Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banned damfisk

+13
Teo
sunce
bokaso1
pustinja
Hate
m
tanuki
zbracun
Hunnerkongen
Mass
Purgy
Turrican
Neu
17 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by zbracun sri tra 18, 2012 11:24 am

tanuki je napisao/la:ne postoji tema koja se treba brisati!
samo zato što postoje različiti stavovi?
ALI GOVORU MRŽNJE TREBA POVUČI KOČNICU MA SA KOJE STRANE DOLAZILA!

Ovo povlači jedno drugo. Neke teme već same po sebi vode prema govoru mržnje. Nije teško pretpostaviti koje bi to teme bile, tako da već samo otvaranje nekih tema predstavlja neku vrstu provokacije na koju se mogu očekivati nezgodni i nepoželjni odgovori. Kak bi narod rekel, bolje sprečiti, nego lječiti. Nemamo svi takvu samokontrolu, pa da ostanemo hladni na neke nezgodne postove i ne odgovorimo. Upravo zbog toga bi trebli moderatori reagirat već na sami naslov teme i maknut prije nego šta dođe do nezgodnih situacija. Naravno, nitko se nebi smio ljutiti na takve odluke, jer ako jedan čovijek zaključi da je tema nezgodna, sigurno će ih bit i više.
Ljudi moji, ovo bi trebal bit forum za zafrkanciju, razonodu i razveseljavanje, a ne za kojekakva prepucavanja, vređanja i slično. I svi bi trebali bit svjesni da bi se trebalo pridržavat nekih pravila ponašanja kakvih se pridržavamo i u svakodnevnoj direktnoj komunikaciji, a ne da nam forum služi za istresanje naših frustracija i gluposti koje se ne usudimo govoriti u normalnom okruženju.
Dakle, idemo se zafrkavat, malo podjebavat sa nedužnim stvarima, da ovo bude forum za druženje, ugodan svima. Onda ćemo svi bit veseli i sretni, bit simpatični jedni drugima, a nećemo bit puni gorčine, nezadovoljstva, svadljivi. Toga imamo i previše u životu, pa zašto bi to onda nastavljali i ovdje?
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by m sri tra 18, 2012 11:35 am

gore

tako je , ne bi trebao biti mjesto za ispucavanje nekih osobnih frustracija i vređanja .....
ali to je upravo tako ovdje na forumu ...
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by Hunnerkongen sri tra 18, 2012 12:29 pm

tanuki je napisao/la:ne postoji tema koja se treba brisati!
samo zato što postoje različiti stavovi?
istina ne postoji naša i njihova, istina je samo jedna!
slažem se da ima puno podjebavanja, a poneki forumaši iz srbije izlaze samo sa podacima svjih nacionalističkih teoretičara,
pogotovo mlađi ljudi koji rat nisu ni primirisali!
izvlači se tuđi stari prljavi veš, umjesto vlastiti!
naši forumaši se ponose što su ustaše, a njhovi što su četnici!
i jedna i druga politika priznaje arbitražu međunarodnog haškog su, a lokalno se zločini ne priznaju, a zločinci uzdižu u nebo!
ako je bksao zaradio žuti karton zato što je negirao zločine četnika u 2ww, onda ga je zaslužio i scorpio , jer je napisao da je ponosni ustaša branimira glavaša, koji je po hrvatskim zakonima suđen i proglašen krivim!
ne ne smijemo šutiti, brisati teme poput djece reči:
mr, mir, nitko nije kriv
ALI GOVORU MRŽNJE TREBA POVUČI KOČNICU MA SA KOJE STRANE DOLAZILA!

A jesi bistar ko mutna voda.

Što će se sad promjeniti ako ćemo sad razglabati o ratu na milijun stranica? Mislim bio je prije 15 godina, vrijeme je da se prijeđe preko toga i krene prema naprijed, a ne da se stalno bude zaglavljen u prošlosti. Već će pokrepat svi koji su sudjelovali u drugom svjedskom ratu, ali ga još vode oni koji se tada nisu ni rodili što mi je vrlo zanimljivo.

I stvarno, treba dati medalju onome ko je otvorio podforum hrvatsko-srpsko-bošnjački odnosi, jer tam stvarno ne vidim niti jednu korisnu u zanimljivu temu. kiša
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty39 / 99939 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by m sri tra 18, 2012 12:48 pm

Turrican je napisao/la:Here we go again kiša

Pa što ti to toliko smeta, ovo je samo svaštarski (a ne neki specijalizirani ili stručni) forum neznam

Neu je više puta rekla da ona može raditi što joj se svidi jer je ovo njen forum.

