Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NK Dinamo Zagreb

+26
eva kant
scorpio57
Stevo Largo
jasim
JOCA
shakti
AryMan
Ive
Skiper1
Ecstasy
THUNDER_DINIX
Optimyst
goc
Neu
FALKON 2
Prop
Sinister
gio_deluxe
m
Purgy
WEYLAND-YUTANI
Mass
tekilinho
Max007
Iron Man
fernando torres
30 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Purgy čet tra 08, 2010 7:01 pm

Arsenal prati Sammira!
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty142 / 999142 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Stevo Largo čet tra 08, 2010 7:14 pm

koji onaj argentinski? kao
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty20 / 99920 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Purgy čet tra 08, 2010 7:34 pm

http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/mamic-sammir-je-arsenalovu-popisu-zelja-clanak-122439
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty142 / 999142 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Stevo Largo čet tra 08, 2010 7:39 pm

Pa Arsene Wenger jedino njega ima na popisu s ovih prostora! A to je zbog toga što Sammir igra nogomet u Arsenalovu stilu – rekao je Mamić.

Suspect

i ja isto tak igram
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty20 / 99920 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Stevo Largo pet tra 09, 2010 12:09 pm

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Prodaje-se-sammir-za-999-kn-moguca-i-kompenzacija_550x386n_290708
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty20 / 99920 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Stevo Largo pet tra 23, 2010 7:15 pm

NESLUŽBENO: Dario Šimić novo pojačanje plavih!

Prijelazni rok još nije ni počeo, a Dinamo je doveo prvo pojačanje. Doduše, još ništa nije potpisano, ali sve je dogovoreno i Dario Šimić iz redova Monaca dolazi u Dinamo.

- Dogovoreno je da dođem i treniram s dečkima u Maksimiru i već u ponedjeljak sam u Zagrebu - rekao je naš reprezentativac, rekorder sa stotinu odigranih utakmica za "kockaste".

Nije želio potvrditi da je sve dogovoreno za trajni prelazak u Dinamo, no on je želio doći i prije šest mjeseci. Tada su plavi bili dobro popunjeni na stoperskim pozicijama, a danas više nije tako. Bišćan i Robert Kovač često su izbivali zbog ozljeda. Kovaču istječe ugovor i tek treba vidjeti hoće li i dalje ostati plavi. Dejan Lovren otišao je u Lyon. Domagoj Vida bio je preskup, Osijek je tražio nebulozna dva, tri milijuna eura.

- Vratio bih se u Dinamo, novac nije upitan, uvijek mi je tijekom karijere u Interu, Milanu i Monacu tinjala ta želja da se vratim i s Dinamom nešto napravim. Ta želja postoji i dalje - govorio je Dario zimus kad je bilo govora o povratku.

I sad mu se ta želja ostvaruje. Ni sad Šimić ne traži bogati ugovor (dogovor će biti na godinu dana), želi se vratiti kući. Imao je ponuda, ali nove pečalbe nisu ga zanimale, nisu mu nudile motive, čekao je hoće li biti moguće vratiti se u svoj Dinamo s kojim želi napraviti nešto veliko kao što je velike stvari napravio i u svojoj karijeri.

Uostalom, bio je brončani s reprezentacijom na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj. I to ne kao epizodist, odigrao je šest od sedam utakmica, propustio je samo utakmicu s Nizozemskom, zbog žutih kartona.

Čeka razlaz s Monacom

Dario će tako u ponedjeljak biti u Zagrebu, brzo se priključiti radu s momčadi i uigravanju. A kad završi škola u Monacu, u Zagreb će se preseliti i supruga Jelena i tri sina. Kako bilo, Dario Šimić, kojem ugovor s Monacom istječe 30. lipnja, potpisat će ugovor s Dinamom. Sam Dario to nije mogao potvrditi i zbog starog i zbog novog poslodavca.
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty20 / 99920 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Stevo Largo sub tra 24, 2010 11:03 am

