Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NK Dinamo Zagreb

+26
eva kant
scorpio57
Stevo Largo
jasim
JOCA
shakti
AryMan
Ive
Skiper1
Ecstasy
THUNDER_DINIX
Optimyst
goc
Neu
FALKON 2
Prop
Sinister
gio_deluxe
m
Purgy
WEYLAND-YUTANI
Mass
tekilinho
Max007
Iron Man
fernando torres
30 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 13 / 40. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass čet svi 28, 2009 8:33 pm

masiello88 je napisao/la:
ponosni purger je napisao/la:Čestitke Barceloni na (ne)zasluzenom naslovu.

tako ce se (vjerojatno) moc rec i za dinamo sutra

pa eto, cestitke na apsolutno zasluzenom osvajanju kupa.

Samo tebe volim ja i vise nikoga !
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by WEYLAND-YUTANI čet svi 28, 2009 9:15 pm

..hvala.. bravo ....p.s. ...hajduk je igrao vrlo dobro....moglo je biti 5 : 0 ....
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty133 / 999133 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by m pet svi 29, 2009 6:11 am

nostromo je napisao/la:..hvala.. bravo ....p.s. ...hajduk je igrao vrlo dobro....moglo je biti 5 : 0 ....

upravo tako ..............
moglo je biti 5:0 za hajduka .................
mogao ga je hajduk doslovno razbiti ..............
nije mi bilo jasna ta dinamova taktika ........... doči se braniti ...........
pa to je nogač ......... lopitca je okrugla i sve je moguče ........

možda bi bilo dobro za Dinamo da ga ja hajduk nabio jedno 5:0 ......... i uzeo kup .....
to bi im bila jako dobra škola ....................
bijedna dinamova igra ........ kaj prve naznake neke ozbiljnije igre dinama su se dogodile oko 70 min ..........
pa katastrofa ...........
ajde tomek ih je isčupao ................ braneči penale .............
makar je on za mene trubica od golaman ,........ dosta loš ..............

ej ali ono što je bitno nadam se da se suđenje neče spominajti sljedečih dva tjedna ....................

ej volio bih da ih sada u nedjelju hajduk dobro napuca .................

eto kup je naš ........... ali nema neke zadovoljštine zbog super , atraktivne igre ..........

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Getslikao6570
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty14 / 99914 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres pet svi 29, 2009 9:18 am

marko rep+ za sliku... Very Happy

šta reć.. igra je bila sranotna, neki igrači kao da prvi put igraju nogomet... sada u nedjelju bi mogla biti najbolja utakmica dinama i hajduka u povijesti, nijedna ekipa ništa ne mora braniti, može se odigrat otvoreno pa šta bude bit će...
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by m pet svi 29, 2009 9:23 am

tako je ...............
mogala bi biti ...............

ali poznavajuči našu ligu i naš mentalitet .........
i karikature koje se vrte oko nogomete kod nas ...............
ništa od toga ..........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty14 / 99914 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Prop pet svi 29, 2009 9:24 am

Osim Badelja i Bišćana, te Butine, nitko ne zaslužuje prolaznu ocjenu od plavih... Razvalija ih Hajduk!! Ajde, možda Chago malo...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty108 / 999108 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass pon lip 01, 2009 11:00 am

Tyson Mamić izazvao hajdukovce u ring!

NK Dinamo Zagreb - Page 13 0172007.17

Poljudski derbi završio je s neriješenih 2:2, a skoro smo gledali i produžetke. Gazda Zdravko se u svečanoj loži zakačio s domaćima, ovoga puta s njih više, i sve ih pozvao na šaketanje!

Ni završni čin ovogodišnjeg HNL-a nije prošao bez neizbježnih incidenata između vrlih dužnosnika hrvatskih klubova. Nakon što je zbog remećenja javnog reda i mira u srijedu iz poljudske lože izbačen član Uprave Hajduka Fredi Fiorentini, u posljednjoj utakmici prvenstva je ponovno zablistao Zdravko Mamić.

Iako poljudski derbi nije rezultatski nikome značio apsolutno ništa, pa je tako i stadion bio prazniji od očekivanog, gazda ipak nije izdržao pritisak koji su mu očito nametnuli neki od domaćih ljudi u loži.

NK Dinamo Zagreb - Page 13 0072007.17

Da stvari ne idu na dobro vidjelo s još u poluvremenu kad je Maminjo u svom stilu lamatao rukama prema sucu Andreju Burilu iz nekog samo njemu znanog razloga. Tenzije su još više porasle u drugom dijelu kad je Hajduk od 0:2 došao na 2:2, a Dinamo promašio nekoliko stopostotnih prilika za pobjedu.

