Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za dom spremni na tribinama

+15
britania
Narco
FALKON 2
trotter
Purgy
nikolina
histrion
evitaa
damfisk
Teo
Gabriel
zodiac
eva kant
Hunnerkongen
Neu
19 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 10 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by Gost ned pro 22, 2013 5:09 am

I po meni su padale srpske granate,i ne može me nitko razuvjeriti pričama da je to bilo za moje dobro.....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by compadre ned pro 22, 2013 5:13 am

Kapetan Kirk je napisao/la:Ja i dalje vjerujem da je "za dom spremni umrijeti" 400 godina star hrvatski poklic kojega su hebeni ustaski zločinci zlorabili te preduge 4 godine, bas kao i ostale simbole današnje Hrvatske.
Da, ali nisi svjestan da australski šupak ne zna za 400 godina star hrvatski poklič, on zna samo za onaj četverogodišnji ustaški i tako je pozdravio navijače.

compadre
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2013
Broj postova : 126
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by Gost ned pro 22, 2013 5:16 am

Iz onoga što je rekao nakon utakmice,stekao sam upravo suprotan dojam.

Mislim da on zla mislio nije,i da mu je odrezana apsolutno drakonska ,nezapamćena kazna,dijelom i stoga što mu ni dio vlastitog naroda za koji se bori ne vjeruje, a dijelom zbog srpskog lobiranja kroz tradicionalne kraljeve francuske veze.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by compadre ned pro 22, 2013 5:19 am

Da, da, Srbi su krivi, oni lobiraju, oni traže ćirilicu, oni su se zamjerili tanukiju, oni...

Usput, nije to rekao nakon utakmice nego kad su mu napisali izjavu.
Ništa ja njemu ne vjerujem.

compadre
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2013
Broj postova : 126
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by Gost ned pro 22, 2013 5:28 am

Ono na osnovu čega sticem takav dojam rekao je baš nakon same utakmice ,a day after frizirana izjava ionako nije njegova.

Zadržavam mogućnost da sam u krivu no....njemu 10 utakmica kazne, a Fudbalskom savezu Srbije ništa,čak ni prijava iz Hrvatske?

Tko koga mrzi?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by Gost ned pro 22, 2013 5:29 am

Ono na osnovu čega sticem takav dojam rekao je baš nakon same utakmice ,a day after frizirana izjava ionako nije njegova.

Zadržavam mogućnost da sam u krivu no....njemu 10 utakmica kazne, a Fudbalskom savezu Srbije ništa,čak ni prijava iz Hrvatske?

Tko koga mrzi?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by compadre ned pro 22, 2013 5:33 am

10 utakmica neigranja je kazna a ne mržnja.

A zašto prijava fudbalskom savezu Srbije? Ne pratim nogomet osim kad je neki skandal...

compadre
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2013
Broj postova : 126
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by Gost ned pro 22, 2013 5:47 am

Pa dozvolili su zastavu kojom se svojata hrvatsko tlo i gdje su cetnici (primjeti,pisem cetnici a ne Srbi) cinili zlocine nad Hrvatima.....

Poanta je da za tu direktnu fasisticku provokaciju na utakmici Srbija-Hrvatska u Beogradu Hrvati nisu tuzili Srbe

A za dogadaje na utakmici Hrvatska-Island u Zagrebu Srbi tuze Hrvate ?

Nema logike, nikakve.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by compadre ned pro 22, 2013 5:57 am

A koja je to zastava i koje konkretno hrvatsko tlo?

Nema logike u tvojoj tvrdnji da je Šimunić kažnjen zbog Srba.
To je fašistički pozdrav, ne tiče se samo Srba.

Takvo vladanje na utakmicama ne prolazi i trebalo mu je odrapit drastičnu kaznu.

compadre
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2013
Broj postova : 126
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by Gost ned pro 22, 2013 6:03 am

Vukovar je hrvatsko tlo masakrirano 91e.  Srbi dan danas imaju pretenzije na njega.

Na utakmici Srbija-Hrvatska u Beogradu srpski navijači su razvili ogromnu srpsku trobojnicu s ispisanim cirilicnim natpisom "Vukovar" preko nje (aludirajući da je to njihov teritorij) i palili hrvatske zastave

A HNS nije ni tužio Fudbalski Savez Srbije za to,sto ne bi bila zabrana jednom igraču,nego cijeloj reprezentaciji.

I to je moja poanta i ono što me ljuti- Srbi traže Hrvatima mane u svemu, a ne vide svoje,daleko veće, dok Hrvati redovno kusaju govna.....

Prijava Simunicu došla je od strane Srba,a njih se nije ni ticala....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by compadre ned pro 22, 2013 6:12 am

Po mojim informacijama Srbi nemaju nikakvih pretenzija ni na Vukovar, ni na teritorij sadašnje Hrvatske.

