Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

+26
zbracun
THUNDER_DINIX
RobinUd
astrid
diabolik.
Iron Man
Teo
Icetea
silent
Stevo Largo
Prop
Amyicha
scorpio57
WEYLAND-YUTANI
eva kant
Love
rihanna
Angie
m
minutus
Hate
Ly
Mass
stitch
Purgy
Neu
30 posters

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Neu pon ruj 13, 2010 9:16 pm

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu? Pogledajmo koliko nas je trenutno online, šta radite vi koji ne pišete? Čitate? Šta čitate? Ajmo pišite. Jbt svaki put nas toliko online a neki ne pišu, već samo zuje, svašta.


Zadnja promjena: Neu; čet lis 13, 2011 10:34 am; ukupno mijenjano 3 put/a.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty999 / 999999 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Purgy pon ruj 13, 2010 9:17 pm

Drkaju na slike forumaša.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty142 / 999142 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Neu pon ruj 13, 2010 9:18 pm

hahah, pa ne vide svi slike forumaša od dolje, većina ih vidi ali svakodnevno je tako... Puno ih online a ni a ne napišu. Što rade da mi je znat.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty999 / 999999 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Purgy pon ruj 13, 2010 9:20 pm

Jel ti moram ponavljat.
Inače, nije problem pogledati sve slike.
Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty142 / 999142 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Neu pon ruj 13, 2010 9:21 pm

Joj Puuurgeru, šta se sad praviš važan? Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty999 / 999999 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by stitch pon ruj 13, 2010 9:23 pm

meni je Chrome stalno otvoren, i kad sam doma, i kad nisam, pa znam ostavit tabove otvorene

a kad sam tu, uglavnom čitam, pišem samo kad mi se da/kad imam nešto za napisat
ne volim besmislene teme, tipa koga bi s foruma sprcali i slično


Zadnja promjena: stitch; pon ruj 13, 2010 9:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
stitch
stitch
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 09.02.2010
Broj postova : 1021
Reputacija Reputacija : 429
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty15 / 99915 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Purgy pon ruj 13, 2010 9:24 pm

Neukrotiva je napisao/la:Joj Puuurgeru, šta se sad praviš važan? Very Happy

Ne pravim.
Samo ti ukazujem na razne mogućnosti.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty142 / 999142 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Mass pon ruj 13, 2010 9:25 pm

Ja mislim da meni stalno piše da sam online. Pretprošli vikend nisam 3 dana bio kući i kad sam došo na forum nisam se moro logirat. Možda ima još ljudi koji se ne odlogiraju, piše da su online a zapravo nisu tu neznam
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty200 / 999200 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Purgy pon ruj 13, 2010 9:26 pm

Ja se nikada nemoram ulogiravati.
neznam
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty142 / 999142 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Neu pon ruj 13, 2010 9:26 pm

^^Niko se ne mora logirat, ali ako nisi na forumu, neće te prikazat kao da jesi.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty999 / 999999 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Purgy pon ruj 13, 2010 9:29 pm

Jesi sigurna?
Ti nekada znaš biti offline, a u profilu ti bude online.

Neznam zašto te to toliko muči.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty142 / 999142 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Neu pon ruj 13, 2010 9:31 pm

A da? Budem offline a ti mi gledaš profil? Laughing Znala sam ja da ti ne možeš bez mene, znala sam. hihih
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty999 / 999999 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Ly uto ruj 14, 2010 12:31 am

S njima vanka! bem
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty61 / 99961 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Hate uto ruj 14, 2010 1:42 am

ma neka ih Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  705933
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty245 / 999245 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus sri ruj 15, 2010 9:23 am

šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?
oni razmišljaju ne bi li svoje vrijeme bolje tratili na korisniji način ili na nekom drugom mjestu.
kad se tema pod interesantnim naslovom iscrpi u neargumentiranim besmislicama i spamu ili se svodi na recitiranje vjerskih (ne samo religijskih) fraza, ne postoji za razumnog čovjeka podražaj uključit se u izmjenu ničega. ničega, to su nepostojeće zamisli iza uvjerljivo i žestoko iznesenih fraza globalne idiotizacije.
ni teme ni sudionici ni uvjeti (npr. bodovanje) ne ispunjavaju minimalne standarde komunikacije koji bi zdravog čovjeka potakli formulirati jednu zamisao. (kao što se čovjek ne miješa u brbljanje kumica na placu. ništa protiv kumica, to je samo slika do sada na mnoge teme iznesenog). zamisli i formulacije se ne tresu iz rukava na njima treba raditi i trošiti vrijeme, što jednostavni umovi ne znaju ni primijetiti ni izvesti ni cijeniti. ima doista boljih zabava.
ovdje bi se još jednom osvrnuo na bodovanje/reputaciju. ne dolazim ovamo da bi se dao numerirati, procijeniti, bodovati, mjeriti, klasificirati itd., pogotovo ne van moje volje, drugom za idiotsku natjecateljsku zabavu. od jednog foruma očekujem dobitak u obliku novih zamisli, perspektiva i (eventualno zajedničkih) spoznaja, na rubu možda zanimljiva poznanstva.
trenutno mi se forum čini bliže dječjem igralištu, kladionici, kvizu, ludnici, smetlištu, azilu beskućnika i dosadnjakovića nego mjestu obrazovanog čovjeka dostojne komunikacije.
pozivam ključne članove foruma razmisliti kakav forum žele i kako to realizirati. fenomen naslovnog pitanja je preslika rh. ima (uvjetno) mnogo ljudi ali oni ne sudjeluju jer ne znaju (!) ili im to ne dozvoljavaju pravila društva. pravila društva utvrđuje jezgra koja održava privid funkcionirajuće države.
za ovaj post moram potrošiti ½ do ¾ sata (online, a ne piše). kad ne dobijem razuman odjek ili mi se netko s glupom ali zabavnom dosjetkom u 3 riječi i smajlićem posere na glavu, naravno opada spremnost slijedeći puta uložiti trud. zašto uopće još nešto pišem? igram volontirajućeg socijalnog radnika. (no imam još i druge obveze)
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m sri ruj 15, 2010 9:27 am


Neutral

evo ti taj smajli kaj tražiš
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus sri ruj 15, 2010 9:33 am

tak si glup da si opet dobar. ali to može biti samo ukras, a ne supstnca. to ne hrani, na tome se ne može ništa sagraditi.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m sri ruj 15, 2010 9:49 am

ja te ne kužim kaj drobiš ....
jesili trežio da netko komentirra smajlom , znam da imam problema oko čitanje sa razumijevanjem ....
ali svejdno evo ga opet .......

taj smajl kaj si tražio Neutral .........

ne znam kaj si htio sa ovim postom , popljuvao sve i svašta ....
odmah pri prvom logiranju na ovaj forum si mogao zaključiti kakav je ovo forum ...
i onda ne kužim kaj ti nije njeano , kaj želiš ....

kaj nisi nastavio dalje tražiti neki bolji forum ,pa imaš foruma koliko hočeš ,,
i to takvih filozvoskih , pa čak misli da škvadrana filozovskom ima svoj foum .....
ili su možda tamo prejaki za tebe , pa ti je ok tu meni nekaj fantazirati ...
bacati pametne ......
evo još jedno taj smajl kaj si tražio ...

Neutral
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Angie sri ruj 15, 2010 9:58 am

masiello88 je napisao/la:Ja mislim da meni stalno piše da sam online. Pretprošli vikend nisam 3 dana bio kući i kad sam došo na forum nisam se moro logirat. Možda ima još ljudi koji se ne odlogiraju, piše da su online a zapravo nisu tu neznam

meni isto tako uvik skoro
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by rihanna sri ruj 15, 2010 10:38 am

Rade nešto drugo.
rihanna
rihanna
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.12.2008
Broj postova : 188
Reputacija Reputacija : 9
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m sri ruj 15, 2010 1:06 pm

dopisuju se preko pp ...... ovi koji mogu koristit pp
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Angie sri ruj 15, 2010 8:03 pm

minutus je napisao/la:
šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?
oni razmišljaju ne bi li svoje vrijeme bolje tratili na korisniji način ili na nekom drugom mjestu.
kad se tema pod interesantnim naslovom iscrpi u neargumentiranim besmislicama i spamu ili se svodi na recitiranje vjerskih (ne samo religijskih) fraza, ne postoji za razumnog čovjeka podražaj uključit se u izmjenu ničega. ničega, to su nepostojeće zamisli iza uvjerljivo i žestoko iznesenih fraza globalne idiotizacije.
ni teme ni sudionici ni uvjeti (npr. bodovanje) ne ispunjavaju minimalne standarde komunikacije koji bi zdravog čovjeka potakli formulirati jednu zamisao. (kao što se čovjek ne miješa u brbljanje kumica na placu. ništa protiv kumica, to je samo slika do sada na mnoge teme iznesenog). zamisli i formulacije se ne tresu iz rukava na njima treba raditi i trošiti vrijeme, što jednostavni umovi ne znaju ni primijetiti ni izvesti ni cijeniti. ima doista boljih zabava.
ovdje bi se još jednom osvrnuo na bodovanje/reputaciju. ne dolazim ovamo da bi se dao numerirati, procijeniti, bodovati, mjeriti, klasificirati itd., pogotovo ne van moje volje, drugom za idiotsku natjecateljsku zabavu. od jednog foruma očekujem dobitak u obliku novih zamisli, perspektiva i (eventualno zajedničkih) spoznaja, na rubu možda zanimljiva poznanstva.
trenutno mi se forum čini bliže dječjem igralištu, kladionici, kvizu, ludnici, smetlištu, azilu beskućnika i dosadnjakovića nego mjestu obrazovanog čovjeka dostojne komunikacije.
pozivam ključne članove foruma razmisliti kakav forum žele i kako to realizirati. fenomen naslovnog pitanja je preslika rh. ima (uvjetno) mnogo ljudi ali oni ne sudjeluju jer ne znaju (!) ili im to ne dozvoljavaju pravila društva. pravila društva utvrđuje jezgra koja održava privid funkcionirajuće države.
za ovaj post moram potrošiti ½ do ¾ sata (online, a ne piše). kad ne dobijem razuman odjek ili mi se netko s glupom ali zabavnom dosjetkom u 3 riječi i smajlićem posere na glavu, naravno opada spremnost slijedeći puta uložiti trud. zašto uopće još nešto pišem? igram volontirajućeg socijalnog radnika. (no imam još i druge obveze)


