Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

+5
zbracun
Love
Prop
Lady with hat
Neu
9 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by Love ned svi 26, 2013 2:44 pm

weeeeeeee vozika se
sam ti rekla ne,ne sviđam mu se dadaa king
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by Neu ned svi 26, 2013 2:45 pm

Ma ajde, ne feštaj, to se on sada srami priznat. Laughing

Nego, bez zajebancije, glede financija, mislim da to treba zajendo plaćati.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by Love ned svi 26, 2013 2:46 pm

Ja mislim da se treba podijelit,jedno plača neke stvari a drugi opet neke i to je to,tak ionak sve zajedno koristite
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by zbracun ned svi 26, 2013 2:59 pm

Ako ima povjerenja, a to je u biti osnova braka, sve bi trebalo bit zajedničko. Zajednički račun iz kojeg se sve plaća prema potrebi. Kod mene to tako funkcionira od početka i nema nikakvih problema. Ako je to nekako odvojeno, znači nema povjerenja i uvijek će doći do neke muljaže šta na kraju može rezultirati i razvodom. Prečesto sam vidio takav sistem gdje se skriva novac jedan od drugog, pa čak i posuđuje međusobno. To nije nikako dobro.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by Prop ned svi 26, 2013 3:03 pm

Eto, zbračun po standardu uliće i ko party pooper daje jednostavan i po svoj prilici dosta točan odgovor misa

Istina, svako ima neki svoj stav, ali moje iskustvo je takvo da pare moraju stajati zajedničke i da se lova troši po nekom odgovornom redu.

To naravno ne znači da žena mora zvati muža i pitati ga smi li potrošiti 50-100 kuna na majicu, niti muž treba pitati dozvolu da okrene rundu (pretpostavljamo da su primanja solidna i da stotka nije razlika između života i smrti), ali neće jedno od dvoje samovoljno kupiti novu skavolini kuhinju od 20 iljada kuna i reći - TADAAAA!!!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by Love ned svi 26, 2013 3:05 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing jao što sam se nasmijala sad

Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by Turrican ned svi 26, 2013 3:09 pm

Da baš, mogla bi se komedija snimiti Laughing

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty55 / 99955 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by Amyicha ned svi 26, 2013 3:20 pm

mislim da sve treba dijeliti po pola. tko ima bolju plaću neka plača režije i amen
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by zbracun ned svi 26, 2013 3:21 pm

Ah, da, zaboravil sam napisat da su kartice i nofci u mojim rukama. Žena ima puuuuno povjerenja u mene. Naravno, ja sam nezaposlen afro .
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by Turrican ned svi 26, 2013 3:22 pm

^ Prestar za naći novi posao a nedovoljno star za penziju? Very Happy

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty55 / 99955 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by zbracun ned svi 26, 2013 4:26 pm

Kak si pogodil afro . Da i ti nisi sudjeloval u kreiranju te politike Pokazuje guzu ? Država tak na nama zaradi ogromne novce, a poslodavci, koji su sad privatni, uzmu nesposobne poslušnike umjesto znalaca. I zato je sve otišlo u PM boring .
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by Iron Man ned svi 26, 2013 5:28 pm

Neu je napisao/la:Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Pitanje za one koji se spremaju u brak, koji su u braku, koji su bili u braku, ali i za one koji još nisu u braku... (Čitaj, pitanje za sve, samo sam malo zakomlicirala prop ).

Tko bi plaćao račune, hranu..? Kao bi to kod vas funkcioniralo?

Pa tko ima trenutno para neka plati misa
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty336 / 999336 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by zbracun ned svi 26, 2013 5:35 pm

A ti bi se svim silama trudil da nikad nemaš Zločesti osmijeh .
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by Iron Man ned svi 26, 2013 5:36 pm

Baš ne bih prop
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty336 / 999336 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by Chulpan pon vel 17, 2014 12:20 pm

Neu je napisao/la:Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku

Pitanje za one koji se spremaju u brak, koji su u braku, koji su bili u braku, ali i za one koji još nisu u braku... (Čitaj, pitanje za sve, samo sam malo zakomlicirala  prop ).

Tko bi plaćao račune, hranu..? Kao bi to kod vas funkcioniralo?
Ja sam nezaposlena ali drzim novce. Laughing

Nema tu pravila, za vece troskove se dogovorimo i sve 5.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Plaćanje računa (režija)  i kupovina hrane u braku - Page 2 Empty Re: Plaćanje računa (režija) i kupovina hrane u braku

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.