Mamić: Jurčić ima četiri kola da si sačuva posao

Zdravko Mamić fizički sjajno izgleda na detoksikaciji u Rogaškoj. Međutim, iznutra gori... Zbog igre, stadiona i vlastite neshvaćenosti unutar "modrog" puka

Dok je premijerka uzjahala konja i, kako kaže, sad je sigurna da konj ide u pravom smjeru, maksimirski premijer je od svoje ergele pobjegao u zelenilo dežele. Šepavu igru, nervoznog trenera, razmažene pulene i pogibeljni stadion Zdravko Mamić zamijenio je rasporedom - sauna, bazen, masaža - i isključenom številkom. Detoksikacijska kura promijenila je kurs kad se šef “modrih” ležerno u trenirci Aston Ville ušetao u lobi hotela u Rogaškoj Slatini i ugledao entuzijastična pera koja su odlučila zaje.... isključenu številku... Izraz lica kao u ‘srećkovića’ koji stoji na plaži u Tajlandu dok prema njemu ide tsunami.

- Nedostajao mi je netko da pričamo o Dinamu - odlučio se za dobrodošlicu nenadanim gostima i sjeo za stol. Izgleda da Alaga i Mićo Vujanić, intimusi s kojima je već osam dana u Rogaškoj, bježe od “svetinje” kao teme. Možda je i to dio terapije.

- Znam da će ovaj razgovor biti među nama, dok se ne raziđemo - nasmijao se Mamić i - pogodio.

Odmah u glavu dao je odgovor na pitanje zbog kojega je i pobjegao tamo, zbog kojega mu mobitel ne može provariti sve propuštene pozive i zbog kojega smo uostalom i potegnuli do tog slovenskog mjesta.

- Jurčić je novi stari trener Dinama - odgovorio je.

- Ne mogu biti precizniji u svom odgovoru. Ovo novi je isključivo zbog toga što čitam da ste ga već smijenili.

Pokušali smo se braniti kuloarskim pričama u Maksimiru. Nije prošlo.

- Znam da priče postoje, ali one ne kreću od mene. Ovdje sam osam dana, a na mobitel sam razgovarao ravno dva puta sa svojom tajnicom i niti jednom nisam spomenuo Jurčića. Utvaram si da se predsjednika Uprave ipak nešto pita kad se odlučuje o treneru.

Naravno da se pita, ali taman da je Obama predsjednik Uprave, kljakavu igru Dinama tri mjeseca prije Europe upakirati ne može ni Copperfield.

- Pa nisam lud. Vidim kako igramo. Treba posložiti neke stvari u glavi. Vidjeti zašto nema igre. Jel’ taj pad zbog ozljeda, forme igrača...

Ili trenera, dodali smo.

- Nije dobro kad Dinamo uzme bod u zadnje tri utakmice sa Zagrebom. I kada se toliko čeka pobjeda nad Hajdukom.

Ima i objektivnih okolnosti zašto Dinamo nije sjena momčadi od jeseni.

- Morales i Mandžukić zabili su na jesen 21 prvenstveni gol, a sada ih nema. Izvan forme su. Puno je to elemenata i najlakše bi sada bilo uperiti prst u Jurčića.

Dakle, Jurčić ostaje i nakon Cibalije?

- Sasvim sigurno. U subotu ćemo uzeti naslov pa pričekati do kraja. Onda ćemo sjesti i vidjeti na čemu smo i kako stojimo.

Ako smo dobro shvatili između redaka, Kruni Jurčiću će sve četiri utakmice do kraja prvenstva biti kvalifikacijske. Zanimljivo, Mamića neće biti na eventualnoj proslavi naslova u Vinkovcima.

- Ostajem tu do 1. svibnja.

Sasvim dovoljno da osmisli kako će Dinamo izgledati sljedeće sezone. Kao da nam je čitao misli, isti tren se ustao, otrčao u sobu i donio stare novine u kojima su navedene postave Dinama u nekoliko zadnjih sezona.