ti koda držiš govor na dodjeli nobelove nagrade kiša
zašto bi npr ja pokušavala bilo šta dokazivat nekome kog ne znam uživo na nekom forumu....ne mogu ni uživo dokazat neke stvari ljudima, kamoli na forumu...
i što bi se ja ovde još živcirala i mozgala.....kao da ću nešto od toga imat.....pričaš koda smo na poslu i plaću želimo zaraditi, a ne na društvenom forumu...
ja osobno dođem da se opustim i isključim mozak, baš me briga što će svi mislit da sam budala ovde Very Happy

samo se nadam da nećeš ovo shvatit kao nekakvu uvredu il nešto slično...( ipak smo na forumu, ljudi znaju krivo shvatiti neke stvari)
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Love sri ruj 15, 2010 8:05 pm

špijuniraju,kaj drugo Very Happy
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty672 / 999672 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Hate sri ruj 15, 2010 8:35 pm

Love je napisao/la:špijuniraju,kaj drugo Very Happy

to je cijela mudrost. Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  333632
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty245 / 999245 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus sri ruj 15, 2010 8:46 pm

Angie je napisao/la:
minutus je napisao/la:
šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?
oni razmišljaju blabla
ti koda držiš govor na dodjeli nobelove nagrade kiša
zašto bi npr ja pokušavala bilo šta dokazivat nekome kog ne znam uživo na nekom forumu....ne mogu ni uživo dokazat neke stvari ljudima, kamoli na forumu...
i što bi se ja ovde još živcirala i mozgala.....kao da ću nešto od toga imat.....pričaš koda smo na poslu i plaću želimo zaraditi, a ne na društvenom forumu...
ja osobno dođem da se opustim i isključim mozak, baš me briga što će svi mislit da sam budala ovde Very Happy

samo se nadam da nećeš ovo shvatit kao nekakvu uvredu il nešto slično...( ipak smo na forumu, ljudi znaju krivo shvatiti neke stvari)
znam što misliš. ja se također šalim i zezam. ali smije li (ako ne tebi, nekom drugom) i malo više biti? imamo za svaki ukus i raspoloženje razne podforume. ako je svugdje samo igra i zajebancija, možemo to sve na jednom titlu praviti. tada možemo, kad stvar počinje zamirati, ubaciti neki novi pojam oko kojeg možemo plesti nove duhovite dosjetke. ovdje je npr. pitanjem također postavljena jedna tema, na kojoj sam si dozvolio iznijeti moje, a ti svoje mišljenje.
zanimalo bi me mišljenje autorice topica, da li ona na svoje pitanje očekuje ozbiljan odgovor ili je to samo leittema za preseravanje i chat?
uostalom sam mišljenja da te nitko ne priječi opustiti se, a nitko ne sili živcirati se i mozgati. ne mora čovjek u svakom trenutku na svakom mjestu praviti što mu padne na pamet. u crkvu ne ideš pričati viceve, a u lunaparku ne propovijedaš. nisam svoju zamisao iznio na topicu vicevi ili najkorisniji izumi. ja znam da kruto zvuči što sam napisao. ali to je ono, što mi na ovu temu pada na pamet. nemam volje ni vremena iz toga napraviti blagu duhovitu pričicu za laku noć. ja želim uživati u jednom funkcionirajućem forumu kao vjerojatno i ti. mislim da nije sakrileg ako si pravimo misli oko toga kako to sebi i drugima možemo omogućiti.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.