A onda je u klinč s Dinamovim Izvršnim ušao bivši član Skupštine Hajduka Marko Luetić, te nekoliko njegovih prijatelja i poznanika kojima se nisu svidjeli komentari poznatog gosta. Riječ po riječ i uskoro su na sve strane frcale uvrede, a brojčano nadjačan Maminjo je potom cijelu ekipu pozvao na obračun u Bijeli salon:

"Dođite svi u Bijeli salon, jedan po jedan", bjesnio je Mamić u stilu boksačke zvijezde koja se svađa s publikom u dvorani, što je nasmijalo čak i policajce iz njegove pratnje.

Naime, šefa su čuvali policajci u civilu, oni isti koji su tijekom Kup utakmice izbacili Fredija Fiorentinija, a dečki su ovoga puta spriječili da dogovorena tučnjava zaista i ne završi boks-mečom u Bijelom salonu.

Zadnji put se Mamić tako javno zakačio s glasnogovornikom Vlade Zlatkom Mehunom u svečanoj loži varaždinskog stadiona poručivši mu, između ostalog, neka napravi alkotest.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by m pon lip 01, 2009 11:03 am

ma koja munjoza .............
njemu treba zakonom zabraniti da se bavi bilo kojim poslom vezanim uz fucu ...........
jebot život koja je to seljačina ..............
divljak ...............

jebote koja smo mi država kada takav jedan lik nije več sada na robiji .........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty14 / 99914 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass pon lip 01, 2009 11:06 am

da nema njega igrali bi ligu za ostanak Wink
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by m pon lip 01, 2009 11:10 am

pa znaš kaj ima nešto u tome ...............

ali svejedno ...........
pa daj ne može tako ........ kako mu se digne čuna ...........
prvo ono sa onim dedom u gradskom poglavarstvu .........
pa onda ono sa novinarima ..........
pa da ne nabrajam ......... dalje ..........

treba ga kazniti .......................
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty14 / 99914 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass pon lip 01, 2009 11:14 am

ma znam, nije lik normalan..radi kako i sta god oce, a sto je najjace niko ga kao ne voli
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by m pon lip 01, 2009 11:17 am

a jebiga .............
ali da........ nitko ga ne voli ...............
činjenica da radi što hoče i kaže ono kaj mu paše ...........
i nitkome ništa ...........

jebiga treba kažnjavati takve munjoze bečkih manira..............
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty14 / 99914 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres uto lip 02, 2009 12:37 pm

masiello88 je napisao/la:Tyson Mamić izazvao hajdukovce u ring!

to si vjerojatno uzeo iz slobodne dalmacije.. zar ne... jednostavno, ovo je glup naslov i time se stvara raskol između sjevera i juga, a ne što svi govore mamić je kriv...
mamić je u splitu samo branio sebe i dinamo, zato jer su prvo počeli hajdukovci srati da sudac sudi za dinamo a nakon toga su počeli srat po mamiću i on je samo rekao da ako ima ko što protiv njega da je on spreman za obračun, da neka dođe na njega ko ima nešto protiv.. a šta je drugo mogao, šutjet i slušat pizdarije i gluposti... e pa tolka pičkica hvala Bogu još nije, istina je da on radi puno gluposti ali sad nije bio kriv...
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass uto lip 02, 2009 2:35 pm

ne, neznam dal sam ikad otvorio stranicu slobodne dalmacije. Ja ti citam glas slavonije Laughing

http://www.net.hr/sport/page/2009/06/01/0038006.html

EDIT: to ko znas sta se tamo dogodilo?? jedne novine pisu jednu stvar, drugu drugu, trece prvu..ko zna sta se zapravo dogodilo, moguce je da nije nista ni bilo.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by m sri lip 03, 2009 5:54 am

ma čisto sumljam da se baš ništa nije dogodilo .............
da je popizdio iz čistog mira .............
zato kaj mu je neudobna stolica na kojoj je sjedio...........

el da ima mudica .......... ima ...........
cijeli naš nogomeni svijet drma kako mu se digne ..............
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty14 / 99914 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by FALKON 2 sri lip 03, 2009 6:00 am

ma stane se i takom na kraj.......
a sad dali se nešta desilo ili je jednostavno napravio scenu........
pa to je mamić i sve je moguće...........
a pogotovo ako je hajduk u pitanju.........
kojeg u službenom vremenu trajanja utakmica .......
nisu već par zadnji utakmica pobijedili..........
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty9 / 9999 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass pet lip 05, 2009 8:49 pm



Laughing Laughing Laughing
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by goc pet lip 12, 2009 1:08 pm

Bandiću, spašavaj stadion ili Dinamu ode Liga prvaka

U kontrolu su stigli Gruzijac i Nizozemac, koji nisu ovdje prvi put. Nikako nisu zadovoljni stanjem na stadionu. Zamjerali su na svemu, a zapisali su da je rasvjeta ispod svakog standarda. Razočarani su pokidanim sjedalicama, sanitarijama...

