Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rukomet - općeniti topic

+40
oness
Narco
m
Iron Man
Hunnerkongen
Stevo Largo
Ecstasy
gAbriJela18
Biker
tanuki
shakti
diabolik.
Skiper1
JOCA
Dorian Gray
Ive
Neukrotivi pastuh
scorpio57
GUSTI
eva kant
evitaa
Luxe
Amyicha
FALKON 2
Prop
THUNDER_DINIX
WEYLAND-YUTANI
goc
Mass
bittersweet
Neu
Optimyst
mrkyblu
Love
House
Hitman
Purgy
ivanna
tekilinho
fernando torres
44 posters

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Purgy uto oľu 09, 2010 4:12 pm

Odprilike. Very Happy


A jaka je Barcelona. Drugi u Spanjolskoj. Ciudad Real ih je dobio u gostima prije tjedan/dva. Ali opet...

Baruffet i Romero su im glavne zvjezde. Nisu toliko jaki po imenima kao HSV ili Ciudad, ali ne igraju imena.

Eto, primjer Reala iz Madrida. Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty142 / 999142 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Prop uto oľu 09, 2010 4:29 pm

Sjećam se kako sam ko mulac napeto pratija legendarne duele Barcelone i tadašnjeg Badela, čini mi se kako je jednom Kljun istuka nekog suca Rukomet - općeniti topic - Page 19 91798


O nogometnom Realu (o njemu je rije, jel Rukomet - općeniti topic - Page 19 589485 ) ćemo nakon sutrašnjeg dana!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty108 / 999108 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Purgy uto oľu 09, 2010 5:08 pm

Daobog da taj Real ispao, skupa sa rukometnom Barcelonom. Laughing Živčan
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty142 / 999142 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Prop uto oľu 09, 2010 5:09 pm

Čuj, ako i ispadne, ja sigurno suza liti neću! Rukomet - općeniti topic - Page 19 91798

There's only one UNITED, There's only one UNITED!!!!!! Rukomet - općeniti topic - Page 19 282170
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty108 / 999108 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Purgy uto oľu 09, 2010 5:10 pm

Dundee UNITED!

ajme
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty142 / 999142 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by tekilinho uto oľu 09, 2010 6:36 pm

ma nije Barca nešta super jaka. Šanse su 50:50.
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty19 / 99919 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by tekilinho uto oľu 09, 2010 6:38 pm

nisam gledo cijelu tekmu. S kim se Vori potukao??
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty19 / 99919 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Purgy uto oľu 09, 2010 8:06 pm

A je...

Budimo realni, favoriti su. Dosta veliki.

Ali, sa zdravim Balićem i Valčićem, Lazarovom na razini i uz standardan učinak krila i crte možemo svakome natrpati mrežu.

Obranu treba stisnuti, sredina je jaka Gal-Kopljar-Gojun-Valčić. Golman je najslabiji dio momčadi, ali nadam se da će se Pešiću dat više šanse. Puno bolji od Šege.


Ako i obrana i napad odigraju kako znaju, imamo šanse.
Igramo prvu doma, treba ići na što veću pobjedu, pa u uzvratu, šta bude bude.


I da. Nadam se da će "navijačka skupina" smislit' neke bolje pjesme od "Ajmo bijeli" i "Zagreb go!"

Laughing
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty142 / 999142 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Purgy uto oľu 09, 2010 8:09 pm

Sa Đurom. Very Happy

Rukomet - općeniti topic - Page 19 GetImage

Ovako je bilo, slično, samo šta nisam bio ljut na stranca nego na ovog idiota. Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty142 / 999142 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by tanuki uto oľu 09, 2010 8:22 pm

Ne- rukomet me poćeo nervirati,
iako sam iz grada koji ima bogatu rukometnu tradiciju, iako sam pratio rukomet, jednostavno me izluđuje da sudci imaju toliku ulogu u tom sportu,
nenormalno je da se ekipe moraju upoznavati sa pojedinim sudačkim kriterijima da bi na tome ostvarili svoju koncepciju igre!
koliko sutci dozvoljavaju grubost-pa zatim ona dubioza o pasivnom napadu i podignuta ruka?
pa zbog čeg se onda u rukometu ne definira tajming napada, kao u košarci i vaterpolu?
po meni , rukomet je zreo za promjenu pravila!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty700 / 999700 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Purgy uto oľu 09, 2010 8:25 pm

Rukometni napad, odnosno tajming tog napada se definira na osnovu imena i ugleda kluba.
Nažalost.

