Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anonymous - Poruka narodu

+5
Purgy
tanuki
Hunnerkongen
Neu
JShepard
9 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Slažete li se s Anonymousima?

Anonymous - Poruka narodu I_vote_lcap100%Anonymous - Poruka narodu I_vote_rcap 100% 
[ 9 ]
Anonymous - Poruka narodu I_vote_lcap0%Anonymous - Poruka narodu I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 9
 
 

Anonymous - Poruka narodu Empty Anonymous - Poruka narodu

Postaj by JShepard ned sij 06, 2013 11:13 am

Čitam po netu i slučajno naiđem na video. Netko ga je možda pogledao, a netko možda nije. Pa evo o čemu se radi. Svi, ili većina vas, znate tko su Anonymousi? E pa, oni su poslali poruku hrvatskome narodu da treba srušiti vladu i da trebamo se podići protiv njih. Treba nam REVOLUCIJA! I vlada i Josipović u 3 p... dalje znate... Evo video, nadam se da ćete razumjeti, a za one koji ne znaju engleski neka odu na YT i tamo imaju u opisu ovog videa prijevod. Da vidim anketu jednu Wink

Spoiler:

JShepard
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.01.2013
Broj postova : 141
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty10 / 99910 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Neu ned sij 06, 2013 11:22 am

Anonymous - Poruka narodu 321362382158439961

Slažem se s njima, zašto? Zato što sam nezadovoljna kako 'Vlada vlada', mnogi ljudi su bez posla, mnogi rade a ne primaju plaću, mnogi pak primaju plaću ali mizernu koja ne daje mogućnosti za život dostojan čovjeku, mnogi pak završe fakultete i sjede s diplomom kod kuće itd. A ako ćemo općenito o zakonima i njihovom provođenju, također slabo jer zakon se ne provodi prema svima jednako. Pojedini su privilegirani a pojedini za najmanji prekršaj dobiju samo takvu kaznu itd. A da ne spominjem današnje zdravstvo, gdje pak moraš čekat pola godine da dođeš na red za jedno obično snimanje ili pretragu. I napokon, kad dođeš na red i doneseš doktoru nalaze, odjebe te samo tako, ništa ti ne pomogne, ne savjetuje i ne olakša.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty999 / 999999 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by JShepard ned sij 06, 2013 11:34 am

Neu je napisao/la:...mnogi rade a ne primaju plaću, mnogi pak primaju plaću ali mizernu koja ne daje mogućnosti za život dostojan čovjeku...

Ma ima i toga, ali neki RADE, a ne primaju plaću, a neki NE RADE pa primaju plaću. Žalosno je da smo svi izabrali Josipovića jer nam je obećavao brda i doline, a dobili smo ništa. Obećavao je posao i radna mjesta, ali to se odnosilo na one koji mu plate masne pare... Nije mi jasno kako naša vlada nema morala i kako nije svjesna da ta njihova vladavina može dovesti do revolucije. Ja sam ZA revoluciju i mislim da je to jedino pametno što ovoj državi treba, revolucija i novi Dmitar Zvonimir. Ako ništa drugo, izmislit ćemo ga ili ćemo dovesti nekog Habsburgovca da nam vlada! Govore da će biti bolje kada uđemo u EU. Tako su govorili da će nam biti bolje 2009. kada nas NATO prizna, jer su oni "SILA" (NATO, mislim, ne Hrvatska Very Happy). Što je onda bilo? Kriza. Pa kad uđemo u EU dobivati ćemo godišnje 200€, a cijene će biti astronomske. Dakle, poskupljuje kruh, kruh koji se dobiva iz plodova zemlje i skoro ništa ne ide "strojarskim" putem. Nadam se da će oni biti svjesni što su radili kada ih se smjeni. Po meni dr. Josipović nije ništa drugo nego korumpirani iskompleksirani, bezdušni, bezobrazni gad, koji je došao na vlast samo zbog glasova. Dok je Mesić bio na vlasti nismo znali ni da postoji bilo kakav Josipović, a kamoli da će nam on biti predsjednik. Ma marš u tri... Jooj, kako njima treba netko da im bukvicu održi...

JShepard
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.01.2013
Broj postova : 141
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty10 / 99910 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Neu ned sij 06, 2013 11:44 am

Kao prvo, ja nisam izabrala Josipovića, glasala sam za Bandića. ČInio mi se spaljen. Very Happy

Naravno da svi oni obećavaju pred izbore, što si mislio, da će ispunit obećanja? To je obižno mazanje oči.

Ne vjerujem da će ikad doći do revolucije jer današnji ljudi nemaju muda za to. Kad su pak prosvjedi u pitanju, mnogi ne izađu jer ne vjeruju u promjenu. Mnogi se pak boje izać jer se boje za svoj posao, boje se da ga ne izgube, dok s druge strane mnogi pak ne izađu jer je njima dobro i boli ih briga kako je drugima.



Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty999 / 999999 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by JShepard ned sij 06, 2013 11:48 am

Neu je napisao/la:Kao prvo, ja nisam izabrala Josipovića, glasala sam za Bandića. ČInio mi se spaljen. Very Happy

Naravno da svi oni obećavaju pred izbore, što si mislio, da će ispunit obećanja? To je obižno mazanje oči.

Ne vjerujem da će ikad doći do revolucije jer današnji ljudi nemaju muda za to. Kad su pak prosvjedi u pitanju, mnogi ne izađu jer ne vjeruju u promjenu. Mnogi se pak boje izać jer se boje za svoj posao, boje se da ga ne izgube, dok s druge strane mnogi pak ne izađu jer je njima dobro i boli ih briga kako je drugima.

Hahaha, ma Josipović je opss + kiša Very Happy A za obećanja, nisam mislio ništa jer sam znao da od toga i neće biti ništa. A revolucija, pa to se može izvesti sa određenim brojem ljudi ili sa određenim ljudima na određenim položajima! Very Happy

JShepard
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.01.2013
Broj postova : 141
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty10 / 99910 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Neu ned sij 06, 2013 11:52 am

Anonymous - Poruka narodu Tumblr_lyd2uwuUbH1qc42hdo1_500

može da Very Happy


ALI.....



Od ovog kukavnog naroda ne očekuj ništa jer svi gledaju samo svoju guzicu i boli ih briga za dobrobit svih guzica.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty999 / 999999 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost ned sij 06, 2013 12:09 pm

Nisam sada više siguran da li bi ovaj topic trebao biti o Anonymousima ili o politici,
ali svejedno evo jedan članak o njima i što je zapravo Anonymous

Anonymous - Poruka narodu Anonymous_slika
Donosimo
vam kratko objašnjenje, što zapravo znači Anonymous. Mnogi koji prate
sam rad Anon-a ne znaju zapravo što bi Anon trebao predstavljati. Dakle
objasnit ćemo vam da to nije nekakva grupa ljudi, nekakva zatvorena
skupina.


Anonymous je prvenstveno samo IDEJA. Ideja slobode i pravde, Anonymous je svatko tko se zalaže za ciljeve te ideje.

Evo ukratko opisa za vas što je Anon iako vjerujemo kako su neki od vas već to vidjeli:

"Pitanje
nije tko je anonymous, jer smo svi braća i sestre jedne ideje. Pitanje
je što je anonymous?. Anonymous je ideja. Oni koji se identificiraju s
Anonymousom dijele zajedničku ideju slobode i svijeta oslobođenog od
represije. Sve što stoji između ljudi i sloboda, meta je ozbiljnog
ispitivanja i aktivizma u stvarnom svijetu i haktivizma na internetu.
Anonymous je takoder kolektiv ljudi širom svijeta koji su, usprkos
uobičajenim razlikama u mišljenju i uvjerenjima, ujedinili pod jednom
zajedničkom željom za istinskom slobodom i svijetom oslobođenim od
tlačenja.

Mnogim pogrešnim shvaćanjima Anonymousa nafilali su vas
mainstream mediji i vlade širom svijeta. Budite sigurni, ovdje smo da
pomognemo. Ovdje smo kako bismo ustali protiv onih koji krše vaša prava
kao ljudskog bića koji diše; slobodu mišljenja, govora, izražavanja,
uvjerenja... slobodu da odaberete kako želite živjeti svoj život.

Anonymous
nije samo grupa hackera kako su vas naveli da vjerujete. I mada je
kolektiv koji se udružuje pod imenom Anonymous ustvari skupina
haktivista, mnogi od nas su jednostavni građani ovog svijeta koji će
izaći na ulice u vidu tradicionalnog aktivizma. Međutim, igra se
promijenila. Represija i tiranija su postale isuviše učestale u ovom
svijetu i izdigli smo se ususret okolnostima. Anonymous je posvuda. Mi
smo vaši susjedi, prijatelji, kolege, rodbina. Mi smo vaši poštari,
brijači, prodavači i odvjetnici. U svijetu u kojem korupcija, represija i
nepravda skrivaju svoje lice iza svakog ugla, Anonymous stoji kako bi
ih dočekao sa silom.

Sustav je alat kojim vas se drži potlačenima
i ovisnima. Anonymous je ovdje da ustane u zaštitu vaše slobode.
Pridružite nam se u provođenju operacija kako u online svijetu tako i na
ulicama. Ujedinjeni kao jedan podijeljeni sa nulom."

