Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mass bannanko

+10
fosforica
eva kant
Iron Man
bokaso1
Turrican
The Guardian
Hunnerkongen
Purgy
Dr.Kiyu
Neu
14 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by eva kant sub pro 03, 2011 8:59 pm

Neu je napisao/la:Ali to se više ne smije govoriti na forumu, je l' se može shvatiti na više načina.

Laughing
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Neu sub pro 03, 2011 9:55 pm

bokaso1 je napisao/la:istakni vidno takav spisak da se zna.....
planirala sam smajlić

bit će u skoroj budućnosti fuck yeah
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Gost sub pro 03, 2011 11:34 pm

Neu je napisao/la:Neću, to se može shvatiti na više načina, ja sam shvatila na ovaj način te sam i dala kaznu koju neću povući.
Sada ću ispast *biči* možda u tvojim očima.. Ali, ako govorimo iskreno, zašto bih onda šutila.. Zar ne?

Ti si se uvrijedila i dala ban Massu jer ti je rekao-to što ti je rekao. I ti si se tu našla uvrijeđenom, do srži..Očito. I dala si mu ban na dva tjedna. Pa ono, ako ćemo već tako, i ja sam se našla uvrijeđena u temi 'veza na daljinu' kada si ljude koji prakticiraju takvu vezu nazvala 'tulipanima'... Meni, kao i tebi ovo.. Je bio gadan šamar! Jer, nemaš pojma kako je i to. I ti si uzimaš za pravo na nekakav- možda pomalo i suptilan način popljuvati sve nas koji smo imali takvu vezu.. Teško održivu, da.. Ali nekada i uspješnu! Barem ti, kao administratorica ovog foruma, bi trebala paziti što priča i ne upotrebljavati takve termine. Stoga, ti si uvrijedila mene, ja sam to protumačila..hm.. Na svoj način? Kome se ja sad mogu obratiti, da tebi da ban? Na.. 15 dana?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Neu ned pro 04, 2011 7:51 am

Kada sam ja upotrijebila frazu tulipani u svom postu, ti još nisi ni bila ovdje član, to je kao prvo, a kao drugo i kao najviše bitno je to što ja nisam direktno tebi rekla ti si tulipan, već sam govorila općenito, te kada si me ti pitala da ti pojasnim svoju frazu, nisam htjela, upravo iz toig razloga što te nisam htjela uvrijediti, a uvaženi kolega je direktno meni rekao otvori usta, stoga tvoj post nema nikakvog smisla, te drugi put promisli prije nego li mi prigovoriš, je l' prigovori bez smisla su mi čitavo carstvo tulipana. A kome se možeš obratiti u vezi mene, meni samoj, samo još si ti ovdje mlad forumaš da bi imala pravo uopće i pomisliti meni prigovarati, bez ljutnje.

Prilažem dokaz:
Moj post u kojemu se spominju tulipani postan je u ned 3 sij 2010 - 0:01
Neu je napisao/la:
Love je napisao/la:Ma to je banana,nemoš ništa samo patite oboje..
zato ne treba bit u takvoj vezi.

za mene se tulipani samo upuštaju u to.
a ti si se registrirala na forum Registriran/a : 07.11.2011
Odakle ti uopće pravo, prozvati me za nešto što sam napisala godinu dana prije nego li si se ti registrirala na forum?

I naša rasprava o tulipanima je završila ovako...

November.Rain je napisao/la:Ja i dalje čekam.. što se podrazumijava pod 'tulipane'? Reci mi, prosvijetli me! Mass bannanko - Page 2 802941

Neu je napisao/la:Neću ti reći što sam htjela reći zato što te ne želim uvriejditi ili povrijediti, moje mišljenje o takvim stvarma ti ne treba biti važno, ako si ti sretna, ne zamaraj se mišljenjima drugih.

November.Rain je napisao/la:U svakom slučaju! Samo.... Nikad ne znaš kada ćeš postati jedan od tih.. 'tulipana'.. jel!? Mass bannanko - Page 2 705933

Neu je napisao/la:Ja znam da neću, a ti misli što te volja. Mass bannanko - Page 2 110158


November.Rain je napisao/la:Ma to sam općenito rekla! Mass bannanko - Page 2 110158 Nemoj se odmah ljutit!

