Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera

5 posters

Go down

Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera

Postaj by Neu čet svi 31, 2012 1:17 pm

Imate li metalnu ili drvena kutiju za cigarete? Što mislite o istoj? Većinom viđams tarije ljude kako drže cigarete u metalnim kutijicama. Sviđa li Vam se?


[You must be registered and logged in to see this image.]

tabakera

[You must be registered and logged in to see this image.]
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty999 / 999999 / 999Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty

[Vrh] Go down

Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty Re: Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera

Postaj by Purgy čet svi 31, 2012 1:20 pm

Ovo drugo je kutijica za duhan koja mota sama ako se ne varam.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty142 / 999142 / 999Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty

[Vrh] Go down

Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty Re: Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera

Postaj by zbracun čet svi 31, 2012 2:19 pm

Ja sam nekad koristil tabakeru. Metalnu. To se je nekad koristilo kad su se cigarete prodavale i po komadima, a ne samo na kutije. Ta stara tabakera je još živa i spremljena zajedno sa lulama koje sam nekad koristil. A imam i jednu novu koju sam nedavno dobil na poklon od mog prodavača cigareta. Tabakere u biti više skoro da i nemaju svoju svrhu, tak da su samo šminkerski detalj među mlađima i nostalgičarski među starijima.
Možda bi ju i danas koristil kad bi mi se dalo premeštet cigarete it kutije. A i teže su od papirnatih originalnih kutija.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty3 / 9993 / 999Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty

[Vrh] Go down

Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty Re: Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera

Postaj by Mass čet svi 31, 2012 2:30 pm

Imam metalnu tabakaru koju koristim jer si sam pravim cigarete
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty200 / 999200 / 999Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty

[Vrh] Go down

Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty Re: Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera

Postaj by Neu čet svi 31, 2012 2:47 pm

Mass je napisao/la:Imam metalnu tabakaru koju koristim jer si sam pravim cigarete
kakvu? fotkaj, baš me zanima. koliko si platio?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty999 / 999999 / 999Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty

[Vrh] Go down

Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty Re: Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera

Postaj by Mass čet svi 31, 2012 4:49 pm

40kn na pijaci. Fotkat ne mogu jer ne mogu spojit mobitel sa kompom
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty200 / 999200 / 999Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty

[Vrh] Go down

Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty Re: Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera

Postaj by zbracun čet svi 31, 2012 5:56 pm

Šta nemaš blue tooth na kompu i mobitelu? Ili karticu u mobitelu, čitač kartica na kompu?
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty3 / 9993 / 999Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty

[Vrh] Go down

Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty Re: Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera

Postaj by Mass čet svi 31, 2012 5:59 pm

Nemam bluetooth na kompu a ni čitač kartica..
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty200 / 999200 / 999Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty

[Vrh] Go down

Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty Re: Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera

Postaj by Amyicha sub lip 09, 2012 10:00 pm

nemam takvu kutiju, ali planiram si nabaviti. prezakon su mi te kutije. moj djed ima od marlbora. prezakon je kutija. onak metalna je. i čak upaljač stane u nju. kud ćeš bolje Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty113 / 999113 / 999Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty

[Vrh] Go down

Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera Empty Re: Metalna, drvena kutija za cigarete - tabakera

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.