Traženje logike u ovakvim slučajevima je gubitak vremena.

Ovakve postove smo već vidjeli sto puta, uvijek jedno te isto. Neu ti eventualno može smanjiti trajanje bana ili ga ukinuti
ali neko suvislo objašnjenje (ili nedaj bože ispriku) nema smisla da očekuješ od nje.

Svi koji su tu barem poluaktivni se dolaze isključivo zabavljati (svatko na svoj način),
oni koji su ozbiljni niti ne pišu ovdje nakon što se registriraju i pročitaju stanje u temama koje su nedostupne gostima.

Ne kažem da nisi u pravu, samo na ovom forumu vladaju pravila koja su podložna frivolnim interpretacijama ženske ruke ovog foruma. kavica

Npr. ja bih sada mogao dobiti ban samo zato jer sam dosadan Laughing

Spoiler:

gore
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by tanuki sri tra 18, 2012 12:52 pm

i opet se ne slažem!
kao što ste primjetili, ja ne zastupam tezu da se hrvatska samo branila i kao takva nitko nije počinio zločine,
pače zgrožen sam nad nekim zločinima koje je izazvala hrvatska strana!
ali o tome se ne smije i ne može šutiti

forum su poput novina sa hrpom tema,
svakog zanima nešto,
nekog zanmaju stripovi i vicevi, nekog sport, a nekog kultura....
i logično je da se svako bavi onim što ga zanima

jasno mi je da mlade boli kurac za prethodni rat, osim naravno onih koji su u kućnom odgoju našopani hranom nacionalizma i mržnje,
ali ova zemlja je ipak nastala na tom krvavom i nepotrebnom ratu, pa bi sve trebalo razjasniti i objasniti bez tenzija!
npr ja scorpiju mogu reći da laže kako je JNA i kasarna napala moj grad, jer bilo je upravo obrnuto,
ali isto tako mogu reči svakom iz srbije koji tvrdi da je srpski narod u hrvatskoj bio prisiljen da se brani, a upravo je od matice srbije bio prisiljen da se bori protiv hrvatske!
da otvaram i otvaraću takve teme jer u sebi ne nose sjeme mržnje , već samo želju da se objasne i razjasne neke stvari!
reči sada:
ma nije važno koga briga, znaći priznati propagandndnoj srpskoj nacionalističkoj mašineriji da su u pravu!

da treba se zajebavati, možemo se zajebavati, trebamo se zajebavati, ali kada su škakljive teme u pitanju ne treba se braniti nojevom taktikom ( glava u pijesak) Wink

tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by Mass sri tra 18, 2012 2:21 pm

Hunnerkongen je napisao/la:A jesi bistar ko mutna voda.

Što će se sad promjeniti ako ćemo sad razglabati o ratu na milijun stranica? Mislim bio je prije 15 godina, vrijeme je da se prijeđe preko toga i krene prema naprijed, a ne da se stalno bude zaglavljen u prošlosti. Već će pokrepat svi koji su sudjelovali u drugom svjedskom ratu, ali ga još vode oni koji se tada nisu ni rodili što mi je vrlo zanimljivo.

I stvarno, treba dati medalju onome ko je otvorio podforum hrvatsko-srpsko-bošnjački odnosi, jer tam stvarno ne vidim niti jednu korisnu u zanimljivu temu. kiša

Sad u taj tvoj post umjesto rata probaj ubacit 2pac-a.
Zašto bi bilo zabranjeno pričati o ratu? Mislim, tko želi pričati nek priča ko čovjek, tko to ne može normalno pričat najebat će.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by Neu sri tra 18, 2012 2:24 pm

Tako je!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by Hunnerkongen sri tra 18, 2012 2:44 pm

Mass je napisao/la:

Sad u taj tvoj post umjesto rata probaj ubacit 2pac-a.
Zašto bi bilo zabranjeno pričati o ratu? Mislim, tko želi pričati nek priča ko čovjek, tko to ne može normalno pričat najebat će.

misa

LOL

Počinje se pričat normalno kad se svatko zalaže za svoj režim, ideoligiju ili kut gledanja. Problem nastaje kad se počne osporavati tuđe mišljenje i kad rasprava počinje biti više napeta. Vidio sam to na puno mjesta, a totalno je nepotrebno.

