Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska nogometna liga

+17
GUSTI
scorpio57
gio_deluxe
Stevo Largo
Ive
Arnold Šrafncinger
Optimyst
Neu
THUNDER_DINIX
goc
Sinister
m
FALKON 2
Prop
Mass
tekilinho
fernando torres
21 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by m uto lip 02, 2009 9:24 am

definitivno ne liga 16 ..........

da dobro je za hrvatski naogomet da je hajduk jak ..........
i da je uvijek drugi :....... ha h hahah a.........
ajde sada če opet predkola kojekakvih euro natjecanja ..........
pa čemo vidjeti ..................

pa da vruča krafna u oko i zatvori ti cijelo oko .......... ne vidiš ništa sljedeča tri tijedna ....
ne znam predpostavljem ............
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Sinister uto lip 02, 2009 9:34 am

Treba napraviti ligu 10...
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Prop uto lip 02, 2009 9:39 am

Slažem se, liga 10, u četiri kruga i mirna bosna... Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Sinister uto lip 02, 2009 9:40 am

I time ujedno dobiješ i jaču 2. ligu, kad se riješiš ovih smeća iz prve...
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Prop uto lip 02, 2009 9:42 am

Ma da, ali kakva korist od jake lige, u njoj tatini sinovi teško mogu igrati Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Sinister uto lip 02, 2009 9:56 am

Ma najjača mi je ona pauza od 2-3 mjeseca, da se te naše zvijezde odmore Laughing Laughing Laughing
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Prop uto lip 02, 2009 9:59 am

Pa znaš kako je, oni jadni Englezi nemaju odmora, a očajni igrači i liga, naši pravi fudbaleri trebaju ipak više odmora Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Sinister uto lip 02, 2009 10:00 am

Istina, treba paziti na sve te zlatne noge Laughing Laughing Laughing
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Prop uto lip 02, 2009 10:03 am

Istina, istina, pa zar nisi vidio kako igraju naši zlatni momci, piruete na nogometnim terenima, a oni meni o nekim tamo ligama, Engleska, Španjolska, kažu... cccc Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Sinister uto lip 02, 2009 10:04 am

Hrvatska nogometna liga - Page 2 BLATO+1

Hrvatska nogometna liga - Page 2 POMO%C4%86NI+U+BLATU+1

Ma domaće je najbolje, šta god mi pričali Laughing Laughing Laughing
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Prop uto lip 02, 2009 10:18 am

Ma vrhunski stadion, sjajna atmosfera, prekrasan nogomet, sudci na visini zadatka clear
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by fernando torres uto lip 02, 2009 12:20 pm

Sinister je napisao/la:Ma najjača mi je ona pauza od 2-3 mjeseca, da se te naše zvijezde odmore Laughing Laughing Laughing


ti znaš opće kaj govoriš??? samo da ti dam primjer.. dinamovi nogometaši imaju odmor od 31.5. do 15.6. kada kreću s pripremama i svake sezone je otprilike tako... slično imaju i ostali klubovi koji igraju u europi, a malo duži odmor oni koji ne igraju u europi....

a pogledaj ove najveće klubove kad im najbolji igrači dolaze na pripreme...
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty57 / 99957 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Sinister uto lip 02, 2009 12:22 pm

Govorim o zimskoj pauzi. Wink
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by fernando torres uto lip 02, 2009 12:24 pm

pa i tamo imaju dva tjedna odmora i onda na pripreme.. nisu igrači krivi što nemamo vrremenske uvjete za irat nogomet...
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty57 / 99957 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Prop uto lip 02, 2009 12:25 pm

Krivo torres... mi nemamo infrastrukturalne uvjete ua igrati nogomet... ili ćeš reći da je u Engleza bolje vrijeme zimi nego li u nas...??!!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by fernando torres uto lip 02, 2009 12:29 pm

istina je da u engleskoj imaju bolje terena.. ali je isto tak i činjenica da tamo nema snijega, temp ispod nule... i na kraju krajeva, zar bi se isplatilo tada igrati i da imamo stadione ko oni... a možemo ovako lijepo igrati kad dođu topliji dani.. zar bi svakom gledatelju bilo ljepše biti na stadionu i srzavat se ili se doći sunčati...
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty57 / 99957 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Prop uto lip 02, 2009 12:30 pm

Pa zar se ne žale naši igrači da im je prevruće ljeti za igrati?! Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Sinister uto lip 02, 2009 12:33 pm

Torres, nemoj me zajebavati... imamo najdužu pauzu u Europi... ajde razumio bih da se radi o Rusima ili Fincima... tamo je podneblje ipak zajebano...
Englezi igraju neprestalno... Talijani i Nijemci imaju kraće pauze od naših... svi oni obavljaju pripreme i prijateljske tekme, to se podrazumijeva...

