Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Windows 8

+18
Laurus
rider331
Purgy
µFUCK3R
Hate
zbracun
SAS
Narco
Turrican
THUNDER_DINIX
Hell
Amyicha
pustinja
ne_zna_se
tomtomy
Neu
tanuki
Stevo Largo
22 posters

Stranica 3 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Gost sri sij 18, 2012 1:55 pm

spaljo je napisao/la:Ja skinuo bio beta verziju, na discu otvorio novu particiju instalirao na tu particiju taj windows i zlo mi doslo, izbrisao i windows i particiju i reko zbogom zavjeke
Nisi mogao skinuti nikakvu beta verziju jer je još nema. Prva beta bi se trebala pojaviti ove godine i tek tada se može govoriti kakav će biti Windows 8. Ista stvar je bila i sa Vistom, pljuvali su je toliko da je na kraju postao najgori OS. Pljuvali su i sedmicu, sad pljuju i po osmici, a nisu još vidjeli ni o od osmice. Pratim raspravu na nekoliko foruma i to je stvarno smiješno što ljudi pišu za osmicu. Što vam vrijedi pljuvat i pisat npr.

"Ja ne prelazim na osmicu jer meni xp dobro radi"
"Sedmica mi dobro radi, osmicu ne želim zbog Metro-a"
itd itd....

Ja osobno ne želim ništa raspravljati o osmici dok ne vidim prvu betu, u beti nas dosta toga može iznenaditi, estetski, softwerski, hardverski... Svašta se još može dogoditi do prve bete. Do tada se nema što komentirati osmica je ovakva ili onakva. Za neke korisnike je dobar i XP (internet i mail), za njih je čak ok i nekakav Linux. Napredniji korisnici znaju da im osmica može donesti nešto dobro, ništa loše. prop
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Narco sri sij 18, 2012 2:04 pm

upravo to ivek.
sva sreca pa beta dolazi sljedeci mjesec,pa cemo se jos naslusati takvih prica.
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Windows 8 - Page 3 Empty30 / 99930 / 999Windows 8 - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Gost čet sij 19, 2012 9:05 am

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Narco čet sij 19, 2012 9:16 am

jbali ih tableti xD
za par godina ce desktop pc izumrijet i svi cemo morat koristit to govno.

nevidim nikakvu razliku izmedu dp-a i ovog-a.
win 8 ce izgleda biti samo update za win 7,osim sto trosi manje resursa.
vec je sada potpuno kompatibilan.
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Windows 8 - Page 3 Empty30 / 99930 / 999Windows 8 - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by THUNDER_DINIX čet sij 19, 2012 9:27 am

prelazimo na Batman (Bruce Wayne) stil Very Happy
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Windows 8 - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Windows 8 - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Gost čet sij 19, 2012 9:33 am

A nisu tableti tako loši. Uveli su u škole e-imenik, zamisli e-knjige. Ideš u školu sa tabletom i služi ti kao knjiga, a ujedno imaš i komp (Win 8). Poslovni ljudi ili oni koji drže prezentacije, pa jednostavnije je donesti tablet spojiti na projektor i pokazati. Ima tablet prednosti, ali nikako neće zamjeniti stolni PC jer i dalje će izlaziti zahtjevne igre, tu je obrada filmova, 3D, CAD programi, programiranje, to su stvari koje se ne mogu baš raditi na tabletu...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Narco čet sij 19, 2012 9:47 am



vidi ovo,pa ti meni reci da ga nece i u gaming-u zamjenit.
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Windows 8 - Page 3 Empty30 / 99930 / 999Windows 8 - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Gost čet sij 19, 2012 9:51 am

Pa dobro biti će igara i na tabletu, ali nema šanse da PC nestane sa scene.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Gost čet sij 19, 2012 10:26 am

nisu tableti losi, oni prakticki pocinju mjenjati laptope Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by SAS pon oľu 05, 2012 6:45 pm

Zločesti je napisao/la:A nisu tableti tako loši. Uveli su u škole e-imenik, zamisli e-knjige. Ideš u školu sa tabletom i služi ti kao knjiga, a ujedno imaš i komp (Win 8). Poslovni ljudi ili oni koji drže prezentacije, pa jednostavnije je donesti tablet spojiti na projektor i pokazati. Ima tablet prednosti, ali nikako neće zamjeniti stolni PC jer i dalje će izlaziti zahtjevne igre, tu je obrada filmova, 3D, CAD programi, programiranje, to su stvari koje se ne mogu baš raditi na tabletu...

To je istina da tablet nemože trenutno zamijeniti ni laptop ni desktop PC no pokušajmo razmisliti koliko doista ljudi upotrebljava svoj PC za tako napredne stvari ?
Pa jedno 90% nitko živ neradi ništa takvoga zahtijevno, osim kaj možemo tu jedino ubaciti igre i to je sve !

Recimo čak i za programiranje u C/C++ za školske potrebe moglo bi se moći programirati i preko tableta jer ti programčići koje se programiraju uopće nisu toliko zahtijevni koji se rade u školama na satu informatike/programiranja.