Ne osporavam ja razgovor o ratu, to nikako. Samo se nemoj čuditi kad će ti netko s kim dugo forumišeš zbog nekog posta u takvoj temi opsovati obitelj i htjeti vam sve najgore jer je drukčije odgajan, pripada drugom režimu ili imao vrlo loša iskustva, a do tada je bio super frend i forumaš i onda ga potjerate. Kažem zbog toga jer sam to sve vidio.

Zato sam rekao da ljudi radije ne otvaraju takve teme da ne dolazi do bespotrebnih svađanja i stvaranja klanova na forumu. Jer ako se Hrvati međusobno mogu poklat po toj temi....

A možda sam se prevario u vezi ovog foruma pa će ovdje biti sve ok, a možda i neće. Vidjet ćemo.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty39 / 99939 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by tanuki sri tra 18, 2012 3:03 pm

za mene je boksi uvaženi forumaš i ni jednim slovom nije povredio mene kao hrvata svojim napisima!
to o draži i četnicima je njegov stav i njegov problem, jer povijest je napisana!
moj stav vjerojatno vrijeđa večinu srba, a rekao bi i hrvata Wink

recimo više me je povredio odgovor scorpija na nevezanu temu:
zaheb zečino na tebe se pali 89-tka!
ako ovo nije govor mržnje, onda ja neznam što je,
scorpi za ovo nije zaradio ni žuti karton!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by damfisk1 sri tra 18, 2012 4:12 pm

I opet (kao i obično), "tanuki" promašuje poantu.

Nije kvaka u tome treba li se pričat o ratu.

Pričali mi ovdje o ratu ili ne, rat je dio naših života, neki su ga proživjeli direktno a neki indirektno, i rat će zauvijek ostat dio naših života, i to je nepromjenjiva činjenica. Ak o ratu ne pričamo ovdje, pričali bi negdje drugdje.

To uopće nije razlog zbog kojeg sam ja otvorio ovu temu.


Razlog otvaranja ove teme je način, metoda, tehnika... kojom se pojedinci služe kad pričaju o ratu i kad (u toj svojoj priči) naiđu na neistomišljenika koji je voljan i spreman biti uporan u svojem neslaganju.

Razlog otvaranja ove teme je bio saznati tko šta smije, a tko šta ne smije reći. Razlog teme je bio doznati šta se smatra spammom. Razlog teme je bio utvrditi da li se u ozbiljnoj raspravi, na ozbiljnoj temi, tolerira sustavno patroniziranje, davljenje rasprave, bezobrazno provociranje koje ne vodi ničemu.

I tražene odgovore sam dobio. To se sve tolerira. To je sve prihvatljivo. To je sve dopušteno.

Potpuno je jasno kakva je priroda ovog foruma, i kakva je namjena ovog foruma - i to u svim temama.

Šta se mene tiče, ova se tema slobodno može zatvorit. Sve šta se trebalo reć, već je rečeno.
Anonymous
damfisk1
Gost


[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by Gost sri tra 18, 2012 4:14 pm

tanuki je napisao/la:
recimo više me je povredio odgovor scorpija na nevezanu temu:
zaheb zečino na tebe se pali 89-tka!
ako ovo nije govor mržnje, onda ja neznam što je,
scorpi za ovo nije zaradio ni žuti karton!

škorpi je jako ljubomorna osoba.
Njemu je krivo što sam ja dobar sa čovjekom koji je druge nacionalnosti. A to njemu jako smetalo pa zato je nas vrijeđao na takav način. Al ne uspijeva mu sw3
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by Hunnerkongen sri tra 18, 2012 4:56 pm

tanuki je napisao/la: za mene je boksi uvaženi forumaš i ni jednim slovom nije povredio mene kao hrvata svojim napisima!
to o draži i četnicima je njegov stav i njegov problem, jer povijest je napisana!
moj stav vjerojatno vrijeđa večinu srba, a rekao bi i hrvata Wink

recimo više me je povredio odgovor scorpija na nevezanu temu:
zaheb zečino na tebe se pali 89-tka!
ako ovo nije govor mržnje, onda ja neznam što je,
scorpi za ovo nije zaradio ni žuti karton!

A što ja govorim cijelo vrijeme? Bokaso se neće opterećivati s nekim stvarima.

