Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela?

5 posters

Go down

Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela?

Postaj by Neu čet pro 19, 2013 11:48 am

Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Što priređujete, da čujemo Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty999 / 999999 / 999Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty

[Vrh] Go down

Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty Re: Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela?

Postaj by nikolina pet pro 20, 2013 6:57 am

Za jutro iliti kada dođemo s polnoćke...kobasica,kuhana šunka i rebra,lućenje,sir...
Ručak...juha,sarma neizbježna,janjetina s krompirom ,mesna štruca klincima,francuska salata,..kolači ...

a večera ostane od ručka,još i nju da kuham,pa ne bi izašla iz kuhinje cijeli dan....
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty0 / 9990 / 999Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty

[Vrh] Go down

Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty Re: Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela?

Postaj by britania pet pro 20, 2013 7:13 am

Srećom za Božić ne kuham, ručak je kod mame, i to malo janka malo odojka, francuska, krumpir, salate... večera kod teta, strina, ujina i ostale familije smajlić

Skupljam recepte, iskustva za dane kad ću ja ugošćavati familiju moje djece i nećaka smajlić

Za novu godinu se se nakuham
britania
britania
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 19.11.2011
Broj postova : 477
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 51
Započeo/la tema :
Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty0 / 9990 / 999Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty

[Vrh] Go down

Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty Re: Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela?

Postaj by nikolina pet pro 20, 2013 8:00 am

Eh da ,nekada fale mi ti dani kada netko drugi kuha za mene...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty0 / 9990 / 999Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty

[Vrh] Go down

Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty Re: Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela?

Postaj by britania pet pro 20, 2013 8:42 am

nikolina je napisao/la:Za jutro iliti kada dođemo s polnoćke...kobasica,kuhana šunka i rebra,lućenje,sir...
Ručak...juha,sarma neizbježna,janjetina s krompirom ,mesna štruca klincima,francuska salata,..kolači ...

a večera ostane od ručka,još i nju da kuham,pa ne bi izašla iz kuhinje cijeli dan....

stvarno puno kuhaš smajlić što je lućenje?

britania
britania
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 19.11.2011
Broj postova : 477
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 51
Započeo/la tema :
Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty0 / 9990 / 999Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty

[Vrh] Go down

Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty Re: Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela?

Postaj by nikolina pet pro 20, 2013 8:46 am

britania je napisao/la:

stvarno puno kuhaš smajlić što je lućenje?

dimnjene nogice ,rep i uši od svinje,skuhano u slanoj vodi ...s dodatkom bijelog luka i crvene paprike...za moj pojam previše masno nit jedem to....
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty0 / 9990 / 999Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty

[Vrh] Go down

Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty Re: Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela?

Postaj by damfisk pet pro 20, 2013 9:21 am

Za Božić? Pa ništa specijalno... onako, ručak možda malo bolji nego inače, jer familija dolazi... Najčešće odojak, koji put teletina i tako to... ništa specijalno, u biti...

Tuku ne spremam jer MRZIM perad
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty0 / 9990 / 999Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty

[Vrh] Go down

Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty Re: Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela?

Postaj by Gost sub pro 21, 2013 7:10 am

Bozic?

Sunka, janjetina, prasetina, sarme, prsuti,kulen, vrat, sirevi, francuske salate, kolaci - antivegetarijanski svakako smajlić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty Re: Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela?

Postaj by Neu sub pro 21, 2013 2:35 pm

mi smo inače cijelu puricu s onim iznutricama unutra, to je punjenje bilo i mlince i juhu i francusku i tak

ove godine smo uzeli dijelove purice (batkove i krila) jer nitko ne voli sve jest od pure a batak i krilo je najsočnije Very Happy

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty999 / 999999 / 999Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty

[Vrh] Go down

Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty Re: Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela?

Postaj by Gost sub pro 21, 2013 9:45 pm

Zasebne dijelove ces onda tesko napunit smajlić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty Re: Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela?

Postaj by compadre ned pro 22, 2013 5:50 am

Sarma, supa, razne salate, losos, pršut, kulen, sir, šunka..

Puricu mrzim, bljujem nakon nje.  \'\'\'\'\'

compadre
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2013
Broj postova : 126
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty0 / 9990 / 999Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty

[Vrh] Go down

Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela? Empty Re: Božićni ručak i večera - što se pravi od mesa i jela?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.