Ja ga osobno nemam no da je baš skroz beskoristan nije, npr. za ovako recimo da školarci i studenti nose te tablete od 1-1.5kg s torbicom i punjačem, umijesto torbu tešku 3-5kg zbog knjiga i bilježnica, mislim da je ovo ipak poveći plus jer kičma nestradava od teške torbe dok su dijeca u razvoju !

Doma opet većina ljudi koji nisu gameri opet njima ništa nesluži osim za tak surfanje po netu, glredanje youtube filmića i spamanje po forumima, i za naravno čitanje knjiga/tekstova/materijale za učenje. U ostalom bolje je ležati na krevetu i čačkati po njemu nego čitavo vrijeme sijediti ispred monitora i deformirati kičmu.
SAS
SAS
Junior
Junior

Registriran/a : 17.12.2011
Broj postova : 739
Reputacija Reputacija : 154
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Windows 8 - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Windows 8 - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Gost pon oľu 05, 2012 8:00 pm

Nego dosta o tabletima... Jeste isprobali Windows 8 prvu betu, ako se to može nazvati beta jer nema nikaj novo osim što su maknuli start tipku koja meni baš fali mukaa
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by zbracun čet oľu 08, 2012 8:19 pm

Ja sam si postavil Win 8 Evaluation build 8250, i nekak mi se sve skupa ne dopada. Upravo fali klasični Start meni, ne sviđa mi se kaj izgleda ko Office 10. Treba puno vremena da se otvore prozori, na svaku komandu jako sporo reagira. Win 7 su 10 puta brži u svemu. Ovo su samo zapažanja u početku.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Windows 8 - Page 3 Empty3 / 9993 / 999Windows 8 - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Gost pet oľu 09, 2012 9:54 am

SAS je napisao/la:

To je istina da tablet nemože trenutno zamijeniti ni laptop ni desktop PC no pokušajmo razmisliti koliko doista ljudi upotrebljava svoj PC za tako napredne stvari ?
Pa jedno 90% nitko živ neradi ništa takvoga zahtijevno, osim kaj možemo tu jedino ubaciti igre i to je sve !

Recimo čak i za programiranje u C/C++ za školske potrebe moglo bi se moći programirati i preko tableta jer ti programčići koje se programiraju uopće nisu toliko zahtijevni koji se rade u školama na satu informatike/programiranja.

Ja ga osobno nemam no da je baš skroz beskoristan nije, npr. za ovako recimo da školarci i studenti nose te tablete od 1-1.5kg s torbicom i punjačem, umijesto torbu tešku 3-5kg zbog knjiga i bilježnica, mislim da je ovo ipak poveći plus jer kičma nestradava od teške torbe dok su dijeca u razvoju !

Doma opet većina ljudi koji nisu gameri opet njima ništa nesluži osim za tak surfanje po netu, glredanje youtube filmića i spamanje po forumima, i za naravno čitanje knjiga/tekstova/materijale za učenje. U ostalom bolje je ležati na krevetu i čačkati po njemu nego čitavo vrijeme sijediti ispred monitora i deformirati kičmu.

E al ja ne kuzim takvu populaciju kojima PC sluzi samo za mmmmmm nista ? Ok jos klinci vrte igrice i takve stvari pa ajde, al starija populacija, srednja, fax + kusur godina. Ja sam si slozio malo jacu masinu al radi toga kaj sam vrtio i servere na njoj, kaj sam se igro s c++-om , i jos mnogo toga, nikad mi nije dosadno, al cemu imati PC kada ti zapravo sluzi za nis, a jos su mi i najjaci ovi koji uloze par tisuca kn u PC i onda im skuplja prasinu doma ahahahahaha
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by SAS pet oľu 09, 2012 10:01 pm

spaljo je napisao/la:
E al ja ne kuzim takvu populaciju kojima PC sluzi samo za mmmmmm nista ? Ok jos klinci vrte igrice i takve stvari pa ajde, al starija populacija, srednja, fax + kusur godina. Ja sam si slozio malo jacu masinu al radi toga kaj sam vrtio i servere na njoj, kaj sam se igro s c++-om , i jos mnogo toga, nikad mi nije dosadno, al cemu imati PC kada ti zapravo sluzi za nis, a jos su mi i najjaci ovi koji uloze par tisuca kn u PC i onda im skuplja prasinu doma ahahahahaha

A dobro sad, ima PC i svoju svrhu, ali ne ona kaj ti treba za kakav ozbiljniji posao. Uglavnom ljudi kupuju radi interneta jer je internet prepun informacija i to je veliki plus, pa za čitanje koje kakvih materijala od školskih predavanja jer su u PDF-u, Wordu, Excelu itd. od profesora, pa onda još moraš se informatički koliko toliko obrazovati radi danas sutra kakvog posla koji traži i korištenje računala.