Isto kao i dvije minute. 1 isključenje je imao HSV (eventualno dva) a Zagreb je imao 8 sedmeraca. Čudno?
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty142 / 999142 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by tekilinho čet oľu 11, 2010 10:15 pm

onaj crnjo iza je legendaran. Ivo Diaz ako se ne varam hihih
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty19 / 99919 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Purgy sub oľu 27, 2010 7:51 pm

Znate kaj ću vam ja reć:

Nabijem jebenog Gobca na racku!
Nabijem onog Kljajića na racku!
I nabijem njegovu taktiku 3-2-1 na racku, također!

Maglajlija je otpušten jer nije slušao tog idiota! Gob(p)ca naravno!

Gamad!
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty142 / 999142 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Prop sub oľu 27, 2010 8:15 pm

Ja ne znam puno o rukometu, ali ponešto o sportu kontam, te nakon ogromnog broja odigranih (nogometnih) utakmica, moram reći kako su me uvik iritirali oni igrači koji bi u najvažnijim trenutcima gubili glavu i radili nerezonske poteze...

Takav se meni stalno, svaki puta kada ga gledam, čini Lazarov!
Kako me taj momak nervira, to nema nigdi!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty108 / 999108 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Amyicha ned oľu 28, 2010 10:28 am

kako su oni jučer na kraju prošli? znam da su oni iz f.c.barcelone vodili.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty113 / 999113 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by tekilinho ned oľu 28, 2010 2:13 pm

7 razlike za barcu
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty19 / 99919 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Amyicha pon oľu 29, 2010 8:42 am

:O
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty113 / 999113 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Neu uto oľu 30, 2010 1:12 pm

Penezić: "Kvalitetnije smo od Makedonije"

Najbolja hrvatska rukometašica za Sportnet.hr komentira sezonu u Podravci Vegeti i najavljuje kvalifikacijsku utakmicu s Makedonijom….

Hrvatskoj reprezentaciji predstoje dvije ključne utakmice s Makedonijom u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo u Danskoj i Norveškoj. U odlučujućim utakmica sve zavisi od igara ključnih igračica, a to će u srazu s makedonskom reprezentacijom zasigurno biti Andrea Penezić što je bio i povod razgovora. Zanimalo nas je što najbolja rukometašica Hrvatske misli o Makedonkama i može li hrvatska reprezentaciji napraviti značajniji pomak na Europskom prvenstvu.

"Mislim da smo kvalitetnija reprezentacija od Makedonije i da bi ih trebali pobijediti, ali isto tako ih moramo respektirati jer su na svome terenu nezgodan protivnik. Primarno nam je osigurati prvo mjesto u grupi, a kad to ostvarimo onda ćemo razmišljati o Europskom prvenstvu. "

Zašto talentirane i kvalitetne rukometašice u reprezentaciji igraju slabije nego u klubovima?

"Vjerojatno bi se sa tim pitanjem trebala pozabaviti struka jer oni su ti koji trebaju prepoznati u kakvoj su trenutno formi igračice i jesu li u stanju dati svoj maksimum za reprezentaciju."

Zašto reprezentacija ne može napraviti neki značajniji rezultat na velikim natjecanjima iako je sastavljena od kvalitetnih rukometašica, od prvenstva u Švedskoj uvijek nam nedostaje samo još mali korak za neki značajniji rezultat?