Neu je napisao/la:Nemoj se ni ti ljutiti zbog mog globalnog mišljenja. Mass bannanko - Page 2 110158


November.Rain je napisao/la:Ma naravno! Svatko ima pravo iznijeti svoje mišljenje..I pitati ako mu je nešto nejasno!? Zar ne? Mass bannanko - Page 2 110158 Nema ljutnje!

Tko je sada tu lud, ti ili ja? Ja koja sam tebi lijepo rekla da ti ne želim pojasniti frazu da se ne uvrijediš, ili ti koja me prozivaš zbog posta koji nije upućen tebi i koji je napisan godinu dana prije nego li si ti stigla na forum?
Možeš li naći neki moj post iz 2008-e godine koji je također napisan općenito, te me prozvati zbog napisanog? Možeš li? Vidim da ti takve stvari polaze za rukom, iz samo tebi poznatih razloga.

Osim toga ovdje sam ja administrator, i naravno kad se vrijeđa glavnu osobu na forumu posebno se nadrapa. NPR nećeš dobiti istu kaznu kad uvrijediš svog kolegu učenika u školi, kao i kad uvrijediš samu učiteljicu, a poglavito ravnatelja škole. Zato nemoj ni pomišljati da ja, kao administrator snosim neke kazne, ne snosim ih, neću ih nikada ni snositi baš zato što sve ovdje radim sama. I mislim da je rasprava ovdje završila, sve daljnje što mi napišeš na ovu temu je nepotrebno, je l' da pardoniraš s gore postom si ispala žalosna zato što si pomiješala kruške i jabuke (sorry na izrazu ali jesi), stoga ne troši riječi uzalud.

P.S. da ne bi bilo da sam ti ja dala rep -, nisam, evo ti i za to priložen dokaz
Mass bannanko - Page 2 Untit132

Moj savjet ti je da se ne petljaš u odnose forumaša koji su ovdje 2-3 godine.

:Bye:
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Dr.Kiyu ned pro 04, 2011 9:15 am

Neu je napisao/la:Neću, to se može shvatiti na više načina, ja sam shvatila na ovaj način te sam i dala kaznu koju neću povući.

e zajebi sve...boli me kurac ionako sve ide kurac...
ne seri neu da te ono uvridilo..ne SERI!
ti stalno tako drugima odbrusiš ali to opravdavaš pod krinkom zajebancije..ili nekom prosereš nešto i uvridiš i kad ta osoba tebe uvridi onda pobrišeš svoj post i osobi daš ban...e pa zajebi to...od ovog jednom dobrog foruma napravila si težu sprdačinu....

Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty51 / 99951 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by fosforica ned pro 04, 2011 9:56 am

koliko strke oko bedastoce.
još je smješnije kad se zna da je ban za ovakvu bedastocu dala žemska koja je na svom vlastitom gestapo-forumu curi rekla da je - krmača za klanje...
đizs...

parodija.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Neu ned pro 04, 2011 10:08 am

Darth Kiyu je napisao/la:li nekom prosereš nešto i uvridiš i kad ta osoba tebe uvridi onda pobrišeš svoj post i osobi daš ban...e pa zajebi to...od ovog jednom dobrog foruma napravila si težu sprdačinu....

Je l' se ti sjećaš što sam ja tebi rekla zadnji put kad sam ti skinila ban? Najmanja sitnica i letiš trajno, je l', okej, sada si me opet prozvao da ja radim nešto što nikad ne radim te si mi se obratio na neprimjeren način a zadnji put smo zaključili da to više nećeš radit, ajde sad pojasni, KADA sam ja to OBRISALA SVOJ POST? U kojoj temi i koga sam ja to uvrijedila a SVOJ post nakon toga obrisala a drugome dala ban?
Ukoliko ne budeš odgovorio na postavljeno pitanje momentalno ćeš dobiti rtrajni ban zato što
1. svaki put kad netko bude na forumu baniran ti se sletiš s svojim nepristojnim tinejđerskim ponašanjem, a kad ti budeš baniran drugi te ni ne spomenu, je l'
2. zato što si već preko 20 puta na forumu dobio ban te sam ti zadnji put rekla da je ono bila zadnja šansa.
Naravno i na svaki novi acc ćeš dobiti trajni ban bez da stigneš 3 posta napista. Lijepo sam ti rekla, Kiyu, ne možeš se ponašati kao divljak na forumu i pisat nebuloze te mi svaki put skakat po glavi s istim forama. Neću ja dolazit na forum i svaki put tebi davat sankcije i kazne zato što se ti ne znaš ponašat. Je l' se ja tebi obraćam s "ne seri, sereš..." - ne, e pa izvoli pripazit na izražavanje. I opće me ne zanima što je bilo prije 2-3 godine na forumu, što sam kome rekla, što sam napravila, zanima me ono što je danas, a za sve ostalo me boli briga. A ti si se uvatio onoga što je bilo prije kao pijan plota, pa daj više... nauči se pameti, čovječe!


