Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....)

4 posters

Go down

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....)

Postaj by Neu uto lis 22, 2013 5:05 pm

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....)

Svi ste vjerojatno fotkali ili nešto svoje ili tuđe, pa da vidimo... Možete i lice, tijelo... Bilo što što spada pod čovjeka/ženu.

Za početak, evo moji nokti kao motiv. Sama sam lakirala i nokti su prirodni.


Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Dsc03028

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Dsc03029

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Dsc03030

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 10042510

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 10041910

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 10041911

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 10041913

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 10032510

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 10032511

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 09101510


Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 09101511

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 09102110

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 10022810

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 10022811

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 10022812

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 10022813

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Crveni10

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Crveni11

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 10061811


Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 59sklv


Zadnja promjena: Neu; uto lis 22, 2013 5:10 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty999 / 999999 / 999Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty Re: Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....)

Postaj by tanuki uto lis 22, 2013 5:09 pm

e ja na tu temu imam samo brezobrazne fotke pa neću učestvovati Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty Re: Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....)

Postaj by Neu uto lis 22, 2013 5:10 pm

Oćeš i to odmah. da vidimo Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty999 / 999999 / 999Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty Re: Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....)

Postaj by histrion uto lis 22, 2013 5:22 pm

tanuki je napisao/la:e ja na tu temu imam samo  brezobrazne  fotke  pa neću  učestvovati    Laughing
I ja.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty0 / 9990 / 999Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty Re: Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....)

Postaj by tanuki uto lis 22, 2013 5:35 pm

histrion je napisao/la:I ja.
ali ti baš ne učestvuješ ni u ostalim temama, a rekao si da imaš fotke za svaku temu!
ova mala fotoradionica je pokazala sve!
nema dovoljno kandidata za učestvovanje u bilo kakvom natjecanju u fotografiji!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty700 / 999700 / 999Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty Re: Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....)

Postaj by histrion uto lis 22, 2013 6:13 pm

tanuki je napisao/la:
ali ti baš ne učestvuješ ni u  ostalim temama ...
Mačku sam već poslao.
Psa isto.
Priznajem ... gljive nemam nijedne.
Riba imam puno ali su sve mrtve, a to nije za na forum.
Sunce ... e to je duga priča .... da skratim ... kič (interna šale - ne uzimajte to ozbiljno).
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty0 / 9990 / 999Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty Re: Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....)

Postaj by GracaVanPelt uto lis 22, 2013 8:25 pm

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) 1379674_346677038809759_2097958528_n
GracaVanPelt
GracaVanPelt
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.08.2012
Broj postova : 1347
Reputacija Reputacija : 233
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty0 / 9990 / 999Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty Re: Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....)

Postaj by Neu uto lis 22, 2013 8:53 pm

simpatična fotka graco - humora vrijedna


a vas dvojica, nemate muda
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty999 / 999999 / 999Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty Re: Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....)

Postaj by histrion uto lis 22, 2013 9:50 pm

Neu je napisao/la:
a vas dvojica, nemate muda
Vas dvojica? Jedan od te dvojice bi morao biti ja?

Nema pojma o čemu pišeš ... ja sam takvu sliku već objavio.

histrion je napisao/la:Akt - koji to nije.

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Interes
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty0 / 9990 / 999Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty Re: Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....)

Postaj by Neu uto lis 22, 2013 9:52 pm

Super ti je to fotka, ali zašto si se onda u ovoj temi stisnuo kao kakav tinejđer kad vidi pičku.

Tako, opušteno postaj fotke. Sada je tanuki na redu da uzvrati boljom, ako ima.

Tvoja je od 1-5 po meni za 3+ bila bi za vi še da se vidi rub dojke.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty999 / 999999 / 999Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty Re: Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....)

Postaj by GracaVanPelt sri lis 30, 2013 10:19 am

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Dpyt
GracaVanPelt
GracaVanPelt
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.08.2012
Broj postova : 1347
Reputacija Reputacija : 233
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty0 / 9990 / 999Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty

[Vrh] Go down

Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....) Empty Re: Motiv fotografiranja: ljudsko biće (+ dio tijela npr. oko, nos, ruke....)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.