Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nogometno svjetsko prvenstvo!

+33
Gabriel
histrion
nikolina
rider331
William Wallace
Iron Man
Zločesti Ivek
The Guardian
Teo
Hunnerkongen
King Size
m
Amyicha
eva kant
WEYLAND-YUTANI
tanuki
GUSTI
9
jasim
vuk013
kici
Purgy
gio_deluxe
Stevo Largo
Prop
scorpio57
stitch
JOCA
Neu
Mass
tekilinho
THUNDER_DINIX
Ive
37 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 2 / 29. Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by GUSTI čet oľu 11, 2010 6:28 pm

bit će uvjerljivo prva u skupini!
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Stevo Largo pon oľu 15, 2010 9:10 am

SLUŽBENO: Beckham slomio Ahilovu tetivu, pauzira najmanje tri mjeseca i propušta SP 2010.

AC Milan je potvrdio da je David Beckham slomio Ahilovu tetivu i da će morati pauzirati najmanje tri mjeseca, pa će propustiti završnicu sezone u Serie A i ukoliko se ne dogodi čudo neće nastupiti na SP 2010. u Južnoj Africi.

Bizarna ozljeda koju je David Beckham zadobio u završnici prvenstvene utakmice protiv Chieva, i to bez kontakta sa suparničkim nogometašem, koštat će ga nastupa na Svjetskom prvenstvu...

Milan je pobjedu u večernjem nedjeljnom dvoboju 1-0 izborio zahvaljujući briljatnom pogotku Clarencea Seedorfa u prvoj minuti sudačke nadoknade dvoboja. ''Rossoneri'' sada za vodećim gradskim rivalom Interom zaostaju samo jedan bod na ljestvici.
No, radost zbog vrlo teško izborene pobjede u Milanovom je taboru pomutila tuga zbog Beckhamove ozljede. U 84. minuti je slavni engleski nogometaš promašio čistu šansu za gol, a pet minuta kasnije je pri jednom kratkom dodavanju krivo stao na lijevu nogu. Odmah je bilo jasno da ozljeda nije bezazlena, jer je Beckham istog trena počeo skakutati na desnoj nozi, te je svojoj klupi davao signal rukom za izmjenu. Vjerojatno nije bio svjestan da od toga neće biti ništa, jer je trener Leonardo prethodno već obavio tri izmjene.

Beckham je svejedno napustio travnjak, a kada je nekako uz pomoć stigao do klupe, glasno je zavapio:

- Puklo je, puklo je!

Njegovi suigrači svjedočili su da je po dolasku u svlačionicu i zaplakao...

U Milanu su odmah strahovali od puknuća Ahilove tetive, a koliko je ta bojazan bila opravdana, najbolje je oslikava izjava trenera Leonarda.

- Kada pukne Ahilova tetiva, igrač to odmah osjeti i odmah zna što se dogodilo. Jako sam uznemiren zbog Davidove ozljede. Zbog toga ne mogu dovoljno uživati u našoj pobjedi – rekao je Leonardo.

Nedugo nakon završetka utakmice, Milan je potvrdio puknuće Beckhamove lijeve Ahilove tetive. Engleski vezni nogometaš pauzirat će minimalno tri mjeseca, te od njegovog nastupa na Svjetskom prvenstvu neće biti ništa...

O Beckhamovoj želji da nastupi na Mundijalu u Južnoafričkoj Republici ove godine, engleski mediji, ali i svjetski, potrošili su jako puno tinte. To je tema koja se u medijima provlači iz tjedna u tjedan, a nakon ove ozljede će dobiti sasvim novu konotaciju. Naime, Beckham je i prije ove ozljede strahovao da neće zavrijediti da ga izbornik reprezentacije Fabio Capello uvrsti na popis za Mundijal. Sada je sasvim jasno da neće zaigrati na jugu Afrike, te tako upisati svoj četvrti nastup na SP, nakon 1998., 2002. i 2006. godine...

Beckham, kao i prošle sezone, u Milanu igra na posudbi iz američkog La Galaxyja do kraja sezone. Sa 115 nastupa je rekorder po broju nastupa u engleskoj reprezentaciji od igrača u polju. Apsolutni rekorder je bivši golman, danas 60-godišnji Peter Shilton, sa 125 nastupa...
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by THUNDER_DINIX pon oľu 15, 2010 3:46 pm

ajoj gadno
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Neu uto oľu 30, 2010 1:26 pm

Silva: "Svi žele pobijediti Brazil"

Brazilski reprezentativac i igrač Panathinaikosa Gilberto Silva, osvrnuo se na nadolazaće Svjetsko prvenstvo, objasnio je svoj prelazak u redove Panathinaikosa te najavio mogući povratak u Brazil...