- Gledaj ovo. Od prošle sezone ostalo nam je u momčadi čak sedam prvotimaca. Nema Hrgovića, Mikića, Balabana i Lovrena, a došli su Cufre, Kovač, Morales, Vrsaljko i Tomečak. Pa mladi Antolić. Ostavili smo Mandžukića, priključili Kramarića. I vi pišete kako rasprodajem momčad. Evo vam dokaza da nije tako.

Poraz od Red Bulla ga još boli. I još baca u depresiju. To Mamić ne skriva.

- Sve smo napravili kako treba. Ali, ne može Zdravko Mamić paziti na travnjaku da Mandžukić ne dobije karton zbog prigovora.

Mandžukić je očito i dalje crvena krpa za izvršnog dopredsjednika.

- Njega smo ostavili i dali mu ogromnu plaću da odvede Dinamo gdje treba. Nije uspio. Pa pogledajte taj Salzburg. Nadigramo ih prvo u prijateljskoj, pa gore u prvoj utakmici. Kažu da smo igrali defenzivno u Zagrebu, a ja mogu dokazati da nismo. I onda taj isti Red Bull prođe dalje, pobijedi u svim utakmicama u grupi i osvoji bodove za koeficijent koji mi nismo u pet godina.

Ali i Mandžo ima šefa. Impliciramo zapovjednu odgovornost. No, prava bomba je stigla malo kasnije.

- Znaš, sad dok imam vremena i dok razmišljam o stvarima koje se događaju u našem sportu, sve sam bliži odluci da odem.

Kako to mislite?

- Upravo tako kako sam i rekao.

Nažalost, nije bilo kamera da otkriju izraz lica. Ne znamo je li ova poza vježbana pred ogledalom, ali Mamić je izgledao vraški ozbiljno u svojoj namjeri. Namjeri u koju mu nitko nije vjerovao, kao u priči o pastiru koji je par puta lažno uzbunjivao da dolazi vuk. Nažalost, tako je bilo i onaj put kad je vuk stvarno došao... Nekoliko sekundi tišine koju inače opisujemo kao onu koja se “nožem reže” i uslijedilo je pojašnjenje:

- Sada se ozbiljno pitam ima li sve to smisla. Svi se kunu u ljubav prema Dinamu, a mi na stadion ne možemo dovući više od tri tisuće ljudi. Ja sam valjda zadnji luđak u ovome gradu koji se želi boriti, ali ne mogu sam. Nemam ničiju podršku.

I tu je u pravu. Mnogi su generali poslije bitke. Tako je i kad se spomene stadion. Prava tabu tema.

- Samo se živciram kada ga netko spomene. Najbolje je da šutim.

Nije tajna da ga je rastužio potez mladih Zagrepčana koji grabe političke bodove kod svojih stranačkih šefova na način da u Skupštini grada miniraju svaku ideju da Dinamo dobije pristojno mjesto za život.

- A šta ću ja vama to sve pričati kada vidim da sve znate - skinuo je rukavice Mamić, ispratio nas do auta i vratio se u mir Rogaške.

Suzdržana podrška

U osam dana obavio sam samo dva telefonska razgovora sa svojom tajnicom i nijednom nisam ni spomenuo Krunu Jurčića. On je stari i novi Dinamov trener

Mandžo bez kontrole

Protiv Red Bull Salzburga smo sve napravili kako treba, ali ne mogu ja paziti na travnjaku da Mandžukić ne dobije žuti karton zbog prigovora

Proljetni podbačaj

Morales i Mandžukić bili su odlični prošle jeseni. Zajedno su postigli 21 pogodak u hrvatskom prvenstvu, ali sada ih više nema u našoj igri. Nestali su, izvan forme su.

