Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NK Dinamo Zagreb

+26
eva kant
scorpio57
Stevo Largo
jasim
JOCA
shakti
AryMan
Ive
Skiper1
Ecstasy
THUNDER_DINIX
Optimyst
goc
Neu
FALKON 2
Prop
Sinister
gio_deluxe
m
Purgy
WEYLAND-YUTANI
Mass
tekilinho
Max007
Iron Man
fernando torres
30 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 16 / 40. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass uto stu 10, 2009 3:50 pm

Vec duze vremena maksimir zjapi prazan za vrijeme utakmice
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto stu 10, 2009 8:51 pm

masiello88 je napisao/la:Vec duze vremena maksimir zjapi prazan za vrijeme utakmice

...nista cudno stari druze...a tvoj lipi bili cvit je raskosno propupao... Very Happy
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty133 / 999133 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass uto stu 10, 2009 11:22 pm

Fino si to sročio Wink
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Ive uto stu 24, 2009 3:31 pm

UEFA prepravila odluku: Dinamu prijeti 3 godine bez Europe

UEFA je na svojim stranicama prepravila odluku disciplinske komisije i hrvatskom prvaku sada prijeti sa trogodišnjom zabranom igranja u europskim natjecanjima.

Tako će Dinamo biti izbačen iz Europe na tri godine ukoliko se ponove navijački neredi, što je sasvim drugačije nego što su hrvatski mediji javili da je UEFA odlučila izbaciti klub iz europskih natjecanja ukoliko Dinamovi navijači u sljedeće tri godine naprave novi incident.

Tako je postalo jasno da UEFA nije pomilovala Dinamo nakon žalbe vraćanjem tri boda, već da je vraćanje bodova samo zamaskiralo povećanje kazne uvjetno izbacivanjem kluba tri godine iz Europe.

U petak je na stranicama UEFA-e izašlo priopćenje u kojem piše da je će Dinamo biti kažnjen izbacivanjem iz Europe ako navijači u sljedeće tri godine naprave neki incident: “After examining the written submission of both parties, the chairman of the Appeals Body complied with the identical request submitted by Dinamo Zagreb and the UEFA Disciplinary Inspector, and decided to replace the initial three-point deduction from the Croatian club with a 75,000 euros fine plus Dinamo’s disqualification from all UEFA competitions for a probationary period of three years.”

"Dinamo je ovime pokazao da odavno ima ime u Europi i da ga se cijeni. Znate, Uefa ništa ne poklanja, ova pomilovanje je zasigurno uslijedilo nakon konsenzusa." - rekao je tada predsjednik HNS-a Vlatko Marković.

No, kasnije je na UEFA.com objavljen prepravljeni tekst u kojem piše da je disciplinska komisija donijela odluku o uvjetnoj trogodišnjoj kazni: "After examining the written submission of both parties, the chairman of the Appeals Body complied with the identical request submitted by Dinamo Zagreb and the UEFA Disciplinary Inspector, and decided to replace the initial three-point deduction from the Croatian club with a €75,000 fine plus a suspended three-year ban from all UEFA competitions."
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty111 / 999111 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Ive čet pro 17, 2009 10:02 pm

Očajna igra i još jedan domaći poraz u Europskoj ligi. Uz to, Anderlecht je bez problema u gostima dobio demotivirani Ajax 3:1 i potvrdio svoj prolaz.

Dinamo još jednom ostao bez tog famoznog europskog proljeća Very Happy
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty111 / 999111 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by WEYLAND-YUTANI čet pro 17, 2009 10:21 pm

..ma sve ih treba sterat..igrace,upravu,cifute,kmice,jahace deva..
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty133 / 999133 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Ive pon sij 04, 2010 11:31 pm

Maminjo opet izgubio živce Very Happy

http://www.net.hr/sport/page/2010/01/04/0246006.html?pos=n0
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty111 / 999111 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by AryMan pet sij 08, 2010 8:05 pm

