Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

+21
z bregov
minutus
rider331
tanuki
Jørgen
Lenica
FALKON 2
zbracun
Teo
m
Purgy
igor malteze
diabolik.
Hunnerkongen
damfisk
nikolina
Neu
Žužika
Gabriel
eva kant
histrion
25 posters

Stranica 4 / 24. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Purgy sri svi 14, 2014 8:10 pm

Pa to je to o čem pričam.

Da nije drugačiji vjerojatno ni pobjedio ne bi.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty142 / 999142 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Neu sri svi 14, 2014 8:12 pm

pa ne bi sigurno
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Purgy sri svi 14, 2014 8:15 pm

I kako ti onda može biti drago?
Meni baš to ide na kurac. Ne mogu pobjediti nikako pa se idem isticati time što sam drugačiji. Fuj

Za mene je ovo samo dokaz ljudske... ne znam, gluposti.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty142 / 999142 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by eva kant sri svi 14, 2014 8:27 pm

pa općenito pjesme pobjednice na eurosongu nisu pjesme neke posebne glazbene vrijednosti, već je dovoljno da su na prvu dopadljive i da odmah uđu u uho.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Jørgen sri svi 14, 2014 8:35 pm

Kako kad. Ali više-manje svi izvodjači izgledaju pederasto..


Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Žužika sri svi 14, 2014 8:58 pm

histrion je napisao/la:

Ovih dana u Sloveniji je osuđen poznati pisac koji na FKK plažama slikao djecu.

Njegov životni izbor apsolutno nikoga nije ugrozio.

I u čemu je onda problem da je na kompu imao 2300 slika gole djece ???
Problema nema. Osim u glavama pravnika koji su mu za posjedovanje slika dodijelili dvije godine.
u čemu je problem????

malo,jako malo je i dobio....
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Hunnerkongen čet svi 15, 2014 4:37 am

eva kant je napisao/la:hoćeš reći da ga se prihvaća takvog samo zato jer je medijska zvijezda, a da je običan čovjek, jedan od nas, tada ne bi bio prihvaćen? pa moguće, ne kažem da nije tako, ali prisustvo u medijima upravo ima utjecaja na senzibilizaciju društva. da nije bilo poznatih zvijezda homoseksualaca koji su se javno deklarirali i na taj način vršili senzibilizaciju, danas homoseksualci vjerojatno ne bi bili tolerirani i imali prava koja danas imaju.

Njegov homoseksualizam nije tu na udaru, nego njegovo šminkanje, lakiranje noktića i odijevanje bapskih haljina. Jel to normalno? Jel to genetski uvjetovano? Ili svjesno radi budalu od sebe. Kakvu to poruku nosi kad se muškarac odjeva i šminka ko ženska i javno eksponira.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty39 / 99939 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by igor malteze čet svi 15, 2014 5:03 am

damfisk je napisao/la:

U svakom trenutku (ovom, onom, nekom budućem) će privatnost maloljetne djece biti društveno dobro zaštićeno kaznenim zakonom. I to vrijedi u svakom društvu.

Prema tome, tvoja homofobna metodologija izjednačavanja pedofilije sa homoseksualnošću i/ili transvestitizmom je apsolutno neutemeljena.




Ne, nego si njegovu spolnu orjentaciju i životni izbor proglasio bolesnim i retardiranim a njega čudovnišnim opasnim po društvo i sudbinu mladih naraštaja.


 :faceklanjanje:

A reci ti nama lijepo ovdje, šta bi društvo, po tebi, trebalo učiniti sa čudovištima i opasnim bolesnicima koji ugrožavaju mlade naraštaje?




Možda.

A možda ga takvim doživljavaju samo zadrti, primitivni homofobi koji svaki otklon od svojih zadriglih primitivnih nazora doživljaju kao nadolazeću smrt svekolikog ljudskog roda.

Možda...

:faceklanjanje:

P.S. I inače su mi najjači ovi koji bi "homoseksualcima dali sva prava" ali samo ako ne seru previše u javnosti i ne govore da su homoseksualni. Dok god drže gubice zatvorene, dajmo im sva prava. Čim se usude zinut, pobijmo ih sve. A to sve u cilju očivanja društva, razumije se...

