Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CF foto natječaj lipanj 2014 – slobodan motiv – prijave od 1. 06. -10. 06.

Go down

CF foto natječaj lipanj 2014 – slobodan motiv – prijave od 1. 06. -10. 06. Empty CF foto natječaj lipanj 2014 – slobodan motiv – prijave od 1. 06. -10. 06.

Postaj by eva kant sub svi 31, 2014 8:17 pm

kao što sam već najavila, od ovog kruga se mijenjaju pravila foto natječaja.
prijavljivati se nećete na temi, nego meni na pp, tako da nitko osim mene neće znati tko uopće sudjeluje u kojem krugu. možete fotku poslati odmah s prijavom, a možete se samo i prijaviti, a fotku poslati kasnije u ovom roku koji stoji u naslovu.
da bi se natječaj uopće održao potrebno je minimum 5 sudionika.

što se tiče bodovanja, i dalje će se ocjenjivati po sistemu 3-2-1, ali također ćete svoje ocjene slati meni na pp.
ja ću prije objavljivanja fotki, poslati svoje ocjene Gabriju, da sve ostane transparentno i moguće provjeriti, a sudionike, rezultate i sve ocjene objaviti na kraju natječaja.
napominjem još jednom, nema potrebe na forumu najavljivati da ćete sudjelovati u natječaju, i nemojte to raditi. jednostavno se prijavite meni na pp.
za one koji nemaju dovoljan broj postova za slanje pp-a, a žele sudjelovati, ostavite mi poruku na profilu preko visitor messages-a.

eto, možete se početi prijavljivati za natječaj..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
CF foto natječaj lipanj 2014 – slobodan motiv – prijave od 1. 06. -10. 06. Empty92 / 99992 / 999CF foto natječaj lipanj 2014 – slobodan motiv – prijave od 1. 06. -10. 06. Empty

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.