U Dinamo stiže novi Eduardo! Tako su golgetersku eksploziju mladog napadača Intera opisali mnogi domaći mediji krajem prošle sezone. Ovoga bi puta Dodo zaista trebao doći u Maksimir... opširnije
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty405 / 999405 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Neu sri vel 10, 2010 9:08 pm

ma dinamo je zakon Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty999 / 999999 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by shakti sri vel 10, 2010 9:32 pm

ne volim dinamo. iritirame sam spomen tog kluba, ne podnosim ga iz dna duše. ne znam zašto, jednostavno je tako
shakti
shakti
Junior
Junior

Registriran/a : 03.06.2009
Broj postova : 769
Reputacija Reputacija : 61
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty0 / 9990 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Neu sub vel 13, 2010 11:06 pm

Pogledajte kakve lude plaće imaju igrači Dinama!

Nakon kresanja troškova i ugovora, u kojem je najgore prošao Argentinac Cufre, apsolutni rekorder modre svlačionice je Mario Mandžukić. Mamićeva zvijezda ima mjesečnu plaću od 360.000 kuna!
Mamić tulumario sa čak 27 Slovenki u Beogradu!
Nije loše zar ne? Na platnoj listi Dinamovih milijunaša koje su objavile Sportske novosti zaista nema siromaha, kao u ostalim hrvatskim prvoligaškim klubovima. U Maksimiru po 2.000 kuna imaju čak i oni najmlađi, a na vrhu liste su tri rekordera, na koje Zdravko Mamić mjesečno potroši čak 960.000 kuna.

Radi se o Mariju Mandžukiću, Igoru Bišćanu i Robertu Kovaču.

Maminjo je posljednjih dana puno razmišljao kako skresati troškove. Stavio je sve na papir, izvagao koliko mu tko vrijedi, pogledao sve te mladiće koji već sada igraju k'o veliki i podviknuo 'Eureka!'.

Dinamo - plaće:
Dinamo svaki mjesec na plaće igrača potroši skoro 3 milijuna kuna po ovom izračunu, a godišnje više od 35 milijuna kuna.

Mario Mandžukić ................... 360.000 kuna
Igor Bišćan.............................300.000
Robert Kovač..........................300.000
Pedro Morales........................ 210.000
Tomislav Butina.......................180.000
Adrian Calello .........................175.000
Jorge Sammir .........................175.000
Leandro Cufre .........................175.000
Miroslav Slepička ....................175.000
Araujo Dos Santos Etto .............115.000
Ivica Vrdoljak ..........................115.000
Luis Ibanez .............................. 85.000
Milan Badelj .............................85.000
Tomislav Barbarić .....................85.000
Filip Lončarić ......................... 72.000
Ivan Tomečak......................... 72.000
Andrej Kramarić...................... 72.000
Luiz Hilario Dodo..................... 72.000
Ante Tomić..............................35.000
Domagoj Antolić......................25.000
Šime Vrsaljko......................... 25.000
Ivan Turina............................. 25.000
Igor Vidaković..........................15.000
Frano Mlinar............ 2.000 (stipendist)
Filip Mihaljević .........2.000 (stipendist)
Mario Šitum............. 2.000 (stipendist)
Mislav Komorski....... 2.000 (stipendist)

Sve je bilo jasno. Mandžukić prečesto igra sasvim prosječno i ima vječni problem s 'glavom', Bišćan nije više u najboljim godinama, a opet su ga napale ozljede i afere, dok Kovač sam priznaje kako bi uskoro mogao u mirovinu za bratom.

Kad se tome doda Mandžina mjesečna plaća od 360.000 kuna i po 300 tisuća koje prvog u mjesecu sjednu na račun Bikija i Roberta, jasno je gdje je ušteda.

Mamić je stoga, posljednjih dana pokrenuo medijsku ofenzivu u dva ključna smjera. Jedna je upućena susjedima Srbima, koje pod svaku cijenu želi namamiti u jaku i profitabilnu regionalnu ligu, a paralelno čisti priprema svlačionicu za nove uvjete na tržištu.