Vrh.  cura
...kada god u hrvatskom društvu potakne se pitanje ispravnosti nekih postupaka desnice koja u konačnici ima za cilj osobno bogačenje pojedinaca na štetu hrvatskih građana,najčešći obrambeni mehanizam jeste da se tužitelja ocrni i izjednači s boljševizmom iliti staljinom i to bi trebao biti najjači kontra argument..
...kada god se tkz.ljevicu optuži za isto kontra argument se svodi na spominjanje fašista i ustaštva...
...kada se ja osobno ne slažem s tolikom agresivnom medijskom pažnjom prema homoseksualcima onda sam zadrti primitivni homofob koji bi te iste htio u najmanju ruku podaviti plinom...što naravno nije istina
...homoseksualci trebaju biti tretirani u društvu više ili manje poput svih ostalih tj. društvo ih treba prihvatiti kao nešto uobičajeno i čije je postojanje razumljivo i prihvatljiovo ali i ništa više..
...najveću radost invalidu češ pokazati kada ga prihvatiš kao sebi ravnog i prema njemu se ponašaš kao i prema zdravom bar u verbalnoj komunikaciji i nečeš ga omalovažavati sažaljevajući ga...ali ni invalidi nemaju pravo da zbog svog hendikepa natjeraju nas zdrave da više ne hodamo te da koristimo kolica...

...
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by igor malteze čet svi 15, 2014 5:09 am

Hunnerkongen je napisao/la:

Njegov homoseksualizam nije tu na udaru, nego njegovo šminkanje, lakiranje noktića i odijevanje bapskih haljina. Jel to normalno? Jel to genetski uvjetovano? Ili svjesno radi budalu od sebe. Kakvu to poruku nosi kad se muškarac odjeva i šminka ko ženska i javno eksponira.
...zar sam ja zatucan, zadrt, primitivan i fašista ako mi sve to nije uobičajeno prihvatljivo ponašanje..zašto npr. ja ne bih gol šetao ljeti po rivi među ljudima ušao gol od majke rođen u kafić i ispijao kavu a odmah bi bio uhapšen zbog narušavanja javnog reda i morala...ako se ne treba stidjeti neuobičajenog načina odjevanja trebam li se ja stidjeti svog vlastitog tijela..
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by igor malteze čet svi 15, 2014 5:16 am

Žužika je napisao/la:
u čemu je problem????

malo,jako malo je i dobio....
...ako je dotični slike zadržao za sebe i nije ih prezentirao i prodavao na internetu po meni nije učinio nikakav prekršaj..
...po meni su veći zločinci pojedinci koji dolepršaju poput lešinara do mjesta nesreće u kojoj je netko nastradao te leži krvave glave na pločniku i umjesto da mu pomognu i spasu život ako je to moguće oni se dohvate mobitela i slikaju nesretnika i pošalju na live leak
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by histrion čet svi 15, 2014 5:25 am

Jørgen je napisao/la:
Janis Joplin, Michael Jackson, Jim Morrison, Whitney Houston, Jimmy Hendrix, Judy Garland, Amy Winehouse, Elvis Presley - svi vrhunski pjevači i glazbenici, svi su imali i imaju ogroman utjecaj na mlade, svi su skončali od droge.

Je li Konchitina brada pretežnija od bijelog praha i igle u kupaoni?


Joplin, Morrison, Hendrix, Presley .... nisu bili idoli 14-15 godina starim klincima.

I moj je sin (star 14-15 godina) imao na zidu u svojoj sobi plakate svojih idola. Njegovi idoli bili su Che Guevara, Harry Potter, Johnny Depp.

p.s. - Umberto Ecco nedavno je izjavio da neće više predavati studentima jer su suviše povodljivi i vjeruju svemu što im kaže.
Ecco još uvijek radi kao profesor na Sveučilištu u Bologni, ali samo kao mentor u pripremi doktorskih disertacija.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by histrion čet svi 15, 2014 5:25 am

igor malteze je napisao/la:
...homoseksualnost nije normalno ponašanje ali nije ni bolest...