Ne možeš očekivati u takvim temama ljubav, toleranciju i dobru raspravu. Možeš jedino pobrat puno uvreda jer će kad tad neka tvoja izjava uzrujati nekoga. Zato suoči se s tim i prestani kukati. A ti sad ako hoćeš otvarati takve teme...
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty39 / 99939 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by Hate sri tra 18, 2012 5:17 pm

Po meni ova tema više nema smisla.... štrika

Damfisk se žalio - obrazložio zašto smatra da nije zaslužio ban. Neu je lijepo odgovorila na to. (i neće se predomislit očito i to je njezino pravo), a vi ste lijepo indirektno preselili određenu temu ovdje.

Koja je poanta sad ove teme?
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by zbracun sri tra 18, 2012 6:37 pm

Neu, zaključaj temu. stvarno nema potrebe da se nastavljaju neke polemike ovdje.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by pustinja čet tra 19, 2012 4:25 am

tanuki je napisao/la: za mene je boksi uvaženi forumaš i ni jednim slovom nije povredio mene kao hrvata svojim napisima!
to o draži i četnicima je njegov stav i njegov problem, jer povijest je napisana!
moj stav vjerojatno vrijeđa večinu srba, a rekao bi i hrvata Wink

recimo više me je povredio odgovor scorpija na nevezanu temu:
zaheb zečino na tebe se pali 89-tka!
ako ovo nije govor mržnje, onda ja neznam što je,
scorpi za ovo nije zaradio ni žuti karton!

Boksi je komad .... kojega ne želim niti komentirati, kad skrenem pozornost na njegovo perfidno pisanje tanuki ti mu potpomažeš a koristi svaki priliku da popljuje hrvatsku kao državu. Da se mene pita nakon svakog njegovog proljeva bi letio. Drugo isti taj boksi ima hrabrosti i osobno prozivati neke članove/članice foruma pogrdnim imenima i ako se ne varam čak seksističkikm izjavama.
To što ga ti tanuki podržavaš potpuno razumijem jer ti si podržavao i majora iz bjelovarske vojarne koji je isto tako bio komad budale kojemu je pružena prilika da mirno završi sranje u bjelovaru a što je isti odbio.
Nije niti scorpi neko cviječe ali onaj koji nije bio 90-tih u slavonskom brodu ne može i nema pravo suditi o njegovim izjavama, i to nije govor mržnje tj prema boksijevom govoru je to što izjavljuje scorpi 0 bodova.
Ako baš hičeš boksi je zadojen četničkom propagandom i od te linije ne odstupa, i da je po mojem imao bi pravo glasa ali svako talasanje kontra ove države i ljudi koji su je stvorili bilo bi sankcionirano odmah i bez milosti.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by pustinja čet tra 19, 2012 4:39 am

tanuki je napisao/la:
npr ja scorpiju mogu reći da laže kako je JNA i kasarna napala moj grad, jer bilo je upravo obrnuto,


Lupaš gluposti kao i obično, istoj toj JNA i kasarni je ponuđena opcija mirne predaje što je Tepić odbio a za dizanje skladišta u zrak i ubojstvo svojih vojnika i hrvatskih vojnika u srbiji je proglašen herojem.
Idioti poput Kovačevića, Vasića i Jovanovića nisu niti za spominjati jer se jako dobro zna njihovo postupanje u zasluge što je dio bjelovara rasturen.
No aljnje razglabanje je za neku drugu priču...
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by sunce1 čet tra 19, 2012 11:28 am

Neu.
Uozbilji se i odbaniraj.
imam nešto za napisati, važno je.
ajdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bravo
Anonymous
sunce1
Gost


[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by bokaso1 pet svi 04, 2012 1:00 am

Ej Damfikse, pazi da ti ne izrastu krila i dobijes oreol oko glave...... Pa ti siroma ko andjeo a ja Lucifer licno..... Da li ti stvarno to tako vidis....? Sad tek shvatam koliko si ti u problemu......

Ajde ne laprdaj ko devojcica i budi musko ( zato te i zezam jer stalno nesto kukas i tuzakas se)..... Sta kukas ko ranjenik..... Kaznila te pa sta.... Koga boli dupe sto si dobio ban i ja stobom.... I da je pogresila kake veze ima.... Sta pasce ti kruna sa glave.... Mora advokat da bude u pravu ( a da te ne rimujem dalje)

Stavi se ti u njen polozaj.... Pusti devojku da radi svoj posao... Ne diraj je i ne preti joj vise.... Ako ti se ne dopada neko reci njemu u lice ili na PP ili ga ignorisi.... Sta se tuzakas i zracis ko mladi Japanac...


