Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lost Via Domus

3 posters

Go down

Lost Via Domus Empty Lost Via Domus

Postaj by Narco ned lis 10, 2010 9:19 am

Lost Via Domus Lost-in-the-woods

Lost: Via Domus je avantura napravljena prema poznatoj seriji Izgubljeni. Nakon pada aviona, nalazite se na nepoznatom otoku u Tihom oceanu. Nakon buđenja shvaćate da ne znate zapravo tko ste i ovdje kreće vaša potraga za putem kući, ali i potraga za vlastitim sjećanjima. Igra vas vodi kroz sedam različitih poglavlja, kroz poznate situacije iz serije koju gledate iz druge perspektive, ali ubacuje i neke dodatne sadržaje kako bi proširila priču.

Put kući

Vaše ime je Elliott i vi ste fotoreporter. Nakon što ste se probudili u džungli nakon jakog udarca u glavu, ubrzo pronalazite put prema plaži i ostacima aviona. Odmah dobivate prve zadatke i istraživanje može započeti. Ukoliko ste pratili seriju, svi likovi s kojima ćete razgovarati će vam biti poznati. Ispitivat ćete ih o zadacima ukoliko se izgubite, ali i pokušati saznati tko ste i zašto ste se uopće našli na tom letu. Kako otkrivate rješenja problema i pomažete drugima, polako ćete saznavati sve više o sebi i o tragičnom letu. To će se događati tako da ćete dobiti sliku u komadićima, a zatim ćete biti postavljeni u situaciju gdje morate fotografirati određeni trenutak koji je prikazan kako biste se prisjetili određenog dijela svog života. Probleme ćete rješavati tako što ćete igrati mini-igre. Tako već na početku morate zaustaviti curenje goriva iz aviona tako što ćete morati preusmjeriti protok struje. Tu ćete dobiti malu slagalicu u kojoj pravilnim redoslijedom treba složiti kablove.
Usput ćete pregledavati razne stvari, skupljati vodu i voće kako biste kasnije mogli trgovati i kupiti, za kasnije potrebne, stvari poput baklje. Svako poglavlje, ali i svaki nastavak igre nakon snimljene pozicije započinje s prisjećanjem na prethodne događaje, poznatom pozadinskom glazbom i zumiranjem oka vašeg junaka. Tako se igra doima poput još jedne od epizoda iz serije.
Prekrasan otok

Otok na kojem se nalazite izgleda jako lijepo. Zelenilo i gustoća džungle kroz koju prolazite s jedne strane, do plaže i mora s druge strane. Likovi također izgledaju dobro, a moći ćete ih prepoznati već izdaleka. Dijalog između likova se odvija tako što ćete odabrati rečenicu koju želite, a nakon toga ćete dobiti kratki odgovor, postaviti preostala pitanja i trčati do slijedeće osobe. Kontrola je malo nespretna u početku. Ali ako ste upoznati i volite priču o izgubljenim junacima, ovo je svakako igra za vas u kojoj nećete vidjeti propuste dok bi ostalim igračima priča mogla izgledati malo čudno i nedorečeno.

Lost Via Domus 871216803-04Lost Via Domus 1539783213-05Lost Via Domus Zow9zdryy7zvjbm3sj8bLost Via Domus User_41_lost

[
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Lost Via Domus Empty30 / 99930 / 999Lost Via Domus Empty

[Vrh] Go down

Lost Via Domus Empty Re: Lost Via Domus

Postaj by Neu ned lis 10, 2010 9:22 am

Oho, ima i ta igra. Zakon, dobro izgledaju slike. Si igrao igru? Jel valja šta? Rep +
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Lost Via Domus Empty999 / 999999 / 999Lost Via Domus Empty

[Vrh] Go down

Lost Via Domus Empty Re: Lost Via Domus

Postaj by Narco ned lis 10, 2010 9:26 am

igrao sam,doso do druge epizode,grafika nije losa u igri.
avantura,nesvida mi se jedino to sto nije po seriji
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Lost Via Domus Empty30 / 99930 / 999Lost Via Domus Empty

[Vrh] Go down

Lost Via Domus Empty Re: Lost Via Domus

Postaj by Gost ned lis 10, 2010 9:27 am

To sam skinuo ali nikad nisam zaigrao kao
Serija mi je bila OK prvih 4 - 5 sezona ali šestu više nisam mogao gledati kavica
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Lost Via Domus Empty Re: Lost Via Domus

Postaj by Narco ned lis 10, 2010 9:36 am

pa pretjerali su u seriji,trebali su ostaviti da su nastavili zivjeti svoje zivote nakon smrti,kao neki raj il nest
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Lost Via Domus Empty30 / 99930 / 999Lost Via Domus Empty

[Vrh] Go down

Lost Via Domus Empty Re: Lost Via Domus

Postaj by House ned lis 10, 2010 9:43 am

igru znam čim je došla al je nisam igrao, gledo sam do neke 3, možda 4 sezone, samo nove misterije stavljaju, a kad otkriju "jednu tajnu stvore se još dvije"

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Lost Via Domus Empty390 / 999390 / 999Lost Via Domus Empty

[Vrh] Go down

Lost Via Domus Empty Re: Lost Via Domus

Postaj by Narco ned lis 10, 2010 9:59 am

ja sam gledao 3,4,5,6 jednu za drugom,u par dana

meni su zanimljive,al su 6. usrali totalno
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Lost Via Domus Empty30 / 99930 / 999Lost Via Domus Empty

[Vrh] Go down

Lost Via Domus Empty Re: Lost Via Domus

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.