Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri?

3 posters

Go down

Loši su

Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? I_vote_lcap50%Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? I_vote_rcap 50% 
[ 1 ]
Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? I_vote_lcap50%Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? I_vote_rcap 50% 
[ 1 ]
Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? I_vote_lcap0%Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 2
 
 

Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri?

Postaj by THUNDER_DINIX sri kol 28, 2013 4:40 pm

Ima li istine u tome što je Maminjo izjavio da su u hrvatskoj loši treneri (a s time nam je i liga tako jadna)?
Što vi mislite?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty889 / 999889 / 999Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty

[Vrh] Go down

Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty Re: Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri?

Postaj by Neu sri kol 28, 2013 4:43 pm

Igrači, preloši su, jednostavno nema nade za njih.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty999 / 999999 / 999Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty

[Vrh] Go down

Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty Re: Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri?

Postaj by damfisk sri kol 28, 2013 4:45 pm

Za travestiju, tragediju i smijuriju koja se naziva hrvatskom ligom krivi su, ovim redoslijedom:

1. krivousti Ljigavac
2. njegov dupeuvlakač Canjuga
3. Vlatko Marković
4. Cigan
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty0 / 9990 / 999Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty

[Vrh] Go down

Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty Re: Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri?

Postaj by THUNDER_DINIX sri kol 28, 2013 9:16 pm

po mom misljenju su treneri krivi, jer dosta nasih igraca se proigra vani.

doduse, tamo su im suigraci puno bolji, ali opet nemouzes se snaci ako sam kao pojedinac nisi dobar
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty889 / 999889 / 999Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty

[Vrh] Go down

Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty Re: Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri?

Postaj by damfisk sri kol 28, 2013 9:20 pm

Nemaju treneri nikakve veze s tim.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty0 / 9990 / 999Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty

[Vrh] Go down

Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty Re: Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri?

Postaj by THUNDER_DINIX čet kol 29, 2013 7:17 am

nego? loši suigrači?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty889 / 999889 / 999Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty

[Vrh] Go down

Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty Re: Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri?

Postaj by Neu čet kol 29, 2013 8:15 am

THUNDER_DINIX je napisao/la:po mom misljenju su treneri krivi, jer dosta nasih igraca se proigra vani.

doduse, tamo su im suigraci puno bolji, ali opet nemouzes se snaci ako sam kao pojedinac nisi dobar
mislim da se proigra zbog ostalih dobrih na terenu. ali ovo kod nas je previše antitalenata na jendom mjestu, smotanih, nesposobnih, drkavih
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty999 / 999999 / 999Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty

[Vrh] Go down

Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty Re: Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri?

Postaj by damfisk čet kol 29, 2013 1:24 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:nego? loši suigrači?
Smijurija od lige, temeljito potkupljen i iskvaren sudački aparat, očigledno i otvoreno favoriziranje jednog kluba, što sve rezultira gubitkom apsolutno svake natruhe natjecateljske i sportske atmosfere.

Nepostojanje osnovnih uvjeta za rad i trening, kronični nedostatak novaca, terena i drugih sredstava za rad.

Strahovito loš rad sa mlađim kategorijama, uslijed čega igrači u seniorskoj kategoriji ne posjeduju neka osnovna taktička i tehnička znanja koja su neophodna za iole ozbiljniji rad u prvologaškoj konkurenciji.

Neobrazovani, needucirani, megalomanski kreteni koji vode klubove, a nemaju apsolutno nikakvog predzanja, svijesti ili racionalnog očekivanja pa pred svakog trenera postavljalu sulude zahtjeve koje je apsolutno nemoguće ispunit sa raspoloživim igračkim kadrom, financijskim sredstvima i infrastrukturom koje treneri imaju na raspolaganju.

Užasna, stravična, bolesna, zatrovana, zagnjojena atmosfera na tribinama i oko klubova, opterećena višedesetljetnim krađama, namještanjima i pljačkom (u korist jednog kluba), što je rezultiralo kroničnim manjkom interesa, bijednom posjećenošću i općenitom nezainteresiranošću za domaću ligu.

damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty0 / 9990 / 999Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty

[Vrh] Go down

Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri? Empty Re: Jesu li za hrvatsku ligu krivi loši treneri?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.