Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)?

+4
pope_on_dope
Neu
THUNDER_DINIX
House
8 posters

Go down

Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)?

Postaj by House sri sij 14, 2009 10:33 am

Okami, mjesec dana (avantura)

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty390 / 999390 / 999Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty

[Vrh] Go down

Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty Re: Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)?

Postaj by THUNDER_DINIX sri sij 14, 2009 10:44 am

Warcraft 3 (strategija)
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty889 / 999889 / 999Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty

[Vrh] Go down

Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty Re: Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)?

Postaj by Neu sri kol 19, 2009 9:36 am

isse,mjesec dana istu igru?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty999 / 999999 / 999Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty

[Vrh] Go down

Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty Re: Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)?

Postaj by THUNDER_DINIX sri kol 19, 2009 9:37 am

kak tak dugo House?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty889 / 999889 / 999Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty

[Vrh] Go down

Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty Re: Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)?

Postaj by pope_on_dope pet lis 30, 2009 2:00 pm

isss tek sam sad vidio ovu temu. ajmo malo dizanje iz mrtvih Very Happy

Diablo 2 sam igro jedno 2 godine, Counter-Strike: Source jedno 3-4 godine
obje online, ofkors Very Happy
pope_on_dope
pope_on_dope
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.10.2009
Broj postova : 51
Reputacija Reputacija : 15
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty2 / 9992 / 999Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty

[Vrh] Go down

Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty Re: Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)?

Postaj by Skiper1 pet lis 30, 2009 2:20 pm

Sudden strike 2, jedno tri godine konstantno. Nsam je dirao jedno 4 godine a cujem da se jos igra pa se mozda povremeno aktiviram kao
Skiper1
Skiper1
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 29.09.2009
Broj postova : 262
Reputacija Reputacija : 39
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty0 / 9990 / 999Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty

[Vrh] Go down

Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty Re: Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)?

Postaj by GUSTI pet lis 30, 2009 2:33 pm

Oblivion oko 7-8 mjeseci.
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty21 / 99921 / 999Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty

[Vrh] Go down

Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty Re: Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)?

Postaj by wjewerica pet lis 30, 2009 2:46 pm

Hm, ima ih...SImse hahahah...
i neznam, Civilization serije, trojku najvise...to me pralo neko vrijeme, tipa godinu dana...
wjewerica
wjewerica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 1120
Reputacija Reputacija : 77
Započeo/la tema :
Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty0 / 9990 / 999Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty

[Vrh] Go down

Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty Re: Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)?

Postaj by Gost pet lis 30, 2009 2:51 pm

quake 2
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty Re: Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)?

Postaj by Narco pet sij 15, 2010 12:27 am

igram urban terror skoro 4 godine....zna biti par stanki od par tjedana,,,,al gazim jos uvijek:D
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty30 / 99930 / 999Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty

[Vrh] Go down

Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)? Empty Re: Igra koju ste igrali dugo vremena a da nije MMO (masivna multiplayer igra)?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.