Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naručivanje pjesama za mladence putem radia

5 posters

Go down

Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty Naručivanje pjesama za mladence putem radia

Postaj by Neu ned srp 21, 2013 9:20 am

Naručivanje pjesama za mladence putem radia, da li su vama naručivali, ako jesu koje?

Što velite općenito o tom činu? O narudžbi pjesama?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty999 / 999999 / 999Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty

[Vrh] Go down

Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty Re: Naručivanje pjesama za mladence putem radia

Postaj by valentino ned srp 21, 2013 10:02 am

Nije li to neko davno prošlo vrijeme?

To se radilo u mladosti mojih staraca ...sretan sam da se ne kanim ženiti nanana

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty0 / 9990 / 999Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty

[Vrh] Go down

Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty Re: Naručivanje pjesama za mladence putem radia

Postaj by Teo ned srp 21, 2013 10:08 am

ne naručujem pjesme preko radija
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty0 / 9990 / 999Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty

[Vrh] Go down

Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty Re: Naručivanje pjesama za mladence putem radia

Postaj by Hate ned srp 21, 2013 3:19 pm

Jesu.... Naručili su mi 73 pjesmeza petak... + Šta su taj dan naručili... Za subotu... Sad ne znam koliko je taj dan bilo pjesama... smajlić
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty245 / 999245 / 999Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty

[Vrh] Go down

Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty Re: Naručivanje pjesama za mladence putem radia

Postaj by Chulpan čet vel 13, 2014 6:27 pm

Neu je napisao/la:Naručivanje pjesama za mladence putem radia, da li su vama naručivali, ako jesu koje?

Što velite općenito o tom činu? O narudžbi pjesama?
Za Boga miloga...!  Prije cu se ubit.. sex

Salu na stranu, ne znam nikoga kome su narucili pjesmu.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty0 / 9990 / 999Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty

[Vrh] Go down

Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty Re: Naručivanje pjesama za mladence putem radia

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.