"Smatram da bi trebale imati malo više vjere u sebe i pozitivnog duha. Kvalitetna smo i mlada reprezentacija i uvjerena sam da možemo ostvariti vrhunski rezultat na EP-u."

Andrea Penezić je prije dvije godine prešla iz Lokomotive u destinaciju svih kvalitetnih i perspektivnih hrvatskih rukometašica, koprivničku Podravku Vegetu. Dolazak u Koprivnicu značio je pored domaćeg prvenstva i non-stop igranje u Ligi prvakinja i Regionalnoj ligi. Igračko sazrijevanje i samopouzdanje joj je donijelo titulu najbolje hrvatske rukometašice dvije godine za redom, a u Regionalnoj ligi je proglašena za najbolju lijevu vanjsku u prvoj godini tog natjecanja.

Glavni adut Andreje Penezić je precizan i strahovito brz udarac s vanjskih pozicija s kojim razara protivničku obranu i golmane. Pravilo je, kada je Andrea raspoložena i kada postiže golove, Podravka Vegeta i hrvatska reprezentacija pobjeđuju. Dobre igre u Podravci i reprezentaciji ju je dovelo u poziciju da može birati klub i ligu u kojima će nastupati i pokazati se u jačem rukometnom okruženju s još više talenta.

Ocjena sezone u Podravci, jeste li zadovoljni svojim igrama?

"Mislim da smo sezonu dosta dobro odradile s obzirom na iznenadnu situaciju koja nas je zatekla na početku sezone. Ostale smo bez strankinja koje su bile bitna karika u ekipi. Cilj nam je bio ući u drugi krug LP-a, ali nažalost nismo uspjele. Što se tiče moje igre, puno sam zadovoljnija ove sezone nego prošle."

Koliko ste napredovali otkako ste prešli u Podravku?

"Otkako sam došla u Podravku stekla sam iskustvo igranja Lige prvakinja i samim time podigla svoj nivo igre na višu razinu. Smatram da sam se poboljšala u svim segmentima igre, ali još uvijek tu ima mjesta za napredak."

Jeste li zadovoljni svojim statusom u Podravci?

"Treniram, igram, stječem iskustvo i stvarno se nemam na što požaliti. Na meni je da dam svoj maksimum za ekipu i preuzmem odgovornost kada je to potrebno. Mislim da sam se odlično uklopila u ekipu, i stvarno smo prava klapa na terenu i van njega."

Od kojih trenera ste najviše naučili o rukometu i koji su najviše uticali na Vaš rukometni razvoj?

"Prve rukometne korake naučio me Antun Smiljanić, moj trener iz osnovne škole. Od ostalih trenera najviše su na mene utjecali Josip Šojat i Velimir Kljajić jer sam od njih najviše toga naučila o rukometu. I naravno trener moje juniorske reprezentacije, Goran Mrđen."

Ostajete li u Podravci i slijedeću sezonu?

"Imam razne ponude iz inozemstva tako da još uvijek nisam odlučila."

U kojoj ligi bi voljeli zaigrati, danskoj, mađarskoj, španjolskoj?

"Želja svake rukometašice je okušati se u danskoj ligi pa tako i moja."

Koje hrvatske rukometašice možete istaknuti?

"Sve su to moje suigračice, bilo u klubu ili reprezentaciji tako da ne bih htjela nikoga posebno istaknuti. Za mene su sve najbolje. "

Imate li uzor?

"Igračica koja je već dugo broj jedan u svijetu je Bojana Popović i njena igra me najviše fascinira."

S kojim rukometašicama bi voljeli igrati?

"Jednoga dana čast bi mi bila igrati u vrhunskom klubu s najboljim igračicama svijeta. "

Što radi najbolja hrvatska rukometašica kada se ne bavi rukometom?

"Studentica sam četvrte godine Ekonomskog fakulteta u Zagrebu pa u vrijeme ispitnih rokova najčešće učim. U slobodno vrijeme volim otići u kino, na kavu s društvom, na internet.... "

Na Sportnet.hr?

