Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što mislite o Hitleru i Holokaustu

+32
Nessie
pustinja
JOCA
shakti
tanuki
Porotnica
scorpio57
eva kant
Slavonski
Ecstasy
Neukrotivi pastuh
4 od 1
walter
evitaa
Amyicha
morales
mala_lutkica
WEYLAND-YUTANI
gio_deluxe
FALKON 2
m
Hell
Dedli Minđa
Hitman
josari
goc
THUNDER_DINIX
Dawor
Prop
Sinister
Purgy
Neu
36 posters

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by Neukrotivi pastuh čet sij 21, 2010 3:18 pm

tanuki je napisao/la:hitler je bio piun u igri!
katolička crkva je pokrenula taj rat, jer se htjela rješiti židova, koji nisu priznali isusa za proroka!

Točno. Hitler je bio židov po majci i jako glup piun.
Odakle si to izvukao? bravo

Njegova desna ruka G. je bio fatalan. Volio se igrati rata i bio je glavni krivac za H.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty72 / 99972 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by shakti čet sij 21, 2010 6:59 pm

užasno je to što je ubijeno toliko ljudi, ali lagala bih kad bih rekla da mi je stalo

mislim da je najgora posljedica holokausta činjenica da židovi time mogu ucjenjivat i čim im nešto ne odgovara spominju holokaust
shakti
shakti
Junior
Junior

Registriran/a : 03.06.2009
Broj postova : 769
Reputacija Reputacija : 61
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Hitler uzimao speed i spermu da zadovolji Evu

Postaj by Neukrotivi pastuh pon vel 08, 2010 6:52 am

Povjesničari Henrik Eberle i Hans - Joachim Neumann u svojoj su knjizi Je li Hitler bio bolestan? naveli kako je njemački nacistički vođa Adolf Hitler je tijekom svoje vladavine uzimao čak 82 vrste različitih lijekova.
Povjesničari su proučavanjem medicinskih arhiva i nekoć tajnim dokumentima utvrdili kako se Hitler užasavao tableta te je u kriznim situacijama uvijek dobivao injekciju,a među spomenutih 82 vrste različitih lijekova koje je konzumirao našle su se i manje doze metamfetamina, kasnije nazvane Hitlerov speed, kao i koktele lijekova od kojih je jedan bila kombinacija sjemena i izlučevina žlijezdi mladog bika.

Naime, jedan od proučavanih dokumenata potvrdio je kako je Hitler bio uvjeren da su bikove izlučevine vrlo dobar afrodizijak jer su pune testosterona te ih je uzimao u želji da što bolje zadovolji svoju 23 godine mlađu suprugu Evu Braun. Liječnici Hitleru nisu htjeli proturječiti pa su mu tako davali što je god on poželio.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bilo kako bilo, niti jedna od bolesti kao niti jedan od lijekova nisu utjecali na Hitlerovu svijest, zbog čega je zaključeno da je Hitler postupao sasvim svjesno, odnosno da je većinu vremena znao što radi i bio svijestan posljedica.

izvor:
net.hr
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty72 / 99972 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by THUNDER_DINIX pon vel 08, 2010 9:39 am

joj Eva nije tebi lako Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty889 / 999889 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by m sri vel 17, 2010 1:57 pm

tanuki je napisao/la:hitler je bio piun u igri!
katolička crkva je pokrenula taj rat, jer se htjela rješiti židova, koji nisu priznali isusa za proroka!

točkice druže , točkice .........

pa di s ti bio sve ove godine , toliki silni povjesničari žive u zabludi ..
lažu narod ... bezsramnici jedni ...

ha ha ha ha hahhaahah ............
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty14 / 99914 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by JOCA sri vel 17, 2010 2:09 pm

tanuki je napisao/la:hitler je bio piun u igri!
katolička crkva je pokrenula taj rat, jer se htjela rješiti židova, koji nisu priznali isusa za proroka!

Ovo je za Nobelovu nagradu Laughing Laughing Laughing
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by m sri vel 17, 2010 2:11 pm

misliš da može konkurirati za nju ...
kao za novootkrivenuu povjesnu činjenicu
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty14 / 99914 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by gio_deluxe sri vel 17, 2010 2:18 pm

ja mislim da je Hitler bio reinkarinirani Car , koji je Židove i protjerao sa Arapskog poluotoka.
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty41 / 99941 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by pustinja sri vel 17, 2010 2:36 pm

Ma sve je bilo dobro dok nisu židovi sklopili savez sa silama zapada da bi dobili izmišljenu državu zbog koje se i dan danas vodi rat i nikad neće prestati.
Sve je išlo OK između hitlera i židova dok židovi nisu počeli sabotirati švabe a posebice na zapadu čime su izazvali hiću a zapad je otvorio neke frontove čime je razvukao njemačku vojsku na neželjena bojišta.
Takav način sklapanja pakta židova sa zapadom (rokfeleri i ostali bankari) izazvao je revolt građana a ne jednog čovjeka i tu je počelo.
Sad se maše holokaustom čim se nešto dogodi ili reče židovima oni odmah hop holokaust a istovremeno rasturaju one arape dolje da se sve praši i kolcom i lancom i raketom u školu to je sve dopušteno ali njih dirati ne daj bože odmah si antisemit.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by JOCA sri vel 17, 2010 2:39 pm

