Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjenčanje forum - chat topic

+5
Turrican
Prop
Hate
Neu
svejedno
9 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by svejedno uto svi 28, 2013 5:01 pm

Kužim ja tebe savršeno.
Ti želiš, kao i neu, da kad otvoriš temu na njoj ljudi pišu onako kako si ti zamislila. Ne ide to. Forum je živ organizam koji podleže svojim posebnim zakonima.

Otvorila si na forumu milion tema o venčanju, rađanju, trudničkim trbusima, hodalicama iako ti je jasno da na njima nema ko da piše. Samo nas nekoliko smo redovni, a jedina mlada mama je petra koja je permabanirana.
Drugim rečima, nemilice si zaspamala forum gomilom nepotrebnih tema.

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty0 / 9990 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Gost uto svi 28, 2013 5:03 pm

svejedno je napisao/la:Kužim ja tebe savršeno.
Ti želiš, kao i neu, da kad otvoriš temu na njoj ljudi pišu onako kako si ti zamislila. Ne ide to. Forum je živ organizam koji podleže svojim posebnim zakonima.

Otvorila si na forumu milion tema o venčanju, rađanju, trudničkim trbusima, hodalicama iako ti je jasno da na njima nema ko da piše. Samo nas nekoliko smo redovni, a jedina mlada mama je petra koja je permabanirana.
Drugim rečima, nemilice si zaspamala forum gomilom nepotrebnih tema.
to je to
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Neu uto svi 28, 2013 5:04 pm

svejedno je napisao/la: kao i neu, da kad otvoriš temu na njoj ljudi pišu onako kako si ti zamislila.a.

Neu voli kad se burno priča. Very Happy

OT.

Mislim da u ovoj temi nema offtopica, da je sve sukladno s temom.

Mislim da ne treba pretjerivat i u svadbu zvati 500-600 ljudi kako kaže gabi, to je zbilja veliki trošak ali ako netko ima para za to, što ne.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty999 / 999999 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Hate uto svi 28, 2013 5:05 pm

Pa takva tema i je. Svatko tko nije skužio poantu i temu topica je da izvinete glup ko stup... A sad odoh jer nema smisla ulazit više od ovog u off.
Pa nije na forumu takva anarhija da će se na temu o poljoprivredi pisat o sexu i sl. Ok, sad sam išla iz krajnosti u krajsnot, ali eto moram, jer očito neki ne razmišljaju dovoljno. smajlić

Edit: Otkud ti znaš da ja ne planiram neke trudnice dovuć na forum, huh? Ako takve teme ne postoje - ljudi koje to zanima neće niti imat razloga doć. Zna se da se PRVO NAPRAVI PROIZVOD KOJI ĆE SE KASNIJE NUDIT KUPCIMA. Logički? Ili će ćemo prvo dovuć kupce pa im onda radit proizvod? Jel tebi to uopće logički? A ti si baš tim putem krenula... Wink


Zadnja promjena: Hate; uto svi 28, 2013 5:08 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty245 / 999245 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Hate uto svi 28, 2013 5:07 pm

Neu je napisao/la:

Neu voli kad se burno priča. Very Happy

OT.

Mislim da u ovoj temi nema offtopica, da je sve sukladno s temom.

Mislim da ne treba pretjerivat i u svadbu zvati 500-600 ljudi kako kaže gabi, to je zbilja veliki trošak ali ako netko ima para za to, što ne.

To nije tema kad takve teme postoje posebno. Very Happy Ovdje je riječ o CIFRAMA koje su potrebne za svatove,o CIFRAMA koje su ljudi platili, a NE o tome što je kom bezveze, a što nije. Ono je definitvno off, a sad dal ćeš ti to dopustit odluka je na tebi... Wink
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty245 / 999245 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Neu uto svi 28, 2013 5:08 pm

svejedno je napisao/la:Otvorila si na forumu milion tema o venčanju, rađanju, trudničkim trbusima, hodalicama iako ti je jasno da na njima nema ko da piše. Samo nas nekoliko smo redovni, a jedina mlada mama je petra koja je permabanirana.
Drugim rečima, nemilice si zaspamala forum gomilom nepotrebnih tema.