Nisu dali zeleno svjetlo za Ligu prvaka, ali smo obećali da ćemo sve to popraviti do kolovoza, rekao je Dinamov direktor Damir Vrbanović.

U Maksimiru su uvjereni da neće biti problema oko dozvole za igranje Lige prvaka, no kažu da upozorenje treba itekako ozbiljno shvatiti.

- Sve ćemo riješiti, ali očekujemo i pomoć Grada. Najveći problem su nam sanitarije. Reflektore već imamo rezervne i tu neće biti nikakvih problema, kao ni sa sjedalicama. To bi sve trebalo biti vrlo brzo riješeno - rekao je direktor maksimirskog stadiona Miljenko Sakoman i nastavio:

- Najveći zahvat bit će WC-i. Normalne ima samo sjeverna tribina, a na istoku i jugu morat ćemo napraviti potpuno nove. Najgora je situacija sa zapadnom tribinom, gdje ćemo morati tražiti posebnu dozvolu za kemijske WC-e.

SEMAFOR JE KATASTROFA
Na semaforu nema službenog mjerenja vremena, već obični sat s kazaljkama, koji već godinama ne ide točno. Kasni ili brza Maksimir ne može dobiti licenciju Uefe nekoliko minuta.

IŠČUPANE SJEDALICE
Uefini inspektori razočarani su brojem pokidanih sjedalica. Do kolovoza i nove inspekcije tribine moraju imati postavljene sve sjedalice.

SRAMOTNE SANITARIJE
Zašto bi netko uopće dolazio na stadion gdje se nema gdje popišati?, pričao je Zdravko Mamić. Sanitarije su veliki Dinamov problem.

RASVJETA NE MOŽE GORE
Rasvjeta na maksimirskom stadionu postavljena je 1974. U Dinamu smatraju da će taj problem najlakše riješiti jer imaju rezervne reflektore.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty62 / 99962 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by WEYLAND-YUTANI pet lip 12, 2009 1:10 pm

...ma i za to me zanboli ku***
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty133 / 999133 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by goc pet lip 12, 2009 1:11 pm

i mene isto...

Više nema kupnje igrača iz HNL-a

Na pomolu je novo opredjeljenje Dinama kad je o kupnji igrača riječ. Naime, ovaj prijelazni rok plavi neće iskoristiti za veće akcije ni u rubrici dolazaka ni odlazaka. Ako netko i stigne, sigurno neće biti iz naše nogometne lige. A to znači da od Ermina Zeca, braće Sharbini i ostalih igrača koji su se spominjali kao potencijalni plavi nogometaši neće biti ništa.
U Maksimiru su poludjeli kad su čuli za zahtjeve klubova i igrača koji se spominju. I ponudili nam jedan detalj:

– Lokomotiva je htjela jednog drugoligaškog igrača. A taj je klub tražio 400.000 eura. Ma, zamislite kamo je to otišlo – kazao nam je jedan plavi maksimirski čelnik. Stoga će se plavi okrenuti svojoj nogometnoj školi, i to dugoročnije. A na mjestima na kojima bude škripalo pojačanja će se tražiti u inozemstvu jer svote od 2,5 do 3,5 milijuna eura za malo bolje hrvatske prvoligaške igrače u Dinamu neće dati.

Marko Babić, Manuel Pamić, pa Česi Zeman i Mičola nisu u planu maksimirskog kluba. Iako je Zoran Mamić gledao jednog češkog nogometaša, nije riječ ni o jednom od spomenutih. Moguće je da će Dinamo pričekati početak kvalifikacija za Ligu prvaka, pa kad u klubu procijene kakve su im šanse za ulazak, možda i povuku pokoji potez. A najbolja im je ipak odluka da Mandžukić definitivno ne može ići. Samo, što ako Mandžo “poludi” zbog toga?