Urlao na Mamićeva zlatnog dečka jer daje prvi intervju!
Neki moraju otići. Neće više biti kupovine skupih stranaca, Dinamo se okreće proizvodnji vlastitih igrača, Omladinskoj školi koju dobro vodi Romeo Jozak, te podružnicama u Lokomotivi i Radniku iz Sesveta.


"Sve je točno, postoji takav globalni plan za budućnost. Temelj momčadi bit će ova sjajna mlada generacija. Naravno da je sad pitanje dinamike kojom će se to ostvarivati", priznao je za Sportske iskusni ekomist iz Mamića Donjih.


Izvor:net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty999 / 999999 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by AryMan sub vel 13, 2010 11:09 pm

rep+

inače meni je to preeeeeeviše, pogotovo za hrvatsku, al zato se zna zašto žene vole nogometaše Very Happy
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty405 / 999405 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by JOCA sub vel 13, 2010 11:17 pm

Ja inace mnogo pratim sport pa me interesuju neke stvari o Dinamu.
Zanima me da li je tacno da je Grad Zagreb godinama unazad davao Dinamu milionske svote novca ??
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty0 / 9990 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by AryMan ned vel 14, 2010 1:09 pm

INTERVJU TJEDNA - Robert Kovač

Na početku našega razgovora osvrnuo se najprije na svoje fizičko stanje. Osjeća se, kaže, jako dobro, a i odmor je iskoristio za aktivnosti koje su ga održale u formi.

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Kovac%20txt2

- Nakon Božića koji sam proveo s obitelji u Hercegovini, slobodno sam vrijeme sa svojima proveo na skijanju koje sam iskoristio za brušenje forme, pa mogu reći kako je bila riječ o aktivnome odmoru gdje sam spojio ugodno s korisnim – prepričao je ukratko Robert svoj odmor te istaknuo kako je željan teren i nogometa. I pobjeda, naravno.

- Odmor nam je svima koristio. Imali smo dovoljno vremena da napunimo baterije i svježi nastavimo ostvarivati svoje ciljeve. Želja je tu, i to velika, a to je uvijek dodatni vjetar u leđa – smatra Robert.

Kakva su očekivanja od nadolazećih priprema? Kakva je atmosfera u momčadi?
- Čeka nas itekako dinamičan ritam, mnogo vježbe i rada, no to je odlično. Stanje u ekipi je također jako dobro, a pripreme, osim samoga treniranja, uvijek pomažu i pri jačanju timskog duha. Imat ćemo ondje i malo slobodnoga vremena u kojemu uvijek koristimo priliku za međusobno druženje, što također psihički ojačava cijelu momčad – objašnjava Kovač. Tu su, kaže, i nezaobilazne pripremne utakmice koje itekako pomažu u pripremi za nastavak prvenstva.

A momčad će na pripreme krenuti i u osvježenom sastavu. Postojećoj se ekipi pridružilo i nekoliko mladih igrača, na koje će ubuduće trener također moći računati. Kovač takve poteze kluba hvali, jer to je, smatra, uvijek dobar put.


- Dovođenje mladih igrača je odlično. Oni se uvijek žele dokazati i to je ugrađeno u njihov pristup igri. Na terenu takvi ginu za ekipu, a takve kvalitete nerijetko vide i drugi. Evo, ovih dana se rasplela priča oko Lovrna, koji je upravo pravi primjer takvih igrača. Srećom, ima još njih takvih u našoj momčadi i to je dobar osjećaj. Većina mladih Dinamovih uzdanica dosadašnjih je godina napravila velike karijere, a tako će se i nastaviti. Vjerujem u to – istaknuo je Kovač.

Stariji ili mlađi, iskusni ili manje iskusni – razlike se brišu na spomen ciljeva koje žele ostvariti. Prvi sljedeći je, svakako, dvostruka kruna. To je istaknuo i Robert koji vjeruje u još jedan uspjeh Modroga kluba. Stoga proljetna fešta, smatra, ne bi trebala izostati.