Nije to spam, to su korisne teme.

I meni je drago što je Hate pokazala volju, ambicioznost i znanje u pokretanju tema i inicijativu za novim podforumima.


Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty999 / 999999 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Hate uto svi 28, 2013 5:10 pm

Neu je napisao/la:

Nije to spam, to su korisne teme.

I meni je drago što je Hate pokazala volju, ambicioznost i znanje u pokretanju tema i inicijativu za novim podforumima.



Hate i tebe puno voli..... pusica
A dok nas dvije budemo trudne bit će gomila trudnica ovdje da ne budemo usamljene... Very Happy Umjesto da mi tražimo trudničke forume - mi ćemo trudnice sebi dovuć.... Laughing Laughing
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty245 / 999245 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Prop uto svi 28, 2013 5:12 pm

Hate, jel bed da dovučeš budućeg na forum da malo popričamo?

Da upoznam tog hrabrog čovika? Boji se, mazi, stidi


Laughing Laughing Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty108 / 999108 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by svejedno uto svi 28, 2013 5:12 pm

Hate je napisao/la:Edit: Otkud ti znaš da ja ne planiram neke trudnice dovuć na forum, huh? Ako takve teme ne postoje - ljudi koje to zanima neće niti imat razloga doć. Zna se da se PRVO NAPRAVI PROIZVOD KOJI ĆE SE KASNIJE NUDIT KUPCIMA. Logički? Ili će ćemo prvo dovuć kupce pa im onda radit proizvod? Jel tebi ti uopće logički? A ti si baš tim putem krenula... Wink
Ja toliko tema o svadbama i trudnoći nisam videla ni na strogo namenskim forumima za trudnice. Ali samo napred, dovuci ih nanana

Usput, kad neko dođe i ne vidi temu koja ga zanima sam će je otvoriti kao što je danas uradila Margarita s Twin Peaksom, pa ne vidim da je iko pohrlio pisati tamo.

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty0 / 9990 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Hate uto svi 28, 2013 5:15 pm

Ali moraš imat materijala za ponudit.... Na forumu hr. je još sve detaljnije i normalno da ima ljudi... Ima i npr. poseban podforum za MPO.... (A ovdje neki niti ne znaju što je to) Mi smo skromniji, nismo toliko detaljniji, ali nema netreba toliko ljudi koliko je na forumu hr npr. Very Happy

Edit: I nemoj lagat. Na specijaliziranim forumima IMA 10 X više tema o tome. Joj kako mrzim laži i izjave bez argumenata. Laughing Laughing Laughing

Edit:

Prop je napisao/la:Hate, jel bed da dovučeš budućeg na forum da malo popričamo?

Da upoznam tog hrabrog čovika? Boji se, mazi, stidi


Laughing Laughing Laughing

Nema on vremena za forum. Evo ga mora prat suđe... Laughing Laughing Laughing


Zadnja promjena: Hate; uto svi 28, 2013 5:19 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty245 / 999245 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Neu uto svi 28, 2013 5:19 pm

Šta skromniji? Oš da sad otvorim 50 tema o dudama i ostalim pizdarijama za bebu? Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty999 / 999999 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by svejedno uto svi 28, 2013 5:21 pm

Hate je napisao/la:Ali moraš imat materijala za ponudit.... Na forumu hr. je još sve detaljnije i normalno da ima ljudi... Ima i npr. poseban podforum za MPO.... (A ovdje neki niti ne znaju što je to) Mi smo skromniji, nismo toliko detaljniji, ali nema netreba toliko ljudi koliko je na forumu hr npr. Very Happy

Edit: I nemoj lagat. Na specijaliziranim forumima IMA 10 X više tema o tome. Joj kako mrzim laži i izjave bez argumenata. Laughing Laughing Laughing

Joj kako volim kad neko forumčić od tri člana, ne računajući modove, poredi s forumom.hr, najvećim forumom u hrvatskoj i u regionu Laughing

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty0 / 9990 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Neu uto svi 28, 2013 5:22 pm

Imaš pravo, mi smo neusporedivi.