Kad bi Hitler ovo mogao da procita mislim da bi ponovo umro,ali od smeha hihih
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by pustinja sri vel 17, 2010 2:42 pm

i sad ti reci da je smijeh neopasan smajlić
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by Nessie sri vel 17, 2010 2:44 pm

mislim da je to bilo potpuno nepotrebno
Nessie
Nessie
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 12.12.2009
Broj postova : 1962
Reputacija Reputacija : 138
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty86 / 99986 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by JOCA sri vel 17, 2010 2:51 pm

pustinja je napisao/la:i sad ti reci da je smijeh neopasan smajlić

ma taman posla,u ovom slucaju SMRTONOSAN bbbb bbbb bbbb
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by Mr.Cooly sri vel 17, 2010 6:28 pm

hitler
je za mene pravi čovjek
da je jedan hitler kod nas u hrvatskoj nebi bilo ovako kako je sada
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by pustinja sri vel 17, 2010 6:37 pm

Hitler je nedvojbeno bio bolesnik ali je interesantno kako je takav bolesnik dospio tako visoko u politici i to nam svima treba biti opomena a ne to kaj sad neki koriste njegove postupke i vodu okreću na svoj mlin.
A ovo oko interesantne politike kad pogledam naš sabor isto ima svakakvih koji su do unazad desetak godina bili čisti anonimusi.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by JOCA sri vel 17, 2010 6:42 pm

Pa u Srbiji su danas najvece demokrate oni koji su bili najveci komunisti.
Dragoljub Micunovic,osnivac Demokratske Stranke je u vreme komunizma jahao popa a danas zagovara odlazak u crkvu i postovanje svestenstva.Svi oni jedno pricaju a drugo rade....
I Hitler je verovatno bio slatkoreciv ali njegove namere niko nije prozreo.....
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by pustinja sri vel 17, 2010 7:00 pm

I ne samo u srbiji vjeruj mi , ne samo u srbiji
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by Hell sri vel 17, 2010 7:01 pm

pustinja je napisao/la:Hitler je nedvojbeno bio bolesnik ali je interesantno kako je takav bolesnik dospio tako visoko u politici i to nam svima treba biti opomena a ne to kaj sad neki koriste njegove postupke i vodu okreću na svoj mlin.
A ovo oko interesantne politike kad pogledam naš sabor isto ima svakakvih koji su do unazad desetak godina bili čisti anonimusi.
hitler je imao karizmu, uspijeo je začarati narod
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty497 / 999497 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by pustinja sri vel 17, 2010 7:04 pm

I jospović isto pa me baš zanima kaj bude od toga kroz neko vrijeme deal
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by Hell sri vel 17, 2010 7:04 pm

..Josipović (ma kolko ga podržavao) nema karizmu...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty497 / 999497 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by pustinja sri vel 17, 2010 7:08 pm

Kak nema kad je to prvi precednik koji nije bio u zatvoru (još) smajlić

Šalu na stranu i da se vratim na temu, karizma se stječe djelima a ja sam baš uspio nabaviti nastvak main kampfa ali nikako uhvatit vremena da to prolistam.

Karizmu je imao i jack trbosjek pa ipak je bio bolesnik.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by Hell sri vel 17, 2010 7:09 pm

..pa karizmu su imali i Tito, stanjin, lenjin, bismark, tuđman, svi koji su mobilizirali narod na ovaj ili onaj način..pa i hitler
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty497 / 999497 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by JOCA sri vel 17, 2010 11:12 pm

Neko nije imao alternativu pa je slusao naredjenja,nije sve u harizmi....
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by evitaa pon oľu 01, 2010 2:33 pm

Hell je napisao/la:..Josipović (ma kolko ga podržavao) nema karizmu...

Slažem se Cylom , očito da je ljudima dosta političara velike karizme i skromnog znanja koji građanima dva desetljeća "sole" pamet odvlačivši ih u propast.Osim toga smatram a pokazali su to i izbori da karizma i nije presudna stvar u politici i u nijedoj se kampanji dosad nije toliko provlačila kao sada , kada je to bilo "nešto" što se moglo bez "dokaza" prepisati Josipoviću.A realno govoreći na ovim predsjedničkim izborima i nije bilo nekog karizmatika.Mislim da je nama potrebniji čovjek velikog iskustava , velike snage i volje koji će moći bitno utjecati na promjene Hrvatskoj te predstavljati je na međunarodnom planu na način da bi to bilo prepoznato i da bi naša domovina vratila međunarodni politički ugled tj.stekla ga.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by tanuki pon oľu 01, 2010 3:01 pm

Teško da bi hitler imao karizmu da je onda postojao internet!
da ga je nacrto nick titanick- teško da bi rulja onako ozbiljno dizala ruke u zrak na zib hail Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty700 / 999700 / 999Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Što mislite o Hitleru i Holokaustu - Page 9 Empty Re: Što mislite o Hitleru i Holokaustu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.