Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biseri i fajtovi s podforuma Serije na Krofrends forumu

Go down

Biseri i fajtovi  s podforuma Serije na Krofrends forumu Empty Biseri i fajtovi s podforuma Serije na Krofrends forumu

Postaj by Neu sub srp 13, 2013 12:11 pm

Štovani forumaši, štovano čitateljstvo

pokrećem novu temu u koju možemo priložiti bisere i međusobna prepucavanja s podforuma serije.

Kao prvi prilog prilažem dvoboj Diniks VS Ary

AryMan je napisao/la:Seriji je na Doma TV porasla gledanost pa će se odsad prikazivat od ponedjeljka do četvrtka u 22:15. U srijedu, 17.7. počinju od 1. sezone i emitirat će se sve tri.
klanjanje

THUNDER_DINIX je napisao/la:sta si toliko napaljen na taj tv? postoji torrent

AryMan je napisao/la:Počinje ti ispočetka 17.7. u 22:15 to ti nije kasno, a možeš snimat?

Teo je napisao/la:nemam na što snimati

THUNDER_DINIX je napisao/la:snimati? Laughing

AryMan je napisao/la:Da me brine što nitko ovdje nije čuo za DVR (digitalni video rekorder iliti snimač)?

THUNDER_DINIX je napisao/la:jel mene treba brinuti što u 2013. nitko nije cuo za torrent?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Biseri i fajtovi  s podforuma Serije na Krofrends forumu Empty999 / 999999 / 999Biseri i fajtovi  s podforuma Serije na Krofrends forumu Empty

[Vrh] Go down

Biseri i fajtovi  s podforuma Serije na Krofrends forumu Empty Re: Biseri i fajtovi s podforuma Serije na Krofrends forumu

Postaj by Neu čet lis 10, 2013 7:52 pm

AryMan je napisao/la:Ne očekujem baš puno od programa koji je orjentiran na žensku publiku (18-34 godina). Laughing
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Biseri i fajtovi  s podforuma Serije na Krofrends forumu Empty999 / 999999 / 999Biseri i fajtovi  s podforuma Serije na Krofrends forumu Empty

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.