Mene više buni i smeta paljenje hrvatske zastave.  Zar to nije ubrao nitko od dužnosnika na utakmici? Najzad, i Šimunića je vidio još netko osim Srba...

Nemoj se ljutit, ali jednaki ste. Jedni drugima tražite mane u svemu.

Zašto sam ja trajno baniran s foruma?
Jer je rodoljubni tanuki požurio nazvati me četničkim govnom, Miloševićevim špijunom i zagovornikom Srboslavije.

Pa sto mu majki jebem, Kirke, nogometaši su palili zastave i ustaški pozdravljali. Moj jedini grijeh je što tipkam iz Beograda.

I što kažeš, tko više mrzi?

compadre
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2013
Broj postova : 126
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by igor malteze ned pro 22, 2013 6:20 am

...nema ljubavi u današnjem svijetu samo interes...kao što interes postoji u onome što veže dvije osobe..emocionalni ili materijalni...ljubav je u stvari interes osobe koja prepoznaje da druga osoba može zadovoljiti njene potrebe...a kada bih vjerovao ovdje nekima da su srbi umješani na tako visokom nivou u zavjere protiv hrvatske..onda bi im trebalo skinui kapu i diviti se njihovoj sposobnosti da se nametnu u europskoj politici imajući u vidu da su prije desetak godina ratovali protiv NATO saveza i optuženi kao glavni krivci za ratove na balkanu...
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by compadre ned pro 22, 2013 6:24 am

OK,  nema ljubavi. Ali zašto se moraju toliko mrzit?

Zašto mene mrzi tanuki? OK, on je prepun mržnje, ali zašto mene...?


OT
Ma kakvi Srbi, igore. To su bajke.

compadre
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2013
Broj postova : 126
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by igor malteze ned pro 22, 2013 6:26 am

...kada nekoga optužiš da je četnik ili ustaša ili muđžahedin...ti u stvari prekidaš komunikaciju jer argumenti koje podupireš su na klimavim nogama...srbin koji brani vlastite nacionalne interese nije četnik ako to ne radi na uštrb i patnju drugih a to se odnosi i na hrvate koji nisu ustaše ako brane vlastite nacionalne interese...e sad koji su nacionalni interesi koje treba braniti pitanje je sad..
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by Gost ned pro 22, 2013 6:27 am

Budimo realni, ovih dana su u selima oko Vukovara pronađene organizirane grupe prepune cetnickih (ne srpskih) obilježja.

Ima li koje selo u Srbiji gdje su pronađene grupe s ustaskim obilježjima ?

Cetnici su 41e i 91e harali po Hrvatskoj.

Jesu ustase harale Srbijom, ikada?

99.9% Hrvata ne mrzi ikoga, a velika većina nema želju ni da posjeti Srbiju,kamoli da želi njezin teritorij.

Neznam ni sam zašto o ovome toliko pišem.....bolje mi je završit s time jer samo se bez veze iznerviran, a ne postižem apsolutno ništa.

Tko tu koga mrzi, vidljivo je iz vasione Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by igor malteze ned pro 22, 2013 6:30 am

...znam da su bajke...a što se tiče tanukija..on u biti ne mrzi nikoga zbog nacionalnosti već on mrzi svakoga koji pokazuje imalo više znanja u određenoj temi...čovjek je samoljubac..ne trpi pokraj sebe nikoga tko ga može učiniti inferiornim u znanju o određenoj temi--
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by compadre ned pro 22, 2013 6:32 am

Kapetan Kirk je napisao/la:Budimo realni, ovih dana su u selima oko Vukovara pronađene organizirane grupe prepune cetnickih (ne srpskih) obilježja.

Ima li koje selo u Srbiji gdje su pronađene grupe s ustaskim obilježjima ?

Cetnici su 41e i 91e harali po Hrvatskoj.

Jesu ustase harale Srbijom, ikada?

99.9% Hrvata ne mrzi ikoga, a velika većina nema želju ni da posjeti Srbiju,kamoli da želi njezin teritorij.

Tko tu koga mrzi, vidljivo je iz vasione Wink

Budimo realni, u srpskim selima (osim u Vojvodini) nema hrvatske manjine.

Nitko nije harao Hrvatskom 91. Hrvatska 91 nije postojala.

Kako si došao do ovih bajnih postotaka?

Vidljivo iz vasione.. Da ti Alex84 nije neki rod?


Igore, ubrao sam to, ali on je toliko inzistirao na četnicima i Miloševiću da mi je zamaglio tu svoju osnovnu orijentaciju. Trebao sam shvatit nakon što sam mu pedesetak puta nasred foruma napisao tko sam i odakle.

compadre
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2013
Broj postova : 126
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by Gost ned pro 22, 2013 6:39 am

Hrvatska je postojala i prije lipnja 91 kao samostalna republika, a nakon toga kao samostalna drzava !