Suigrač našeg Ante Rukavine, Gilberto Silva nogometno ime stekao je u Premiershipu noseći dres Arsenala. U Arsenal je došao 2002. godine iz Atletico Mineira i za Topnike je odigrao 170 utakmica i zabio 17 golova. Nakon Arsenala veznjak je preselio u Panathinaikos, za koji je do sada sakupio 42 nastupa i dao tri gola.
O povratku u Brazil

Brazilac je najavio da ima još godinu i pol dana ugovor sa Panathinaikosom, a da bi se onda mogao vratiti u svoj matični klub Atletico Mineiro. "Još uvijek pratim rezultate Atletico Mineira, to je klub prema kojem imam posebne osjećaje. Imam puno poštovanja prema navijačima i ljudima u klubu. Kad mi istekne ugovor onda ćemo vidjeti što će se dogoditi", rekao je 33-godišnji Gilberto Silva.

Gilberto Silva igra na poziciji zadnjeg veznog, mjestu za koje je potrebno mnogo trke, puno oduzetih lopti i kvalitetnih dodavanja. Iako se takvi igrači nepravedno stavljaju u drugi plan, treneri ih obožavaju. To potvrđuje i činjenica da je 33-godišnji Gilberto Silva još uvijek prva opcija izborniku Dungi. "Ja sam igrač koji uvijek teži jednostavnim rješenjima, međutim, to nije uvijek ono što navijači traže. Da budem iskren to mi i ne smeta. Nije mi bitno da li oni primjećuju moj doprinos. Van Brazila ja sam vrlo cijenjen i ljudi poštuju ono što radim", rekao je Brazilac.

Ipak nakon Konfederacijskog kupa 2009. godine neki su kritičari promijenili svoje mišljenje o Gilbertu Silvi. "Nisam redovito igrao u Arsenalu, pa neki ljudi nisu mogli shvatiti da me izbornik stavlja u prvu momčad. Međutim, ja sam uvijek pozitivno reagirao na sve kritike koje su dolazile na moj račun", dodao je Silva u razgovoru za fifa.com.

Nakon prelaska u Panathinaikos, Brazilac se vratio u natjecateljsku formu. Dobrim igrama učvrstio je svoje mjesto u reprezentaciji. "Pošto u Arsenalu nisam igrao redovito odlučio sam promijeniti klub, jer bi me 'grijanje' klupe koštalo i mjesta u reprezentaciji. Odluka da prijeđem u Grčku bila je vrlo važna i nisam požalio što sam to napravio. Iako je to slabija liga od engleske, važno je da igram dobre utakmice svaki tjedan", objasnio je veznjak svoj prelazak u Panathinaikos.

Ovo će Brazilcu biti treće svjetsko prvenstvo na kojem će igrati. "2002. godine imali smo igrače poput Cafua, Ronalda i Roberta Carlosa, koji su bili najvažniji igrači u reprezentaciji, a ja sam bio presretan što sam igrao s njima. 2006. godine nisam počeo natjecanje kao trenerov prvi izbor, međutim, na kraju sam se vratio u prvu postavu. Sakupio sam dovoljno iskustva na ta dva prvenstva", dodao je.

Gilbeto Silva osvrnuo se i na svog suigrača iz reprezentacije, Felipea Mela, o kojem ima dobro mišljenje: "On ima 26 godina, toliko sam imao i ja kad sam počeo igrati u reprezentaciji. Mislim da se dobro nadopunjujemo na terenu. On je više orijentiran prema naprijed, kao poveznica veznog reda i napadača. Međutim, veznjaci ne mogu u svakoj prilici ići prema naprijed. Nogomet je kao bend, svatko ima svoju ulogu".

Za Svjetsko nogometno prvenstvo 2010. godine Brazil je dobio skupinu G, u kojoj se nalaze još Sjeverna Koreja, Obala Bjelokosti i Portugal. "Mi smo spremni za Svjetsko prvenstvo. Znam puno portugalskih igrača, a posebno znam dosta igrača Obale Bjelokosti. S Kolom Toureom i Eboueom sam igrao u Arsenalu, već su mi rekli da će Obala Bjelokosti pobijediti Brazil. Međutim, oni nas veoma poštuju, a na Svjetskom prvenstvu svatko želi pobijediti Brazil", pojasnio je Silva.