"Da, posjećujem Sportnet i samo nastavite tako!"

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty999 / 999999 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Premijer liga

Postaj by Neu uto oľu 30, 2010 1:14 pm

Sedamdeset golova u Čakovcu

U nedjeljnom susretu u Čakovcu rukometaši MKA*IPC-a i Zameta postigli su zajedničkim snagama sedamdeset golova. Pobijedila je domaća ekipa, koja je ipak dala osam pogodaka više.
MKA*IPC – ZAMET 39:31 (21:13)

Čakovec, dvorana Graditeljske škole, gledatelja 250
Suci: Cepanec (Turčin), Jeftić (Varaždin)

MKA*IPC: Varga, Balog, Karačić 8 (2), Crnić 3, Zadravec 2, Vidaković 2, Marčec 1, Mesarić 3, Krajner 3, Pašalić 3, Herman 4, Ćavar 3, Jelinić 7

Obrane: Lončar 7, Sladoljev 12, Kovačević 1
Isključenja: 6 minuta
Sedmerci: 2/2

Zamet: Vučko 1, Sakić 2, Hrvatin 3, Tandara, Černeka 3, Uzelac, Ivanković 7 (3), Kozina 1, Kovačević 4, Kružić 4, Babić 2, Bracanović 4

Obrane: Slavić 3, Đurica 7, Matošević 1
Isključenja: 4 minute
Sedmerci: 3/4

Čakovčani u susret s Riječanima ulaze punom snagom, a zahvaljujući obranama odličnog Sladoljeva i s Karačićem koji nije znao promašiti, dolaze do 6:0 prije no što je Rijeka uopće postigla svoj prvi gol.

Raspoloženom Karačiću pridružuje se u postizanju pogodaka i Jelinić, s druge strane parketa pokušava se nekako oduprijeti slavni Valter Matošević, ali nije njegov dan, pa trener Zameta Damir Čavlović na parket vrlo brzo šalje simpatičnog Slavića. Nije ni njegov učinak bio jako dobar, ali barem Hrvatin i Ivanković postižu koji pogodak.

Nije Zametu pomogao neiskorišteni sedmerac u 19. minuti, pa ne čudi da u 26. MKA*IPC ima već dvoznamenkastu prednost (19:8). Serijom od četiri gola (Kozina, Kovačević, Černeka i Hrvatin) Riječani malo smanjuju jaz pa se na poluvrijeme odlazi s 21:13.

U drugom poluvremenu u prvi plan kod domaće ekipe dolaze visoki i jaki Herman te Vidaković, uz dobru obranu koja je izluđivala Zamet, pa je u 47. minuti 34:20 za MKA*IPC. Nakon tako velike prednosti ponovno gledamo opuštanje međimurske ekipe, a seriju od pet golova nižu Bracanović, Babić i Vučko. Na kraju je na semaforu 39:31, što s obzirom na 60 minuta igre dovoljno govori o bespoštednom tempu kojeg ni jedna ekipa nije spuštala.

Sladoljev je na vratima Čakovčana ponovno bio odličan: "Svima nam je ovaj tjedan bilo teško motivirati se nakon lake pobjede u Osijeku, no i sami ste vidjeli da smo ušli sa 100 posto i nismo se štedjeli. U idućem kolu idemo u Karlovac, nema razloga da se ne ponovi uspjeh, jer smo zbilja u vrhunskoj formi. Sve u svemu, imali smo u dosadašnjem tijeku sezone kikseva, poput onog u Kutini i u Splitu, no dobro stojimo i možemo ostvariti zacrtano." Komentirao je Sladoljev i svog mladog kolegu Kovačevića, koji je u golmanskom dresu s brojem 32 upisao svoju prvu obranu: "On s nama trenira već duže vrijeme, visok je i velik i po mom mišljenju perspektivan."

