Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Top 10 najvećih hrvatskih mudonja

3 posters

 :: Društvo :: Humor

Go down

Top 10 najvećih hrvatskih mudonja Empty Top 10 najvećih hrvatskih mudonja

Postaj by Mass čet oľu 03, 2011 6:29 pm

Top 10 najvećih hrvatskih mudonja 0373007.48

Ajmo malo o mudima. Muda su kriterij hrabrosti. Jedan student ovih dana tvrdi da ima najveća muda. To i nije tako nelogično s obzirom da je mlad čovjek, impulzivan, pun ambicije, željan slave i moguće je da ima najveća jaja.

Međutim, kako mu je idol Hitler, a Hitler nije imao jedno jaje, ovaj put dečka nećemo shvatiti baš previše ozbiljno. U stvari, muda su metafora i nije teško naći kandidate s mudima većim od Pernarovih.

10. mjesto Nadan Vidošević

• sve sam u životu stekao sam
• oduvijek sam bio imućan
• roditelji su mi već za 18. rođendan darovali spačeka
• od Šuška sam dobio stan za sudjelovanje u ratu u kojem nisam bio
• izaberite me za predsjednika, ja sam vaš čovjek

Ovdje se radi o svojevrsnim zlatnim mudima, koja su pogodna za nošenje oko vrata na krstitkama, imendanu, prvoj pričesti, kad igra repka ili pjeva Škoro. Inače, najbolje ih je staviti na televizor kao ukras za Dan državnosti, recimo baš u trenutku kada Sabor ima svečanu sjednicu pa se pušta ona stara Domljanova "imamo Hrvatsku".

9. mjesto Borislav Škegro

• privatizacija je najbolje što se Hrvatskoj dogodilo u posljednjih 15 godina
• nisam krao rakiju nego sam je samo stavio pod kaput
• prodajmo sve
• nacionalizam je preduvjet gospodarskog rasta
• Hrvati trebaju skromnije živjeti
• težak sam više milijuna eura

Poduzetnička muda, tako malo cijenjena u Hrvatskoj. Muda za sve prilike: ratne, mirnodopske, svečane, tranzicijske. Muda koja vam se nikad neće prodavati za bubrege, ali će vam zato bez problema prodati banke, tvornice, vodu, zemlju i zrak. I neka će, pravo im budi! Bolje nisi ni zaslužio.

8. mjesto Ivica Mudrinić

• i ja sam dobio vilu na poklon, pa šta
• imam plaću od 80 tisuća kuna
• imam rješenje za gospodarski oporavak Hrvatske

Tranzicijska muda, ogledni primjer kako se može biti uspješan tu i tamo. Muda za glancanje i pokazivanje. Najbolje ih je isticati u paru s mudima Jure Radića, kada čine svojevrsnu instalaciju s kapacitetom za međunarodne izložbe te dodatnu afirmaciju Hrvatske u svijetu.

7. mjesto Andrija Hebrang

• lažem
• ne lažem
• lažem
• ne lažem
• lažem
• ne lažem
• ne lažem kad lažem

Teško je uz ovakve premise odrediti o kolikim se mudima radi. Kada je Hebrang gol čine se velika, a kada se odjene izgledaju mala. Gol Hebrang velika muda, obučen Hebrang mala. Dosta zbunjujuća pojava ako Hebranga doživimo ozbiljno, međutim ako ga ne doživimo tako, oslobodit ćemo u mozgu mjesta za snove pa će nam se Hebrang učiniti kao košmar i krenut ćemo sanjati Kosoricu na 6. mjestu.

6. mjesto Jadranka Kosor

• laž je da sam stvorila pola milijuna branitelja
• ja sam braniteljima isposlovala mirovine
• hdz će izvući zemlju iz krize
• Hrvati ipak žive sve bolje
• kud Ivo tud i ja
• Sanader je učinio puno štete hdz-u
• dobila sam veći stan nego što mi pripada, "a čujte, takva su bila vremena"
• Hrvati čuvajte ovce

O premijerki i njezinim mudima sve se zna. Međutim, relativno je malo poznata stvar da se umorna nakon radnog dana gđa Hrabrost ponekad zna prepoznati u Azrinim stihovima

"…hdz-ovci trule u audijima
muda im zaprašuju cestu
guzice spuštaju nisko do poda
o kako se oni samo dobro furaju"

- i tada gđa Hrabrost "pusti suzu, pusti suzu meku iskrenu" i uđe u neku drugu pjesmu za koju više nema vremena jer nas na

5. mjestu već čeka Ljubo Ćesić Rojs

• bio sam šofer, a sad sam milioner
• tko je jamio, jamio je
• neka pati koga smeta

Legendarna muda iz Posušja. Jedna od rijetkih iskrenih koja će te bez problema napraviti majmunom, a tebi će to biti nemoguće smiješno.