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Neu uto oľu 30, 2010 1:28 pm

O rasporedu će odlučiti UEFA

Delegacije reprezentacija iz naše kvalifikacijske skupine za Europsko prvenstvo 2012. godine sastale su se u Grčkoj kako bi dogovorile raspored odigravanja kvalifikacija. Međutim, do dogovora na kraju nije došlo...

Šest reprezentacija iz naše skupine kvalifikacija za EP 2012. godine saznat će raspored odigravanja kvalifikacijskih susreta tek 25. ožujka. Raspored će biti određen ždrijebom nakon Uefinog Kongresa u Tel Avivu.

Dugotrajni pregovori u Grčkoj nisu dali rezultata, predstavnici reprezentacija nisu se mogli usuglasiti i na kraju će se provesti pričuvno rješenje i to ono "prisilno". Kuglice će odrediti raspored odigravanja susreta, a u takvoj situaciji jedino je sigurno kako svi neće biti zadovoljni.

Na današnjem sastanku u Grčkoj hrvatski prijedlozi su bili dobro prihvaćeni od strane Grka i Izraelaca, međutim autsajderi skupine Latvija, Malta i Gruzija nisu se slagali s niti jednim prijedlogom jačih reprezentacija i raspored se nije mogao utvrditi. Hrvatskoj će, tako, po prvi puta, raspored krojiti Uefa.

"Nismo uspjeli postići dogovor. Nisam razočaran, tako je - kako je, ostajem i dalje pri tvrdnji da je Hrvatska favorit i kakav god raspored bio, to neće i ne može promijeniti", izjavio je hrvatski izbornik nakon sastanka u Ateni za službenu stranicu HNS-a, a glavni tajnik Zorislav Srebrić je dodao: "Žao mi je naravno, naša je delegacija zaista učinila sve napore da do konstruktivnog dogovora ipak dođe, no, ostali sudionici ustrajali su u svojim zahtjevima zbog kojih je isti onemogućen."

Tako ćemo sve saznati tek 25. ožujka i nadamo se da ćemo biti baš mi ti koji ćemo "dobiti na lutriji".

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Neu pon tra 05, 2010 4:06 pm

Ronaldo: "Golove čuvam za SP"

Premda mu je trenutačno prva briga kraj klupske sezone u Real Madridu, Cristiano Ronaldo bacio je pogled u budućnost, prema Svjetskom prvenstvu u Južnoafričkoj Republici...

Cristiano Ronaldo ove je sezone u dresu Real Madrida postigao 25 pogodaka, ali u reprezentativnom dresu suša mu traje još od Europskog prvenstva 2008. godine i utakmice protiv Češke.

Najskuplji nogometaš svijeta protivničku mrežu nije zatresao nijednom tijekom kvalifikacija za svjetsku smotru, ali samopouzdanja mu prije odlaska na jug Afrike ne nedostaje.

"Ne smatram taj podatak problemom. Golove čuvam za Svjetsko prvenstvo", prokomentirao je Cristiano Ronaldo.

Portugal će tamo odmjeriti snage s Brazilom, Obalom Bjelokosti i Sjevernom Korejom.

"Brazil je najjača momčad u skupini, Obala Bjelokosti bit će teška prepreka, a Sjeverna Koreja puno trči. Nećemo se prošetati u osminu finala", najavio je.

Cristiano Ronaldo odigrao je ukupno 69 utakmica za Portugal i postigao 22 gola.
Marketing

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Stevo Largo sub tra 24, 2010 10:54 am

Hotel koji je rezervirao “elf” za SP nema potrebnu dokumentaciju

Prema pisanju južnoafričkog dnevnika The Timesa, luksuzni hotel s pet zvjezdica Velmore u blizini Pretorije, u kojem je trebala boraviti njemačka nogometna reprezentacija za vrijeme Svjetskog prvenstva, nema važeću dokumentaciju...

Riječ je o certifikatu koji dopušta hotelu primanje gostiju.

- Neću vam lagati, nemamo potrebnu dokumentaciju – rekao je Emil Keyser, vlasnik Velmorea.

Bild dodaje da hotel koji su izabrali iz stručnog stožera Njemačke reprezentacije krši i neke druge standarde, konkretno ne postoji građevinska dozvolu za novu zgradu koja je u izgradnji, a u kojem bi trebala boraviti njemačka reprezentacija.

Prema svemu sudeći, Nijemci morati potražiti novi smještaj u što skorijem vremenskom roku.
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Stevo Largo sub svi 29, 2010 11:14 am

Eto'o: Ima li smisla da igram na Svjetskom prvenstvu!?