Agresija na nju je počela malo nakon toga....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by igor malteze ned pro 22, 2013 6:39 am

...kakva su to četnička obilježja..uostalom među srbima biti će uvijek četnika kao i među hrvatima ustaša i što sada...to je demokracija...u srbiji su hrvati malobrojni možeš ih izbrojati na prste jedne ruke...naravno da su ustaše harale republikom srbijom..državaNDH imala je granicu u beogradu..svaki hrvat mrzi nekoga ili nešto..zar ti poznaješ svakog hrvata da bi znao koliko i šta tko mrzi...velika večina ima želju da posjeti srbiju pogotovo noćni život beograda..hrvatski nacionalisti žele srpski teritorij ali znaju da to ne mogu ostvariti jer je hrvatska gospodarski i vojno nemoćna..
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by Gost ned pro 22, 2013 6:46 am

Govorim o ljudima koje znam, niti itko mrzi, niti želi ista srpsko.

Btw, granica zlocinacke NDH nije bila kod Beograda već kod Zemuna, koji je danas srpski grad.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by compadre ned pro 22, 2013 6:52 am

Kapetan Kirk je napisao/la:Govorim o ljudima koje znam, niti itko mrzi, niti želi ista srpsko.

Btw, granica zlocinacke NDH nije bila kod Beograda već kod Zemuna, koji je danas srpski grad.

Ti ne znaš 99,9% Hrvata. Ne znaš niti 1%, namjerno Hrvate predstavljaš kao anđele a Srbe kao vragove.

Beograd i Zemun su praktički jedno isto.

U vezi bezrazložne mržnje.
Načitao sam se na vašim forumima lijepih želja i svršavanja na prazno u vezi otcijepljenja Vojvodine (koje je u forumaškim glavama odavno gotova stvar).

Joj, joj, joj, samo nek im se odcijepi Vojvodina!
- Zašto SAS, što ćeš ti imati od toga?
Ma nek nemam ništa, samo nek se odcijepe, nek im se sve odcijepi, nek ih nema!

I ti pričaš o mržnji?

compadre
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2013
Broj postova : 126
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by Gost ned pro 22, 2013 7:01 am

Isto?

Hoćemo o Zemunu,tko ga je osnovao, dio čega je bio krajem 19og stoljeća i tko ga je kome dao pocetkom 20og stoljeća?

Nećemo,jer ja ne crtam karte i ne želim ono što nije bilo Hrvatsko tlo 1991.

Nisu mi Srbi vrazi a Hrvati anđeli, ali su Hrvati puno realniji u svojim stavovima, baš kao što su bili i 1942 kad su vidjeli tko je i što je NDH i Pavelić -još onda su se Hrvati odrekli kukavickih ustasa i priklonili antifašizmu.

A Srbija, u 21om stoljeću želi tuđe i uzdiže Dražu za heroja....e moji ljudi, budimo realni,dosta je jebenog prepucavanja i ratova.

Živimo što dalje jedni od drugih,sa što manje veza, ali u miru. Svak o svom poslu....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by compadre ned pro 22, 2013 7:16 am

Možeš mi pričati što želiš o Zemunu, ja ne znam ništa.
Za mene je to isti grad; imao sam zemunsku, sad imam beogradsku adresu.

Odrekao se fašizma jedan mali dio, ne svi.

Ja ne vidim da Srbija želi tuđe, ali takvi poput tebe očito žive od sranja po forumima i blaćenja Srba i Srbije.

compadre
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2013
Broj postova : 126
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by Gost ned pro 22, 2013 7:22 am

Ne, fašizma se još 42e odrekao najveći dio Hrvata, pogotovo mojih Dalmatinaca i Istrijana koji smo bili prodani Talijanima!

Ovi sa ustaskim snovima su praktički česti poput pingvina...tek rijetki i izolirani slučajevi.

Pusti skandiranja na stadionima,to su gluposti pijane prizemne mase, naš narod ne kuje invazivne planove niti pretendira na tuđi teritorij (makar,budimo pošteni,ima dosta teritorija koji je nekad bio hrvatski a sada nije).
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by FALKON 2 ned pro 22, 2013 7:31 am

compadre je napisao/la:Možeš mi pričati što želiš o Zemunu, ja ne znam ništa.
Za mene je to isti grad; imao sam zemunsku, sad imam beogradsku adresu.

Odrekao se fašizma jedan mali dio, ne svi.

Ja ne vidim da Srbija želi tuđe, ali takvi poput tebe očito žive od sranja po forumima i blaćenja Srba i Srbije.

Samo nam onda objasni ako srbija nije želila tuđe,šta su radili četnici iz srbije u 87 opsade Vukovara 91, te kako objašnjavaš logore u srbije iz kojih se mnogi nisu vratili?
Znači čak ste i kosti Hrvatskih vojnika,građana i djece zadržali !
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty9 / 9999 / 999Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Za dom spremni na tribinama - Page 10 Empty Re: Za dom spremni na tribinama

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

[Vrh]

- Similar topics

 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.