Nego???
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by histrion čet svi 15, 2014 5:26 am

damfisk je napisao/la:
... tvoja homofobna metodologija izjednačavanja pedofilije sa homoseksualnošću i/ili transvestitizmom je apsolutno neutemeljena.


... Ne, nego si njegovu spolnu orjentaciju i životni izbor proglasio bolesnim i retardiranim a njega čudovnišnim opasnim po društvo i sudbinu mladih naraštaja.

... I inače su mi najjači ovi koji bi "homoseksualcima dali sva prava" ali samo ako ne seru previše u javnosti i ne govore da su homoseksualni. Dok god drže gubice zatvorene, dajmo im sva prava. Čim se usude zinut, pobijmo ih sve. A to sve u cilju očivanja društva, razumije se...

Tvoja metoda izjednačavanja je bolja ... pročitaš samo razmake i zareze i doneseš zaključak koji nema veza s napisanim.
Napisati ću ti opet (iako mi je jasno da nema smisla jer ili ne razumiješ ili se samo pretvaraš da si gluplji nego što zaista jesi) - ja ne izjednačavam pedere i pedofile. Osim toga - ja se ne bojim pedera.

Da, njegova spolna orijentacija je bolest, a njegova pojava u javnosti retardirana. I kao takav (porukom koju šalje, a ne svojom bolešću) je opasan.

Da, dajmo im sva prava - ali ne pokušavajmo uvjeriti ljude da je njihovo ponašanje normalno (ili u konkretnom primjeru čak poželjno).
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by diabolik. čet svi 15, 2014 5:37 am

igor malteze je napisao/la:


...homoseksualci trebaju biti tretirani u društvu više ili manje poput svih ostalih tj. društvo ih treba prihvatiti kao nešto uobičajeno i čije je postojanje razumljivo i prihvatljiovo ali i ništa više..


...
Kad bi homoseksualci bili prihvaćeni u društvu kako treba, oni,ali i njihove parade ne bi nikome smetale, niti bi oni imali neku potrebu za svojim isticanjem.
Onima koji ne vjeruju smetaju vjerničke parade, oni koji vjeruju smetaju nevjerničke parade, sve netko nekome smeta, jer je različit, ne ponaša se poput...koga?...čega??
Svi melju o nekoj toleranciji, a nitko je ne pokazuje na djelu.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by histrion čet svi 15, 2014 5:52 am

Žužika je napisao/la:
u čemu je problem????

malo,jako malo je i dobio....

Posebno ako pomisliš da je dobio dvije godina za posjedovanje slika djece koju su njihovi roditelji skinuli na javnom mjestu.

A uz to možeš usporediti te dvije godina s maksimalno 15 godina koliko će dobiti Paravinja.

Nema smisla pisati da taj osuđen pedofil (nemoj ni pomisliti da ga pokušavam opravdavati) slike nije prodavao ili slao istomišljenicima, da nije ucjenjivao djecu ili roditelje, da nije na internetu tražio druge slike ...
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by histrion čet svi 15, 2014 6:01 am

Čak ni u Austriji nisu svi oduševljeni pobjedom.

Iz Salzburga su već poslali izjavu da u njihovom gradu nema mjesta za Euroviziju.  kes 
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by eva kant čet svi 15, 2014 6:48 am

Hunnerkongen je napisao/la:

Njegov homoseksualizam nije tu na udaru, nego njegovo šminkanje, lakiranje noktića i odijevanje bapskih haljina. Jel to normalno? Jel to genetski uvjetovano? Ili svjesno radi budalu od sebe. Kakvu to poruku nosi kad se muškarac odjeva i šminka ko ženska i javno eksponira.

homoseksualnost sam uzela kao primjer kako se putem medija vršila senzibilizacija društva i kako je ono postalo tolerantnije prema homoseksualcima u odnosu na prošlih, recimo, 30-tak godina.
što se tiče ovog austrijanca, vjerujem da je njegova sklonost prerušavanja u ženu dio njegove prirode, bilo da je to genetski uvjetovano ili ne, a radi li svjesno budalu od sebe ili ne, to samo on zna.
Kakvu to poruku nosi kad se muškarac odjeva i šminka ko ženska i javno eksponira.
- da čovjek ne može protiv svoje prirode?
- da odijelo ne čini čovjeka, da su odjeća i šminka samo maske?
- da postoje osobe koje se podjednako osjećaju i kao žene i kao muškarci?
- itd...
razne poruke to može slati društvu.

histrion je napisao/la:Čak ni u Austriji nisu svi oduševljeni pobjedom.