Prvo kolo nastavka se igralo tek 22.2... Laughing 2 mjeseca nakon što je zimski dio sezone završio...

To kaj mi ne želimo igrat po takvim uvjetima objesi mačku o rep... kod nas je sramotan ritam treninga a i utakmica... nije ni čudo kaj igračima treba 3-4 mjeseca da se priviknu na jaču ligu...
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by fernando torres uto lip 02, 2009 12:42 pm

Sinister... to je sve stvar štimca i njegovih kretena, iduće sezone će bit još gore jer se liga širi na 16 klubova što znači i 3 kola manje....
nakon kretena štimca će doći na njegovo mjesto netko iz osijeka ili belupa, a oni su za ligu 10 u kojoj bi bilo 36 kola i koja bi bila jača od ove.. to je jedini spas za naš nogomet a ne liga 16...
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty57 / 99957 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Mass uto lip 02, 2009 2:47 pm

marko je napisao/la:
pa evo ...........
malo me je zasmetala izjava pojedinih hajdukovik nogometaša .........
kaji daju izjave po medijima da su pokradeni u prvenstvu ........
pa kao da su cijelu sezonu igrali samo protiv Dinama ..........
pa čekaj malo ...........

Samo zelim malo prokomentirati ovo.. Ti koji su to rekli nisu mislili da su pokradeni u tekmama sa dinamom, nego da je dinamo napravio urnebes po tisku i pritisnio hajdukovu upravu sa onim zahtjevom za strane suce da bi mogli u miru dogovorit lake pobjede protiv nekih klubova u zadnjih nekoliko kola..na to su mislili

I da, nemoj me napadat sad, samo prenosim njihovo razmisljanje, po meni je dinamo zasluzeno osvojio prvenstvo
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by goc sri lip 03, 2009 3:38 pm

Bračun novi trener Slavena Belupa

Milivoj Bračun nasljednik je Mile Petkovića na klupi Slaven Belupa. Iz kluba su izvijestili da će predstavljanje novog stratega biti u ponedjeljak
Nakon odlaska Mile Petkovića, za prvog kormilara Koprivničana u igri je bilo nekoliko poznatih nogometnih stručnjaka, a čelnici kluba odlučili su se za Milivoja Bračuna, koji je ovoga proljeća često bio posjetitelj Belupovih utakmica na koprivničkom stadionu. Bračun je rodom iz Drnja nedaleko od Koprivnice gdje mu živi majka, a pohađao je i nogometnu školu Slavena.

'Na Upravi kluba smo osnovali Komisiju za izbor novog trenera, a ja sam bio zadužen za razgovore s više kandidata i odluka je pala na Milivoja Bračuna. Poznate su nam njegove stručne kvalitete, vodio je nekoliko naših i slovenskih prvoligaša, a posljednji trenerski posao obavljao je u zaprešićkom Interu. Našeg novog trenera predstavit ćemo na konferenciji za novinare koja će se održati u ponedjeljak', istaknuo je Rajko Magić, sportski direktor Slavena Belupa na službenoj internetskoj stranici kluba.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by goc sri lip 03, 2009 10:03 pm

Mladi švicarski reprezentativac Daniel Pavlović pred potpisom za Dinamo!

Dinamo bi do kraja ovog tjedna trebao potpisati ugovor sa 21-godišnjim mladim švicarskim reprezentativcem Danielom Pavlovićem. Prema pisanju nekoliko švicarskih medija, posao je vrlo blizu realizacije i ovaj ofenzivni veznjak trebao bi gotovo sigurno postati nova Modra uzdanica.

Potvrdu smo dobili i od njegovog menadžera Herberta Briema koji ne taji da su dogovori s Dinamom uznapredovali.

"Da imali smo sastanak s ljudima iz Dinama koji su jako zainteresirani za dovođenje Daniela. Teško je govoriti o nečemu konkretnom u ovom trenutku, no imamo i dvije druge njemačke ponude tako da još treba vidjeti", rekao je u telefonskom razgovoru Briem dodavši da bi i Pavlović želio nastaviti karijeru u Dinamu.

"Svakako da bi i Pavlović htio igrati u Dinamu. Radi se o velikom klubu koji je odličan za mlade igrače. Ne želim govoriti o ciframa i datumima, no nadam se da će se sudbina mog klijenta riješiti u sljedeća dva tjedna", zaključio je Briem.

Pavlovića snimao i HNS

Dinamo se već ranije potvrdio interes za Pavlovića, a već je prije nekoliko tjedana SN pisao kako mladić ne bi imao ništa protiv nastavka karijere na Maksimiru.

