Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katolička Crkva part II

+21
John Kimble
Watcher
flashhh
FALKON 2
Angie
Teo
Optimyst
Stevo Largo
Mass
m
bokaso1
Prop
minutus
pustinja
Dawor
scorpio57
Neu
fosforica
tanuki
Ly
makaj
25 posters

Stranica 14 / 23. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Next

Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Optimyst uto svi 03, 2011 9:51 pm

Nemam pojma,kasno je već,sumnjam da će navratit večeras

neznam

Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly uto svi 03, 2011 9:58 pm

Ma ne, vidim da ti opominješ, a ona ne reagira pa me zanimalo što je.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 sri svi 04, 2011 1:24 am

Mogu samo da pitam, sta je znacilo ono Makaju " Cetnikusa".......? Jel to treba da bude neki pogrdan izraz......?

Jel Makaj pa ti si znaci Izvidjac i Diverzant ......? Aaaaaaa pa to je lepo znati...... Iz dana u dan ti mene sve vise ocaravas............
Znaci ti mu dodjes Crnac iz Gospica od 150 kila sa golemom kitom i specijalac si............ Stvarno si kompletna licnost.......... plese klanjanje
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 sri svi 04, 2011 1:35 am

No da se vratim na temu........ Nedavno sam cuo da su otkrili neke Rimske grobove i u njima nasli hirurske i zubarske alatke, pa proteze itd...... Razlika izmedju sadasnjih alatki koje koriste hirurzi i zubari i njihovih su uglavnom u estetici........ Predpostavlja se da su radili oko 80 operacija na mozgu prostijih....... Hocu da kazem koliko je Crkva unazadila covecanstvo kad su u to vreme toliko napredovale nauke........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly sri svi 04, 2011 1:38 am

Nazvavši mene četnikušom dokazao je kolika je Hrvatina, a to je dokazao i seksističkim komentarima na moj račun. Prava ona zadnja kvazihrvatsko-katolička zaostala impotentna seljačina. 150 kila se definitivno uklapa u tu sliku, pogotovo ako uz to ide ćelavost, škemba, lančina oko vrata, zlatni zubi i lažni braniteljski status. Jadna majka onome koga je taj branio, ja ga ne bi stavila ni kao strašilo u svoj vrt. A ova tema je savršena za njega, toliko je uložio u nju da je na kraju prešao u sotoniste. Karakter samo takav, nema što.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly sri svi 04, 2011 1:41 am

I Crkva je kroz srednji vijek sačuvala ta znanja i imala monopol na njih.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 sri svi 04, 2011 1:56 am

Ali ako je to PNEre koliko je onda zaustavila u razvoju covecanstvo Crkva..... ?

(pitam Hipoteticki) sta ako se uskoro pokaze da je zivot na zemlju ustvari produkt Van Zemljaka...... Pada li Crkveno ucenje.............? Ili ako to ucini nauka....?
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly sri svi 04, 2011 2:02 am

Crkveno učenje bi palo jer onda pada i monoteizam pošto nemaš više jednog stvoritelja već više njih. Osim ako se stvaranje ne pripiše jednom biću, a sva ostala bića se poistovjete s nebeskom hijerarhijom.

Ovo prvo...da, zsustavila je razvoj jer je uzela sva znanja, a ljudima je ostavila vjerovanje u božju kaznu i vještice kao uzrok bolesti i flagelaciju kao liječenje.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 sri svi 04, 2011 2:19 am

Ako se dobro secam naisli su na podatke da je Hrist imao zenu sa kojom je imao dvoje dece i zvala se valda Dijana...... Posle je sa Marijom bio a ostavio zenu i decu............ Inace malo je sacuvanih podataka o Hristu i njegovom zivotu koji su pisali ljudi koji nisu bili Hriscani...... Iz njih vidimo sasvim drugacijeg Hrista kao obicnog coveka..... Naravno takve spise je KC unistavala gde god je mogla..... Pa cak i HJristove reci su izokrenute da bi se osigurala vlast crkve............ Pa ta Biblija je prepuna kontraverza i protivrecnosti............
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly sri svi 04, 2011 2:35 am