Iz Salzburga su već poslali izjavu da u njihovom gradu nema mjesta za Euroviziju.  kes 

naravno da nema mjesta u salzburgu za euroviziju..ta to je grad od 150 000 stanovnika, koji vjerojatno nema dovoljnu veliku dvoranu ili prostor koji bi mogli koristiti za takvu jednu manifestaciju.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by histrion čet svi 15, 2014 7:07 am

eva kant je napisao/la:
naravno da nema mjesta u salzburgu za euroviziju..ta to je grad od 150 000 stanovnika, koji vjerojatno nema dovoljnu veliku dvoranu ili prostor koji bi mogli koristiti za takvu jednu manifestaciju.

G. Wilfried Haslauer to je utemeljio drukčije.  kes 
Salzburg je po njegovom mišljenju grad jedinstvenog kulturnog profila te bi ga organizacija Eurovizije degradirala.
Istovremeno je izjavio da nijedan grad u Austriji osim Beča nije primjeran za takvu manifestaciju.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by eva kant čet svi 15, 2014 7:10 am

histrion je napisao/la:

G. Wilfried Haslauer to je utemeljio drukčije.  kes 
Salzburg je po njegovom mišljenju grad jedinstvenog kulturnog profila te bi ga organizacija Eurovizije degradirala.
Istovremeno je izjavio da nijedan grad u Austriji osim Beča nije primjeran za takvu manifestaciju.

i slažem se s njim..
kao što se slažem s pulskim gradskim vlastima da thompsonu nije mjesto u pulskoj areni..Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by m čet svi 15, 2014 8:45 am

histrion je napisao/la:Kako bi vi nazvali pobjednika ovogodišnjeg Eurosonga?



ne bih ga prozivao , nazivao .....
u nedostatku dobre pjesme , fasada je bitna , jako bitna ..
lik je samo skužio sa čime će se probiti ....
jel su bilo oni likovi LOrdi pa pobjedili , ako nemaš neke glazbene sposobnosti , ako nemaš pjesmu , kaj ti ostaje , obuč haljinu i eto prvi !


ali to je tako općenito , madona se skidala prva golišava po spotovima ,
lejdi gaga ne bi uopće uspjela da nema dozu , pa čak ne samo dozu , nego dosta bizarnosti ..
od oblačenja u meso i ostale gluposti . lizanja kostura u spotovima ..
šteta onolikog mesa !
sada ova mala majli kruz ili kako več ...
pa ne bi " uspjela " da se ne skida gola po koncertima i da ne liže kaj već liže , čekić ..

sve je to šov mas go on !

i ništa više
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Teo čet svi 15, 2014 11:03 am

Nisam gledao Eurosong već samo bodovanje na kraju. Za pjesmu ne znam je li meni najbolja jer nisam sve odslušao pjesme, ali za nastup pobijecničke pjesme koju je pjevao Conchita mislim da se trebao barem obrijati ako je nastupao kao transvestit. Ovako mi je izgledao kao žena s bradom iz cirkusa.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Jørgen čet svi 15, 2014 11:16 am

histrion je napisao/la:

Joplin, Morrison, Hendrix, Presley .... nisu bili idoli 14-15 godina starim klincima.

Bili su idoli masama. Bez fejsa i interneta, ali idoli, oni pravi.
I ne vidim otkud ti ideja da klinci od 14-15 godina luduju za eurosongom kiša

histrion je napisao/la:

Da, dajmo im sva prava - ali ne pokušavajmo uvjeriti ljude da je njihovo ponašanje normalno (ili u konkretnom primjeru čak poželjno).
Normalno je za trans osobu. On ima pravo ponašati se tako, a ti biraš hoćeš li ga gledati (ja nisam).
Što je poželjno ili nepoželjno na glazbenoj manifestaciji? Rekao bih da nema limita.

histrion je napisao/la:

Nema smisla pisati da taj osuđen pedofil (nemoj ni pomisliti da ga pokušavam opravdavati) slike nije prodavao ili slao istomišljenicima, da nije ucjenjivao djecu ili roditelje, da nije na internetu tražio druge slike ...
Ne smije ih posjedovati, posjedovanje je krivično djelo.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by m čet svi 15, 2014 11:29 am

Jørgen je napisao/la:
Što je poželjno ili nepoželjno na glazbenoj manifestaciji? Rekao bih da nema limita.

