Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

+19
zbracun
blue dolphin
evitaa
fosforica
Dawor
scorpio57
eva kant
m
tanuki
Ly
Turrican
Amyicha
Teo
Mass
Hell
pustinja
Stevo Largo
Prop
Neu
23 posters

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by Dawor ned oľu 06, 2011 11:22 am

Neu je napisao/la:bibliju nije pisao sam bog, već ljudi. zašto bi ljudi naprosto vjerovali i pridržavali se napisanog?

Pa zašto vjeruju da ima Boga jer i njegovo postojanje je napisao taj isti čovjek?
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by Neu ned oľu 06, 2011 11:26 am

čovjeku je lakše kad vjeruje u nešto nego kad vjeruje nekom.

pojednostavit ću svoju rečenicu, čovjek se kad mu je teško u sebi obraća nekome, samom sebi, majci, baki, ovom onom, bogu... kužiš, lakše ti je kad u sebi vjeruješ da će ti neko pomoć.

a kad čovjek vjeruje drugom čovjeku a taj drugi ga zajebe, onda se čovjek razočara. zapovijed kaže ne kradi, a naša vlada prva krade, crkva druga.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by Teo ned oľu 06, 2011 11:52 am

ne kužim zašto se neki ateisti toliko brinu kako će vjernici jel u raj ili pakao kad oni u to ne vjeruju neznam
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by fosforica ned oľu 06, 2011 2:17 pm

Neu je napisao/la:bibliju nije pisao sam bog, već ljudi. zašto bi ljudi naprosto vjerovali i pridržavali se napisanog?

pa ljudi su sve sami osmislili..pa se ni toga ne mogu držati.
zaboravljaš da se bibija vodi pod svetu i nadahnutu knjigu...na temelju čega je nastala jedna od najmocnijih organizacija...sa mnoštvom podružnica diljem svijeta.
a sve u uvjerenju da je biblija riječ božja.

Neu je napisao/la:čovjeku je lakše kad vjeruje u nešto nego kad vjeruje nekom.

pojednostavit ću svoju rečenicu, čovjek se kad mu je teško u sebi obraća nekome, samom sebi, majci, baki, ovom onom, bogu... kužiš, lakše ti je kad u sebi vjeruješ da će ti neko pomoć.

a kad čovjek vjeruje drugom čovjeku a taj drugi ga zajebe, onda se čovjek razočara. zapovijed kaže ne kradi, a naša vlada prva krade, crkva druga.

možeš vjerovati i u papa štrumfa...i u čarobnu vilu leptiricu...jednoroge...i sl...
al za to ti ne treba cijeli hram, organizacija, ustanova, skup...

Teo je napisao/la:ne kužim zašto se neki ateisti toliko brinu kako će vjernici jel u raj ili pakao kad oni u to ne vjeruju neznam

uopce se ne brinem...
moj upis je bio u sasvim drugom smjeru - vi se brinite.
vi vjerujete u sud, vječni oganj, grijeh..i sl...
a i dalje vas vaša vjera ne čini boljim ljudima.
ukoliko je biblijski bog istinit...katolicima se prvima ne piše dobro...
to je bio samo kratki osvrt smajlić
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty21 / 99921 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by Neu ned oľu 06, 2011 2:20 pm


možeš vjerovati i u papa štrumfa...i u čarobnu vilu leptiricu...jednoroge...i sl...
al za to ti ne treba cijeli hram, organizacija, ustanova, skup...
ja vjerujem kod kuće, nije mi potrebna crkva da bi vjerovala. ja vjerujem u sebi. uvijek mi je lakše kad vjerujem nego kad ne vjerujem.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by Teo ned oľu 06, 2011 2:42 pm

fosforica je napisao/la:
Teo je napisao/la:;]ne kužim zašto se neki ateisti toliko brinu kako će vjernici jel u raj ili pakao kad oni u to ne vjeruju neznam

uopce se ne brinem...
moj upis je bio u sasvim drugom smjeru - vi se brinite.
vi vjerujete u sud, vječni oganj, grijeh..i sl...
a i dalje vas vaša vjera ne čini boljim ljudima.
ukoliko je biblijski bog istinit...katolicima se prvima ne piše dobro...
to je bio samo kratki osvrt smajlić

Ja ne vjerujem u vječni oganj što se pakla tiče, a vjernik sam tako da ti ne znaš u što ja vjerujem a što ne tj. kako ja to doživljavam
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by fosforica ned oľu 06, 2011 3:01 pm

ti i nisi katolik... ako se ja dobro sjecam smajlić
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty21 / 99921 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by Teo ned oľu 06, 2011 3:04 pm