Ne znam za tu Dijanu. Jedina Dijana za koju znam je rimska božica mjeseca. Isus bi bio rađen po matrici solarnih božanstava tako da se nikad ne zna. Ne znam jesi li čuo za njegov put u Indiju. Taj dio obuhvaća one nepoznate godine (između 12 i 33). U Indiji se susreo s budizmom i to je po nekima objašnjenje za izvjesne sličnosti između Budinih i Isusovih riječi. Navodno je kasnije umro u Kašmiru u dubokoj starosti, a tamo i postoji jedan židovski ukop iz tog vremena. Za taj grob se tvrdi da je Isusov. Sad se postavlja pitanje kako ako je raspet. Osim ako u spužvi kojom su ga napojili na križu nije bio narkotik koji je izazvao prividnu smrt. Kad je djelovanje prošlo Isus se probudio i pobjegao u Indiju. Ako je umro, kako mu je mogla poteći krv? Nikako.
Oko Uskrsa je bio film "Posljednja istraga" u kojem je jedna scena posvećena Lazarovoj smrti. Istražitelj kojeg šalje car Tiberije došao je istražiti slučaj židovskog rabina smaknutog na križu čije tijelo je nestalo (naravno, Isus). I sad dolazimo do scene di on istražuje Lazarovo uskrsnuće i lokalni farizeji mu podvaljuju otrov u vino. Istražitelj pada u nesvijest i nakon trodnevnog sna izlazi iz groba u koji su ga zatvorili. Baš me iznenadilo da se tako nešto našlo u filmu o Isusu. Ovo su baš čudna vremena.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 sri svi 04, 2011 2:51 am

Nemoj me drzati za rec da se zvala bas Dijana, ali teko nesto jeste...... Ne kazem ni da je to tacno jer sam cuo taj podatak....... To je otprilike vazno za neke druge stvari ( ali to je druga tema).... za njegov put u Indiju sam naravno cuo i jako slabo o tome se prica..... jedino da ako je umro iz rane ce teci krv , curice jer je razapet i slivace se...... Ali za umrtvljivanje je poznato odavno........Nevezano od toga u latinskoj Americi odavno se poznaje to obamiranje i posle par dana uskrsnuce...... Cesto se koristi u Vudu magiji (ako se dobro secam) odatle poticu Zombiji koji nemaju bas mnogo veze sa onim filmskim....... Hocu da kazem da ja jako lako moguce , cak sta vise mnogo logicnije objasnjenje bez imalo mistifikacije i paranormalnosti.........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly sri svi 04, 2011 3:10 am

Je, ali problematična je Pavlova rečenica: "Ako Krist nije uskrsnuo uzaludna je vaša vjera. Zatekli biste se kao svjedoci lažnog proroka." Znači, priča o uskrsnuću se mora pošto poto održati. Ako govorimo o obamrlosti tu onda nema smrti pa samim time ni uskrsnuća.

U vezi krvarenja ne znam točno koliko je prošlo između smrti i probadanja. Po prestanku rada srca krv se odmah slije u donje dijelove tijela.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 sri svi 04, 2011 3:16 am

Naravno Ly, da je morala..... mi sada imamo samo verziju crkve, koja se eksploatise i steluje kako odgovara..............
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Ly sri svi 04, 2011 3:20 am

Ne znam, meni je Isusova poruka bitna bez obzira uskrsnuo ili ne ili bio oženjen ili ne. Za mene nije trebao umrijeti. Poruku ću shvatiti i bez krvavih scena i jezivog umiranja. A i nije jedini koji je uskrsnuo tako da je i s te strane manje bitno je li uskrsnuo ili ne.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty61 / 99961 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 6:38 am

Ly je napisao/la:Nazvavši mene četnikušom dokazao je kolika je Hrvatina, a to je dokazao i seksističkim komentarima na moj račun. Prava ona zadnja kvazihrvatsko-katolička zaostala impotentna seljačina. 150 kila se definitivno uklapa u tu sliku, pogotovo ako uz to ide ćelavost, škemba, lančina oko vrata, zlatni zubi i lažni braniteljski status. Jadna majka onome koga je taj branio, ja ga ne bi stavila ni kao strašilo u svoj vrt. A ova tema je savršena za njega, toliko je uložio u nju da je na kraju prešao u sotoniste. Karakter samo takav, nema što.