Windows 8 još nisam isprobao no mogao bih ga isprobati preko virtualbox da nezeznem kaj zbog nekakvog mogućeg buga, pa da budem morao sve nanovo instaliravati. Al sad kako sam gledao Windowse 8 na Youtube nije me baš nešto oduševilo. kao
SAS
SAS
Junior
Junior

Registriran/a : 17.12.2011
Broj postova : 739
Reputacija Reputacija : 154
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Windows 8 - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Windows 8 - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Gost sub oľu 10, 2012 3:55 am

SAS je napisao/la:

A dobro sad, ima PC i svoju svrhu, ali ne ona kaj ti treba za kakav ozbiljniji posao. Uglavnom ljudi kupuju radi interneta jer je internet prepun informacija i to je veliki plus, pa za čitanje koje kakvih materijala od školskih predavanja jer su u PDF-u, Wordu, Excelu itd. od profesora, pa onda još moraš se informatički koliko toliko obrazovati radi danas sutra kakvog posla koji traži i korištenje računala.


Windows 8 još nisam isprobao no mogao bih ga isprobati preko virtualbox da nezeznem kaj zbog nekakvog mogućeg buga, pa da budem morao sve nanovo instaliravati. Al sad kako sam gledao Windowse 8 na Youtube nije me baš nešto oduševilo. kao

Ma ja imam posebnu particiju pa cu na nju instalirat win 8 , bio sam instalirao onu prvu betu verziju windows developers i jad i bjeda nis vise, a bumo vidli
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Gost sub svi 05, 2012 8:56 am

Koristi li netko onu betu kao

Windowsi 8 bez Media Centera
http://www.bug.hr/vijesti/windowsi-8-bez-media-centera/115779.aspx
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Hate sub svi 05, 2012 9:14 am

Kad je DP bio dostupan odmah sam ga probala - betu još dan danas nisam... misa
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Windows 8 - Page 3 Empty245 / 999245 / 999Windows 8 - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Gost sub svi 05, 2012 9:43 am

Izgleda da je ljudima dobro i na W7 sw2
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by zbracun sub svi 05, 2012 2:29 pm

Ja još držim tam negde na petom disku Win8 Consumer Preview. Tolko niš koristi, ali nek još malo budu, ne smetaju mi. Ali, neznam zašto, ne mogu ih istalirat ni na Vmware, ni na novi Virtualbox, makar ih ima navedene u sebi. Izgleda da imaju neki bug, ili je nešto namjerno u njima pokvareno da se nemogu instalirat na virtualne mašine.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Windows 8 - Page 3 Empty3 / 9993 / 999Windows 8 - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Gost sub svi 05, 2012 2:51 pm

Kod mene na VirtualBox radi super, to je kod tebe neki problem
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by tanuki sub svi 05, 2012 3:10 pm

eto zašto sam ja izgubljen, ja ne znam ni što je virtualbox ni beta verzija, i osječam se totalno informatički nepismen, do nedavno nisam znao ni što su to particije diska, sad imam kad su mi winsi ugrađeni na drugu particiju,
mada mislim da ću kupiti neku polovnu kantu za 500 kn pa nek ona tjera te winse, i neću je spajati na internet , a sa maca ih pobrisati i maknuti te particije!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Windows 8 - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Windows 8 - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by zbracun sub svi 05, 2012 3:36 pm

Idem sad ponovo od početka. Prije mi je stal na pola instalacije i ne mrda dalje. Samo uvodni ekran. Sad bumo vidli kaj bude. Inače, na Vmware mi je instalirao, ali radi toliko ubrzano da ga nije moguće kontrolirat. Zato sam krenuo sa Virtualboxom.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Windows 8 - Page 3 Empty3 / 9993 / 999Windows 8 - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by zbracun sub svi 05, 2012 4:37 pm

Tanuki, nebu to samo tak išlo. Kanta za Windowse novije mora bit malkice jača da bi sve radilo kak treba. Za 500 kn buš teško našel nekaj upotrebljivog. Ali, tebi ne trebaju novi, dosta su ti WinXP, a za to bu ti dosta i nekaj jeftinije.
A VirtualBox ti je program sa kojim možeš iz jednih Windowsa radit sa drugima, ili Linuxom, ili bilo kojim operativnim sistemom, ali i za to treba dosta jaka kanta.
Da, upravo sam uspio instalirat u Virtualbox Win8, samo kaj je malo sporo. Očito moram malo nafrljit procesor.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Windows 8 - Page 3 Empty3 / 9993 / 999Windows 8 - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by tanuki sub svi 05, 2012 4:54 pm

pa kineski program i je za xp, crtež iz ilustratora ionako moram eksportirati u stariju verziju programa, polovna kanta za500 kn je itekako dostatna Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Windows 8 - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Windows 8 - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Narco ned svi 06, 2012 8:29 am

Zločesti je napisao/la:Izgleda da je ljudima dobro i na W7 sw2

win 8 je odlican kao sto sam rekao i prije.
jedini problem sto se jos uvijek borim/o sa bsod-ovima uzrokovanim nekompatibilnim driverima.

Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Windows 8 - Page 3 Empty30 / 99930 / 999Windows 8 - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Windows 8 - Page 3 Empty Re: Windows 8

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.