Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...

Go down

Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...

Postaj by Hate on sub svi 25, 2013 4:37 pm

Evo drage moje cure kao što i sam naslov teme kaže " Da mi je barem to netko rekao prije mog vjenčanja". Znači ovdje stavljaje savjete o stvarima koje vam nikad nebi pale na pamet da vam netko nije rekao ili ste osjetile na vlastitoj koži, a znate da će uvelike pomoći drugim budućim udavačama.

Npr. Savjeti tipa:

"Zapišite što sve želite da vam vaš fotograf uslika, možete mu vi reć 100 puta ali u cijeloj onoj strci i on može zaboravit a poslija će vam bit žao. Zato sve lijepo zapišite i predajte mu to.
"

"Nemoj te popiti previše tekućine prije same ceremonije jer bi vam se moglo desit da cijelo vrijeme u crkvi provedete s mislima kako vam se piša i kako jedva čekate da završi da vi možete ić pipi a ne u uživanju u trenutku."

"ukoliko vas ulovi žulj - imajte spremne flastere i one gel jastučiće"
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty245 / 999245 / 999 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty

[Vrh] Go down

Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty Re: Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...

Postaj by Neu on sub svi 25, 2013 5:08 pm

Eh da, to pišanje, zbilja bi bilo gadno i preloše da uoči vjenčanja budem nervozna zbog mjehurnih problema. misa

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty999 / 999999 / 999 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty

[Vrh] Go down

Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty Re: Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...

Postaj by Hate on sub svi 25, 2013 5:12 pm

Joj mogu samo zamislit..... vozi
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty245 / 999245 / 999 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty

[Vrh] Go down

Postaj by marion bartoli on ned svi 26, 2013 2:04 am

Stvarno nikad ne bih pomislila na problem pišanja... hmm

marion bartoli
Trajno baniran/a

Registriran/a : 09.05.2013
Broj postova : 32
Reputacija Reputacija : 1
Započeo/la tema :
 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty0 / 9990 / 999 Eh, da mi je netko barem prije vjenčanja rekao...  Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hate on ned svi 26, 2013 11:34 am

Eto, zato sam i otvorila temu da savjetujemo jedni druge i da si međusobno pomognemo... Very Happy
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]