Ostavite ga na miru

Stavili smo Kramariću preveliki teret na leđa. I vi novinari, ali i ja koji sam mu dao taj čuveni dres s brojem 9. Pa mi pričamo o momku koji još nema 20 godina
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty20 / 99920 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by scorpio57 sub tra 24, 2010 11:39 am

ajme dečko jesi zagrdio-previše je napisano bbbb
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty65 / 99965 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Stevo Largo sub tra 24, 2010 11:40 am

to je maminjo ti si očekivao neš manje??? Very Happy
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty20 / 99920 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Purgy sub tra 24, 2010 11:53 am

Neka Šimić dođe samo.
Bez odštete, samo plaća. A ne traži previše.
Dobro pojačanje, pogotovo ako se Kovač oprosti od nogometa.

Dalje, Jurčiću treba što prije dati otkaz.
Jurčevića bi se moglo dovesti, ali šta im znači kada neće slušati Mamića. Neće dugo potrajati.
A navodno se razmišlja i o Soldi. kiša

Mandžukića bi se moralo prodati što prije. Isto vrijedi i za Etta, Sammira, Tomića. Turinu i Primorca. Vrdoljaka bi se moglo pustiti ako dođe prava ponuda.
Možda bi gospoda Mamići ponovo trebali pogledati Iličevića.
U HNLu bi se isto dalo naći nekoliko dobrih igrača. Prije svega, Vida.
Šteta šta se nisu potrudili u vezi Pamića još prije. Sad ga je uzeo Bayer.
Sopić igra dobro, ali ima 36 godina, i neznam koliko se isplati.
Isto vrijedi i za Vugrinca.

Napadač nam definitvno treba. Kramarić, Dodo i Slepička su premalo. Naravno, ako ode Mandžukić i Primorac. Zec ne igra nešto u zadnje vrijeme, neznam jel ga pametno uzimati.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty142 / 999142 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by m pet tra 30, 2010 6:00 am

slažem se sa svime kaj si napisao ............

što se tiče trenera , dinamo treba netko ko če moči izdražati maminja ...
a mislim da takvoga kod nas nema , ustavri jako je teško biti dinamov trener kad imaš takvog podpredsjednika , dopredsjedika kaj več je ..........
tito

mislim tko got da sejo na dinamovu klupu neče moči raditi onnako kako on želi .......... bar ja tak nešto mislim gledajuči ove zadnje godine dinama ..
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty14 / 99914 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Purgy pet tra 30, 2010 11:04 pm

Pa gledaj...

Jurčević ga je 2x odjebao, Soldo je izdržao polusezonu, Vlak 3-4 utakmice.
Ova dvojica su imali rezultate i igru. Pogotovo Vlak.

Jurčić nema rezultate, nema igru, nema podršku navijača, mislim da nema niti kontrolu nad igračima kao ni njihovu podršku. Mediji ga smjenjuju, pljuju po njemu, svakom čovjeku koji gleda utakmicu a vidi ekran jasno je da Dinamo igra užasno. Katastrofalno.
A Jurčić je još uvijek trener. Najavljen je također i za sljedeću sezonu.
Zašto? Vjerojatno zato šta radi kako Gazda kaže, a možda se toliko uvukao u Mamićevu guzicu da više niti nožni prst ne viri van pa ga ne nemoguće izvući.

Isto tako, da primjerice Zajec ili tako netko ima problema sa nečim gore nabrojanim, već bi sada bio bivši trener.

I još nešto... Ako Mamić ne slaže momčad, kaj niti jedan trener ne vidi da Sammir jednostavno nije klasa za Dinamo?
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty142 / 999142 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by m uto svi 04, 2010 7:04 am

eto prvaci ............


nadovezao bih se na gore post ....
ali ne samo sammir ima njih dosta koji ne zaslužuju nostiti dinamov dres...
ma nikada mi nebih dozvolio da igraju za bilo koji klub u bilo kojoj prvoj ligi ...
na samo sammir ima njih dosta koji su totalna truba .....
trebaju se po hitno riještiti nekolicine igrača ......

