Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

3 posters

Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by Gost sri tra 09, 2014 3:38 am

Bas dobio mail od njih pa rekoh da proslijedim.....mozda kome zatreba, zna naletit dobrih stvari po snizenim cijenama

Meni taman ljetne gume aktualne, a Continental su prva liga....


Proljece VW
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Re: Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by Gabriel sri tra 09, 2014 5:40 am

I meni bi trebale gume...al mi sad registracija pa zasad niš od toga, a i turbinu bih trebao mjenjati/reparirati....nešto radit sa njom...heh
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty0 / 9990 / 999Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty

[Vrh] Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Re: Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by Gost sri tra 09, 2014 5:51 am

Registracija je 1000kn papirologije na stanici za tehnicki + osiguranje (dobro se raspitaj, palo je, mene je izaslo 1600kn ove godine), a za turbinu ti ne zavidim.....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Re: Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by Gabriel sri tra 09, 2014 6:17 am

oko 3000 sve skupa, osiguranje je 2916 kuna, ali sad su uveli neke povoljnosti, popuste ili šta ja znam već pa zasad najpovoljniju ponudu mi je dao Kwarner 2039 za prvo osiguranje, full polica.

a toliko me izlazi reparacija turbine kiša
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty0 / 9990 / 999Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty

[Vrh] Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Re: Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by Gost sri tra 09, 2014 6:31 am

Pa puno je to za osiguranje ako o osnovnom pricamo ?

moje osnovno je 1630 kn (50% bonus) + kasko 2500 kn (puno svakakvih bonusa) + 1000 na STP

A turbina......jebiga, kad bez nje ne ide Sad
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Re: Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by Gabriel sri tra 09, 2014 6:45 am

da, ali 100% plaćam, nemam nikakav bonus jer nisam imao auto na sebi prije.

a dobro, turbina je takva kakva je od kad sam ga uzeo...još uvijek ide ovak jer nije posve crkla, samo malo "produvala" pa ponekad zadimi bijelo, napravim dimnu zavjesu kao tenk ovima iza sebe Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty0 / 9990 / 999Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty

[Vrh] Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Re: Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by Gost sri tra 09, 2014 6:48 am

Onda super prolazis za osiguranje obzirom da nemas bonusa.....bar nesto.

Ako mene pitas , vaznije su gume od turbine.
Kad turbina zakaze, ne mozes ubrzati a kad gume zakazu, ne mozes stati Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Re: Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by Gabriel sri tra 09, 2014 6:52 am

to je istina, al sam se zajebo pa kupio nove zimske..kao da sam očekivao neznam kakvu zimu pa se još kotrljam na njima, a vidjet ću još, turbinu neću dirat dok ide a gume ću morat bar dvije nove uzet.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty0 / 9990 / 999Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty

[Vrh] Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Re: Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by Gost sri tra 09, 2014 6:59 am

Sjebat ces zimske na ovim vrucinama, prebrzo se trose kad je vruće...a zimske su skuplje od ljetnih i to dosta.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Re: Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by Gabriel sri tra 09, 2014 7:04 am

a jebiga, svejedno sam negdje čitao da do 15.04. se moraju vozit zimske gume (kad budale pišu zakone) a znam da se brže troše...al kako rekoh, dvije ću vjerojatno kupit a dvije mogu izdržati još ovo ljeto..nadam se bar budući da nemam neka velika putovanja u planu a niti velike brzine...
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty0 / 9990 / 999Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty

[Vrh] Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Re: Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by Gost sri tra 09, 2014 7:17 am

Ma izdrzat ces, naravno.

Vozili smo i na zicama svojevremeno , pa zasto ne bi sad mogli na 2 zimske....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Re: Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by Gabriel sri tra 09, 2014 1:02 pm

eh kad se samo sjetim na čemu sam sve vozio Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty0 / 9990 / 999Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty

[Vrh] Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Re: Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by Iron Man sri tra 09, 2014 2:51 pm

Kapetan je napisao/la:Bas dobio mail od njih pa rekoh da proslijedim.....mozda kome zatreba, zna naletit dobrih stvari po snizenim cijenama

Meni taman ljetne gume aktualne, a Continental su prva liga....


Proljece VW

Lijepo. Dobro dođe smajlić
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty336 / 999336 / 999Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty

[Vrh] Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Re: Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by zbracun sri tra 09, 2014 3:20 pm

A cijene su ubi bože. Kao da je od zlata. Samo glupost, običan usb - miniusb adapter koji normalno košta 6 (slovima, šest) kuna, oni prodaju za 375,43 kune. Usb stick od 25 - 30 kuna, prodaju po 254,91 kunu. Po tome se može vidjeti koje su stvarne cijene i svega ostalog. Fuj, gamad bezobrazna, pokvarena  cici .
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty3 / 9993 / 999Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty

[Vrh] Go down

Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat Empty Re: Proljetna akcija VW, Skoda, Audi, Seat

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.