Mačko, imaj na umu da je ovo free forum, napravljen na free hostingu, bez reklami, bez zarade, bez oglasa, bez sponzora.



A ovako je dobar.

Nikad ne bi bila član forum.hr-a.

Kao ni jednog drugog foruma.

Nigdje ne bi bila aktivna.

Samo ovdje.

Da se bacim u svijet sponzora i oglasa i reklami i novosti, vjerujem da bi srušili forum.hr u par godina.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty999 / 999999 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Hate uto svi 28, 2013 5:24 pm

Ti mjenjaš priču kao što se i vrijeme mjenja. I totalno si nelogična.
Prvo vičeš da imamo više tema za trudnice od specijaliziranih foruma za trudnoću.... (Odma te mogu pobit i argumentirano reć da npr. forum Roda ima puuuuuuuno više tema od nas. A znaš zašto sam spomenula forum.hr JER JE FORUM HR. SVAŠTARA i čak i on ima više tema od nas. A forum Roda ima više tema od forum. hr PRATIŠ LI ME ILI SI SE POGUBILA?)

Kao ličnost totalno si kontradiktorna.

Edit: Ili roditeljski forum. Superbaby... smajlić


Zadnja promjena: Hate; uto svi 28, 2013 5:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty245 / 999245 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by svejedno uto svi 28, 2013 5:26 pm

Jedva čekam da vidim kako će zaživeti teme o dudama i hodalicama.
Osim ako se damfisk ne prihvati toga Laughing

Nema razloga za CapsLockom, čujem te.
Na Rodi ima ko pisati kao i na forumu.hr, a ovde nema.

I puno ti hvala na proceni mog forumskog lika, ali to ide ka ad hominemu.

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty0 / 9990 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Neu uto svi 28, 2013 5:27 pm

Uglavnom, svejedno, ako misliš da je meni problem do ponoći otvorit ako treba i 200 tema koje su dobre, varaš se.

Najmanji problem mi je otvorit teme.

Imam u glavi svašta.

I ni jedan forum mi ne bi bio ravan da je krofrends plaćen i da ima sponzore i dnevne vijesti.

Srušila bi ja sve te forume s svojim. Samo kada bi htjela i imala para za to.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty999 / 999999 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Hate uto svi 28, 2013 5:27 pm

Ali si rekla da imamo više tema od njih. LAŽ, LAŽ, LAŽ. Nelogična si mačko. Razmišljaj. Dobronamjeran savjet. Very Happy

Edit: Joj kako volim kad curica nema šta drugo za reć osim premali ste forum. To znamo i samo. Reci nešto novo. Nemoj biti toliko noob darling. klanjanje


Zadnja promjena: Hate; uto svi 28, 2013 5:29 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty245 / 999245 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by svejedno uto svi 28, 2013 5:29 pm

Neu je napisao/la:
Najmanji problem mi je otvorit teme.

Nije. Svako to može. Problem je aktivirati 200 mrtvih tema o dudama, hodalicama i ružmarinu.

