Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cime je najbolje produziti nokte

3 posters

Go down

Cime je najbolje produziti nokte Empty Cime je najbolje produziti nokte

Postaj by marina0903 uto oľu 12, 2013 1:39 pm

Postoje dva nacina kako produljiti nokte. Pomocu tipsi ili na sablone. Sto vi smatrate boljim, cvrscim i dugotrajnijim nacinom? Moje osobno misljenje je da je definitivno bolje produziti nokte na sablone pomocu gela ili akrila, jer su cvrsci, tanji i ljepsi.

marina0903
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.03.2013
Broj postova : 47
Reputacija Reputacija : 20
Započeo/la tema :
Cime je najbolje produziti nokte Empty0 / 9990 / 999Cime je najbolje produziti nokte Empty

[Vrh] Go down

Cime je najbolje produziti nokte Empty Re: Cime je najbolje produziti nokte

Postaj by Neu uto oľu 12, 2013 1:41 pm

Imala sam smao jednom tipse preko kojih je išao gel i nikad ih više ne bih stavljala jer dosta unište nokte. Glede šablona, nemam iskustva, nit znam kako to uopće funkcionira.

Malo si gelom produžim jer natapkam gel uz rub nokta pa dobijem možda milimetar na dužini.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Cime je najbolje produziti nokte Empty999 / 999999 / 999Cime je najbolje produziti nokte Empty

[Vrh] Go down

Cime je najbolje produziti nokte Empty Re: Cime je najbolje produziti nokte

Postaj by marina0903 uto oľu 12, 2013 1:46 pm

E vidis ovako, tipse unistavaju nokat ja bih rekla vise nego sablone jer sablone ti rade na sljedeci princip: to ti je malo deblji papiric koji je s jedne strane iscrtan u velicinama s, m, l, i tako vidis kolike nokte zelis, a s druge strane je ljepljiv jer ga stavljas ispod prirodnog nokta i ljepis na prst da stoji dok se nokat produzuje. Znaci gel, ili akril ti tako ide na tvoj prirodni nokat, a u slucaju tipse na tvoj prirodni nokat ide ljepilo, i to onda kad skines izgleda katastrofalno. A ako radis nokte na sablone, ako ih vise ne zelis, gel se isturpija ali ga mozes ostaviti skroz tanki sloj da ti izraste da ne turpijas do prirodnog nokta. I plus sve to, nokti radeni pomocu sablona su puno puno cvrsci. Razlika je ogromna smajlić

Ma pokazala bi ti sve pomocu slika i videa, ali moramo cekati 7 dana. Bit ce ti puno jasnije kada vidis sve to smajlić

marina0903
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.03.2013
Broj postova : 47
Reputacija Reputacija : 20
Započeo/la tema :
Cime je najbolje produziti nokte Empty0 / 9990 / 999Cime je najbolje produziti nokte Empty

[Vrh] Go down

Cime je najbolje produziti nokte Empty Re: Cime je najbolje produziti nokte

Postaj by pandora-nails uto oľu 12, 2013 1:54 pm

Najbolje je pustit nokte da narastu Very Happy
pandora-nails
pandora-nails
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.02.2013
Broj postova : 121
Reputacija Reputacija : 46
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Cime je najbolje produziti nokte Empty0 / 9990 / 999Cime je najbolje produziti nokte Empty

[Vrh] Go down

Cime je najbolje produziti nokte Empty Re: Cime je najbolje produziti nokte

Postaj by marina0903 uto oľu 12, 2013 1:55 pm

pa je ali vecinom cure nemaju tu srecu da su im prirodni nokti kvalitetni pa da ih mogu pustiti da rastu i rastu smajlić

marina0903
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.03.2013
Broj postova : 47
Reputacija Reputacija : 20
Započeo/la tema :
Cime je najbolje produziti nokte Empty0 / 9990 / 999Cime je najbolje produziti nokte Empty

[Vrh] Go down

Cime je najbolje produziti nokte Empty Re: Cime je najbolje produziti nokte

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.