Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

+2
THUNDER_DINIX
Amyicha
6 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Amyicha sub kol 07, 2010 4:01 pm

Nadam se da nisam krivo otvorila temu, samo sam htjela pitati, jel netko zna koliko košta prednja šajba za škodu octaviu? Ja bi rado našla na google, ali niš mi ne izbaci gdje piše cijena, a pošto se danas desilo da su nam razbili šajbu nemamo gdje nazvati, tj. nemamo kog nazvati pitati koliko košta, jer ne radi auto kuća sada. Hvala unaprijed Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty113 / 999113 / 999Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost sub kol 07, 2010 4:03 pm

I tolika panika zbog šajbe kao
Ajde malo ću potražit na netu

Tko bu meni našao. Ja imam dobar popis kes
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Amyicha sub kol 07, 2010 4:05 pm

problem je u tome šta šajba nije razbijena ovdje već u bosni i nemamo pojma tko ju je razbio niti bilo šta. u tom je panika :S: hvala ti =)
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty113 / 999113 / 999Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost sub kol 07, 2010 4:07 pm

HR registracije a kao
pa neko bacio kamen ili drkica
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost sub kol 07, 2010 4:12 pm

Nema toga baš po netu ali koliko vidim prosječno je 1000 kn sad više manje ovisi o autu. hmm

Najbolje provjeriti na servisu ili kod onih kojih je kupljen auto neznam
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Amyicha sub kol 07, 2010 4:28 pm

zlocesti-ivek je napisao/la:HR registracije a kao
pa neko bacio kamen ili drkica

nije nitko bacio kamen, već netko je namjerno udario kamenom u šajbu. kak da ti objasnim, netko je uzeo il kamen ili čekić i uzeo i jako udario u šajbu i baš je onko u krug popucalo s lijeve strane šajbe. -.-'
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty113 / 999113 / 999Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost sub kol 07, 2010 9:02 pm

Ajmo dosta off topica u moj PDF.

Pa recimo Cijena ti se kreće od 750-1200 kuna. Sve zavisi tko ugrađuje i koji su dijelovi. Ako mislis orginal stavit onda je skuplje. Ako stavljaš zamjenski neki. (gledaj na to nepoznata firma ili privreda ) onda je jeftinije.
Polovno mozes nači za 450 - 500 kuna. Ali neznam koliko je ugradnja. Ona cijena koju sam ja napisao je sa ugradnjom.

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Amyicha ned kol 08, 2010 5:34 pm

e hvala ti puno. moji i ja smo mislili da je to skuplje. sada mi je lakše Very Happy hvala punooo zrineee Wink
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty113 / 999113 / 999Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 5:49 pm

Ja sam prije njega rekao. On je samo mene kopirao Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Icecreamer4
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 5:50 pm

Ma nema frke. Sve za tebe draga moja zaljubljen

Samo neznam dali ces se moči vratit doma sa razbitom prednjom šajbom. Jer za ulazak u Madarskoj neće te pustit ako je nesto na autu razbito ili nesto fali.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by THUNDER_DINIX ned kol 08, 2010 8:30 pm

ugradnja moze biti max 200 kn, iako je i to pljačka, ono sta tu imas ugraditi :S

bolje original stavite, nemoj se zaj s nekim drlogom.

sad cu ispast glup al nema veze Very Happy jesu vama razbili staklo ili samo haubu limenu?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty889 / 999889 / 999Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Amyicha ned kol 08, 2010 9:08 pm

ne bi moji niš šta nije orginal -.-' uglavnom. samo staklo i to kao manja onak kak da kažem točno kak je netko valjda kamenom udario točno je takav otisak ostao. i razbilo se sam izvana, iznutra ni malo. netko nije dovoljno dobro lupio Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty113 / 999113 / 999Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 9:09 pm

Amyicha je napisao/la:ne bi moji niš šta nije orginal -.-' uglavnom. samo staklo i to kao manja onak kak da kažem točno kak je netko valjda kamenom udario točno je takav otisak ostao. i razbilo se sam izvana, iznutra ni malo. netko nije dovoljno dobro lupio Very Happy
LOL to moš patom lupat neće se rasprsnut maza samo napukne al se ne raspadne.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Amyicha ned kol 08, 2010 9:11 pm

a ma ja znam o autima hvala Bogu. od kud da ja znam koliko se može raspuknuti koliko ne XD velim sam kak je napuklo. točno krug imamo na šajbi u ljevom kutu ahahhaha
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty113 / 999113 / 999Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 9:18 pm

Zlocesti ivek si siguran da se staklo nemoze raspsnuti ?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 9:19 pm

zrine89 je napisao/la:Zlocesti ivek si siguran da se staklo nemoze raspsnuti ?
Da. kavica Isprobao sam kes
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by tanuki ned kol 08, 2010 9:36 pm

postoje dvije vrste stakla na automobilima:
kaljeno staklo-
koje se raspada u sitne komadiće koji nemogu ozbiljno povrediti i
sendvić staklo koji ima između plastićnu foliju, pa ostaje u komadu!
ako sa svjećice razbijete keramički dio- i dio te keramike bacite u kaljeo staklo-
sasut će se u tisuće komadića!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty700 / 999700 / 999Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 9:38 pm

Eto ti zlocesti ivek. Jooj kako volim kada netko umjesto mene razmislja i piše snagator
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 9:40 pm

zrine89 je napisao/la:Eto ti zlocesti ivek. Jooj kako volim kada netko umjesto mene razmislja i piše snagator
Odi si razbi šajbu na autu da vidiš kako to izgleda deal kašalj
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 9:41 pm

Molim te. Nemoj mi šajbu spominjati. Već je treća šajba cici
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 9:42 pm

zrine89 je napisao/la:Molim te. Nemoj mi šajbu spominjati. Već je treća šajba cici
Kako to kavica
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Biker ned kol 08, 2010 9:43 pm

vozi bez šajbe Very Happy sam stavi kacigu na glavu Very Happy
Biker
Biker
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 11.02.2010
Broj postova : 271
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty0 / 9990 / 999Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 9:45 pm

Biker je napisao/la:vozi bez šajbe Very Happy sam stavi kacigu na glavu Very Happy
gore
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Gost ned kol 08, 2010 9:46 pm

Kada smo ga kupili. Onda je bio napuknut,promjenimo. Nakon nekoliko godin metlica od brisača rabije šajbu,onako napuklo. Opet nova ! prije nekih godinu dana isao sam za ZG pratim ja kamion i guma od kamiona odbaci kamencic sa ceste na moju šajbu i opet napuklo i eto treća šajba. Treća sreća kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Amyicha ned kol 08, 2010 9:47 pm

Biker je napisao/la:vozi bez šajbe Very Happy sam stavi kacigu na glavu Very Happy

Laughing koji savjet ne vjerujem Laughing
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty113 / 999113 / 999Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty

[Vrh] Go down

Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?  Empty Re: Koliko košta prednja šajba za škodu octaviu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.