joj , intelekt je opet na NIVOU , divim ti se , inače ovako , četnikuša je bilo povodom obećanja da bi me KLALA , a kad se već bavimo psihoanalizom mogu i ja tebe analizirat , PREPONTENTNA , NEINTELIGENTNA i krajnje frustrirana osoba , što se tiče mog karaktera , ne brini se nije u tvom rangu i nedaj bože da bi bio Very Happy

ako te vrijeđa izraz ČETNIKUŠO , evo sad ti mogu napisat TALIBANKO ili USTAŠICO
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 6:44 am

bokaso1 je napisao/la:Mogu samo da pitam, sta je znacilo ono Makaju " Cetnikusa".......? Jel to treba da bude neki pogrdan izraz......?

Jel Makaj pa ti si znaci Izvidjac i Diverzant ......? Aaaaaaa pa to je lepo znati...... Iz dana u dan ti mene sve vise ocaravas............
Znaci ti mu dodjes Crnac iz Gospica od 150 kila sa golemom kitom i specijalac si............ Stvarno si kompletna licnost.......... plese klanjanje

ne bokaso , ne pogrdan nego prigodan naziv za osobu koja bi me UBOLA NOŽEM , koja bi mi došla na vrata NAORUŽANA , koja bi me klala dok drugi gledaju ..... sad sam je nazvao i USTAŠICOM ili TAlibankom ali možemo reć i bilo koju drugu usporedbu za takvu osobu , slažeš li se ti s njenim stavom da me treba KLAT i SJEKIROM glavu zatuć , rezat ŽILE , krvlju obojat zidove .... Very Happy a da zaboravio sam spomenut pravljenje SAPUNA od mene ili dima kroz dimnjak i to u AUSHWITZ-u , te to podsjeća na nešto a Very Happy


e sad drai moj bokaso ti zaključi tko je ovdje NORMALAN belj
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 6:45 am

bokaso1 je napisao/la:Ako se dobro secam naisli su na podatke da je Hrist imao zenu sa kojom je imao dvoje dece i zvala se valda Dijana...... Posle je sa Marijom bio a ostavio zenu i decu............ Inace malo je sacuvanih podataka o Hristu i njegovom zivotu koji su pisali ljudi koji nisu bili Hriscani...... Iz njih vidimo sasvim drugacijeg Hrista kao obicnog coveka..... Naravno takve spise je KC unistavala gde god je mogla..... Pa cak i HJristove reci su izokrenute da bi se osigurala vlast crkve............ Pa ta Biblija je prepuna kontraverza i protivrecnosti............

objavi te podatke , gdje si to pročitao, tko je autor tog teksta
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by tanuki sri svi 04, 2011 6:49 am

Ly je napisao/la:Ne znam, meni je Isusova poruka bitna bez obzira uskrsnuo ili ne ili bio oženjen ili ne. Za mene nije trebao umrijeti. Poruku ću shvatiti i bez krvavih scena i jezivog umiranja. A i nije jedini koji je uskrsnuo tako da je i s te strane manje bitno je li uskrsnuo ili ne.
sori ly
ali neznam na koju poruku misliš
ova tema je zasrana sa spamom tebe , neu i makaja, a tema je katolička crkva-

za mene su sve crkve iste-
katolička, pravoslavna, protestantska, islamska....

vjera u nadnaravno biće, i strah od konačnosti institucionalizirala se u crkvama-
institucijama koje dobro žive od svog nerada i prodavanja magle!
zašto ako netko vjeruje u bilo što, mora za to plačati-
ono što nekima nede u mozak je da stvarno poštujem iskrene vjernike, ali takvih je stvarno malo-
eto recimo jehovini svjedoci-
radnici na terenu koji stvarno vjeruju-
ali to su ljudi koji ne kopaju po kontejnerima da bi preživjeli-
ti isto ne kuže da su zarobljeni vjerom i da imaju hierarhiju crkve koja opstoji zahvaljujući njihovoj vjeri!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty700 / 999700 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 7:00 am

tanuki je napisao/la:
Ly je napisao/la:Ne znam, meni je Isusova poruka bitna bez obzira uskrsnuo ili ne ili bio oženjen ili ne. Za mene nije trebao umrijeti. Poruku ću shvatiti i bez krvavih scena i jezivog umiranja. A i nije jedini koji je uskrsnuo tako da je i s te strane manje bitno je li uskrsnuo ili ne.
sori ly
ali neznam na koju poruku misliš
ova tema je zasrana sa spamom tebe , neu i makaja, a tema je katolička crkva-

za mene su sve crkve iste-
katolička, pravoslavna, protestantska, islamska....