Gostujući trener Damir Čavlović nije bio previše razočaran zbog poraza Zameta: "Čakovec je danas bio prejak za nas, imali su više želje i borbenosti. Mi smo ušli labavo, nismo imali čvrstinu i rano smo promašili par zicera, a teško nam je bilo stizati veliku razliku. Zato sam dao priliku nekim mlađim igračima, njihovo iskustvo je naš dobitak iz ove utakmice."

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty999 / 999999 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Neu uto oľu 30, 2010 1:15 pm

Barcelona spremna za Zagreb

Samo tri dan prije ogleda s Zagrebom u Ligi prvaka rukometaši Barcelone su "isprašili" Antequeru i to odmarajući glavne igrače, u derbiju kola San Antonio pobijedio Ademar s +10 golova...

Barcelona je odradila utakmicu 22. kola Asobal lige pokazujući da će biti težak protivnik našem prvaku. Trener Katalonaca Xavier Pascual je odmarao Ikera Romera, Danijela Šarića, Davida Barrufeta i prinudno zbog crvenog kartona u Kupu kralja, Siarheia Rutenku. I takva okrnjena Barcelona je lako pobijedila gostujuću Antequeru.

Prvo poluvrijeme je završeno sa samo dva gola prednosti Barce koja u nastavku pokazala pravo lice, te dobrom obranom i raspoloženim golmanom Gonzalo Pérez de Vargasom do kraja napravila prednost od deset golova. Posebno su raspoloženi bila krila Cristian Ugalde – 10 golova i Albert Rocas – 6 golova. Šest golova je pridodao i Konstantin Igropulo. Gonzalo Perez imao je 20 uspješnih intervencija.

U Pamploni je odigrana utakmica koja je trebala biti derbi kola, no gostujući rukometaši Ademara su imali snage tek za polovicu prvog dijela. Izmoreni rukometaši Ademara od napora igranja utakmica Kupa kralja nisu bili veća prepreka odmornim i raspoloženim domaćinima.

San Antonio je već nakon prvih trideset minuta imao osam golova prednosti i lak posao u nastavku. Imali su domaćini i 13 golova plusa što Damir Bičanić zadnjim golom smanjuje na konačnih 35:25. Bičanić je postigao tri gola, Denis Buntić dva, dok je Mirko Alilović obranio jedan sedmerac i sedam udaraca iz polja. Najbolji strijelac domaćina Carlos Ruesga je zabio deset puta, a Malik Beširević je imao 17 uspješnih obrana.

I ostala dvije španjolske ekipe iz Lige prvaka su odnijele pobjede u gostima kod Torrevieje i Cangasa. Ciudad Real je osvojio bodove pobjedom od +6 i najbolji strijelac im je bio pivot Julen Aguinagalde s pet golova. Petar Metličić je zabio tri gola iz pet pokušaja.

Valladolid je gostovao kod zadnje ekipe Frigoríficos Morraza i očekivano slavio. Havard Tvedten i Marko Krivokapić su postigli najviše golova za Valladolid, svaki po pet.

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty999 / 999999 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Neu uto oľu 30, 2010 1:16 pm

Sve pobjede pripale gostima

Prve susrete osmine finala Lige prvaka i drugog dana natjecanja obilježile su pobjede gostujućih sastava. Najmanje problema imao je Ciudad Real na gostovanju u Sloveniji, dok su Čehovski Medvedi s pogotkom razlike napustili Leon. Slavili su još i Veszprem i Kiel...

Rukometaši Gorenja dobro su otvorili domaći susret protiv Ciudad Reala. Gledatelje su na noge podigli minimalnim uvodnim vodstvima (2:1, 4:3, 5:4), a posebno se u tim minutama odličnim obranama isticao vratar Gajić. Do 13. minute skupio je velikih osam obrana, a njegova se momčad držala na 7:7. No u idućim su minutama gosti spretno iskoristili crni period domaćina i nanizali čak sedam pogodaka za visokih i uvjerljivih 14:7. Do kraja prvoga dijela domaći su rukometaši stigli do dva pogotka za -5 na odmoru.