4. mjesto Zdravko Mamić

• Jugoslavija je bila prekrasna zemlja
• a vi ste sinovi jugooficira i četnika
• Dinamo je moj život
• "Bili su bili vrhovi planina…"

U javnosti je obično poznat pojam sportsko srce, što bi ukazivalo na izvjesne deformacije onoga koji se dulje vrijeme profesionalno bavi fizičkim aktivnostima, ali u ovom slučaju sasvim zgodan termin bio bi sportska muda. Muda koja će pod krinkom sporta razviti vlastiti biznis s tvojim novcem, pri tome te propisno izvrijeđati i sve to prikazati kao društveno korisnu aktivnost.

3. mjesto Vladimir Šeks

• Gotovina je heroj Domovinskog rata
• Gotovinu identificirati, locirati, uhititi, transferirati
• Stjepan Mesić je Stevan Mesić
• drago mi je da sam dobio ovo odlikovanje od predsjednika Mesića
• napadaju me hijene
• oprostite, nisam tako mislio
• Ivo Sanader je vizionar
• Ivo Sanader me ponižavao

Muda Vladimira Šeksa već iskušana u raznim situacijama, muda za Hrvatsku ogrubjela od silnih udaraca, sve prošla i sve vidjela, respektabilna historijska muda. Muda za Evropsku uniju, ali i za spomenik. Spomenik koji može biti sasvim pristojna zamjena za Julijinu sisu u Veroni ili palac Grgura Ninskog u Splitu.

2. mjesto Josip Bozanić

• Crkva najveći vlasnik nekretnina u Hrvatskoj
• Bozanić "poniznost, skromnost, odricanje i solidarnost trebale bi biti temeljne odlike hrvatskog čovjeka"

Lijepo je da netko u najvećoj duhovnoj organizaciji ima ovolike mošnje. Da ih se ne srami, da je ponosan na njih i da ih voli pokazivati u svakoj prilici, svugdje i uvijek, a pogotovo pred NJIM (valjda NJEMU to ne smeta).

1. mjesto Marko Perković Thompson

• uzeo sam pare od HDZ-a, ali ne tako puno kao što se priča
• dragi branitelji, ovo nije Hrvatska za kakvu smo se borili i moramo reći dosta

Svaka čast Perkoviću, to su muda. Nakon Sanaderovih para treba imati hrabrosti i pred ranjenog, slijepog, sakatog i ubogog doći s rečenicom "prijatelji, često mislim na vas". Jebena muda! Respect, poštovanje, naklon, legendo!

Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Top 10 najvećih hrvatskih mudonja Empty200 / 999200 / 999Top 10 najvećih hrvatskih mudonja Empty

[Vrh] Go down

Top 10 najvećih hrvatskih mudonja Empty Re: Top 10 najvećih hrvatskih mudonja

Postaj by Iron Man čet oľu 03, 2011 7:38 pm

za mene je Mamić car jao
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Top 10 najvećih hrvatskih mudonja Empty336 / 999336 / 999Top 10 najvećih hrvatskih mudonja Empty

[Vrh] Go down

Top 10 najvećih hrvatskih mudonja Empty Re: Top 10 najvećih hrvatskih mudonja

Postaj by Stevo Largo čet oľu 03, 2011 8:31 pm

mučko ĐUBRE Top 10 najvećih hrvatskih mudonja 398466
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Top 10 najvećih hrvatskih mudonja Empty20 / 99920 / 999Top 10 najvećih hrvatskih mudonja Empty

[Vrh] Go down

Top 10 najvećih hrvatskih mudonja Empty Re: Top 10 najvećih hrvatskih mudonja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 :: Društvo :: Humor

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.