4. CF kladionica - 2. kolo
5 posters
Stranica 1 / 1.
4. CF kladionica - 2. kolo
Cipar - Norveška uto. - 20:00
Češka - Bugarska uto. - 20:00
Hrvatska - Wales uto. - 20:00
Rumunjska - Nizozemska uto. - 20:00
Ukrajina - Crna Gora uto. - 20:00
Island - Švicarska uto. - 20:30
Mađarska - Turska uto. - 20:30
Makedonija - Srbija uto. - 20:30
Slovačka - Grčka uto. - 20:30
Albanija - Slovenija uto. - 20:45
Belgija - Škotska uto. - 20:45
Italija - Danska uto. - 20:45
Poljska - Engleska uto. - 21:00
Španjolska - Francuska uto. - 21:00
Bolivija - Urugvaj uto. - 21:00
Češka - Bugarska uto. - 20:00
Hrvatska - Wales uto. - 20:00
Rumunjska - Nizozemska uto. - 20:00
Ukrajina - Crna Gora uto. - 20:00
Island - Švicarska uto. - 20:30
Mađarska - Turska uto. - 20:30
Makedonija - Srbija uto. - 20:30
Slovačka - Grčka uto. - 20:30
Albanija - Slovenija uto. - 20:45
Belgija - Škotska uto. - 20:45
Italija - Danska uto. - 20:45
Poljska - Engleska uto. - 21:00
Španjolska - Francuska uto. - 21:00
Bolivija - Urugvaj uto. - 21:00
Iron Man- Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni) - Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija : 1608
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Re: 4. CF kladionica - 2. kolo
Cipar - Norveška uto. - 20:00 - 2
Češka - Bugarska uto. - 20:00 - X
Hrvatska - Wales uto. - 20:00 - 1
Rumunjska - Nizozemska uto. - 20:00 - X
Ukrajina - Crna Gora uto. - 20:00 - 1
Island - Švicarska uto. - 20:30 - 2
Mađarska - Turska uto. - 20:30 - 2
Makedonija - Srbija uto. - 20:30 - 2
Slovačka - Grčka uto. - 20:30 - 2
Albanija - Slovenija uto. - 20:45 - 2
Belgija - Škotska uto. - 20:45 - 1
Italija - Danska uto. - 20:45 - 1
Poljska - Engleska uto. - 21:00 - 2
Španjolska - Francuska uto. - 21:00 - 1
Bolivija - Urugvaj uto. - 21:00 - 2
Češka - Bugarska uto. - 20:00 - X
Hrvatska - Wales uto. - 20:00 - 1
Rumunjska - Nizozemska uto. - 20:00 - X
Ukrajina - Crna Gora uto. - 20:00 - 1
Island - Švicarska uto. - 20:30 - 2
Mađarska - Turska uto. - 20:30 - 2
Makedonija - Srbija uto. - 20:30 - 2
Slovačka - Grčka uto. - 20:30 - 2
Albanija - Slovenija uto. - 20:45 - 2
Belgija - Škotska uto. - 20:45 - 1
Italija - Danska uto. - 20:45 - 1
Poljska - Engleska uto. - 21:00 - 2
Španjolska - Francuska uto. - 21:00 - 1
Bolivija - Urugvaj uto. - 21:00 - 2
Prop- Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler) - Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Re: 4. CF kladionica - 2. kolo
-2-Cipar - Norveška uto. - 20:00
-x-Češka - Bugarska uto. - 20:00
-1-Hrvatska - Wales uto. - 20:00
-2-Rumunjska - Nizozemska uto. - 20:00
-x-Ukrajina - Crna Gora uto. - 20:00
-2-Island - Švicarska uto. - 20:30
-x-Mađarska - Turska uto. - 20:30
-2-Makedonija - Srbija uto. - 20:30
-1x-Slovačka - Grčka uto. - 20:30
-x2-Albanija - Slovenija uto. - 20:45
-1-Belgija - Škotska uto. - 20:45
-x-Italija - Danska uto. - 20:45
-2-Poljska - Engleska uto. - 21:00
-1-Španjolska - Francuska uto. - 21:00
-2-Bolivija - Urugvaj uto. - 21:00
-x-Češka - Bugarska uto. - 20:00
-1-Hrvatska - Wales uto. - 20:00
-2-Rumunjska - Nizozemska uto. - 20:00
-x-Ukrajina - Crna Gora uto. - 20:00
-2-Island - Švicarska uto. - 20:30
-x-Mađarska - Turska uto. - 20:30
-2-Makedonija - Srbija uto. - 20:30
-1x-Slovačka - Grčka uto. - 20:30
-x2-Albanija - Slovenija uto. - 20:45
-1-Belgija - Škotska uto. - 20:45
-x-Italija - Danska uto. - 20:45
-2-Poljska - Engleska uto. - 21:00
-1-Španjolska - Francuska uto. - 21:00
-2-Bolivija - Urugvaj uto. - 21:00
Purgy- Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova) - Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija : 1669
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Re: 4. CF kladionica - 2. kolo
Cipar - Norveška uto. - 20:00 2
Češka - Bugarska uto. - 20:00 1
Hrvatska - Wales uto. - 20:00 1
Rumunjska - Nizozemska uto. - 20:00 2
Ukrajina - Crna Gora uto. - 20:00 1
Island - Švicarska uto. - 20:30 2
Mađarska - Turska uto. - 20:30 1
Makedonija - Srbija uto. - 20:30 2
Slovačka - Grčka uto. - 20:30 1
Albanija - Slovenija uto. - 20:45 1
