Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katolička Crkva part II

+21
John Kimble
Watcher
flashhh
FALKON 2
Angie
Teo
Optimyst
Stevo Largo
Mass
m
bokaso1
Prop
minutus
pustinja
Dawor
scorpio57
Neu
fosforica
tanuki
Ly
makaj
25 posters

Stranica 20 / 23. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 sub svi 21, 2011 1:08 am

Pre neki dan sam cuo nesto sto me je navelo na jedno ozbiljno razmisljanje.......

(Ako budem uspeo da da objasnim sta hocu).......

Po nekoj teoriji u principu postoje dva oblika religije....... Oba oblika su izmislili Jevreji........ Jedan je Njihova vera koja je predatorska i ostale su pasivne........ Recimo Hriscanstvo
Kod nas je jedan od grehova srebroljublje dok kod njih je to vrlina..... Kod Nas je ne ubi, ne kradi ne lazi a kod njih cilj opravdava sredstva..... I kod nas je kad te neko udari ti mu okreni i drugi obraz a kod njih je oko za oko...... Po toj teoriji su Jevreji oblikovali Hriscanstvo da bi lako manipulisali sa njim.......

Ne poznajem toliko dobro religiju ni jednu ni drugu da bi mogao da kazem da li je istina ali zanimljiva teza.........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 sub svi 21, 2011 9:32 am

Skorpio, evo molio bih te da ti otvoris temu SPC i iznesi sve negativnosti koje si cuo o SPC i njenim zlodelima.......... Koliko je SPC zla mozda moze bolje i realnije sliku dati neko ko je sa strane jer ovde ne vidis sve i ne mozes realno da sagledas......... Mi ovde ne mozemo doci do informacija koje su negativne vec mozemo samo videti dela pojedinih njenih pripadnika....... Zato te molim da ti otvoris jer smatram da imas dovoljno informacija koje bih izneo........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly ned svi 22, 2011 11:48 pm

Ma vraga će on otvoriti...ovakve je teme suvišno otvarati.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 pon svi 23, 2011 12:47 am

Pa vidi sa jedne strane jeste ali mozda se cuje i neka zanimljiva informacija..... Ne mora ali stalno puca na kartu sto sam odavde....... Da se ne ponavljam.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly pon svi 23, 2011 1:28 pm

On puca i pucat će. Svi mu znamo za ćud i ne trebamo se čuditi. Bitno da te to ne dira. Ili se međusobno pošaljite u pizdu materinu i izvrijeđajte do bola (i popušite ban) ili se stavite na ignore.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by pustinja pon svi 23, 2011 2:21 pm

Ko ti je kriv što si odavde Very Happy
Njega je ekipa odavde pokušala ukokati bilo kojim sredstvima , metkom, granatom, lopatom, motikom, krampom i razumijem njego revolt.
Bajdvej interesantna ti je ona teorija o židovima a po mojem osobnom mišljneju to je jedna od najgorih religija i najgorih ljudi koji uopće kroče ovom zemljom i to zbog:
- WW 2 koriste kao opravdanje za raketiranje palestinskih škola i bolnica a holokaust su najviše sami kriminalizirali
- došli su na tuđu zemlju i proglasili je svojom te smrču i razaranjem uzimaju što im se želi a da im nitko ne pošalje NATO da ih smiri
- koriste to što je od starog zavjeta nastalo i krščanstvo i islam pa religiju koriste za onu dobru staru zavadi pa vladaj a religija je ionako jedna od največih gluposti koja svoje korijene vuče od prapovjesti.

I još: KC je izjavom da posjet pape košta 12 miliona kuna zaradila novi epitet koji glasi : LAŽEŠ KAO KARDINAL

pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly pon svi 23, 2011 2:39 pm

A šta ako i na ovoga papu izvršu atentat?
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 pon svi 23, 2011 2:43 pm

Ma Pustinja da me neshvatite pogresno.... Znam da me ne volite jer sam odavde i prihvatam to..... Ne vredja to mene sto me mrzite........ Verovatno imate valjano opravdanje za to...... Jer da bi nekoga mrzeo predpostavljam da moras imati razlog....... Na kraju krajeva neko ti jednostavno nije simpatican, ili ti je glup ili te zbog necega nervira....... Ja se trudim da nikoga ne uvredim od vas i ako moje misljenje znate....... ( nema svrhe da ga ponavljam )..... Onoga trenutka kad mi ne bude se svidelo, nista me ne drzi tu...... Odo ja pa mi vi ostanite zdravo i zivo....... Samo bi bilo lepo da se ako moze ne vredjamo jer to ne vodi nicemu...... Potpuno je uzaludno i beskorisno....... Meni je uglavnom do zezanja i valjda se to primeti u mojim postovima....... Very Happy
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 pon svi 23, 2011 2:44 pm

Ly je napisao/la:A šta ako i na ovoga papu izvršu atentat?