Pavlović je u karijeri nastupao za FC Rorschach, St. Gallen i SC Freiburg, a trenutačno je član drugoligaša Schaffhausena. Zanimljivo je da je i HNS-ovo izaslanstvo u dva navrata pratilo njegove igre, no on je ubrzo napunio 21 godinu i više niti teoretski ne može nastupati za Hrvatsku. Pavlović je igrao za sve mlade selekcije Švicarske i sudeći prema svim informacijama radi se o potencijalno velikom pojačanju za Modre.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by goc pet lip 05, 2009 11:41 am

Slavonac odustao, Međimurje izravno u Prvu ligu

Liga 16 još nije ni krenula, a već su počeli problemi. Slavonac CO iz Starih Perkovaca odustao je od prvoligaškog društva i prijeti mu pad u najniži rang natjecanja. Međimurje bi tako ušlo izravno, a za popunu posljednjeg mjesta igrali bi Croatia Sesvete i Hrvatski dragovoljac
Izvršni odbor NK Slavonca Stari Perkovci u četvrtak navečer donio je jednoglasnu odluku o nemogućnosti nastupanja u Prvoj HNL. U obrazloženju odluke o odustajanju NK Slavonca CO od Prve HNL se kaže.

'Nakon što grad Slavonski Brod definitivno nije ništa učinio da prihvati status prvoligaša za NK Livada Željezničar (Slavonski Brod), IO NK Slavonac CO Stari Perkovci donio je jednoglasnu odluku da Slavonac CO odustaje od Prve HNL u sezoni 2009/10. Razlozi su ti što grad Slavonski Brod ne želi prihvatiti status prvoligaša, ni u dogovorenom razdoblju riješiti potrebnu infrastrukturu na stadionu Stanko Vlainić-Dida u Slavonskom Brodu. Zbog potrebnih pravnih radnji i poštivanja propozicija oko popune Prve HNL, vjerujemo da smo na vrijeme donijeli ovu, za nas tešku odluku, kako bismo omogućili regularnost natjecanja u narednoj sezoni.'

Isto tako, NK Slavonac CO će prihvatiti svako rješenje kao posljedicu donošenja ove odluke.

Tako bi umjesto Slavonca CO izravno u elitni stupanj natjecanja ušlo Međimurje, dok bi posljednja momčad T-Com Prve HNL u sezoni 2008/09. Croatia Sesvete pokušala održati prvoligaški status u dvije utakmice s Hrvatskim dragovoljcem koji je tako dobio neočekivanu priliku da se ponovno vrati u Prvu ligu.

Inače, Slavonac bi prema zakonu pao možda čak i u najniži rang natjecanja. U slučaju potvrde neslužbenih navoda, kvalifikacijske utakmice neće se odigrati 7. i 11. lipnja, već 11. i 14. Odluka o domaćinstvu prvoga dvoboja bit će donesena naknadno.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by goc sri lip 10, 2009 7:39 pm

Zanimljivi Englezima: Ibričića i Pandžu prate Blackburn i Stoke City!

Predstavnici engleskog prvoligaša Stoke Cityja na sinoćnjoj su prijateljskoj utakmici reprezentacija Omana i Bosne i Hercegovine u francuskom Cannesu još jednom skautirali dvojicu Hajdukovaca u redovima momčadi izbornika Miroslava Ćire Blaževića - Senijada Ibričića i Borisa Pandžu.

Engleski je klub već u više navrata pratio utakmice Hajduka, kako bi se uvjerio u Pandžine mogućnosti, no usput su 'otkrili' i Ibričića koji im je po viđenom ostavio odličan dojam i postao nova meta.

Ukoliko Stoke 'bijelima' pošalje odgovarajuću ponudu za Ibričića, a klub s Poljuda uspije naći zajednički jezik s njegovom potencijalnom zamjenom Rumunjem Florinom Cernatom, lako je moguće da 'Ibro' ode u narednim danima na Otok. Čini se da mu ni radna dozvola ne bi trebala predstavljati problem jer je postao standardan reprezentativac BiH.

Otkad je reprezentaciju preuzeo Blažević i s njom uz odlične rezultate ima realne izglede za plasman na Svjetsko prvenstvo 2010. godine u Južnoj Africi njegovi izabranici su postali hit.

Cijela Europa traži 'dijamanta' Džeku i Misimovića, ranije i Ibiševića, a sada su eto traženi i Ibričić i Pandža. Spomenimo i da je BiH kao 'gost' svladala Oman 2:1, a susret je odlučio pogodak Salihovića u 86. minuti. Pandža je odigrao cijeli susret, a Ibričić je igrao do 86. minute.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by THUNDER_DINIX sri lip 10, 2009 8:41 pm

dobro je, sam nek idu... dobro za njih
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska nogometna liga - Page 2 Empty Re: Hrvatska nogometna liga

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.