Jos sam biro reci jer ja o takim ljudim mnogo gadno mislim.....

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by sunce pet svi 04, 2012 6:19 am

A što misliš o ljudima koji se uvlače u dupe umjesto da brane svoj stav, naprimjer? smajlić
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Banned damfisk

Postaj by damfisk1 pet ruj 28, 2012 3:43 pm

Bann zbog vrijeđanja potpuno zaslužen.

Iskreno, očekivao sam i duže trajanje banna.


Vrijeđao sam namjerno, i sve šta sam napisao u uvredama mislim, i stojim iza svih napisanih riječi.

Ako se na ovom forumu toleriraju onakve riječi upućene familiji, rodbini i najbližima forumaša, onda ovaj forum nije mjesto na kojem ja želim boravit.

A osoba koja je spremna u raspravi ili svađi bez imalo oklijevanja pisat onakve ogavne gadarije o nečijoj rodbini ili najbližima, zaslužuju svaku, ama baš svaku uvredu koja joj je upućena.

Ponavljam - ja sam vrijeđao njega.

On je pisao gadarije i vrijeđao meni bliske osobe.

Iako takvo njegovo ponašanje najviše govori o njemu i njegovom karakteru, ja nisam nikad bio spreman prešutit takve uvrede.


Nikada nisam uvredama uzvraćao na uvrede upućene meni osobno. Ali sam uvijek uvredama uzvraćao, i uzvraćat ću, na uvrede, svinjarije i bljuvotine upućene mojoj familiji i meni bliskim osobama.

Jer spodoba koja je spremna na takav način govorit o mojoj familiji i meni bliskim osobama ne zaslužuje ništa drugo osim uvreda.


A forum koji takve stvari tolerira, ne zaslužuje ništa drugo doli ignoriranja.



Srdačan pozdrav.
Anonymous
damfisk1
Gost


[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by Teo pet ruj 28, 2012 3:56 pm

znači više nećeš dolaziti na forum kad istekne ban
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by Neu pet ruj 28, 2012 6:44 pm

Mass je napisao/la:bokaso1 ban na 10 dana, damfisk ban na 5 dana

http://www.crofriends.com/t16167p10-damfisk-i-bokaso-debata-polemiziranje-i-meusobno-prepucavanje-te-rasprave

Bilo je sranja sa obje strane ali bokasu duži ban jer je postao sa ciljem da isprovocira

Forum ne tolerira takve stvari te jasno uoči krivca koji dobije veću kaznu!

A ti, kompa, nemoj srat nego nakon isteka bana dovuci guzu nazad.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Pitanje

Postaj by damfisk1 pon stu 26, 2012 3:35 pm

Je li smijem znat zašto sam dobio bann, i koji to točno moji postovi predstavljaju spamm?
Anonymous
damfisk1
Gost


[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by Neu pon stu 26, 2012 3:36 pm

damfisk je napisao/la:


O muke ti irudove, šta je ovo... kiša

mukaa
Aj ti malo oladi. Ban na 5 dana, ovo je već 10 -ta tema u koju ulaziš i spamaš. (Ne odnosi se smao na danas već u zadnje vrijeme. Ovakvi komentari su spam.

Dopizdilo mi je već. U zadnje vrijeme smao šalješ takve komentare. Ako nemaš pametnije što za reć, onda šuti.

U pravilu foruma lijepo piše da su takvi komentari zabranjeni i smatraju se spamanjem.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Banned damfisk - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Banned damfisk - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by damfisk1 pon stu 26, 2012 3:43 pm

Ja ne mogu vjerovat, majke mi mile...

mukaa


E svaka ti čast, ono, moderiranje ti je par exellance

Likovi ti ovdje vrijeđaju forumaše tuta forca, ali kad netko napiše komentar na tvoj post, onda je to spamm.



Zakon!

Ili, da se poslužim tvojim omiljenim oruđem: klanjanje


Ajde neka... pozdrav oj
Anonymous
damfisk1
Gost


[Vrh] Go down

Banned damfisk - Page 2 Empty Re: Banned damfisk

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.