Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Električni aparat za brijanje (mašinica)

3 posters

Go down

Električni aparat za brijanje (mašinica) Empty Električni aparat za brijanje (mašinica)

Postaj by THUNDER_DINIX pon oľu 14, 2011 12:18 pm

dali netko koristi? ja si ocu kupit al ne mogu nac di ima. gledo sam sad u trgovini imaju mašinice za kosu s nastavcima i brijaci aparat valda bez nastavaka. nisam nigdje naletio na brijace s nastavcima. trebaju mi nastavci od 1, 2, 3 mm. sad me zanima dali to mogu brijati sa mašinom za kosu na tu duzinu brade?


koji sam ja njub XD lega mi je reko kao da on ima za brijanje s nastavcima, al nes je smuljo, ne zna ni on sam sta je kupio Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Električni aparat za brijanje (mašinica) Empty889 / 999889 / 999Električni aparat za brijanje (mašinica) Empty

[Vrh] Go down

Električni aparat za brijanje (mašinica) Empty Re: Električni aparat za brijanje (mašinica)

Postaj by Neu pon oľu 14, 2011 3:59 pm

Naravno da možeš.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Električni aparat za brijanje (mašinica) Empty999 / 999999 / 999Električni aparat za brijanje (mašinica) Empty

[Vrh] Go down

Električni aparat za brijanje (mašinica) Empty Re: Električni aparat za brijanje (mašinica)

Postaj by Gost pon oľu 14, 2011 4:15 pm

ma šta će ti to, kupi si ovak nešto

Električni aparat za brijanje (mašinica) Britva

i brij se ko čovjek, ili si obrijan ili ne...

Edit; samo pazi da se ne zakolješ Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Električni aparat za brijanje (mašinica) Empty Re: Električni aparat za brijanje (mašinica)

Postaj by damfisk sub lip 11, 2011 2:23 pm

Ako misliš održavat bradu na nekoj dužini, tj. ako misliš imat onu jebačko-pizdunsku bradicu oko usta (tzv. pičko-češ), onda to moraš sa makinjetom za šišanje kose, jer u biti ti bradu šišaš tj. skraćuješ, a ne briješ

A ako se misliš brijat skroz-naskroz, onda za to ti treba brijaći aparat. Iako, osim ako nemaš vrlo čvrstu i oštru bradu, ne bih ti preporučio brijanje sa aparatom, nego da lamicom
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Električni aparat za brijanje (mašinica) Empty0 / 9990 / 999Električni aparat za brijanje (mašinica) Empty

[Vrh] Go down

Električni aparat za brijanje (mašinica) Empty Re: Električni aparat za brijanje (mašinica)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.