Belgija - Škotska uto. - 20:45 1
Italija - Danska uto. - 20:45 1
Poljska - Engleska uto. - 21:00 2
Španjolska - Francuska uto. - 21:00 1
Bolivija - Urugvaj uto. - 21:00 2
Češka - Bugarska uto. - 20:00 1
Hrvatska - Wales uto. - 20:00 1
Rumunjska - Nizozemska uto. - 20:00 2
Ukrajina - Crna Gora uto. - 20:00 1
Island - Švicarska uto. - 20:30 2
Mađarska - Turska uto. - 20:30 1
Makedonija - Srbija uto. - 20:30 2
Slovačka - Grčka uto. - 20:30 1
Albanija - Slovenija uto. - 20:45 1
Belgija - Škotska uto. - 20:45 1
Italija - Danska uto. - 20:45 1
Poljska - Engleska uto. - 21:00 2
Španjolska - Francuska uto. - 21:00 1
Bolivija - Urugvaj uto. - 21:00 2
Neu- CroFriends gazdarica
- Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Re: 4. CF kladionica - 2. kolo
Cipar - Norveška uto. - 20:00 - 2
Češka - Bugarska uto. - 20:00 - 1
Hrvatska - Wales uto. - 20:00 -1
Rumunjska - Nizozemska uto. - 20:00 - 1
Ukrajina - Crna Gora uto. - 20:00 -1
Island - Švicarska uto. - 20:30 -1x
Mađarska - Turska uto. - 20:30 -x2
Makedonija - Srbija uto. - 20:30 - 2
Slovačka - Grčka uto. - 20:30 -1
Albanija - Slovenija uto. - 20:45 -x2
Belgija - Škotska uto. - 20:45 -1
Italija - Danska uto. - 20:45 -1
Poljska - Engleska uto. - 21:00 -2
Španjolska - Francuska uto. - 21:00 - 1
Bolivija - Urugvaj uto. - 21:00 -2
Češka - Bugarska uto. - 20:00 - 1
Hrvatska - Wales uto. - 20:00 -1
Rumunjska - Nizozemska uto. - 20:00 - 1
Ukrajina - Crna Gora uto. - 20:00 -1
Island - Švicarska uto. - 20:30 -1x
Mađarska - Turska uto. - 20:30 -x2
Makedonija - Srbija uto. - 20:30 - 2
Slovačka - Grčka uto. - 20:30 -1
Albanija - Slovenija uto. - 20:45 -x2
Belgija - Škotska uto. - 20:45 -1
Italija - Danska uto. - 20:45 -1
Poljska - Engleska uto. - 21:00 -2
Španjolska - Francuska uto. - 21:00 - 1
Bolivija - Urugvaj uto. - 21:00 -2
evitaa- Simpica pipica
- Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Re: 4. CF kladionica - 2. kolo
Cipar - Norveška uto. - 20:00.....................2
Češka - Bugarska uto. - 20:00.....................1
Hrvatska - Wales uto. - 20:00.....................1
Rumunjska - Nizozemska uto. - 20:00............1x
Ukrajina - Crna Gora uto. - 20:00..................x
Island - Švicarska uto. - 20:30.....................x2
Mađarska - Turska uto. - 20:30.....................1
Makedonija - Srbija uto. - 20:30....................1
Slovačka - Grčka uto. - 20:30.......................x
Albanija - Slovenija uto. - 20:45....................x
Belgija - Škotska uto. - 20:45.......................1
Italija - Danska uto. - 20:45..........................1
Poljska - Engleska uto. - 21:00.......................2
Španjolska - Francuska uto. - 21:00................1
Bolivija - Urugvaj uto. - 21:00 ........................2
Češka - Bugarska uto. - 20:00.....................1
Hrvatska - Wales uto. - 20:00.....................1
Rumunjska - Nizozemska uto. - 20:00............1x
Ukrajina - Crna Gora uto. - 20:00..................x
Island - Švicarska uto. - 20:30.....................x2
Mađarska - Turska uto. - 20:30.....................1
Makedonija - Srbija uto. - 20:30....................1
Slovačka - Grčka uto. - 20:30.......................x
Albanija - Slovenija uto. - 20:45....................x
Belgija - Škotska uto. - 20:45.......................1
Italija - Danska uto. - 20:45..........................1
Poljska - Engleska uto. - 21:00.......................2
Španjolska - Francuska uto. - 21:00................1
Bolivija - Urugvaj uto. - 21:00 ........................2
Iron Man- Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni) - Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija : 1608
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Similar topics
» 2. CF kladionica - 9. kolo
» 4. CF kladionica - 4. kolo
» 4. CF kladionica - 5. kolo
» 2. CF kladionica - 1. kolo
» 4. CF kladionica - 6. kolo
» 4. CF kladionica - 4. kolo
» 4. CF kladionica - 5. kolo
» 2. CF kladionica - 1. kolo
» 4. CF kladionica - 6. kolo
Stranica 1 / 1.
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
|
|