malo o trener i dinomovoj igri ........
ne sviđa mi se niti jedno niti drugo ........
igra pogotovo ....
badelj je na totalno krivom mjestu na terenu , tamo di on stoji kao neki zadnji vezni sa onim vrdoljakom je totalno loše ......
bar meni , jel kada dobije loptu on jednostavno nema di sa njom jel su več trojica protivničkih igrača na njemu ......
a nema drugog dobrog veznog koji bi znao , mogao sa loptom , vrdoljak nije taj , on je borac ali ne znalac ......
on, badelj bi po meni trebao igrati iza dva napadača jel ima dobru loptu prema naprijed ....

onda ne kužim manđu koji je njemu , pa on mi dijeluje tako nezainteresirano na terenu , kao da je na treningu a ne na prvenstvenoj tekmi ....
i da ne ponavljam da kad dobije loptu rijetko kada vidi suigrača , dosta je sebičan ....

i ovi čileanci , indijanci sve bih ja to poslao doma .......

ne znam nesviđa mi se dinamova igra ali ipak prvaci su po koji puta zaredom ...
i to treba cijeniti ......
samo sa ovakvom igro mogu ope samo proči dva predkola lige prvaka i ništa više ......


a što se tiče maminja on je jedna loša a i dobra stvar za dinamo .....
loša jel malti kako želi , voli , hoče....
igarju igrači koji imau ugovor sa njegovom agencijom .....
a dobra stvar je to što je ipak drži taj dinamo ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty14 / 99914 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Prop uto svi 04, 2010 11:22 am

------------Antolović-----------
Vrsaljko-Šimić-Bišćan-Cufre
---Tomečak-Badelj-Jugović---
----------Morales-----------
-----Rukavina-Nikšić---------


Sad, prije nego svi Dinamovci poskoče na mene NK Dinamo Zagreb - Page 19 91798
Butina je dobar, ali meni se taj mali iz cibalije sviđa i gotovo - zmaj, da ga jebeš!
Obrana stara i iskusna, di ćeš bolje, a jednog mulca, koji je, vele tako, iznimno talentiran, mogu istrpiti - pogotovo beka, di ova trojica mogu biti i trojka sa liberom, kada zatreba....
Vezna linija u trokutu koji daje Badelju loptu u ruke, da nosi tempo igre.
Tomečak je iznimno prodoran i brz, ovaj Jugović iz Osijeka je jak, trkački moćan, stabilan!! Pedro na trenquatistti, ima šut, ima pregled igre, na sredini terena je!

Rukavina jest taj rukavina - onaj iz Hajduka! NK Dinamo Zagreb - Page 19 91798
Meni je on oduvijek bio dobar igrač - izrazito brz, spretan pred golom, u Hajduku je propa samo radi neadekvatnog veznog reda, s kime je on ima tada igrati?!?!
Nikšić je paker, kad igra, zabija, mada je ozljediv!

Jest, ekipa je malo mlada, al' vjerujem u borbenost iste! Sa dobrim trenerom donili bi više radosti od svih lapana koji sada igraju, na čelu sa onim narcisom!
Dobro ga je Kuže spustija danas u sportskim!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty108 / 999108 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by m uto svi 04, 2010 11:36 am

je čitao sam ............ u sportskima ....


ej ja bih onoga zeca iz šibenika za napadača ...
tomečak , nije mi jasno zašto ne igra , zašto forsiraju našeg etta ...
zbog prodaje ...
ali kaj ne vide da dinamo ne igra nikako sa tom postavom u kojoj igraju samo igrači koji se trebaju prodati ......

i nije ona prope koja zna ići " i u gostima i kod kuće tomo brani nemoguče " ...
treba dinamo dobrog mladog golmana , jel tomo često zuji ko da je prvi put na golu ....

uglavnom trebaju dva dobra napadača umjesto manđe i onog čeha ...
.
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty14 / 99914 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by m uto svi 04, 2010 11:59 am

a za trenera bih doveo ovog lika , trenera karlovca ...
jel mi se čini kao dobar trener ...
pamić .....
ipak drži visoko mjesto na tablici sa momčadi koja je puna anonimaca , bar meni , i koja je tek ušla u natjecanje ...

i
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty14 / 99914 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Prop uto svi 04, 2010 4:59 pm

Pamić je tiranin, takav može uspiti u ovom nogometu, kada krene šamarti bahate balavce...