Niste vi te Srece........... Laughing Laughing Laughing Laughing I zasto da vama bude bolje.......... Laughing Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 pon svi 23, 2011 3:24 pm

pustinja je napisao/la:
Bajdvej interesantna ti je ona teorija o židovima a po mojem osobnom mišljneju to je jedna od najgorih religija i najgorih ljudi koji uopće kroče ovom zemljom i to zbog:
- WW 2 koriste kao opravdanje za raketiranje palestinskih škola i bolnica a holokaust su najviše sami kriminalizirali
- došli su na tuđu zemlju i proglasili je svojom te smrču i razaranjem uzimaju što im se želi a da im nitko ne pošalje NATO da ih smiri
- koriste to što je od starog zavjeta nastalo i krščanstvo i islam pa religiju koriste za onu dobru staru zavadi pa vladaj a religija je ionako jedna od največih gluposti koja svoje korijene vuče od prapovjesti.

I još: KC je izjavom da posjet pape košta 12 miliona kuna zaradila novi epitet koji glasi : LAŽEŠ KAO KARDINAL


Jevreji koliko ja znam su samo naj vise stradali u ww2 inace taj progon traje jako dugooooo...... Ali postije vise vrsta Jevreja (po obliku religije i porekla) ako sam dobro razumeo njihovu podelu...... Nikada me nije zanimalo da se nesto udubljujem u tu religiju......... Valjd su to Askenazi i Hazari, Sefardi.... Hazari su olicenje zla sto ti pricas a oni bas ne bole previse ove ostale.......

Cuo sam neke teorije po kojima su bas Hazari finansirali Hitlera (jer da bi se ratovalo moras imati pare, a pare se zna kod koga su......) U WW2 su stradali ostale grupacije Jevreja a naj manje Hazari........ Inace Jevreji iz Amerike su skoro do kraja rata saradjivali sa Raihom ( IBM, Ford.....) Svajcarske banke su bile glavna potpora Hitleru a zna se ko drzi banke u svetu i nije im smetalo sto se rade masovni pogromi Jevreja......

Jos jedna od smelih teorija koja se oslanja na Austrisku obavestajnu sluzbu koja je kad je Adolf Hitler poceo da postaje vazna figura na politickoj sceni sakupila o njemu sto je vise mogla informacija a koja se posle krije je da je Adolf Hitler vanbracni sin Otoa Rocilda.......... ( da li je potrebno da obrazlazem ko je to......)....
Drzava je bukvalno otet deo tudje teritorije i formiran Izrael...... Jesu oni ziveli na tom podrucju pre mnogo vekova ali tako nasilna pravljenja nisu nikada dobro donela........
( da ne smaram ljude nije to tema...)

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by pustinja pon svi 23, 2011 6:17 pm

De si ti čoeče vidio vrijeđanje, ako malo pogledaš moje postove izdvoji mi dva u kojima nekoga vrijeđam, ne možeš jer takvih nema, ako nisam izvređao jasmina ne vidim razloga da bi to išlo tebe a naročite ne u ovoj produhovljenoj temi KC koja je puna tolerancije i nenasilja Laughing
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly pon svi 23, 2011 6:42 pm

Bokaso, nitko te ne mrzi, zaboga! Odakle ti to?!
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 pon svi 23, 2011 10:00 pm

Nisam rekao da si me vredjao vec da bi voleo da se ne vredjamo svi mi na forumu...... Inace govorio sam da me Ti i Skorpio mrzite jer mislite da sam Srbin i iz Srbije sam...... Mozda me jos ljudi zato ne voli ili mrzi..... Meni to ne smeta niti pridajem tome znacaja, postujem sve vas i pokusavam da se salimo ako je moguce.......

Inace sam i ja odusevljen sa tolerancijom u okviru KC........ Bas u duhu vere..... Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 pon svi 23, 2011 10:04 pm

Ly, nemoramo u opste pricati o tome, totalno je nebitna stvar......... Stvarno mi ne smeta dokle god ne pocne vredjanje..... Ni ono mi ne smeta ali mi se ne mili da citam...... Ruzno mi je...........




