Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika

+7
chahiksichahiks
eva kant
sinek
Purgy
Kumrovec
Jakovina
Neu
11 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty Re: Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika

Postaj by damfisk sri pro 11, 2013 4:53 pm

A kakve to ima veze sa bilo čim do sada rečenim i napisanim na ovoj temi?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty Re: Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika

Postaj by igor malteze sri pro 11, 2013 4:55 pm

...da li hrvat ostaje hrvat ako je pripadnik hrvatske pravoslavne crkve...
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty Re: Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika

Postaj by igor malteze sri pro 11, 2013 4:56 pm

,,,nego keve ti ..hrvacki i srbski jezik su isti jezici samo ih različiti majmuni govore,,,
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty Re: Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika

Postaj by tanuki sri pro 11, 2013 5:02 pm

igor malteze je napisao/la:...da li hrvat ostaje hrvat ako je pripadnik hrvatske pravoslavne crkve...
pa ja sam ateista,
do 90 te sam bio jugosloven i preljepi mi je bio ta period mada nikada nisam bio komunist!
sada se postavlja pitanje, dali je hrvat netko tko nije katoik?
eto ja nisam katolik pa se pitam dal imam pravo deklarirati se kao hrvat iako sam ućesnik domovinskog rata i imam spomenicu i mudalju pokojnog franceka Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty Re: Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika

Postaj by igor malteze sri pro 11, 2013 5:06 pm

...ti nisi hrvat a te medalje su se dijelile šakom i kapom..a inače moje osobno uvjerenje da su hrvati dobili rat jer su srbi bili veći pijanci od ovih prvo navedenih..
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty Re: Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika

Postaj by tanuki sri pro 11, 2013 5:45 pm

igor malteze je napisao/la:...ti nisi hrvat a te medalje su se dijelile šakom i kapom..a inače moje osobno uvjerenje da su hrvati dobili rat jer su srbi bili veći pijanci od ovih prvo navedenih..
kako to mislišda nisam hrvat?
istina je da sam do 90-te bio jugosloven, ali nakon 90 te sam se ukljućio u obrnu hrvtske!
a tvoj komentar je jako ciničan!
uzrok rata je bio da srbjia (na ćelu sa miloševićem) nije pristala na mrno otcjepljenje, jer je yugu smatrala za svojom prčijom!
ne znam kad je milošević napravio atak , u pokušaju da nasljedi tita,
ali jako se dobro sječam detalja kada smo išli na velebit, davne neke godine 89 te stopirali golfa kojjeimao pet slka mioševića, i istjerao nas je iz auta kada mu je moj prijatel srbin rekao da milošević nema šanse!
sada se smatram hrvatom iako nisam katolik!
s obzirom na trend možda ću sutra morati nositi nekakvo obilježje na odjeći, jer nisam pripadnik večine!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty Re: Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika

Postaj by damfisk sri pro 11, 2013 5:52 pm

boring 
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty Re: Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika

Postaj by  sri pro 11, 2013 5:55 pm

Tanuki, po tko zna koji put prosipaš svoje misli i ideje tamo gdje im nije mjesto. Ovo je tema o hrvatskom i srpskom jeziku, a ne o hrvatskoj pravoslavnoj crkvi. Takva tema već postoji, sam si ju otvorio pa ako imaš potrebu i dalje o tome pisati, izvoli: http://www.crofriends.com/t13165-hrvatska-pravoslavna-crkva?highlight=pravoslavna
Hvala.


Edit:
Svi postovi koji ubuduće budu napisani ovdje, a ne budu vezani uz temu - bit će obrisani! Hvala na razumijevanju.


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty30 / 99930 / 999Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika - Page 3 Empty Re: Razlike i komparacije hrvatskog i srpskog jezika

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.