Nastavak je otvorio Ivan Čupić promašenim sedmercem, no odlična obrana ne dopušta Španjolcima da povećaju prednost. Nakon što su se u strijelce u kratkom periodu upisali Miha Žvižej (dva gola), Rok Šimič i Dino Bajram, Ciudadu je ostalo tek +2. Susret se prelomio nakon crvenog kartona Štefaniča, iskusniji gosti preuzeli su stvar u svoje ruke i stigli do najuvjerljivije nedjeljne pobjede.

Čupić je susret završio s dva postignuta pogotka, jednim više od Metličića u protivničkom sastavu. Gajić je čak 19 puta nadmudrio gostujuće igrače, upisao jednu obranu više od Hombradosa i Šterbika zajedno, no niti to nije pomoglo njegovoj momčadi.

Vrlo izjednačenu utakmicu odigrali su sastavi Ademar Leona i Čehovskih Medveda. Domaći su rukometaši na odmor otišli s dva pogotka prednosti, a prednost i dobru igru u prvih pola sata mogu ponajprije zahvaliti Buntiću, Mikelu te posebno Damiru Bičaniću koji je postigao šest pogodaka u tom periodu.

Nastavak je Bičaniću donio ozljedu, ruskoj momčadi bolju suradnju u obrani, dok je u napadu raspoložen bio Šelmenko. U tim trenucima loše je stajala i obrana, ali i napad Ademara, a nakon tri promašena sedmerca Čehovskim Medvedima pružila se odlična prilika za pobjedom u gostima koja bi im pred uzvrat donijela ipak nešto malo više mira nego protivnicima.

Bičanić je susret završio sa šest pogodaka iz prvoga dijela, dok je Buntić došao do brojke sedam. Najefikasnijim su se s devet pogodaka pokazali Ortigosa (Ademar) i Šelmenko. Na vratima poraženog sastava stajao je Mirko Alilović.

Još jedan neizvjestan susret pripao je gostujućem sastavu. Kiel je u Danskoj slavio protiv FCK Handbolda s dva pogotka razlike. Prvi su puta rukometaši njemačke momčadi do dva razlike stigli u sedmoj minuti (2:4) i držali su je sve do 16. kada su dobru igru naplatili s dva nova pogotka i upisali +4. No gostima ona nije bila dovoljna i već je u idućoj minuti na semaforu pisalo 5:11. Posebno se u tim trenucima isticao Jicha. Visoko vodstvo natjeralo je igrače Handbolda da se trgnu iz letargije, do isteka prvih pola sata stigli su na -3 i održali nade u dobar rezultat pred uzvrat.

U nastavak je Kiel na krilima Jiche krenuo ekspresno, no zahvaljujući pogocima Boquista i Atterhalla i domaći su se držali u aktivnom rezultatu. U 39. minuti gosti su ponovno stigli do osjetnijeg vodstva (16:22), no nakon zatraženog time-outa i koncentriranije igre, Handbold je po drugi put na susretu uspio gotovo dostići protivničko vodstvo. Deset minuta prije kraja susreta primakli su se na tri razlike, no iskusna momčad Kiela prednost nije ispustila, susret je završio rezultatom 31:33.

Daleko najraspoloženiji igrač na terenu bio je Jicha s 13 postignutih pogodaka, slijede ga suigrač Ahlm sa šest koliko je upisao i Atterhall. Hvidt i Ege upisali su zajedno 15 obrana, jednu manje od Omeyera.

Uzvratni susret s četiri pogotka prednosti dočekat će rukometaši Veszprema. Iako nisu pružili igru dostojnu osmine finala Lige prvaka vodili su tokom cijelog susreta i zasluženo stigli do pobjede. Domaći su posebno popustili u završnim minutama i bilo je jasno kako susret neće završiti u korist Constante. U 13. minuti na semaforu je stajalo izjednačujućih 7:7, ista se situacija ponovila i u 43. minuti kada je svaka momčad postigla 17 pogodaka.