Mi smo Anonymous!
Očekujte nas!

Politika.hr
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by JShepard ned sij 06, 2013 2:09 pm

Gabrijel je napisao/la:Nisam sada više siguran da li bi ovaj topic trebao biti o Anonymousima ili o politici,
ali svejedno evo jedan članak o njima i što je zapravo Anonymous

gore To je topic o Anonymousima koji govore o politici! Very Happy Super ti je članak, ali ja sam odavno upoznat s njima i njihovim radom. Inače, super su! Very Happy

JShepard
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.01.2013
Broj postova : 141
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty10 / 99910 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost ned sij 06, 2013 6:10 pm

ne sumnjam da jesi upoznat, mislim da svatko tko ima malo info naobrazbe je upoznat ali ima ih dosta koji još uvijek o njima misle kao o "tamo nekim bezveznim hakerima" htio sam samo dočarati da se ljudi bore za pravu stvar i ja im se iskreno divim i na načinu "borbe" i na ciljevima, ali i na znanju... btw, glasao sam za DA, slažem se sa njima u potpunosti Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost ned sij 06, 2013 7:15 pm

Anonymous - Poruka narodu 537257_430189553721698_110743749_n
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Hunnerkongen ned sij 06, 2013 7:19 pm

Opet isto, Josipović je karikatura kao i svaki drugi predsjednik. Sabor je glavna zakonodavna i izvršna vlast.

Drugo, kaj ste mislili da će SDP u godinu dana srediti sva sranja koja su se događala u proteklih 8 godina?

Šta ćemo dobiti revolucijom i skidanjem vlasti? Opet HDZ? Nek mi neko kaže idealnu opciju koja bi trebala doći na vlast i izvaditi nas iz krize.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty39 / 99939 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by tanuki ned sij 06, 2013 7:31 pm

potpuno si u pravu,
i ja sam na stajalištu da nema nikakve razlike između hdz-a i sdp-a i zbog toga ne izlazim na izbore,
bavljenje politikom osigurava visoki standard života, i to je jedina motivacija bavljenja politikom!
eto linić je doćekao novu godinu u dubaiu, a vjerojatno ima unuka informatićara koji je osmislio program lova na lopove birtaše koji ukidaju državu na porezu, pa se zbog toga uvode internet kase Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty700 / 999700 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost ned sij 06, 2013 7:32 pm

idealna opcija ne postoji, nitko niti jest niti može biti dobar cjelom narodu, to niti nije poanta, poanta je dokazati im da nisu nedodirljivi, da su oni tu zbog naroda a ne narod zbog njih.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by tanuki ned sij 06, 2013 7:44 pm

Gabrijel je napisao/la:idealna opcija ne postoji, nitko niti jest niti može biti dobar cjelom narodu, to niti nije poanta, poanta je dokazati im da nisu nedodirljivi, da su oni tu zbog naroda a ne narod zbog njih.
da gabry
to stoji
recimo u irskoj su napravili reforma, država je izvućena iz krize,
a što reći o ovim likovima koji su na čelu države?
ogromna sredstva se sljevaju u vatikan, na temelju nekakvog međunarodnog ugovora koji je još uvjek pod velom tajne,
predsjednik i ministar došli su na vlast unatoč protivljenju crkve, a sada uredno obilaze božićne mise!
pitam se samo zašto?
očito je,svjesni su da neće još dugo,
eto nova afera sa vatikanom je zbog pranja love!
neću nikoga optuživati, ali ponašanje je nešto što indicira Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty700 / 999700 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost ned sij 06, 2013 8:13 pm

Anonymous - Poruka narodu MJ

"Oni će voditi brigu o tome. Vlada će... Ne brini. Oni će" ... "Oni" koji oni? To počinje s nama. To smo mi. Inače nikada neće biti učinjeno. ~Michael Jackson
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Neu ned sij 06, 2013 9:05 pm

Gabrijel je napisao/la:ne sumnjam da jesi upoznat, mislim da svatko tko ima malo info naobrazbe je upoznat ali ima ih dosta koji još uvijek o njima misle kao o "tamo nekim bezveznim hakerima" htio sam samo dočarati da se ljudi bore za pravu stvar i ja im se iskreno divim i na načinu "borbe" i na ciljevima, ali i na znanju... btw, glasao sam za DA, slažem se sa njima u potpunosti Very Happy
bi li ti ustao, tj. sudjelovao u revoluciji, masnovnoj?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty999 / 999999 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost ned sij 06, 2013 9:08 pm

Neu je napisao/la:bi li ti ustao, tj. sudjelovao u revoluciji, masnovnoj?

naravno
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by tanuki ned sij 06, 2013 9:24 pm

