Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali?

3 posters

Go down

Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali?

Postaj by Neu pon lip 25, 2012 12:25 pm

Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali?

Kojem forumašu ste preporučili i koje serije, jel' bio zadovoljan?

Koji forumaš je vama preporučio i koje serije, jel' ste vi bili zadovoljni?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty999 / 999999 / 999Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty

[Vrh] Go down

Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty Re: Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali?

Postaj by AryMan pon lip 25, 2012 1:27 pm

Dobra tema!
mislim da meni nijedan forumaš (bar ne s ovog foruma) nije nešto preporučio i da sam to gledao. obično sam ja taj koji pogledam pa preporučujem.

Neu, koje si ti serije nekome preporučila?

Tko je i koje serije tebi preporučio, jesu ti se svidjele?
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty405 / 999405 / 999Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty

[Vrh] Go down

Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty Re: Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali?

Postaj by Chulpan pon sij 20, 2014 9:19 pm

AryMan zna preporucit dobre ali uglavnom biram za gledanje ak mi se svidi pilot.

Eto preporucam novu SF seriju Helix ali ne vidim da ju itko osim mene gleda. neznam

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty0 / 9990 / 999Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty

[Vrh] Go down

Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty Re: Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali?

Postaj by AryMan pon sij 20, 2014 10:53 pm

Chulpan, ja ću pogledati Helix ali jednostavno ne stignem sad. Mislim da ću preko ljeta kad ne bude tako puno serija kao sad.

Chulpan je napisao/la:AryMan zna preporucit dobre

Hvala, meni i privatno govore da sam hodajuća TV enciklopedija. Traže me preporuke i nikad ne požale. Baš sam jednoj curi nedavno preporučio The Wire i kaže da je ostala oduševljena.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty405 / 999405 / 999Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty

[Vrh] Go down

Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty Re: Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali?

Postaj by Chulpan uto sij 21, 2014 2:39 pm

Vidim ja da je tebi dobro isto sto i meni (Fringe, The Wire, Sopranosi, 6 Feet Under) pa kad vidim od tebe preporuku to mi nesto znaci.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty0 / 9990 / 999Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty

[Vrh] Go down

Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali? Empty Re: Koje ste sve serije preporučili nekom forumašu a da ih je on pogledao i koje je neki forumaš vama preporučio a da ste ih pogledali?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.