Izvor: nk-dinamo.hr
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty405 / 999405 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Neu čet vel 18, 2010 10:16 am

Važno je zvati se Mamić
Lijepa Sanda će donositi lovu Dinamu!


'Nisam se došla folirati i izvlačiti na strica. Informatika mi je velika strast i taj posao znam raditi. I Zdravku sam rekla: 'Ne budeš li zadovoljan, odmah ću otići iz Dinama', rekla je bivša tenisačica i nova šefica web-prodaje hrvatskog prvaka.
Nekadašnja TOP 100 tenisačica i hrvatska reprezentativka napravila je novi korak u sportskoj karijeri. Doduše, ovog puta njen posao nema nikakve veze s tenisom, nego nogometom.

Karijera Sande Mamić
25-godišnja Sanda zabilježila je nekoliko vrlo dobrih rezultata i pokazala zavidnu igru krajem 2004. i početkom 2005. godine, prije početka ozbiljnijih zdravstvenih problema. Tada je i zabilježila najbolji plasman karijere, kada je bila 83. tenisačica svijeta. Najveća pobjeda karijere joj je ona protiv Mary Pierce (Moskva, 2004.) kada ju je 'pomela' u dva seta sa 6:0, 6:4. Ubrzo je uslijedila dvogodišnja pauza zbog niza ozljeda, a povratak na teren 2008. godine obilježila je trima pobjedama u nizu. Nažalost, ponovno se pojavio problem sa zglobom, pa koljenom i talentirana tenisačica odlučila se oprostiti od tenisa.

Sanda Mamić postala je djelatnica Dinamova marketinga, a njezin zadatak bit će web-prodaja, kao i održavanja klupskih internetskih stranica. No, svjesna je da pred njom nije lagan zadatak, ponajviše zbog prezimena koje bi joj u Maksimiru moglo biti – uteg.

"Stric Zdravko, kada me zapošljavao, znao je da će biti priča o protekciji. No, nisam u Dinamo došla folirati se i izvlačiti na strica. Dvije sam godine već radila na web-dizajnu i programiranju. Informatika mi je velika strast, u njoj uživam i taj posao znam raditi. I Zdravku sam rekla: 'Ne budeš li imalo zadovoljan sa mnom, odmah ću otići iz Dinama!'", izjavila je Sanda za Večernji.

Njezinu obećavajuću karijeru uništile su brojne ozljede. Nakon pauze od dvije godine, odlučila se vratiti na terene 2008. godine, no nakon nekoliko vrlo dobrih nastupa, ponovno su se vratili bolovi – i jedina članica iz klana Mamić koju zanima tenis morala je reći zbogom.

"Žao mi je što je tako završilo, ali nisam se više željela mučiti, igrati uz tri voltarena. A imala sam sjajan tim. O meni se brinuo Ljubičićev kondicijski trener Salvador Sosa, a dok se nije oženio, uz mene je bio i moj brat Mirko. Moji mjesečni izdaci iznosili su i do pet, šest tisuća eura, a uz tolike liječničke tretmane, ponekad i dvostruko. Tata je dugo odbijao prihvatiti Zdravkovu financijsku pomoć, ali stric je na tome inzistirao, a kad on nešto zapne, onda to i ostvari", dodala je lijepa Sanda.

Dok joj je profesionalna karijera bila u punom pogonu, živjela je u Barceloni, te se zna odlično služiti engleskim, španjolskim i talijanskim, a nada se kako će joj upravo to iskustvo dodatno olakšati rad u najtrofejnijem hrvatskom klubu.

"Trenutačno radimo na web-prodaji, jer je velik interes naših iseljenika iz Australije i Sjedinjenih Država za Dinamove dresove, a u lipnju planiramo i redizajn naše web-stranice", zaključila je bivša tenisačica.

