Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuća puna kućnih ljubimaca!!!

4 posters

Go down

Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty Kuća puna kućnih ljubimaca!!!

Postaj by Psi sri ruj 21, 2011 10:14 pm

Zanima me što mislite o ljudima koji su u velikom broju okruženi kućnim ljubimcima, tj. udomljavaju svaku životinju koju nađu, koju im netko ponudi ili na bilo koji drugi način odudaraju od uobičajnog imanja jednog do dva ili tri kućna ljubimca?
Poanta pitanja je u tome dali je to normalno stanje stvari, imati po 10,15, 20 ili više kućnih ljubimaca u domu ili je to bolesno stanje, neki će primjetiti da obično dolazi do udomljavanja životinja kod osoba koje su slabijeg imovinskog stanja pa time kompenziraju svoje siromaštvo u materijalnom obliku ali takvi slučajevi se mogu naći i kod vrlo bogatih osoba, pa se postavlja pitanje tko je tu lud, a tko normalan i je li imanje puno kućnih ljubimaca nenormalno stanje tj. jesu li kućni ljubimci potreba, empatija prema drugim bićima ili nešto sasvim treće?
Psi
Psi
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.08.2011
Broj postova : 75
Reputacija Reputacija : 23
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty0 / 9990 / 999Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty

[Vrh] Go down

Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty Re: Kuća puna kućnih ljubimaca!!!

Postaj by Neu čet ruj 22, 2011 7:26 am

Drago mi je što se neki ljudi brinu o napuštenim životinjama, no ako ih imaju po 10 - 15 u malom stanu onda mi to nije prikladno, ali ako imaju kuću i dvorište onda mi je to sasvim normalno, budući da imaju prostora, što ga ne bi popunili s životinjicama. Vjerujem da su kućni ljubimci zamjena za samoću, usamljenost i slično.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty999 / 999999 / 999Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty

[Vrh] Go down

Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty Re: Kuća puna kućnih ljubimaca!!!

Postaj by Teo čet ruj 22, 2011 8:22 am

Tko ima mogućnosti i mjesto (prostor) za držanje životinja i da se brine za njih podržavam to pogotovo ako se brine za napuštene životinje.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty0 / 9990 / 999Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty

[Vrh] Go down

Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty Re: Kuća puna kućnih ljubimaca!!!

Postaj by Psi čet ruj 22, 2011 6:44 pm

Lijepo je čuti drugačija mišljenja, ja sam iz osobnog iskustva primjetio da se ljudi slabijeg imovinskog stanja jednostavno identificiraju sa napuštenim životinjama, pa otuda i dvorište ili stan pun kućnih ljubimaca, kako Neu kaže, kompenzacija za usamljenost ali i velika identifikacija sa malim slatkim životinjama!
Psi
Psi
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.08.2011
Broj postova : 75
Reputacija Reputacija : 23
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty0 / 9990 / 999Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty

[Vrh] Go down

Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty Re: Kuća puna kućnih ljubimaca!!!

Postaj by Chulpan uto sij 07, 2014 8:47 pm

Nisu sve zivotinje male i slatke.
Ali ako imam kucu s dvoristem i svog psa i macku, dakle volim zivotinje, onda ce mi biti normalno i prirodno da pokupim i zbrinem leglo stenadi bacene u smece.
Tu su udruge za zastitu zivotinja, forumi, oglasi i za kratko vrijeme ih udomim kod ljudi koji ce ih voljeti.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty0 / 9990 / 999Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty

[Vrh] Go down

Kuća puna kućnih ljubimaca!!! Empty Re: Kuća puna kućnih ljubimaca!!!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.