Samo, bojim se da bi on i Mamića ošamarija NK Dinamo Zagreb - Page 19 589485
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty108 / 999108 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto svi 04, 2010 5:05 pm

------------Ibrahimović-----------
Kovač-Šimić-Bišćan-Cufre
---Krznar---Agić---Polovanec---
----------Leko----------
-----Šokota---Balaban---------
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty133 / 999133 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by eva kant uto svi 04, 2010 5:43 pm

Prop je napisao/la:Pamić je tiranin, takav može uspiti u ovom nogometu, kada krene šamarti bahate balavce...

Samo, bojim se da bi on i Mamića ošamarija NK Dinamo Zagreb - Page 19 589485
ne znam kakav je kao trener, ali je ljudina od čovjeka. iako, sumnjam da bi mu se bivša žena s ovim mojim riječima složila. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty92 / 99992 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by gio_deluxe uto svi 04, 2010 6:27 pm

------------Buffon-------------
Maicon-Biščan-Kovač-Abidal
-------------Vrdoljak----------
Gerrard---Badelj----Ribbery
-------Olić-----Mandžukić----


hammer
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty41 / 99941 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Prop uto svi 04, 2010 7:10 pm

@eva....
Pa ne bih o njemu kao čovjeku, nije da ga znam, mnogi bivši igrači su ga napadali NK Dinamo Zagreb - Page 19 91798 , to sam čitao, ali kao trener ima mota...
Defanzivac, što je čudno, kada znaš da je bija špic čitavi život, mada, kada vodiš Karlovac, teško je krenuti ofenzivno....

@gio, postava je užasna, nema golđije NK Dinamo Zagreb - Page 19 91798 , al' zato ima rupu u sredini terena, to ti je onaj dio di si napisa - Vrdoljak! NK Dinamo Zagreb - Page 19 91798
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty108 / 999108 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Purgy uto svi 04, 2010 8:34 pm

Prop je napisao/la:Sad, prije nego svi Dinamovci poskoče na mene NK Dinamo Zagreb - Page 19 91798
Butina je dobar, ali meni se taj mali iz cibalije sviđa i gotovo - zmaj, da ga jebeš!

Je, Butina je dobar ali i star, al ja definitivno nebi htio vidjeti Antolovića na golu Dinama. Ne još.
Zašto? Zato šta je tu Lončarić, Kelava koji je puno puta spašavao Lokose a i mladi Picak.
Jebiga, draže mi je gledati ograče koji su odrasli u Dinamu. neznam

Prop je napisao/la:
Tomečak je iznimno prodoran i brz, ovaj Jugović iz Osijeka je jak, trkački moćan, stabilan!! Pedro na trenquatistti, ima šut, ima pregled igre, na sredini terena je!

Tomečak je zapravo jedan od igrača sa najboljom tehnikom centriranja koji su igrali u Dinamu od kad ga ja pratim. Barem koliko se meni čini.
Dalje, veza Tomečak-Badelj-Jugović-Morales u rombu(jer ne vidim drugi način ako bi morales bio taj nekakav "play" Dignuta obrva ) ali tko će oduzimati lopte. Opet tom formacijom Badelju se ukida sloboda i opet mu se stavlja odgovornost da mora paziti na suparničke igrače. Za ovog Jugovića nisam siguran šta je, jel si na njega mislio kao zadnjeg veznog, ali dobro. stidljivko
Ali, zato mislim da bi se dovođenjem Leke mogao rješiti taj problem.

Prop je napisao/la:Rukavina jest taj rukavina - onaj iz Hajduka! NK Dinamo Zagreb - Page 19 91798 Meni je on oduvijek bio dobar igrač - izrazito brz, spretan pred golom, u Hajduku je propa samo radi neadekvatnog veznog reda, s kime je on ima tada igrati?!?! Nikšić je paker, kad igra, zabija, mada je ozljediv! Jest, ekipa je malo mlada, al' vjerujem u borbenost iste! Sa dobrim trenerom donili bi više radosti od svih lapana koji sada igraju, na čelu sa onim narcisom! Dobro ga je Kuže spustija danas u sportskim!


