nude puno veći izbor kada je putanju veličina ekrana u odnosu na Apple i iPhone koji, od kad se pojavio, uvijek ima istu veličinu ekrana. iPhone Nano navodno bi trebao imati ekran dijagonale oko 2,8 ili 3 inča te bi trebao koštati samo 200 dolara - bez ugovora. Nižu cijenu proizvodnje Apple bi postigao korištenjem starijih i jeftinijih komponenti. Naravno, kao i uvijek do sada, riječ je o glasini koju Apple ne želi komentirati tako da nam ostaje čekati neke službene informacije i nadati se da će se to dogoditi što prije. (hj)

Izvor: pcchip.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty999 / 999999 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Neu pet vel 18, 2011 9:27 am

Nove glasine kažu da bi Apple mogao koristiti jeftinije komponente kako bi iPhone bio cjenovno pristupačniji

Pojavile su se nove glasine oko sljedećeg/sljedećih modela iPhonea, a te su da Jobseova kompanija u bližoj budućnosti ne namjerava predstaviti manju verziju iPhonea. Te su informacije objavili u New York Timesu pozivajući se na "osobu blisku Appleu" koja je rekla da manje dimenzije iPhonea ne znače da bi taj uređaj bio jeftiniji, a s takvim uređajem pojavili bi se i problemi s aplikacijama koje bi trebale raditi na manjem ekranu.

Ono što u Appleu žele jest učiniti njihov smartphone jeftinijim, time i dostupnijim širem tržištu pa razmišljaju o korištenju jeftinijih komponenata. U Appleu naravno ne žele komentirati ove glasine tako da nam ostaje sačekati još koja četiri mjeseca i saznati što nam je to ova kompanija pripremila. Ne bi imali ništa protiv jeftinijeg iPhoena. (hj)

Izvor: pcchip.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty999 / 999999 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Turrican pet vel 18, 2011 4:58 pm

Neu je napisao/la:Nove glasine kažu da bi Apple mogao koristiti jeftinije komponente kako bi iPhone bio cjenovno pristupačniji
eh, kad Jobs umre ode kvaliteta izrade dolje... Sad

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty55 / 99955 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Turrican sub vel 19, 2011 12:56 pm

zrine89 je napisao/la:Istina, ali zato je od stakla. Cuo sam da ako ti jednom padne da se mozes pozdravit s njime. sw7



Link ako embeddani video neće playati: https://www.youtube.com/watch?v=FUR70xhmqv4

EDIT: pred kraj videa ga baca na asfalt više puta

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty55 / 99955 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Gost sub vel 19, 2011 1:00 pm

IPhone official topic - Page 5 O_1000_680_680_iPhone-Crash

IPhone official topic - Page 5 Iphone-4-crash

IPhone official topic - Page 5 Iphone-4-crash

Mislim da ima i na njuskalu par komada koji se prodaju kao razbijeni. kao

Da, ja sam napisao jednom ako ti padne. Inace tako sam i svojeg bacao pa nije se razbio kes
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Turrican sub vel 19, 2011 1:31 pm

Pa čuj, ovog možeš razbiti koristeći otprilike jednaku silu kao i da razbiješ bilo koji drugi smartphone bilo kojeg proizvođača, nisu ni iPhone ni drugi od dijamanta Very Happy

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty55 / 99955 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Stevo Largo ned vel 20, 2011 10:57 am

jedino dobro na ajfonu je ekran koji ima uberdobru osjetljivost... ništa drugo IPhone official topic - Page 5 705933
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty20 / 99920 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Gost sri tra 20, 2011 7:38 pm

iPhone 5 dolazi na tržište u rujnu ove godine

Iduća generacija Appleova iPhonea imat će brži procesor, a njegova isporuka počinje u rujnu ove godine, objavio je Reuters.
Reuters se poziva na tri različita izvora koja su direktno povezana s Appleom, tako da je ovo zasada najvjerodostojniji izvještaj koji se tiče dolaska novog iPhonea.

Proizvodnja iPhonea 5 započet će u srpnju ili kolovozu, a ova verzija telefona bit će dosta slična iPhoneu 4 i imati će brži procesor, rekao je jedan od izvora. Najvjerojatnije će novi procesor biti A5 koji već pogoni iPad 2. Ovo je sličan slučaj kakav smo već vidjeli i prije; iPhone 3GS je u gotovo svemu bio sličan modelu 3G, osim što je imao brži procesor.

Podsjetimo, MacRumors se nedavno dočepao inženjerskog dizajna kalupa od iDealsChina koji upućuje na to da će iPhone 5 izgledati identično kao i iPhone 4, osim da će imati veći ekran koji će se protezati do rubova telefona sa znatno tanjim okvirom od prethodnih modela.

Nove verzije iPhonea Apple obično izbaci na tržište ljeti i nejasno je zašto se sada odlučio za jesen. Neki smatraju da je to zbog razornog potresa i tsunamija u Japanu koji je poremetio opskrbne lance za mnoge tehnološke proizvode. Glasnogovornica Applea u Hong Kongu zasada nije željela ništa komentirati.

Prvi iPhone sa zaslonom osjetljivim na dodir (touchscreen) predstavljen je 2007. te je za kratko vrijeme postao zlattni standard na rastućem tržištu pametnih telefona (smartphones). Zadnji model iPhonea, odnosno iPhone 4 predstavio je Steve Jobs prošle godine lipnju.