Nakon što je sunarodnjak Roger Milla u pitanje doveo predanost Samuela Eto'a kamerunskoj nogometnoj reprezentaciji, Interov napadač počeo je dovojiti u nastup na Svjetskom prvenstvu...

Ono u Južnoafričkoj Republici započinje 11. lipnja, a trajat će mjesec dana. Hoće li na njemu igrati i Eto'o, svakako najveća zvijezda kamerunske reprezentacije, još nije sigurno.

Milla je četirima pogocima Kamerunce vodio do četvrtfinala SP-a u Italiji 1990. godine, a izjavom "Eto'o je mnogo napravio u Barceloni i Interu, ali nikad ništa s reprezentacijom. To je pitanje discipline. Kamerun čeka njegovu reakciju", ošinuo ovosezonskog osvajača Lige prvaka, Serije A i Talijanskog kupa.

- Igrati u četvrtfinalu Mundijala nije isto što i osvojiti ga. Pa, što je on napravio, a u kako je samo jakoj reprezentaciji igrao. Moji bi kritičari napokon trebali zašutjeti. Uzet ću si nekoliko dana za razmišljanje i potom donijeti odluku imaju li moji nastupi za reprezentaciju smisla. Meni oni za karijeru nisu potrebni - odgovorio je Milli preko medija Eto'o i zaključio u jednako ogorčenom tonu:

- Čovjek se zapita jesu li ti kritičari moji sunarodnjaci. I ima li uopće smisla da ja zaigram na SP-u!?
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Stevo Largo sub svi 29, 2010 11:15 am

SP: U JAR stigli Argentinci i Danci

Argentinska nogometna reprezentacija stigla je u subotu u Johannesburg, te će s pripremama za nadolazeće Svjetsko prvenstvo nastaviti u zemlji-domaćinu Mundijala, Južnoafričkoj Republici...

Momčad Diega Maradone treća je koja je stigla u JAR (ondje već neko vrijeme borave australski i brazilski nogometaši), koji će biti poprište svjetske nogometne smotre od 11. lipnja do 11. srpnja.

U skupini B Argentina će igrati protiv Grčke, Nigerije i Južne Koreje.

Sat vremena nakon dolaska Argentinaca, sletjeli su u johanesburšku zračnu luku i danski nogometaši koji će se u mundijalovoj skupine E ogledati protiv Nizozemske, Kameruna i Japana.
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Stevo Largo čet lip 03, 2010 10:04 am

Jabulani - ‘Lopta iz marketa’ ili vrhunska inovacija?

'Ta lopta kao da ne želi da je se udari. Kad je puknem, leti kao da je netko navodi. Čudna je, rekao bih i natprirodna'


Desetak dana uoči početka svjetske nogometne smotre, najveće zvijezde udarile su - po lopti! Ovaj put ne samo doslovno, već i metaforično. Jabulani, službena lopta predstojećeg Mundijala, našla se pod paljbom kritika i prije no što se prvi put zakotrljala na južnoafričkim travnjacima. Kakvog li apsurda: lopta čije ime na Zulu jeziku znači “slaviti” i “radovati se”, nije nimalo razveselila reprezentativce koji putuju na SP. Upravo suprotno, mnogi igrači tvrde kako je čudna, teško se kontrolira i neočekivano mijenja smjer.

‘Bolju bih kupio u dućanu’

Adidasove promidžbene fore nisu se, izgleda, nikoga dojmile. Termini koji sugeriraju provjerenu kvalitetu i proizvodnju suvremenom tehnologijom potonuli su u vodu čim su igrači dignuli glas protiv famozne lopte. Najednom su riječi tiskane na etiketi, poput aerodinamičnosti, mikroteksture i trodimenzionalnosti, postale predmet sprdnje i poruge.

Najviše protestiraju golmani, a među prvima se pobunio brazilski čuvar mreže Julio Cesar.

- Lopta je užasna, očajna! Mislim da bih bolju našao u supermarketu.

Glavni prigovor vratara je to što navodno vrlo lako isklizne iz ruku. Španjolska “jedinica” Iker Casillas ne može vjerovati da će se na SP-u igrati loptom s kojom je malotko zadovoljan.

- Žalosno je da ćemo na najvažnijem nogometnom natjecanju koristiti takvu katastrofu od lopte. Bolje da su nam dali onu za plažu.

Nije novost da se vratari uoči velikih natjecanja teško privikavaju na novu loptu, ali ovaj put prigovaraju svi, od braniča do napadača. Brazilci prednjače, a posebno je jezgrovit u svojoj analizi bio Luis Fabiano.