Net.hr|N.Z.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty999 / 999999 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by gio_deluxe čet vel 18, 2010 10:20 am

JOCA je napisao/la:Ja inace mnogo pratim sport pa me interesuju neke stvari o Dinamu.
Zanima me da li je tacno da je Grad Zagreb godinama unazad davao Dinamu milionske svote novca ??


milijunske u kunama , u eurima par sto tisuća godišnje .
dinamo je u većinskom vlasništvu grada , pa su to troškovi za struju , i ostale komunalije ,a i za plače dužnosnika kluba.
Hajduk se privatizirao ( postao je d.d.) ,
dinamo je na prodaju ( makar nitko o tome nepriča ) , ali u krugovima kluba se spominju cifre od oko 100 000 000 eura , naravno , nema interesanata za kupnju . čekamo dali će i dinamo preći u d.d.
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty41 / 99941 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Neu sub vel 20, 2010 9:14 am

"Mandžukića nitko ne može spriječiti da igra"

Nogometaši Dinama vikend će provesti u Istri, gdje će odigrati dvije pripremne utakmice, a dobro raspoloženje u modrom taboru ne kvare ni loši vremenski uvjeti...

Dinamov trener Krunoslav Jurčić poveo je svoje nogometaše u Istru, a njihove će trenutačne mogućnosti testirati u subotu u Poreču protiv Poreštine te u nedjelju u Rovinju protiv istoimenog domaćina. Subotnji sastav trebao bi biti onaj koji će započeti prvenstvenu utakmicu sa sesvetskom Croatijom, a nedjeljni će uglavnom činiti pričuve.

Veću brigu od samog sastava Jurčiću predstavlja - vrijeme. "Tereni su blatnjavi i teško možemo vježbati brzinu. Međutim, nemamo izbora. Treninzi su nam zato kraći, ali intenzivniji. No, svi su nas dobro primili, a mnogi dolaze gledati naš rad. Dobra atmosfera ionako je bila jedan od naših ciljeva", kaže Jurčić.

Drugi važan cilj bio je izbjeći ozljede. "Svi su u redu, osim Bišćana koji još ne konkurira za sastav. Manje probleme ima i Mario Mandžukić, ali radi se samo o kratkoročnim upalama. Mandžukića nitko ne može spriječiti da igra", otkrio je Dinamov trener za službene klupske stranice.

Osvrnuo se i na igru novopridošlog Karla Primorca. Čini se da s prilagodbom neće biti većih problema: "Vrlo se dobro uklopio. Nema sumnje da smo dobili pozitivnog igrača i pravog profesionalca kojemu leži kombinatorna igra".

"Svakom je treneru drago imati više takvih igrača, a Primorac nam otvara mogućnost za razne taktičke varijante. On je istureni napadač dok Luis Ibanez i Šime Vrsaljko svakim danom sve bolje centriraju s bokova", nastavio je Jurčić.

"I Etto napreduje u tom segmentu. Oni na svakom treningu vježbaju centaršuteve. Svaki sa svoje strane ubaci pedesetak lopti u sredinu kaznenog prostora", rekao je.

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty999 / 999999 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by jasim sub vel 20, 2010 1:46 pm

Dinamo je smesan klub ali ga postujem samo zbog pobede od 5-0 nad partizanom
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty0 / 9990 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Stevo Largo sub vel 20, 2010 1:52 pm

Dinamo svetinja nn
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty20 / 99920 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by jasim sub vel 20, 2010 1:56 pm

Ma kakav dinamo,mali klub
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty0 / 9990 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Stevo Largo sub vel 20, 2010 1:57 pm

ma kakav bio Dinamo u srcu
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty20 / 99920 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by jasim sub vel 20, 2010 2:02 pm

Ih,u srcu 20 devojaka pa se ozenis 21.pusti to.
Pitanje za tebe:
Ko je najtrofejniji i najbolji klub u regionu ???
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty0 / 9990 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Stevo Largo sub vel 20, 2010 2:03 pm

reci mi ti neznam koji
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty20 / 99920 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by jasim sub vel 20, 2010 2:04 pm

Crvena Zvezda brate.kako to ne znas
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty0 / 9990 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Stevo Largo sub vel 20, 2010 2:05 pm

jbga uvijek mi je Partizan bio draži od Zvezde Wink
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty20 / 99920 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 16 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 40. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.