E, a s ovim se najmanje slažem.
Rukavina mi se nikada nije sviđao kao igrač dok je bio u Hajduku. Dobar je bio u Šibeniku dok je vozio Fiću, od kada je došao u 'Ajduka i dobio BMWa ništa praktički nije pokazao. Nemožeš za to kriviti vezni red po mojem, jer, s kim je on igrao u Šibeniku? S Vitaićem? (koji danas igra u amaterskom klubu u drugoj HNL)
Nikšića ne pratim previše, ali ne čini mi se potreban pored Dinamovog izbora napadača.
Kramarić sjedi na klupi bezveze. On je najbolji strijelac Dinama u povjesti u službenim utakmicama. 434 gola je zabio, ako se ne varam do početka prošle sezone. 434 gola u 10-ak godina. S tim da je igrao polušpicu. Mislim da je to dovoljan dokaz njegove kvalitete i zapravo pokazatelj da on mora dobivati šanse u Dinamu. Mora. Zabio je 8 golova u HNLu u cca 1000 minuta, dok je Mandžukić zabio 14 u 10000 minuta provedenih na terenu.
Dalje, Slepi je također potpuno nepravedno zanemaren. Pričajte šta hoćete, ali on je jako dobar igrač. Ali, nažalost, dojma sam da ne igra samo iz jednog razloga. Birao ga je Vlak, ne Mamić. Ove sezone mu je trebalo 75min u prosjeku za gol ili asistenciju i najbolji je napadač Dinama po toj statistici.

Nažalost, Mandža će biti tu sljedeće sezone i opet će uzeti mjesto jednom od njih dvojice. Nažalost.
U HNLu su, po meni osobno, bila samo tri prava pojačanja. Pamić(prodan), Vida(prodan), Ibričić(biti će prodan).

------------Butina----------
Vrsaljko-Barbarić-Šimić-Cufre
-------------Leko------------
Tomečak-Badelj-Morales
-----Kramarić- Slepi--------

Evo, protiv ovakve postave nebi imao ništa. Još, recimo, Kužea na klupi.
Badelj i Morales bi imali potpunu slobodu, jedan brzi bok, Slepi kao igrač koji je u stanju odložiti ili spustiti loptu i Kramarić kao realizator.
Taj 4-1-3-2 bi bio sasvim dovoljan za HNL. Tako i tako, svi se brane. A u Europi maknuti jednu špicu i staviti Callela.

Znam da će te me sad većina napasti zbog ovog posta ali jebiga. To je moje osobno mišljenje. A Dinamo je igrao najbolje dok je bilo Kužea. Takva je igra privlačila ljude na stadion. Imao si volju ići gledati Dinamo. U HNLu presing na pola suparničke polovice, i većina utakmica je završila sa 2+ gola razlike.
Nažalost, imao je problema sa kockom, i predobar odnos sa navijačima što je Maminha jako smetalo.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty142 / 999142 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Prop uto svi 04, 2010 10:08 pm

Prop je napisao/la:------------Antolović-----------
Vrsaljko-Šimić-Bišćan-Cufre
---Tomečak-Badelj-Jugović---
----------Morales-----------
-----Rukavina-Nikšić---------



Purgy je napisao/la:
------------Butina----------
Vrsaljko-Barbarić-Šimić-Cufre
-------------Leko------------
Tomečak-Badelj-Morales
-----Kramarić- Slepi--------