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty0 / 9990 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Neu uto svi 28, 2013 5:30 pm

ne mislim da moram otvarat teme o dudama, mogu ja i o jebačni u picu, anus ili mozak ako treba. Vjerujem da bi tu ti bila kompetentnija Very Happy

Evo, možemo se nas dvije sad okladit da do ponoći mogu otvorit 200 tema koje neće bit smao jedne tematike. nemoj me jebat, bilo je dana kad sam imala više od 1000 postova od kojih je dobar dio ošao u nove teme. Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty999 / 999999 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Hate uto svi 28, 2013 5:32 pm

Jel znaš ti išta napisat, a da to nešta nije nešto TOLIKO OČITO. Koristim caps lock da ti naglasim bitne dijelove rečenice jer vidim da se ponavljaš ko papagaj i ne reagiraš na nove napisane stvari... Joj što volim ovakve rasprave sa ljudima poput tebe.... Very Happy
Koji samo kritiziraju i hvale nešto što je NEKTO DRUGO STVORIO.Stvori ti ovako nešta kao Neu, održavaj to godinama pa se javi. Very Happy

Edit: A ti si i započela tu temu. I sad se skroz pogubila. Very Happy
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty245 / 999245 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by svejedno uto svi 28, 2013 5:33 pm

Hate je napisao/la:Ali si rekla da imamo više tema od njih. LAŽ, LAŽ, LAŽ. Nelogična si mačko. Razmišljaj. Dobronamjeran savjet. Very Happy
Ne trebam tvojih saveta.
Imamo ih više nego što nam treba jer na njima nema ko pisati.

Baš sam mislila da dodam na venčanja temu "Prdnuo tokom ceremonije - razlog za razvod?"

Kao što sam rekla, Neu, nije problem otvoriti, problem je raspisati ih a one stoje od neki dan mirne poput kiselog mleka.

To ti nije valjan argument, hate.
Kao član foruma pišem o onom što vidim na njemu. A vidim 200 mrtvih tema na kojima nema ko pisati.

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty0 / 9990 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Neu uto svi 28, 2013 5:34 pm

svejedno je napisao/la:Problem je aktivirati.
Aktiviram i dedu od 70 ako oću da piše ovdje. Very Happy

Većina mojih tema ima poprilično podosta odgovora. Tako da...

Mali forum kažeš?

Dobro, neka smo mali, ali iako smo mali, mi smo taktičari i ljudi nas biraju. Nije da sam sama ovdje. Very Happy

Ne vole svi velike dimenzije od kojih im oči ispadaju.

Neki vole i manje, znaš. Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty999 / 999999 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by svejedno uto svi 28, 2013 5:36 pm

Meni su njegove dimenzije OK.
Ali stoji ti na njemu 200 mrtvih tema koje je otvorila hate. I nema šanse da će se popuniti.

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty0 / 9990 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Hate uto svi 28, 2013 5:36 pm

Teme su mrtve. Točno. Ali koliko su teme svježe? Teme su nove, novcate. Ako nismo imali proizvod za ponudit - nemamo ni kupce za određene proizvode. Znači teme su tek nedavno otvorene. I nitko neće doć bez reklamiranja, a za forum hr zna svaka šuša. Na forum. hr i ide svaka šuša. A ja dobro znam kak ću i šta reklamirat i kad ću dovest ljude za šta. Tu brigu prepusti meni.
Ti samo otvaraj teme i uživaj koliko možeš. Ili piši sa nama ili nemoj. Izbor je tako jednostavan. Very Happy
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty245 / 999245 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Neu uto svi 28, 2013 5:37 pm

svejedno je napisao/la:Meni su njegove dimenzije OK.
Ali stoji ti na njemu 200 mrtvih tema koje je otvorila hate. I nema šanse da će se popuniti.
Žena želi dovest udavače ovdje, na svoj teriitorij gdje se osjeća ugodno. Zašto bi žena išla na druge forume pričati o onom što ju zanima ako to može i ovdje? Vidiš da se potrudila, respektiraj taj trud.

Ili se i ti potrudi pa će ona tebe respektirat.

Lako je kakit po tuđoj glavi a svoju sakrit iza guste krošnje.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Vjenčanje forum - chat topic Empty999 / 999999 / 999Vjenčanje forum - chat topic Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje forum - chat topic Empty Re: Vjenčanje forum - chat topic

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.