Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola?

+7
Hate
tanuki
sunce
Prop
Purgy
valentino
Neu
11 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty Re: Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola?

Postaj by Hate sri srp 03, 2013 10:38 am

svejedno je napisao/la:Nikad ne reci nikad ali valentino je kažnjen bez razloga da bi se ugodilo moderatoru kompleksašu. Pljunula bih ga u oko da nakon toga dođe ovde pisati. štrika

Gle, zbog tebe? Laughing
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty Re: Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola?

Postaj by svejedno sri srp 03, 2013 10:42 am

Ako mu je stalo do mene kao što je meni do njega ... zaljubljen 

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :
Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty Re: Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola?

Postaj by Hate sri srp 03, 2013 10:54 am

Iako non stop raspravljam sa tobom na forumu i često imamo različita mišljenja - i meni si draga forumašica. Mogu mislit što tek Valentino misli. Imate slične stavove i još si draga cura. štrika 
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty Re: Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola?

Postaj by svejedno sri srp 03, 2013 10:59 am

Pa ne bi ja bez razloga napisala da mu se sviđam, nisam toliko umišljena.
Krofrends nas je spojio, za dalje ćemo lako leti

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :
Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty Re: Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola?

Postaj by Hate sri srp 03, 2013 11:00 am

Niste prvi. Jedan par koji se upoznao ovdje je i dalje zajedno. Bar je to zadnja informacija koju ja znam. smajlić
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty Re: Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola?

Postaj by svejedno sri srp 03, 2013 11:05 am

Moglo bi biti...I ja znam dvoje s prijevoda online koji su se oženili.

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :
Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola? - Page 2 Empty Re: Može li se homoseksualnoj osobi svidjeti osoba suprotnog spola?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.