vjera u nadnaravno biće, i strah od konačnosti institucionalizirala se u crkvama-
institucijama koje dobro žive od svog nerada i prodavanja magle!
zašto ako netko vjeruje u bilo što, mora za to plačati-
ono što nekima nede u mozak je da stvarno poštujem iskrene vjernike, ali takvih je stvarno malo-
eto recimo jehovini svjedoci-
radnici na terenu koji stvarno vjeruju-
ali to su ljudi koji ne kopaju po kontejnerima da bi preživjeli-
ti isto ne kuže da su zarobljeni vjerom i da imaju hierarhiju crkve koja opstoji zahvaljujući njihovoj vjeri!

slušaj tanuki , ajmo sad o temi , napokon , ti mi nisi baš relevantan jer sam negdje pročitao da si OPTEREĆEN CRKVOM a po tvojem pisanju dalo bi se zaključit da si u stvarnosti FRUSTRIRAN , neću ulaziti u razloge frustracije , iskreno , kao uzvišeno BIĆE kao što sebe vole predstavit ATEISTI koji negiraju VJEROVANJE vjernika dal sam u pravu kad kažem da oni isto NISU U PRAVU ket te iste vjernike omaložavaju , pljuju njihovu inteligenciju , nazivaju ih raznim imenima ... dal je to UZVIŠENI stav ili ipak nije uzvišeni stav , po meni DIJALOG , pa i pokušaj razumjevanja jedni drugih je put kojim trebamo ići a ne , ONI SU GLUPI jer VJERUJU a ovi VI STE GLUPI i čeka vas PAKAO jer ne vjerujete , možda je ISTINA negdje u sredini
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Neu sri svi 04, 2011 7:17 am

Ly je napisao/la:Makaj drka po forumu jer nema kurac pa ne može drkati. Neu spama i zlorabi svoje ovlasti. Makaj, gurni si dildo u guzicu, a ti se Neu banaj. Predomislila sam se. Šteta je šporkati sjekiru tvojom krvlju, makaj. Bit će dovoljno poslati te golog među pedere. Mene se ostavi. Meni treba muškarac. Ti nisi muškarac. Nisi ni žensko. Ti si otpad, a otpad je za uništavanje. Dakle, odjebi. Nije mi problem doznati tvoju adresu i pojaviti se na njoj...naoružana. Sad se ne šalim. Ostavi se mene. Nisam tvoja kurva da tako razgovaraš sa mnom.

Franco je napisao/la:zašto makaj nije dobio ban?

obraća se ly kao kurvi i započeo je vrijeđanje.

makaj, ako imaš još komentara o ly, obrati se meni na PM.

Ly je napisao/la:Franco je moj dečko, pederčino! Pazi na rječnik.


Ly, pretjeruješ, čovjek se cijelo vrijeme zajebava, i meni je pisao iste stvari kao i tebi i točno se vidi da je to čista zajebancija, dragi bože, čovjek se najviše sprda na svoj račun.

Ly, ban na 6 dana zbog vrijeđanja, prijetnje, govora mržnje u ovoj i tanukijevoj temi gdje si makaja nazvala pederčinom.

Jedno je provociranje, koje je dozvoljeno, a on provocira a drugo je vrijeđanje.


Osim toga nije on započeo provokacije, već ti.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty999 / 999999 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 7:20 am

Neu je napisao/la:
Ly je napisao/la:Makaj drka po forumu jer nema kurac pa ne može drkati. Neu spama i zlorabi svoje ovlasti. Makaj, gurni si dildo u guzicu, a ti se Neu banaj. Predomislila sam se. Šteta je šporkati sjekiru tvojom krvlju, makaj. Bit će dovoljno poslati te golog među pedere. Mene se ostavi. Meni treba muškarac. Ti nisi muškarac. Nisi ni žensko. Ti si otpad, a otpad je za uništavanje. Dakle, odjebi. Nije mi problem doznati tvoju adresu i pojaviti se na njoj...naoružana. Sad se ne šalim. Ostavi se mene. Nisam tvoja kurva da tako razgovaraš sa mnom.

