Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma?

+4
Bobsi
Neu
histrion
8 posters

Go down

Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma?

Postaj by  ned pro 08, 2013 6:28 pm

Postoje oni koji različite događaje i ljude povezuju s glazbom pa je tako dovoljno čuti samo jednu pjesmu da se sva sjećanja vrate. Budući da se i na forumu usput povežemo s nekim osobama, moguće je da i uz te ljude, koji su kilometrima daleko i koje možda nikada nećemo upoznati, vežemo neke pjesme ili čak izvođače. Razlozi mogu biti različiti: da vam je forumaš preporučio tu pjesmu, da ste prvi put otkrili neku pjesmu nakon što ju je neki forumaš ostavio u temi, da ju je toliko puta spomenuo pa vam je ta pjesma postala asocijacija na forumaša...

Ako imate takvih iskustava, podijelite ih s ostalima.
Koje vas to pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Objasnite kako je došlo do toga.


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty30 / 99930 / 999Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty

[Vrh] Go down

Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty Re: Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma?

Postaj by histrion ned pro 08, 2013 6:38 pm

Hunnerkongen  === Franko Krajcar

Dok Hunnerkongen nije objavio jednu Frankovu pjesmu nikad nisam čuo (malo me je sram priznati) za njega.

Objavljena pjesma je odlična - a ova mi je još bolja.

A kao višnja u šlagu - za 15 dana koncert u Puli.

histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty0 / 9990 / 999Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty

[Vrh] Go down

Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty Re: Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma?

Postaj by Neu ned pro 08, 2013 9:01 pm

Iron Maiden - Fear of the Dark

na Purgija jer u vrijeme kad sam ja slušala tu pjesmu, on se zarazio s njom pa ju je stalno slušao.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty999 / 999999 / 999Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty

[Vrh] Go down

Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty Re: Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma?

Postaj by Bobsi pon pro 09, 2013 2:35 am

Ona od Borisa Novkovića me sjeća na Neu.

Bilo je davno, davno, davno,
Trajali mi smo samo, samo,
Tek tjedan dana, tek tjedan dana,
A crofriends ima dvanaest bana...


Zločesti osmijeh

Bobsi
Trajno baniran/a

Registriran/a : 07.12.2013
Broj postova : 22
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty0 / 9990 / 999Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty

[Vrh] Go down

Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty Re: Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma?

Postaj by  sub pro 14, 2013 9:40 pm

Već sam negdje napisala da jako brzo vežem pjesmu uz neku osobu ili događaj pa je isti slučaj i s forumašima.

Hunner i ja imamo povijest i prije nego što smo se sreli na ovom forumu pa ću od njega početi. Prva asocijacija na njega mi je ruski bend Arkona jer mislim da smo se na toj temi prvi put sreli i porazgovarali. Ali pjesma koju odnedavno definitivno vežem uz njega je Opale (Alcest).

Mali Kiyu mi je bio inspiracija za ovu temu jer me još jednom podsjetio koliko me Flogging Molly podsjeća na njega. Dok je pisao priču o forumašima, kao preporuku za slušanje uz jedan je dio stavio njihovu pjesmu i to je bilo dovoljno. Kada bih birala samo jednu pjesmu, bila bi to Seven Deadly Sins

Na leksikonsko pitanje koju pjesmu bi mi preporučio, Prop je odgovorio: Ako si za, mogli bi jednom izaći (Pavel & Maja Posavec). Bila je još jedna preporuka, ali te se pjesme ne sjećam. Ova mi je ostala jer sam nekako u isto vrijeme često slušala Pavela.

Kad je rock glazba u pitanju, mislim da Purgy i ja imamo sličan ukus. No jednom prilikom je negdje u Slikama forumaša spomenuo pjesmu Te noći smo se potukli zbog nje (Kiki Lesendrić). Iznenadilo me i što se sjetio Kikija, i što se sjetio te pjesme...

Wind of Change (Scorpions) za Neu ne treba posebno objašnjavati. Very Happy

Nastavit će se...


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty30 / 99930 / 999Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty

[Vrh] Go down

Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty Re: Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma?

Postaj by mišokovač ned pro 15, 2013 2:11 am

One razne talijanske koračnice podsjećaju me na kapetana kirka. Marcia la giovinezza incontro all'avvenire, per vincere o morire, marcia col cuor sincero..
Uvijek oni marširaju col cuor sincero... kao

mišokovač
Trajno baniran/a

Registriran/a : 14.12.2013
Broj postova : 31
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty0 / 9990 / 999Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty

[Vrh] Go down

Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty Re: Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma?

Postaj by Chulpan sri oľu 19, 2014 8:17 pm

Andrija Cordas me podsjeca na Purgya.
On mi je otkrio tu pjesmu i kako god izgledao u real life, kad god vidim njegov post pomislim omalen covjek vedrih ociju.. sunceko

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty0 / 9990 / 999Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty

[Vrh] Go down

Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty Re: Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma?

Postaj by Jørgen sub svi 03, 2014 8:40 pm



Na mene osobno i na kišu koja pada.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty9 / 9999 / 999Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty

[Vrh] Go down

Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty Re: Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma?

Postaj by tamo jedan sub tra 04, 2015 10:18 pm


tamo jedan
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.03.2015
Broj postova : 126
Reputacija Reputacija : 3
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty0 / 9990 / 999Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty

[Vrh] Go down

Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma? Empty Re: Koje vas pjesme ili izvođači podsjećaju na nekog člana foruma?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.