Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...?

2 posters

Go down

Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...?

Postaj by Neu pet kol 20, 2010 9:03 pm

Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Mislite li da oni sa 65-70 godina mogu vozit i da nisu opasni za okolinu?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty999 / 999999 / 999Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty

[Vrh] Go down

Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty Re: Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...?

Postaj by Gost pet kol 20, 2010 9:36 pm

sta do 60 godina i ne više od toga. Jer nemaju snage volana okrenit. A kamoli da voze aute. Gdje su im refleksi spori. Onda pola sata mu treba da se uparkira na prazno parkiralište. Slučajno da nebi gume oštetio motajući. cici
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty Re: Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...?

Postaj by Gost pet kol 20, 2010 9:38 pm

Opasni su oni od 18 - 30 i 60 ... Very Happy ovo od 18 je sigurno opasan Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty Re: Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...?

Postaj by THUNDER_DINIX sub kol 21, 2010 9:45 am

auto - 65 max
motor - 55 max
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty889 / 999889 / 999Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty

[Vrh] Go down

Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty Re: Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...?

Postaj by Neu sri kol 25, 2010 5:46 pm

slažem se. po mom je prerano sa 18 godina dobit vozačku i auto.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty999 / 999999 / 999Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty

[Vrh] Go down

Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty Re: Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...?

Postaj by Gost sri kol 25, 2010 7:25 pm

Treba napraviti zakon da se može od 23 - 25 godine polagat. ja se dobrovoljno javljam Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty Re: Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...?

Postaj by Neu sri kol 25, 2010 8:44 pm

ja sam za od 20 godina. ranije auto nije ni potreban. i do 65 dozvolit da se vozi i što si vozio-vozio.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty999 / 999999 / 999Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty

[Vrh] Go down

Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty Re: Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...?

Postaj by Gost sri kol 25, 2010 9:25 pm

Ma da, da , da ,da treba odmah od 50 tih godina dati pravo da polaže za auto.. bravo
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...? Empty Re: Do koje godine treba dat ljudima da voze auto/motor...?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.