Franco je napisao/la:zašto makaj nije dobio ban?

obraća se ly kao kurvi i započeo je vrijeđanje.

makaj, ako imaš još komentara o ly, obrati se meni na PM.

Ly je napisao/la:Franco je moj dečko, pederčino! Pazi na rječnik.


Ly, pretjeruješ, čovječ se cijelo vrijeme zajebava, i meni je pisao iste stvari kao i tebi i točno se vidi da je to čista zajebancija, dragi bože, čovječ se najviše sprda na svoj račun.

Ly, ban na 6 dana zbog vrijeđanja, prijetnje, govora mržnje u ovoj i tanukijevoj temi gdje si makaja nazvala pederčinom.

Jedno je provociranje, koje je dozvoljeno, a on provocira a drugo je vrijeđanje.


molim objašnjenje za ovo , meni , mozak bi baš danas ne RADI , PEDERČINA je definicija .... čega , dobro je da nisam PIČKA U DUŠI a onda bi moja duša bila PIČKA , bi išla u RAJ kao takva ili ... Very Happy
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Neu sri svi 04, 2011 7:22 am

čekaj, jutro je, ni ja još ne funkcioniram Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty999 / 999999 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 7:23 am

Neu je napisao/la:čekaj, jutro je, ni ja još ne funkcioniram Very Happy


čekaj..... do NEUMA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Neu sri svi 04, 2011 7:24 am

neu nije bila u neumu al čula je da ima dobre janjetine Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty999 / 999999 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by tanuki sri svi 04, 2011 7:28 am

slušaj tanuki , ajmo sad o temi , napokon , ti mi nisi baš relevantan jer sam negdje pročitao da si OPTEREĆEN CRKVOM a po tvojem pisanju dalo bi se zaključit da si u stvarnosti FRUSTRIRAN , neću ulaziti u razloge frustracije , iskreno , kao uzvišeno BIĆE kao što sebe vole predstavit ATEISTI koji negiraju VJEROVANJE vjernika dal sam u pravu kad kažem da oni isto NISU U PRAVU ket te iste vjernike omaložavaju , pljuju njihovu inteligenciju , nazivaju ih raznim imenima ... dal je to UZVIŠENI stav ili ipak nije uzvišeni stav , po meni DIJALOG , pa i pokušaj razumjevanja jedni drugih je put kojim trebamo ići a ne , ONI SU GLUPI jer VJERUJU a ovi VI STE GLUPI i čeka vas PAKAO jer ne vjerujete , možda je ISTINA negdje u sredini
da svi misle da sam OPTEREČEN CRKVOM
ne ma kaj ja imam svoj modus vivendi-
u boga ne vjerujem- i za razliku od josipovića, nije me sram to javno reći!
nisam ulzguza ni politićar da kažem kako sam agnostik ( na pitanje- dali vjeruješ u boga- odgovor je neznam- otprilikr to je agnosticizam)
moj modus vivendi je izgrađivan mojim odrastanjem preispitivanjem vlastitih stavova, sumnjom i razmišljanjem-
na kraju sam onakav kakav jesam i samozadovoljni prasac koji ima svoj modus vivendi-
da smješne su mi ovce u stadu, al razumijem i taj strah od konačnosti sa kojim sam se i ja dugo borio!
da ja samo javno iznosim svoje mišljenje i svoj stav-bez namjere da ikoga omalovažavam ili vrijeđam
ali nisam kriv što moj stav drugi doživljavaju kao vrijeđanje!
-
recimo iluzija o bogu (davkins) je zgodna knjigica za pročitati-ali vjerojatno će je proćitati malo vjernika isto tako što je vrlo malo vjernika pročitalo bibliju!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 14 Empty700 / 999700 / 999Katolička Crkva part II - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 14 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 23. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.