Za mnoge koji prate Apple poznato je da je riječ o kompaniji koja taji detalje o svojim novim proizvodima, pa ne čudi da je internet prepun glasina i spekulacija o tome što se priprema.

Možda upravo takvom strategijom Apple uspjeva potpaliti nevjerojatno zanimanje za svaki svoj proizvod koji najavi, počevši od iPhonea, preko nove generacije MacBook Pro računala do nedavno lansiranog iPada2.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty iPhone 5 bez većeg ekrana

Postaj by Gost uto kol 30, 2011 9:01 am

iPhone 5 bez većeg ekrana

Nova verzija Appleovog "pametnog" mobilnog telefona navodno će imati ekran istih dimenzija kao kod prethodnika, ili samo malo veći

Prema novim glasinama vezanim uz iPhone 5 koje je objavio DigiTimes, Aplleov novi "pametni" mobilni telefon trebao bi imati ekran približno istih dimenzija kao i njegov prethodnik.

Naime, ranije su se pojavile glasine kako će iPhone 5 imati ekran dijagonale 4 ili više inča, no prema informacijama koje prenosi DigiTimes ekran će biti istih dimenzija kao kod trenutnih modela, odnosno dijagonale 3,5 inča, ili samo malo se povećati, na 3,7 inča. Zadržavajući manju dimenziju ekrana navodno Apple dobiva rješenje koji osigurava tanju bazu ekrana.

Također se ističe kako su sve dosadašnje špekulacije o novim funkcijama samo očekivanja tržišta, te u DigiTimesu naglašavaju kako prema njihovim informacijama iPhone 5 neće donijeti mnogo novosti u odnosu na prethodnu verziju.

IPhone official topic - Page 5 E34aaeb2b854323de2b338c59aca4c57
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Turrican uto kol 30, 2011 2:47 pm

Hm zanimljivo, a opet lakše iOS developerima ne moraju podržavat više od 3 rezolucije. Možda smanje okvir oko ekrana samo.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty55 / 99955 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Love sri ruj 14, 2011 2:28 pm

zakon mobitel plese
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty672 / 999672 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Neu uto lis 04, 2011 8:56 am

Ništa od iPhonea 5. Apple će predstaviti iPhone 4S?!

Očekujete da će Apple predstaviti iPhone 5? Možda ćemo vas morati razočarati. Novi dokazi i spekulacije na internetu ukazuju na postojanje iPhonea 4S, prije nego iPhonea 5, koji mnogi očekuju.
Najnoviji beta iTunesi namijenjeni developerima uključuju nekoliko referenci na CDMA iPhone 4S, piše 9to5mac. Appleov sustav sadrži tako reference na iPhone 4S, i to pod kodnim imenom "N94AP". Nigdje se ne spominje iPhone 5.

Ova priča je vrlo intrigantna budući da i Macrumors ističe da je referenca na iPhone 4S u beta verziji iTunesa prisutna još od kraja kolovoza.

I Gizmodo ipak piše o slikama kojih se dokopao, a smatra da prikazuju jeftiniji model iPhonea 4, kodnog imena "N90A."

O čemu se tu zapravo radi, pitat ćete se? Ove glasine samo pokazuju da nitko zapravo još ne zna što Apple planira.

Nekoliko izvora na koje se poziva Mashable je sigurno da će Apple objaviti samo iPhone 4S, dok nekoliko drugih smatraju da će Apple izaći s obnovljenom verzijom iPhonea 4 i da će uz to predstaviti i iPhone 5. Nitko zapravo još nije siguran što će u utorak predstaviti Apple.

Navodno će iPhone 4S biti pozicioniran kao iPhone 'srednje klase', a za iPhone 5 očekuje se da će imati u potpunosti novi dizajn, što uključuje veći zaslon, više RAM memorije, jači A5 procesor i ostalo.

Izvor: net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty999 / 999999 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by zagi988 uto lis 04, 2011 7:29 pm

IPhone official topic - Page 5 Nuxjlzj:iphone
zagi988
zagi988
Junior
Junior

Registriran/a : 24.08.2009
Broj postova : 570
Reputacija Reputacija : 173
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty0 / 9990 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Turrican sri lis 05, 2011 3:18 pm

zagi988 je napisao/la:IPhone official topic - Page 5 Nuxjlzj:iphone
Dobra! hammer

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty55 / 99955 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Love ned stu 13, 2011 3:27 pm

vadim dusu ajfonu,bokte svaki dan ga punit moram Laughing
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty672 / 999672 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Narco ned stu 13, 2011 3:36 pm

pa skoro sve ove nove mobitele moras svaki dan punit
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty30 / 99930 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Love ned stu 13, 2011 3:37 pm

ovisi koliko visis i prckas po njima,da ja ne prckam toliko po njemu komotno bi i 3 dana izdrzala Pokazuje guzu
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty672 / 999672 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Neu ned stu 13, 2011 3:41 pm

koliko si rekla da si ga platila?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty999 / 999999 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Love ned stu 13, 2011 3:46 pm

to mi je dragi moja najdrazi poklonio,ja sam njemu ipak spesl rose

mislim da su po soma i po na crno Zločesti osmijeh
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
IPhone official topic - Page 5 Empty672 / 999672 / 999IPhone official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

IPhone official topic - Page 5 Empty Re: IPhone official topic

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 27. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.