Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u

+3
tanuki
Sinister
Neu
7 posters

Go down

Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u

Postaj by Neu pet stu 26, 2010 2:30 pm

Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u, nabrojite neke koje ste vi upamtili...

Eto točno se sjećam da je prošle godine u ovo vrijeme bio na TV-u film LJEPOTICA I ZVIJER, i sad vidim na TV-u da i danas igra. To me ujedno potaknulo na ovu temu.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty999 / 999999 / 999Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty Re: Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u

Postaj by Sinister pet stu 26, 2010 3:48 pm

Ne gledam tv, al' sjećam se da su aktualni bili Rocky serijal, Policijska akademija, LOTR, Harry Potter... Što je previše, previše je. Nije mi jasno zašto ne puste neke starije klasike.
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty14 / 99914 / 999Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty Re: Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u

Postaj by Neu uto pro 28, 2010 12:52 pm

Sam u kući Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty999 / 999999 / 999Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty Re: Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u

Postaj by tanuki uto pro 28, 2010 1:00 pm

ben hur- ali mislim da njega piče za uskrs-
dobar fim- ali nema šanse da ga ponovo gledam Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty700 / 999700 / 999Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty Re: Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u

Postaj by Teo uto pro 28, 2010 1:04 pm

Sam u kući, Vragolasti Dennis, filmovi o Mojsiju, o Josipu kojeg su izdala braća, 101 verzija o Isusovom životu, Najluđi Božić filmovi na tu temu i ostali .. te razne parodije, to mi je trenutno palo na pamet
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty0 / 9990 / 999Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty Re: Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u

Postaj by tanuki uto pro 28, 2010 1:13 pm

jedamput je uletio i life of brian-
ali vjerojatno je urednik smjenjen u roku 8 sati Laughing
u svakom slučaju film kojeg ću još jedamput pogledati (ako ću imati prilike)
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty700 / 999700 / 999Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty Re: Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u

Postaj by Teo uto pro 28, 2010 1:15 pm

Ja dok sam to gledao sam zaspao nikad ga nisam pogledao do kraja
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty0 / 9990 / 999Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty Re: Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u

Postaj by tanuki uto pro 28, 2010 1:44 pm

Teo je napisao/la:Ja dok sam to gledao sam zaspao nikad ga nisam pogledao do kraja
onda mi je sve jasno Laughing
"De gustibus non est disputandum "
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty700 / 999700 / 999Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty Re: Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u

Postaj by Iron Man uto pro 28, 2010 1:48 pm

Neu je napisao/la:Sam u kući Very Happy

Ovaj, živcira Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty336 / 999336 / 999Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty Re: Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u

Postaj by Prop uto pro 28, 2010 2:25 pm



Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u 589485 Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u 589485 Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u 589485 Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u 589485 Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u 589485 Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u 589485 Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u 589485 Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u 589485
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty108 / 999108 / 999Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty Re: Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u

Postaj by evitaa uto ruj 04, 2012 1:49 pm

Ima li takvih?

Gore ne moze,Bjegunac, Spartak, Mrak Mrak...
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty0 / 9990 / 999Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty

[Vrh] Go down

Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u Empty Re: Filmovi koji se svake godine prikazuju (repriziraju) na TV-u

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.