Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Insekt - kukac - buba - raspoznajete li ih - gade li vam se?

3 posters

Go down

Insekt - kukac - buba  - raspoznajete li ih - gade li vam se? Empty Insekt - kukac - buba - raspoznajete li ih - gade li vam se?

Postaj by Neu uto ruj 25, 2012 8:42 pm

Insekt - kukac - buba - raspoznajete li ih - gade li vam se? U ovoj temi možemo učiti insekte.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Insekt - kukac - buba  - raspoznajete li ih - gade li vam se? Empty999 / 999999 / 999Insekt - kukac - buba  - raspoznajete li ih - gade li vam se? Empty

[Vrh] Go down

Insekt - kukac - buba  - raspoznajete li ih - gade li vam se? Empty Re: Insekt - kukac - buba - raspoznajete li ih - gade li vam se?

Postaj by Purgy uto ruj 25, 2012 9:01 pm

I to nas sve tak jako zanima, isto kao mog susjeda od 82 godine jel Hell peder ili se samo pravi.

ho hop
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Insekt - kukac - buba  - raspoznajete li ih - gade li vam se? Empty142 / 999142 / 999Insekt - kukac - buba  - raspoznajete li ih - gade li vam se? Empty

[Vrh] Go down

Insekt - kukac - buba  - raspoznajete li ih - gade li vam se? Empty Re: Insekt - kukac - buba - raspoznajete li ih - gade li vam se?

Postaj by evitaa uto ruj 25, 2012 9:06 pm

Uglavnom raspoznajem ove "svakidasnje"

i ne voli kukce nikako.Imam strah od toga da mi negdje ne ispadne

ili otplahuta negdje gdje ga ne bih imala pod okom

pa ga najcesce mlatnem.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Insekt - kukac - buba  - raspoznajete li ih - gade li vam se? Empty0 / 9990 / 999Insekt - kukac - buba  - raspoznajete li ih - gade li vam se? Empty

[Vrh] Go down

Insekt - kukac - buba  - raspoznajete li ih - gade li vam se? Empty Re: Insekt - kukac - buba - raspoznajete li ih - gade li vam se?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.