– Jednom moramo presjeći i takva je odluka – tvrdi su u Dinamu.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty62 / 99962 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by WEYLAND-YUTANI pet lip 12, 2009 1:14 pm

....odlucih dok se gamad ne makne iz kluba necu ici na tekme.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty133 / 999133 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Prop pet lip 12, 2009 1:18 pm

Bit će to duuugoo vremena onda Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty108 / 999108 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by goc sub lip 13, 2009 8:41 pm

Dinamo i Hrgović raskinuli ugovor!

Mirko Hrgović od subote više nije članom Dinama. Nakon samo jedne sezone provedene u 'modrom' dresu bivše 'hajdučko srce' nije stanovnik Maksimirske 128. S obzirom da je imao još godinu dana ugovora Dinamo je za raskid ugovora sa Hrgovićem platio 150 tisuća eura
Jednu sezonu, ali turbulentu i obilježenu uvredama i ne prihvaćanjem od strane navijača Dinama završio je Mirko Hrgović. Stasiti Sinjanin čiji dolazak u redove aktualnih prvaka nije dobro primljen rastao se od Dinama sporazumnim raskidom ugovora koji je trebao trajati još godinu dana.

'Sve je zaista prošlo u najbolje redu. Svi smo zadovoljni i ja krećem u nastavak svoje karijere. Sad sam slobodan igrač i prvo što ću napraviti jest odmoriti se. Imam neke ponude, ali još nisam odlučio', kazao je Hrgović za Sportske novosti.

Tako je završila epizoda u Dinamu jednog poštenog, ali nikad prihvaćenog igrača od strane Bad Blue Boysa.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty62 / 99962 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by goc uto lip 16, 2009 6:34 am

Jurčić: Vremena je malo, ali želim europski iskorak

Isti dan kada i najveći rival Hajduk, i Dinamo je počeo s pripremana za novu sezonu. Pred novinare je u Maksimirskoj 128 izašao trener 'modrih' Krunoslav Jurčić
Dinamovi nogometaši mogli su samo dva tjedna uživati u odmoru. U ponedjeljak je i službeno počelo okupljanje igrača hrvatskog prvaka za sezonu 2009/10. Prvi europski ispiti su pred vratima i vremena je malo.

'Pripremni period je 28 dana. Prva utakmica je u Našicama 18. lipnja, dan poslije krećemo u Sloveniju gdje 21. lipnja igramo u Velenju, 22. lipnja je ždrijeb pretkola Lige prvaka, 24. igramo u Radovlju, a potom se vraćamo u Zagreb. U Austriju (Bad Bleiberg) odlazimo 1. srpnja, gdje 4. i 8. srpnja igramo utakmice, a 14. ili 15. nas čeka prva utakmica drugog pretkola Lige prvaka', upoznao je Jurčić novinare s planom te dodao:

'Na ovim pripremama želim povisiti agresivnost. Nismo bacili težište na utakmice i zbog toga što nije došlo do velikih promjena pa su nam bitniji treninzi da bi doradili ono što želimo.'

Ciljevi su kao i svake godine isti, dominacija u domaćim okvirima, a u Europi iskorak više koji se čeka već jako, jako dugo.

'Moramo uzeti dva domaća trofeja. Drago mi je što nemamo imperativ Lige prvaka, no moje su ambicije velike i želim napraviti što veći iskorak. Nisam naivan da ne znam da neuspjeh u Europi izaziva potrese u klubu, no ako na početku stavimo realne ciljeve, atmosfera će biti normalnija', govorio je Jurčić koji je za razliku od nekih prethodnika imao sreću što mu je igrački kadar gotovo ostao nepromijenjen.

Iz Varteksa se s posudbe vraća Carlos, a stižu i Dinamovi talenti Pivarić i Antolić iz Lokomotive. Duži odmor, oko tjedan dana, dobili su hrvatski reprezentativci Kovač i Mandžukić, kamerunski Chago, Ibanez zbog ozljede te još jedan 'modri' dragulj, Kramarić, kojem je potreban predah zbog nastupa na turniru Mladen Ramljak. Što se tiče odlazaka, maksimirski brod je napustio Hrgović.

'Zaključili smo da želimo popuniti dvije pozicije, lijevog beka i napadača, no želimo da to budu igrači koji će donijeti dodatni impuls mladim igračima. Ja sam rekao što nam treba i uprava radi na tome. U našoj ligi postoje igrači koji su iskočili iz okvira i zadovoljavaju kriterije Dinama, no nažalost ne na pozicijama koje mi trebamo', završio je Jurčić.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty62 / 99962 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by FALKON 2 sub lip 27, 2009 9:51 pm

ajmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty9 / 9999 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 40. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.