(Nemoj zaboraviti da ovde ima i PP i da ne mora biti javno...... Osim toga nismo deca i da li licim na nekoga ko bi rekao nesto a da nije promislio o tome........ STVARNO NIJE TO BITNO AJMO DA SE SALIMOOOOOO.......)
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly pon svi 23, 2011 10:14 pm

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! plesanje

Kradolička crkva.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by pustinja uto svi 24, 2011 6:05 am

Ej čoeče nije baš da te volimo ali te ne mrzimo jerbo u suprotnome bi bio u ignore bilo na kompu bilo u glavi Very Happy

A u vezi ove tvoje izjave da te mrzimo mogu ti samo reći:

Lažeš ko kardinal Laughing
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 uto svi 24, 2011 8:22 am

Ili sto bi rekli u filmu Mi nismo andjeli onaj djavo

-"Ma joook, vole te samo se prave......."

Ajde Pustinja nema veze, kome je to bitno.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by tanuki čet svi 26, 2011 6:26 pm

a sam član ove udruge:
http://ateisti.com/
i
http://david-udruga.hr/
ali možemo se jebati- jer smo manjina-
možemo mi vrištati da nema boga, da nema raja,ali nas nitko ne doživljava-
kad jedan matematičar, frik poput Stephen William Hawkingsa kaže da raj ne postoji onda crkva popizdi,
a kada mi mali i obični ljudi kažemo da raj ne postoji, crkva nam se smije- jer smo mi mali obični frikovi, koje odbacuje sredina u kojoj živimo!
ha jebote:
kako nema raja?
pa gdje je smisao ako nema raja?
bem ti debila koji kaže da nema raja-
pa bio to Stephen William Hawking ili tanuki
-ok prekršio sam svoju apstinenciju, ali samo iz radoznalosti zbog pp-
pozdrav svim forumašima i uživajte dalje u drkanju po forumu bez sukoba i baniranja
pusa!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty700 / 999700 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly čet svi 26, 2011 7:27 pm

Pusa, tanuki. Jebeš apstinenciju, vraćaj se nazad! kavica
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Neu čet svi 26, 2011 7:57 pm

Ly je napisao/la:Pusa, tanuki. Jebeš apstinenciju, vraćaj se nazad! kavica
x
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty999 / 999999 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by scorpio57 čet svi 26, 2011 8:05 pm

kako ga opet vidim kao
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty65 / 99965 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by pustinja pet svi 27, 2011 4:43 am

scorpio57 je napisao/la:kako ga opet vidim kao

Tako što ga gledaš, ali to je tvoj ID kriv a ne ti, tj da pojasnim, tvoja posvijest ne može bez njega Very Happy Laughing
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sub svi 28, 2011 2:12 pm

PAPA je sa VAMA devil
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sub svi 28, 2011 2:14 pm

tanuki je napisao/la:a sam član ove udruge:
http://ateisti.com/
i
http://david-udruga.hr/
ali možemo se jebati- jer smo manjina-
možemo mi vrištati da nema boga, da nema raja,ali nas nitko ne doživljava-
kad jedan matematičar, frik poput Stephen William Hawkingsa kaže da raj ne postoji onda crkva popizdi,
a kada mi mali i obični ljudi kažemo da raj ne postoji, crkva nam se smije- jer smo mi mali obični frikovi, koje odbacuje sredina u kojoj živimo!
ha jebote:
kako nema raja?
pa gdje je smisao ako nema raja?
bem ti debila koji kaže da nema raja-
pa bio to Stephen William Hawking ili tanuki
-ok prekršio sam svoju apstinenciju, ali samo iz radoznalosti zbog pp-
pozdrav svim forumašima i uživajte dalje u drkanju po forumu bez sukoba i baniranja
pusa!

kad jedan PAPA kaže , IMA RAJA , što onda , kad jedan ZDRAVKO TOMAC kaže da je vidio majku božju , kao okorijeli KOMUNIST , i to ga preobrati u ekstremnog VJERNIKA , jebeš HAWKINGA i njegovu izjavu Mad
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly pet lip 03, 2011 7:02 pm

"Preobraćaju" se kako vjetar puše. Da sutra službena religija postane raelijanstvo bilo bi ih i tamo.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 20 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 20 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 23. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.