što ovdje se raspravlja samo o katolicima kad se misli vjernik
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by fosforica ned oľu 06, 2011 3:06 pm

ja sam u svom postu spomenula katolike.
nisam pričala o drugima.
ali sad se postavlja pitanje...zašto tebe brine, brine li kojeg ateista kamo ce vjernik? Very Happy

fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty21 / 99921 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by Neu ned oľu 06, 2011 3:06 pm

tanukija Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by Teo ned oľu 06, 2011 3:08 pm

fosforica je napisao/la:ja sam u svom postu spomenula katolike.
nisam pričala o drugima.
ali sad se postavlja pitanje...zašto tebe brine, brine li kojeg ateista kamo ce vjernik? Very Happy



ne brine me toliko kad ne znam kao ću i ja
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by fosforica ned oľu 06, 2011 3:35 pm

ljudi uglavnom imaju strah od nepoznatog.
to im stvara brigu.
al...ok smajlić
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty21 / 99921 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by evitaa pon oľu 07, 2011 11:04 am

Neu je napisao/la:Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? Budući da nisu vjernici, gdje njihova duša ide?

Odgovor iz vjerske perspektive je vrlo jasan ,

Ivan 3,18 Tko vjeruje u njega, ne osuđuje se; a tko ne vjeruje, već je osuđen što nije vjerovao u ime jedinorođenoga Sina Božjega.


No pravo je pitanje da li je pakao hiniti vjeru,da se vani vidi kako ti vjerujes,a unutra te sumnje razdiru.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by fosforica pon oľu 07, 2011 1:04 pm

izvlacenjem citata iz biblije možemo se naci u nebranom grožđu...budući da....ako pitate Isusa što vam je činiti kako bi baštinili život vječni, naći ćete mnoštvo čak i suprotnih, pa i neizvedivih naputaka.
pa tako, ako je suditi po bibliji - nitko neće u kraljevstvo nebesko smajlić
dežurni dušebrižnici mogu odahnuti kad su u pitanju ateisti i početi razmišljati o tome kuda će im duša smajlić
ooo sudbo kleta Very Happy
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty21 / 99921 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by pustinja pon oľu 07, 2011 4:47 pm

Lk 18:18-22

18 I upita ga neki uglednik: "Učitelju dobri, što mi je činiti da baštinim život vječni?" 19 Reče mu Isus: "Što me zoveš dobrim? Nitko nije dobar, doli Bog jedini. 20 Zapovijedi znaš: Ne čini preljuba! Ne ubij! Ne ukradi! Ne svjedoči lažno! Poštuj oca svoga i majku!" 21 A onaj će: "Sve sam to čuvao od mladosti." 22 Čuvši to, Isus mu reče: "Još ti jedno preostaje: sve što imaš prodaj i razdaj siromasima pa ćeš imati blago na nebu. A onda dođi i idi za mnom."

Dakle pored toga što morate voljeSAMO svoje žene, ne ubijati, ne krasti, ne svjedočiti lažno (ne lagati) i poštovati oca i majku lijepo izvolite sve rasprodati i raspodijeliti pa ćete lagano u raj - to vrijedi za vijernike

Sad je glavna frka što to niti jedan vjernik nije ispoštovao i nitko neće u raj , jebiga to je sranje, ali tako piše u bibliji.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by scorpio57 pon oľu 07, 2011 5:45 pm

[quote]
pustinja je napisao/la:Lk 18:18-22

"Još ti jedno preostaje: sve što imaš prodaj i razdaj siromasima pa ćeš imati blago na nebu. A onda dođi i idi za mnom."
jasno kao
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by fosforica pon oľu 07, 2011 6:34 pm

pustinja je napisao/la:Lk 18:18-22

18 I upita ga neki uglednik: "Učitelju dobri, što mi je činiti da baštinim život vječni?" 19 Reče mu Isus: "Što me zoveš dobrim? Nitko nije dobar, doli Bog jedini. 20 Zapovijedi znaš: Ne čini preljuba! Ne ubij! Ne ukradi! Ne svjedoči lažno! Poštuj oca svoga i majku!" 21 A onaj će: "Sve sam to čuvao od mladosti." 22 Čuvši to, Isus mu reče: "Još ti jedno preostaje: sve što imaš prodaj i razdaj siromasima pa ćeš imati blago na nebu. A onda dođi i idi za mnom."

Dakle pored toga što morate voljeSAMO svoje žene, ne ubijati, ne krasti, ne svjedočiti lažno (ne lagati) i poštovati oca i majku lijepo izvolite sve rasprodati i raspodijeliti pa ćete lagano u raj - to vrijedi za vijernike

Sad je glavna frka što to niti jedan vjernik nije ispoštovao i nitko neće u raj , jebiga to je sranje, ali tako piše u bibliji.