Posljednjih deset minuta odlučilo je pobjednika, Perić je branio odlično i s četiri obrane u završnici pomogao svom sastavu da stigne do prednosti. Osim Perića posljednje je minute sjajno odradio i Renato Sulić, a dvoboj je završio s četiri postignuta pogotka. Prema riječima aktera susreta utakmica je bila teška, no domaći jednostavno nisu imali dovoljno snage oduprijeti se mađarskoj momčadi.

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty999 / 999999 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Purgy uto tra 06, 2010 9:18 pm

Džomba, Špoljarić, Vukić, J. Valčić i Loke gotovo sigurno odlaze.
Pred odlaskom su Škof i Lazarov.


Za Valčića, Vukića, Škofa i Lokea se slažem.
Hvala isusu kristu šta su shvatili da Vukić i Valčić nisu dobri i kvalitetni rukometaši.

Lazarov ne igra dobro, ali rješiti se možda najboljeg desnog vanjskog...

A Džombu i Špoljarića bi ostavio iz sentimentalnih razloga. Very Happy Pogotovo Mirzu. Very Happy


Navodno će dovesti Bičanića, Špiler (neki Slovenac blesavi) je već potpisao... Razmišlja se o zamjeni Škofa za Stanića...

Ali... Tko će igrati desnog vanjskog? Kopljar?
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty142 / 999142 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Purgy čet srp 29, 2010 1:04 pm

Izbornik s kojim nikada nije bilo dosadno neće više voditi trofejnu generaciju rukometaša. Zbog sve većih klupskih obaveza Lino Červar više nije mogao kvalitetno obavljati svoj posao u hrvatskoj reprezentaciji i odlučio da neće produžiti ugovor s HRS-om.

Priča se zakotrljala već na Europskom prvenstvu u Austriji kada je, revoltiran nerazumijevanje oko pomlađivanja reprezentacije, Lino Červar najavio ostavku.

Niti nakon europskog srebra nisu prestale 'ulične ćakule' oko mogućeg odlaska s klupe, a kao vrlo izgledna opcija pojavio se i posao makedonskog izbornika, zemlje u kojoj zarađuje trenerski kruh.

Umaški rukometni stručnjak je nakon toga stavio 'na led' pregovore s Hrvatskim rukometnim savezom, no čini se da do nastavka višegodišnje uspješne suardnje ipak neće doći.

U HRS-u su najavili izvanrednu konferenciju za medije na temu odlaska Line Červara s mjesta izbornika hrvatske rukometne reprezentacije, što znači da će nakon osam godina vladavine izbornika s kojim nikada nije bilo dosadno Balića i suigrače preuzeti novom izborničko ime.

U objašnjenju Červarova odlaska stoji da zbog nagomilanih klupskih obaveza u Metalurgu više nije bio u stanju kvalitetno obavljati svoju zadaću u hrvatskoj reprezentaciji.

Moguće je da je i bogati makedonski gazda odlučio zabraniti hrvatskom izborniku da sjedi na dvije stolice, pa se Mago di Umago odlučio za onu nešto sigurniju - klupsku.


Eto... Ode.
Najpametnije bi bilo da dovedu Velimira Kljajića. Ili Smajlagića.
Ne vjerujem da je itko drugi sposoban voditi reprezentaciju.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty142 / 999142 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Mass čet srp 29, 2010 1:06 pm

A ja vjerujem da je svatko sposobniji od tog cirkusanta
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty200 / 999200 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Mass pon kol 23, 2010 1:46 am

Tjedan dana nakon što su hrvatski košarkaši do 16 godina, predvođeni najboljim igračem turnira Darijem Šarićem, u Crnoj Gori postali europski prvaci, isti je uspjeh u istoj zemlji ostvarila i hrvatska kadetska rukometna reprezentacija. I ta generacija ima najboljeg igrača Europe - Antu Kaleba.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty200 / 999200 / 999Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Rukomet - općeniti topic - Page 19 Empty Re: Rukomet - općeniti topic

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.