fosforica je napisao/la:koliko strke oko bedastoce.
još je smješnije kad se zna da je ban za ovakvu bedastocu dala žemska koja je na svom vlastitom gestapo-forumu curi rekla da je - krmača za klanje...
đizs...

parodija.
Fosforica u trenutku manjka inspiracije za pisanje o religiji, piše o stvarima koje su se na forumu dogodile 2009-e godine, bravo Fosforice, danas si baš kreativna, bravo!

Ta žemska koja je to rekla 2009-e godine i koja dijeli banove je ovdje administrator i ti si članica foruma od te žemske, a na tom gestapo-forumu si i ti bila banirana od te žemske, điz parodija!

I zadnja ali ne i najmanje važna stvar je ta što ja to nisam rekla iz čistog mira, već sam dobila kompliment kako izgledam kao anoreksični kostur, na što sam uzvratila time što si ti spomenula, je l'.

Tako da tvoje spominjanje toga, nema smisla ako nije potpuno spomenuta situacija koja je tada i bila.

Osim toga, ne vidim razlog da se spominje nešto što je davno bilo i za što su tada pale odgovarajuće sankcije (obje strane su bile banirane, znači strana koja me mene počastila komplimentom je dobila ban i ja koja sam počastila komplimentom drugu stranu sam sama sebi dala ban).

Osim toga, s osobom s kojom sam se tada posvadila, sada imam pozitivne odnose, i ako ti je bila namjera zavaditi nas spominjanjem toga, tada si samu sebe prešla.

Zato fosforice, svoj nedostatak inspiracije za nabrijavanje i pljuvanje po kršćanstvu, potraži ovaj put negdje dalje, je l' nit sam ti se obratila, nit sam te spomenula, nit ništa da bi ti ovako upala u temu iznošenjem nepotpunih argumenata, koji pak nemaju veze s temom.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by fosforica ned pro 04, 2011 10:57 am

Laughing
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Hunnerkongen ned pro 04, 2011 11:16 am

Mass bannanko - Page 2 3cd8a33a

Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty39 / 99939 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Hell ned pro 04, 2011 11:55 am

fosforica je napisao/la:koliko strke oko bedastoce.
još je smješnije kad se zna da je ban za ovakvu bedastocu dala žemska koja je na svom vlastitom gestapo-forumu curi rekla da je - krmača za klanje...
đizs...

parodija.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

...pa u zadnje vrijeme lakše je dobiti ban, nego napisati normalan post... kud ovo ide
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Neu ned pro 04, 2011 11:56 am

ide ide u tanukijevu temu Laughing
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Hell ned pro 04, 2011 11:59 am

..ali neu stvarno se moraš malo opustiti, pa forum je stvarno postao policijska zemlja, kaj ne vidiš da uništavaš motivaciju svojim forumašima...pa tko bi tu više pisao...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Prop ned pro 04, 2011 12:00 pm

Mass, druže, domovina te neće zaboraviti.
Dok se ti ne pojaviš, obustavljam svoje aktivnosti u znak pokore.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Neu ned pro 04, 2011 12:02 pm

kaj bu zabavnije da si svi jebemo matere svakodnevno i govorimo si međusobno pederu, gade, pederu, gade i svinjo i tako to? kaj to bu kul onda? i da si govorimo puši kurac kravo, ružna, krmačo, majmune, stoko i tako to? te da svaku temu spamamo hrpom smajlova, ne koristimo edit, pišemo 56 postova jedan ispod drugog i tak to oće li to bit super forum onda? fak jea, ajmo si sad psovat, vrijeđat se, spamat, i tako, bit će baš fensi a?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Prop ned pro 04, 2011 12:11 pm

Mass ništa od navedenog nije radio.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Neu ned pro 04, 2011 12:12 pm