Ali to nije sve Very Happy



Korak 1.
Lk – 10:25-28 kaže:

25 I gle, neki zakonoznanac usta i, da ga iskuša, upita: "Učitelju, što mi je činiti da život vječni baštinim?" 26 A on mu reče: "U Zakonu što piše? Kako čitaš?" 27 Odgovori mu onaj: Ljubi Gospodina Boga svojega iz svega srca svoga, i svom dušom svojom, i svom snagom svojom, i svim umom svojim; i svoga bližnjega kao sebe samoga!" 28 Reče mu na to Isus: "Pravo si odgovorio. To čini i živjet ćeš."

Zvuči jednostavno.
Voli boga, voli bližnje i imat ćeš život vječni.

Korak 2.
Lk 18:18-22

18 I upita ga neki uglednik: "Učitelju dobri, što mi je činiti da baštinim život vječni?" 19 Reče mu Isus: "Što me zoveš dobrim? Nitko nije dobar, doli Bog jedini. 20 Zapovijedi znaš: Ne čini preljuba! Ne ubij! Ne ukradi! Ne svjedoči lažno! Poštuj oca svoga i majku!" 21 A onaj će: "Sve sam to čuvao od mladosti." 22 Čuvši to, Isus mu reče: "Još ti jedno preostaje: sve što imaš prodaj i razdaj siromasima pa ćeš imati blago na nebu. A onda dođi i idi za mnom."

Poštuj zapovijedi, poštuj oca i majku i…prodaj sve.
Morate prodati sve…svoju kuću, svoj krevet, mikrovalku, svoj auto…Sve.
I ne nije krivi prijevod…vi stvarno morate prodati Sve.
Tako je rekao Isus-Bog, a on bi trebao znati o čemu priča.

Nadalje, morate slijediti Isusa. To nas vodi na korak treći.

Korak 3.
Luka 14:26-33

26 "Dođe li tko k meni, a ne mrzi svog oca i majku, ženu i djecu, braću i sestre, pa i sam svoj život, ne može biti moj učenik! …….33 "Tako dakle nijedan od vas koji se ne odrekne svega što posjeduje, ne može biti moj učenik."

Odreći se Svega…i mrziti sve i ići za njim.
Ovdje se počinje komplicirati.
Kako voljeti oca i majku i mrziti oca i majku, kako poštivati bližnjeg i mrziti bližnjega u isto vrijeme? I opet trebate prodati Sve.
No, Isus valjda zna o čemu priča. Ipak je on Bog.

Korak 4.
Ivan 6:53-54

53 Reče im stoga Isus: "Zaista, zaista, kažem vam: ako ne jedete tijela Sina Čovječjega i ne pijete krvi njegove, nemate života u sebi! 54 Tko blaguje tijelo moje i pije krv moju, ima život vječni; i ja ću ga uskrisiti u posljednji dan.

Morate jesti njegovo meso i piti njegovu krv želite li život vječni.
Malo groteskno?
Čak i ako govori u metafori, to zvuči bizarno i sličnije je nekom sotonskom kultu.
Biste li željeli bit dio nekog sotonskog kulta?

Korak 5.
Matej 18:2-3

2 On dozove dijete, postavi ga posred njih 3 i reče: "Zaista, kažem vam, ako se ne obratite i ne postanete kao djeca, nećete ući u kraljevstvo nebesko.

Morate postati kao dijete.
Doduše, dijete koje jede ljudsko meso i pije ljudsku krv.

Korak 6.
Ivan 3:3-8
3Odgovori mu Isus: "Zaista, zaista, kažem ti: tko se ne rodi nanovo, odozgor, ne može vidjeti kraljevstva Božjega!" 4 Kaže mu Nikodem: "Kako se čovjek može roditi kad je star? Zar može po drugi put ući u utrobu majke svoje i roditi se?" 5 Odgovori Isus: "Zaista, zaista, kažem ti: ako se tko ne rodi iz vode i Duha, ne može ući u kraljevstvo Božje. 6 Što je od tijela rođeno, tijelo je; i što je od Duha rođeno, duh je. 8 Vjetar puše gdje hoće; čuješ mu šum, a ne znaš odakle dolazi i kamo ide. Tako je sa svakim koji je rođen od Duha."

Opet nagli obrat…više ne morate biti dijete…nego morate biti ponovo rođeni.
A i Isus je ovdje rekao jednu neistinu…mi znamo od kuda vjetar puše.
I kamo ide.
Pa idemo na korak 7. gdje on ponovo mijenja svoje mišljenje.

