Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars)

2 posters

Go down

Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars)

Postaj by AryMan čet sij 20, 2011 9:45 pm

SLATKE MALE LAŽLJIVICE (Pretty Little Liars)

'Nikad ne vjeruj slatkoj djevojci s prljavom tajnom.'

Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Pretty-little-liars

imdb: http://www.imdb.com/title/tt1578873/ (ocjena 7.9/10)
wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/Pretty_Little_Liars_(TV_series)

Iz radionice producentata 'Vampirskih dnevnika' i 'Tračerice' slijedi još jedna hit serija 'Slatke male lažljivice' bazirana prema hit knjizi Sare Shepard. Radnja započinje godinu dana nakon tajanstvenog nestanka njihove najbolje prijateljice, a četiri djevojke vjeruju da su njihove tajne tako zauvijek sačuvane. No kada počnu primati tajanstvene poruke, shvatit će da ih od istine dijeli možda tek jedan SMS.

Nakon nestanka vješte manipulatorice Alison (Sasha Pieterse) serija prati život šesnaestogodišnjakinja – Arie (Lucy Hale), Spencer (Troian Bellisario), Hanne (Ashley Benson) i Emily (Shay Mitchell) – koje su u međuvremenu izgubile međusobni kontakt. No to se mijenja kada počnu pristizati tajanstvene poruke od osobe koja se potpisuje s 'A'. Vezane nekadašnjim prijateljstvom te panikom i pomutnjom uzrokovanim zagonetnim porukama, djevojke se ponovno okupljaju, iako svaka ima svoj razlog da nikome ne otkrije svoju tajnu.

Aria se tek vratila u rodni grad nakon boravka u Europi te pokušava potisnuti saznanje o koketiranju svog oca Byrona (lowe) s njegovom bivšom studenticom. Aria to želi sakriti od svoje majke Elle, a u međuvremenu njenu pažnju zaokuplja markantni profesor engleske književnosti Ezra Fitz (Harding).
Hanna je buntovnica sklona nevoljama čija majka Ashley (Leighton) uzima stvari u svoje ruke u nastojanju da sačuva svoju reputaciju te imidž svoje kćeri.
Spencer je perfekcionistica i odlična učenica koja se cijeli život bori s tim da drži korak sa svojom uspješnom obitelji. Upravo zbog toga se osjeća jako usamljeno. Čini se da je nitko ne razumije dok ne pronađe pravo razumijevanje - u zagrljaju sestrinog zaručnika.
Emily je sportašica koja pokušava pronaći svoje mjesto u svijetu, a počne se družiti s novom susjedom Mayom (Lawson), djevojkom slobodnog duha koja se nedavno preselila u Alisoninu staru kuću preko puta ulice.

Prijeteće poruke ujedine djevojke, a njihov život u pitoresknom predgrađu odjednom se čini jako daleko od savršenstva, kada laži i izdaje počnu prijetiti svemu što im je drago. Pravi šok uslijedi kada i nakon pronalaska Alisoninog tijela poruke ne prestaju stizati.

Trailer:


AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty405 / 999405 / 999Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty

[Vrh] Go down

Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty Re: Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars)

Postaj by Neu čet sij 20, 2011 9:49 pm

ovo baca na kućanice, si ti gledao?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty999 / 999999 / 999Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty

[Vrh] Go down

Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty Re: Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars)

Postaj by AryMan čet sij 20, 2011 10:24 pm

Nisam, čuo sam za seriju ali sam čekao premijeru na TV-u jer sam znao da je otkupljena. A inače je u SAD-u počela u lipnju prošle godine i prikazivala se do kolovoza (10 epizoda, koliko će ih zasad i biti prikazano na Doma TV-u), a tek su početkom ovog mjeseca nastavili s prikazivanjem (prva sezona imat će 22 epizode). Imaš pravo, neki na forumima kažu da baca na Kućanice (ne gledam pa ne znam Very Happy), a po sadržaju ćeš vidjeti da podsjeća i na onaj film Sestrinstvo (ako se ne varam napisala si da si gledala taj film u temi o njemu).
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty405 / 999405 / 999Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty

[Vrh] Go down

Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty Re: Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars)

Postaj by Neu čet sij 20, 2011 10:28 pm

pa čim vidiš sliku već znaš kakva je serija... ja ne volim komercijale, nekako nedostaje povijesnih serija a oni stalno snimaju ovakve neke...
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty999 / 999999 / 999Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty

[Vrh] Go down

Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty Re: Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars)

Postaj by AryMan čet sij 20, 2011 10:42 pm

Pogledat ću zbog ocjene na imdb-u da vidim zašto je tako visoka, ali ovo mi se čini kao teen-smeće.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty405 / 999405 / 999Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty

[Vrh] Go down

Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty Re: Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars)

Postaj by Neu čet sij 20, 2011 10:43 pm

javi mi dojmove baš, kej?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty999 / 999999 / 999Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty

[Vrh] Go down

Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty Re: Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars)

Postaj by AryMan čet sij 20, 2011 10:58 pm

Budem, kao i za Breaking bed!
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty405 / 999405 / 999Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty

[Vrh] Go down

Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty Re: Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars)

Postaj by AryMan čet vel 17, 2011 1:59 am

pfff, serija je trash nad trashevima... nemojte gledati!
jedna cura vara dečka s nastavnikom engleskog, druga je bogata kradljivica, treća se j*** sa sestrinim bratom Laughing
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty405 / 999405 / 999Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty

[Vrh] Go down

Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars) Empty Re: Slatke male lažljivice (Pretty Little Liars)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.