.

u zadnje vreme što veći šok izazove kog gledatelja , ne slušatelja , nego gledatelja , to bolje !
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Jørgen čet svi 15, 2014 11:39 am

U zadnje vrijeme je pjevanje na zadnjem mjestu na glazbenim manifestacijama.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty9 / 9999 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by damfisk čet svi 15, 2014 11:41 am

Hunnerkongen je napisao/la:
Njegov homoseksualizam nije tu na udaru, nego njegovo šminkanje, lakiranje noktića i odijevanje bapskih haljina. Jel to normalno? Jel to genetski uvjetovano? Ili svjesno radi budalu od sebe. Kakvu to poruku nosi kad se muškarac odjeva i šminka ko ženska i javno eksponira.

Ono šta ti nazivaš "njegovim šminkanjem, lakiranjem noktića i odijevanjem bapskih haljina" ima i svoj točan naziv - transvestitizam.

Čovjek je transvestit.

Transvestitizam je njegov životni izbor. Njegova osobna odluka, koju je donio on kao odrasla i punoljetna osoba.

Transvestitizam nije zakonom zabranjen.

Prema tome, on ima puno i neosporivo pravo biti transvestit privatno, javno ili na bilo koji treći način.

A budalu od sebe rade oni koji budalama nazivaju sve koji su drugačiji.

Kužiš?  Wink

igor malteze je napisao/la:...kada god u hrvatskom društvu potakne se pitanje ispravnosti nekih postupaka desnice koja u konačnici ima za cilj osobno bogačenje pojedinaca na štetu hrvatskih građana,najčešći obrambeni mehanizam jeste da se tužitelja ocrni i izjednači s boljševizmom iliti staljinom i to bi trebao biti najjači kontra argument..
...kada god se tkz.ljevicu optuži za isto kontra argument se svodi na spominjanje fašista i ustaštva...

...kada se ja osobno ne slažem s tolikom agresivnom medijskom pažnjom prema homoseksualcima onda sam zadrti primitivni homofob koji bi te iste htio u najmanju ruku podaviti plinom...što naravno nije istina

Dakle, ti izjednačavaš spolnu orjentaciju sa političkim opredjeljenjem?

Sjajno.

Bravo majstore...

:faceklanjanje:

igor malteze je napisao/la:...homoseksualci trebaju biti tretirani u društvu više ili manje poput svih ostalih tj. društvo ih treba prihvatiti kao nešto uobičajeno i čije je postojanje razumljivo i prihvatljiovo ali i ništa više..

Upravo to se i čini.

Ali samo zadrti homofob može iz javnog istupa homoseksualaca iščitati da homoseksualci traže nešto više od toga.

Takva reakcija je – vjerovao ti to ili ne – upravo školski primjer homofobije.

Wink

igor malteze je napisao/la:...najveću radost invalidu češ pokazati kada ga prihvatiš kao sebi ravnog i prema njemu se ponašaš kao i prema zdravom bar u verbalnoj komunikaciji i nečeš ga omalovažavati sažaljevajući ga...ali ni invalidi nemaju pravo da zbog svog hendikepa natjeraju nas zdrave da više ne hodamo te da koristimo kolica...
...

A sada si, recimo, izjednačio homoseksualnost sa tjelesnim hendikepom.

A to je – opet, nećeš vjerovat – homofobija.

kofica

Simptomatično je kako su najžešći homofobi upravo oni koji uporno ponavljaju kako nisu homofobi.

:faceklanjanje:
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst) - Page 4 Empty Re: Čudovište, retard ili samo bolesnik ? Tom Nojvirt - Končita Vurst ( Conchita Wurst)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 24. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.