Nisam nikad čula za tu frazu zini da ti kažem, što mi ju nije pojasnio kad sam pitala što bi to trebalo značit, pošto nisam dobila odgovor dala sam ban.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Prop ned pro 04, 2011 12:16 pm

Pa jel ti pojašnjeno kasnije?
Dakle, Gabri ti je sve fino pojasnija.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Neu ned pro 04, 2011 12:17 pm

skinila sam mu ban, zato što sam mu dala ban je l' sam ja krivo shvatila post. pogriješila sam. ubilo me moje nepoznavanje terminologije. stidljivko Very Happy

ali drugi put ako nešto ne razumijem, nek mi netko pojasni ili ći opet dat ban, ebi ga, ne mogu ja znat sve te fore...

eto i ja mogu pogriješiti u nečemu. priznala sam. stidljivko ali svejedno se taj post može shvatit na više načina. ebiga.


Zadnja promjena: Neu; ned pro 04, 2011 12:18 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Hell ned pro 04, 2011 12:18 pm

Neu je napisao/la:kaj bu zabavnije da si svi jebemo matere svakodnevno i govorimo si međusobno pederu, gade, pederu, gade i svinjo i tako to? kaj to bu kul onda? i da si govorimo puši kurac kravo, ružna, krmačo, majmune, stoko i tako to? te da svaku temu spamamo hrpom smajlova, ne koristimo edit, pišemo 56 postova jedan ispod drugog i tak to oće li to bit super forum onda? fak jea, ajmo si sad psovat, vrijeđat se, spamat, i tako, bit će baš fensi a?

zašto ne? ..barem bi za promjenu bilo zanimljivo, i barem bi išao na forum ...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Neu ned pro 04, 2011 12:18 pm

Hell je napisao/la:
Neu je napisao/la:kaj bu zabavnije da si svi jebemo matere svakodnevno i govorimo si međusobno pederu, gade, pederu, gade i svinjo i tako to? kaj to bu kul onda? i da si govorimo puši kurac kravo, ružna, krmačo, majmune, stoko i tako to? te da svaku temu spamamo hrpom smajlova, ne koristimo edit, pišemo 56 postova jedan ispod drugog i tak to oće li to bit super forum onda? fak jea, ajmo si sad psovat, vrijeđat se, spamat, i tako, bit će baš fensi a?

zašto ne? ..barem bi za promjenu bilo zanimljivo, i barem bi išao na forum ...

molim te, plakao bi čim bi te netko izvrijeđao.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Prop ned pro 04, 2011 12:22 pm

Nije lako biti admin, to mogu priznati i nikad nećeš moći zadovoljiti sve, ali ponekad moraš biti sposobna razlučiti situacije.
Jebiga, politika je jebena stvar.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Neu ned pro 04, 2011 12:24 pm

jebi ga ja sam taj post shvatila da mi se posere u usta i naravno da sam lupila ban, odakle bi mi palo na pamet da zini da ti kažem znači boli te briga, nikad čula.

nikad ne mogu svi biti zadovoljni, bolje mi je da ispadnem stroga nego da forum bude u neredu.


oćemo ima forum ili ćemo imat cirkus? ako ćemo imat forum tada će se koristiti edit, i neće se vrijeđat. ako ćemo imat cirkus tada ćemo naspamat 15796 postova jedan ispod drugog pa kad forum ušteka plačite mami na ramenu a ne meni da ga popravim.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Prop ned pro 04, 2011 12:28 pm

Ovaj forum uopće nije toliko loš.
Pa imaš onaj svoj admin chat, di pričaš sa moderatorima.
Nekad, kad se desi sranje, pusti da to krene, popričajte tamo nasamo, donesite odluke, banirajte, pobrišite i eto...
Il' kakvu već odluku doneseš.
Sama si rekla da političari imaju savjetnike, moraš ih i ti imati Mass bannanko - Page 2 350979
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Neu ned pro 04, 2011 12:29 pm

jarca imam. modovi se ne javljaju u taj chat i na prekršaj pravila zažmire Laughing

hitno moji savjetnici trebaju bit ažurniji, hitno.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Prop ned pro 04, 2011 12:33 pm

Vidiš, to je nešto što tribaš rješavati, a ne ovakve banove diliti...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Mass bannanko - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Mass bannanko - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Mass bannanko - Page 2 Empty Re: Mass bannanko

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.