Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu'

+2
Mihovil
Neu
6 posters

Go down

Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu'

Postaj by Neu pet vel 27, 2015 9:58 pm

Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu'? Elaborirajte malo...
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty999 / 999999 / 999Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty

[Vrh] Go down

Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty Re: Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu'

Postaj by Mihovil sub vel 28, 2015 6:49 am

Da li bi tebe?

Very Happy
Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2145
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty37 / 99937 / 999Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty

[Vrh] Go down

Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty Re: Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu'

Postaj by Nemo sub vel 28, 2015 12:03 pm

To trebaju elaborirat gay osobe na forumu smajlić
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty4 / 9994 / 999Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty

[Vrh] Go down

Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty Re: Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu'

Postaj by Teo sub vel 28, 2015 1:05 pm

To treba Hella pitati kako se osjeća. Ja ne znam kako bih se osjećao.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty0 / 9990 / 999Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty

[Vrh] Go down

Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty Re: Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu'

Postaj by Nemo sub vel 28, 2015 2:00 pm

A njega ni za lijek.
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty4 / 9994 / 999Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty

[Vrh] Go down

Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty Re: Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu'

Postaj by Teo sub vel 28, 2015 2:59 pm

Nemo je napisao/la:A njega ni za lijek.

na psihijatriji gdje je trenutno su mu dostupniji ljekovi Laughing
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty0 / 9990 / 999Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty

[Vrh] Go down

Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty Re: Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu'

Postaj by Nemo sub vel 28, 2015 3:01 pm

Teo je napisao/la:

na psihijatriji gdje je trenutno su mu dostupniji ljekovi Laughing

Da, mislim da uživa haha
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty4 / 9994 / 999Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty

[Vrh] Go down

Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty Re: Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu'

Postaj by tanuki sub vel 28, 2015 3:14 pm

http://2bgay.bloger.index.hr/post/razlika-izmedju-rijeci-peder-i-gay/128471.aspx
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty700 / 999700 / 999Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty

[Vrh] Go down

Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty Re: Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu'

Postaj by Lenica čet oľu 05, 2015 6:50 pm

Tanuki uvijek lijepo sve predoci i zorno prikaže Very Happy

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty0 / 9990 / 999Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty

[Vrh] Go down

Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu' Empty Re: Da ste vi peder, bi li vas uvrijedilo da vam netko kaže 'pederu'

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.