Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...

3 posters

Go down

 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...

Postaj by Hate sub svi 25, 2013 4:37 pm

Evo drage moje cure kao što i sam naslov teme kaže " Da mi je barem to netko rekao prije mog vjenčanja". Znači ovdje stavljaje savjete o stvarima koje vam nikad nebi pale na pamet da vam netko nije rekao ili ste osjetile na vlastitoj koži, a znate da će uvelike pomoći drugim budućim udavačama.

Npr. Savjeti tipa:

"Zapišite što sve želite da vam vaš fotograf uslika, možete mu vi reć 100 puta ali u cijeloj onoj strci i on može zaboravit a poslija će vam bit žao. Zato sve lijepo zapišite i predajte mu to.
"

"Nemoj te popiti previše tekućine prije same ceremonije jer bi vam se moglo desit da cijelo vrijeme u crkvi provedete s mislima kako vam se piša i kako jedva čekate da završi da vi možete ić pipi a ne u uživanju u trenutku."

"ukoliko vas ulovi žulj - imajte spremne flastere i one gel jastučiće"
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty245 / 999245 / 999 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty

[Vrh] Go down

 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty Re: Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...

Postaj by Neu sub svi 25, 2013 5:08 pm

Eh da, to pišanje, zbilja bi bilo gadno i preloše da uoči vjenčanja budem nervozna zbog mjehurnih problema. misa
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty999 / 999999 / 999 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty

[Vrh] Go down

 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty Re: Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...

Postaj by Hate sub svi 25, 2013 5:12 pm

Joj mogu samo zamislit..... vozi
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty245 / 999245 / 999 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty

[Vrh] Go down

 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty Re: Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...

Postaj by marion bartoli ned svi 26, 2013 2:04 am

Stvarno nikad ne bih pomislila na problem pišanja... hmm

marion bartoli
Trajno baniran/a

Registriran/a : 09.05.2013
Broj postova : 32
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty0 / 9990 / 999 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty

[Vrh] Go down

 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty Re: Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...

Postaj by Hate ned svi 26, 2013 11:34 am

Eto, zato sam i otvorila temu da savjetujemo jedni druge i da si međusobno pomognemo... Very Happy
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty245 / 999245 / 999 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty

[Vrh] Go down

 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty Re: Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.