Korak 7.
Matej 5:17-20

17 "Ne mislite da sam došao ukinuti Zakon ili Proroke. Nisam došao ukinuti, nego ispuniti. 18 Zaista, kažem vam, dok ne prođe nebo i zemlja, ne, ni jedno slovce, ni jedan potezić iz Zakona neće proći, dok se sve ne zbude. 19 Tko dakle ukine jednu od tih, pa i najmanjih zapovijedi i tako nauči ljude, najmanji će biti u kraljevstvu nebeskom. A tko ih bude vršio i druge učio, taj će biti velik u kraljevstvu nebeskom." Nova pravednost veća od stare 20 "Uistinu kažem vam: ne bude li pravednost vaša veća od pravednosti pismoznanaca i farizeja, ne, nećete ući u kraljevstvo nebesko."

Isus govori o zakonima u Starom zavjetu. Njih 613.
Njih stotinjak ima veze sa žrtvovanjem životinja, obrezivanjem, kamenovanjem i sličnih danas totalno neprihvatljivih ideja.
Iz ovoga je više nego očito da on ne zna o čemu priča.
A još manje znaju današnji vjernici.

Korak 8.
Ivan 3-16

16 Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.

Tri stvari bi vam trebale biti očite.
Prvo - Ivanov citat ste vjerojatno čuli puno puta, a ostale malo kada.
A Ivanov navod je tek jedan od osam uvjeta koja morate poštivati, želite li živjeti vječno.
Kada ih pogledate sve skupa, vidite da to nema nikakvog smisla.

1. Voli sve
2. Prodaj sve
3. Mrzi sve i prodaj sve
4. Jedi Isusovo meso i pij Isusovu krv
5. Budi dijete
6. Ponovo se rodi
7. Slijedi 613 starozavjetnih zakona
8. Vjeruj u Isusa

Drugo – više je nego očito da Isus nije imao pojma o čemu govori.
Izmišljao je stvari usput.
Da je Isus savršen svi odgovori bi bili isti.
A svi su kontradiktorni i nemoguće ih je slijediti.
To nas vodi do trećeg:
Nebo, raj, kraljevstvo nebesko je – bajka.
Kao i priča o djedu Mrazu.

Život vječni je – imaginaran i Nitko neće u Kraljevstvo nebesko.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty21 / 99921 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by scorpio57 pon oľu 07, 2011 8:19 pm

to ti kažeš,uzalud prosipaš ateizam-ja te poštujem i cijenim...kao osobu
i poznavatelja tumačenja biblije...Da je Isus savršen moj odgovor bi bio NE
niti je on propovjedao da je savršen...dakle ne ide ono-odgovor bi bio isti
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by fosforica pon oľu 07, 2011 8:35 pm

to kaže biblija. svi navodi su iz biblije.
ne znam kako se to "prosipa ateizam"....
propovijedao je da je bog..a bog je kakti savršen..ili samo volite u to vjerovati.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty21 / 99921 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by m uto srp 05, 2011 5:05 pm

stvarno ne znam , zna li tko , gdje ....

gdje oni idu , gdje , gdje
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by blue dolphin uto srp 12, 2011 6:44 am

..idu na isto mjesto gdje i svi ostali.....dva metra pod zemlju
blue dolphin
blue dolphin
Junior
Junior

Registriran/a : 27.06.2011
Broj postova : 523
Reputacija Reputacija : 65
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty3 / 9993 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by tanuki uto srp 12, 2011 7:05 am

blue dolphin je napisao/la:..idu na isto mjesto gdje i svi ostali.....dva metra pod zemlju
e ja nedem, ako će moja djeca poštovati moju volju ja idem sto metara gore, ali uostalom boli me kurac što će biti samnom kad riknem-
ako su toliko glupi da me strpaju pod zemlju i plačaju komunalnu naknadu, sami su si krivi Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by blue dolphin uto srp 12, 2011 7:09 am

Laughing aaa dooobro....zaboravih na ovu drugu opciju....imaš pravo....i ja bi voljela tako poletjeti.... iznad mora po mogućnosti Very Happy
blue dolphin
blue dolphin
Junior
Junior

Registriran/a : 27.06.2011
Broj postova : 523
Reputacija Reputacija : 65
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty3 / 9993 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by tanuki uto srp 12, 2011 7:32 am

blue dolphin je napisao/la:Laughing aaa dooobro....zaboravih na ovu drugu opciju....imaš pravo....i ja bi voljela tako poletjeti.... iznad mora po mogućnosti Very Happy
nemoj, poleti sada kada si živa- kad rikneš, kog je briga!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by Hell uto srp 12, 2011 7:38 am

..ja sam svojima rekao.. želim biti spaljen, a i ako žele mogu me koristiti za kurenje roštilja.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty497 / 999497 / 999Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Idu li ateisti u raj ili u pakao ili? - Page 4 Empty Re: Idu li ateisti u raj ili u pakao ili?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.