Neu je napisao/la:bi li ti ustao, tj. sudjelovao u revoluciji, masnovnoj?
u revoluciji protiv koga?
hrvatsko zakonodvstvo je donjelo zakone o uvrijedama preko interneta, gdje eksplicitno pominje i cijenu kazne, eto naš fiškal koji je trenutno baniran, vjerojatno podržava te nove propise!
anonimusi nemaju veze s tim,
eto ako ja na ovom amaterskom forumu za nekog političara kažem da je peder, mogo bi završiti u zatvoru!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty700 / 999700 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Neu ned sij 06, 2013 9:32 pm

zar se i to računa?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty999 / 999999 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost ned sij 06, 2013 9:41 pm

tanuki je napisao/la:
u revoluciji protiv koga?
hrvatsko zakonodvstvo je donjelo zakone o uvrijedama preko interneta, gdje eksplicitno pominje i cijenu kazne, eto naš fiškal koji je trenutno baniran, vjerojatno podržava te nove propise!
anonimusi nemaju veze s tim,
eto ako ja na ovom amaterskom forumu za nekog političara kažem da je peder, mogo bi završiti u zatvoru!
evo ja i na forumu i na fejsu i na svakom portalu govorim-dosad smo hranili lopove, sad hranimo gulikože, to je također uvreda koja je obuhvaćena zakonom, ako zbog toga idem na robijz-nek idem, nabijem i zakon i državu!!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Neu ned sij 06, 2013 9:42 pm

+

sloboda govora ovo ono a ne smiješ na forumu napisat da je neki političar papan. bez veze.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty999 / 999999 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by JShepard ned sij 06, 2013 9:46 pm

Hahaha ma da, ma političari su više manje svi isti... Osim Čorbankovića, on je ko trojica... Al otom potom Very Happy Ja bih svakako sudjelovao u revoluciji jer mislim da je to jedini način da se dobije ono što želimo, a ne ono što drugi žele... Sad

JShepard
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.01.2013
Broj postova : 141
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty10 / 99910 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Gost ned sij 06, 2013 9:57 pm

Neu je napisao/la:+

sloboda govora ovo ono a ne smiješ na forumu napisat da je neki političar papan. bez veze.
nije to bez veze, to je žalosno jer se događa nama a mi toga nismo svjesni, a i koji jesu svjesni ne poduzimaju ništa jer, kao što je tanuki napisao, a puno ima takvih "jebe mi se, ja neću glasat", to mi je i bila inspiracija da složim onaj poster sa MJ. (tanuki mi postade muza kiša Laughing Laughing ), uzmi samo za primjer sanadera, da je prije par godina, dok je bio premijer netko rekao da je lopov po ovom zakonu je mogao vrlo lako dospjet u zatvor, a danas dokazano da ipak jest lopov, znači da si za istinu dospio na robiju, pa jebemu mater šta nije to totalitarizam najnižeg oblika?
problem je u tome što na čelu države nam je dosad bio dokazani ubpjica, neosuđen do duše ali sad je, a i sam se prijetio da nitko nesmije reć da je on kriv jer nije osuđen(čačić), zatim utajivač poreza i neplatiša dugova(jakovina) milanović-suncokret, josipović mrtvo puhalo...čisto ih sve kurac zaboli jer su sigurni da im nesmije nitko ništa, zašto bi mjenjali bilo što kad je lakše samo nastaviti linijom manjeg otpora, u istom pravcu kojim je prošla vlada krenula.


Anonymous - Poruka narodu 74931_428002460607074_604751983_n
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Neu ned sij 06, 2013 9:59 pm

ne znam što da kažem, slažem se s tobom, ne znam više što smijem napisat a što ne. osjećam da mi je uskraćeno pravo vlastita mišljenja i iznošenja istog jer bi mogla dobit kaznu ili pak spavat u zatvoru. jebeš ti to.

ok, podržavam da se oči u oči na javno m mjestu ne treba vrijeđat ali brate ak se na forum napiše mišljenje o plitičaru ili nekom, pa što sad.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty999 / 999999 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Purgy ned sij 06, 2013 10:03 pm

Neu je napisao/la:ne znam što da kažem, slažem se s tobom, ne znam više što smijem napisat a što ne. osjećam da mi je uskraćeno pravo vlastita mišljenja i iznošenja istog jer bi mogla dobit kaznu ili pak spavat u zatvoru. jebeš ti to.

Je Neu.

Prate Crofriends i samo čekaju da im neko jebe mater.

Daj...


Laughing
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Anonymous - Poruka narodu Empty142 / 999142 / 999Anonymous - Poruka narodu Empty

[Vrh] Go down

Anonymous - Poruka narodu Empty Re: Anonymous - Poruka narodu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.