Prigazija bi te ko pičku! NK Dinamo Zagreb - Page 19 91798
Golmane nekad valja forsirati - Lončarić je liječeni kockar, a ni prije toga mi se nije sviđa. Kelava je super u Lokomotivi, oslobodija se, ali kad o njemu mislim, vata me ledeni feeling oko vrata - da je to dečko čiji dometni nisu najveći klubovi! U situaciji kad on po utakmici mora reagirati jedan-dva puta, gubi fokus! Dojam! NK Dinamo Zagreb - Page 19 91798
U obrani dopuštam Barbarića, zasigurno u HNL-u i lakšim tekmama, kad je tvrdo i jebeno, iša bi za iskusnim magarcima!
Badelja vidim ko Pirla! NK Dinamo Zagreb - Page 19 91798
Jebote, onaj koji ima loptu! A Jugović leta za njega, Tomečak isto ima pluća! S time, naglašavam, da je Tomečak jedini igrač u HNL-u za kojeg ja znam da ima centaršut u punom trku - a ja ti garantiram, to je nešto što nemaju puno veći igrači u puno većim klubovima - siti se Massima Odda! NK Dinamo Zagreb - Page 19 589485 NK Dinamo Zagreb - Page 19 589485
Opet, iskustva radi, dopuštam Leku, ali samo kad je iskustvo potrebno, ne protiv Sesveta, Zadra i takvih!
Konačno, napad!
Ako me pitaš, fali ti brzanac! Nije to ovaj mali, on je paker, Slepi je skakač! Ali priznajem da san zaboravija na malog! Slažem se, on mora dobiti priliku! Izbaci Nikšića iz moje postave! NK Dinamo Zagreb - Page 19 91798

O Rukavini kao egu, jebiga... Trener je tu da ga uči pameti, vjerujem da bi se to moglo kad bi se riješilo Šoše!
A Vitajić igra za Split! Dogodine u prvoj HNL! Uz Serdarušića, najbolji! Onog Serdarušića kojeg Maminjo uzima! I nije loš igrač! NK Dinamo Zagreb - Page 19 91798
Ali gledaj to s druge strane - Šibenik je igra na kontre, čvrsta obrana i izlet naprid!
Hajduk je mora napadati, a igru vodili Rubil i Damjanović! NK Dinamo Zagreb - Page 19 589485 NK Dinamo Zagreb - Page 19 589485
Siti se Kalinića uz Rukavinu i bez njega?!

Mali je dobar! Stojim uz njega!


A što se Slepija tiče, kontra njega nikad govorija nisan i neću! To je ozbiljan igrač, odgovoran, timski, paker, asister, skakač.... Takav ti uvik triba! U formaciji s tri špice, on je uvik centralni!

Nema druge nego oformirati ove ekipe na manageru - pa da vidimo! NK Dinamo Zagreb - Page 19 589485 NK Dinamo Zagreb - Page 19 589485 NK Dinamo Zagreb - Page 19 589485 NK Dinamo Zagreb - Page 19 589485
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty108 / 999108 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by gio_deluxe sri svi 05, 2010 7:59 am

Prop je napisao/la:@eva....


@gio, postava je užasna, nema golđije NK Dinamo Zagreb - Page 19 91798 , al' zato ima rupu u sredini terena, to ti je onaj dio di si napisa - Vrdoljak! NK Dinamo Zagreb - Page 19 91798


golđija Olić Dignuta obrva ,a i Mandžukić je ovakav iz protesta, a kada bi Dinamo izgledao ovako , igrao bi i on Smile
Isto vrijedi za Vrdoljaka Smile
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty41 / 99941 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by m sri svi 05, 2010 9:43 am

ma daj delux majstore ......

ako manđo ovako igra iz nekog protesta nek napusti dinamo , neka si najde klub ......
u kojem če igrati ....

mislim da ga je maminjo trebao pustiti kad ga je netko htio kupiti , ovako sada sa trenutnom igrom ga nitko niti ne želi kupiti ....

jebote u nekim trenutcima izgleda kao na treningu a ne na prvenstvenoj tekmi ...
mislim on je profi španer i trebao bi davati 100 % igrao dinamo sa istrom ili arsenalom .. jel je plačen za to .....

...
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty14 / 99914 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 19 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.