- Ta lopta kao da ne želi da je se udari. Kad je puknem, leti kao da je netko navodi. Čudna je, rekao bih i natprirodna. Bit će teško igrati s njome, ali nadam se da će je proizvođač dodatno prilagoditi - nada se brazilski golgeter.

Talijanski napadač Giampaolo Pazzini primjećuje kako se Jabulaniju “ne može procijeniti putanja”, Xavi je opisuje prebrzom, dok Julio Baptista tvrdi kako je beskorisno uklizavati jer će “lopta ionako otići u suprotnom smjeru”.

- Ali što ćemo, ako su je već odabrali, onda je na nama da je prihvatimo. Makar će biti komplicirano - dodaje brazilski veznjak.

Ipak, ne “cendraju” svi. Španjolski mediji navode kako je Jabulanijem i njegovim inovacijama iznimno zadovoljan Cristiano Ronaldo, čiji bi “slobodnjaci” s novom loptom mogli postati još ubojitiji. Proizvod su, naravno, pohvalili i oni koje je Adidas u prosincu angažirao da ga promoviraju.

Čechu je dobra

- Kontakt s loptom za mene je najvažniji, a Jabulani je u tome upravo izvrstan - kaže Kaka, a sličnog su mišljenja Ballack, Čech i Lampard.

Nije trebalo dugo čekati ni na priopćenje Adidasovih PR-ovaca:

- S Jabulanijem se igra već mjesecima i sve su povratne informacije bile pozitivne. Svima smo loptu poslali na vrijeme, da se mogu naviknuti. Očito to nisu iskoristili, kad se tek sad žale.
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Nogometno svijetsko prvenstvo!

Postaj by tanuki pon lip 07, 2010 7:36 am

Za koga će te navijati, budući da nema hrvatske?
za srbe ili slovence?
Srbija je ipak bolji odabir Laughing
Srbija - Možeš srat po Srbima koliko hoćeš, krivi ih za rat, skupo gorivo, obilne padaline, ali činjenica jest da mi Srbe volimo. Volimo njihove filmove, njihov naglasak, a bogami mi je i srpski humor bolji od bosanskog. Ne zaboraviti: slušamo cajke. Mi jednostavno ne možemo bez njih pa hajmo onda navijat za Srbiju. I imaju Nemanju Vidića, životinju.
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Purgy pon lip 07, 2010 9:01 am

Ja ću navijati za Obalu Bjelokosti.
neznam

Glupo mi je ovo prvenstvo bez nas. Nema one atmosfere, navijanja, živciranja... Bolje da smo tamo i da svaku utakmicu izgubimo 41:0 nego da uopće nismo.
Very Happy

Ali... Jebiga. Uzmite Španjolskoj Xavija i Torresa, završit će isto kao i mi. Nismo u ključnim utakmicama imali ni Modrića, ni Da Silvu, ponekad ni Čorluku. Prvi golman je bio stalno ozljeđen...
Bit će bolje. Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty142 / 999142 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Prop pon lip 07, 2010 12:02 pm

A koji je to naš prvi golman? Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 91798
I nemoj ti meni o ključnim utakmicama, ekipa iz HNL-a ne smi primiti 9 komada u dvi tekme......


Navijam za dobar nogomet, ne postoji ni jedna ekipa kojoj želim poseban uspijeh, znam samo da bi volija da Talijani sa svojim bunkerom odu doma što prije! Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 91798
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Neu pon lip 07, 2010 4:52 pm

Toliko nam je loša država, da čak ni u nogometu nemamo sreće. kiša Ne znam za koga ću navijat, prejadno je što nas nema.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Prop pon lip 07, 2010 8:21 pm

Žena o nogometu Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 973670
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Mass pon lip 07, 2010 8:25 pm

Prema Argentini i Španjolskoj gajim neke osjećaje. Po meni bi, realno gledajući, Englezi mogli otići do kraja. I još bi volio da Francuska, Srbija, Njemačka i Italija što prije odu kući, po mogućnosti odma poslije 1. grupe
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Purgy pon lip 07, 2010 8:27 pm

Prop je napisao/la:A koji je to naš prvi golman? Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 91798
I nemoj ti meni o ključnim utakmicama, ekipa iz HNL-a ne smi primiti 9 komada u dvi tekme......

Engleska ima registriranih nogometaša više nego Hrvatska stanovnika. Vjerojatno.
Profesionalnih klubova ima više nego Hrvatska gradova.
Pa o čemu mi pričamo?
Šta mi očekujemo? Da ćemo 4x zaredom pobjediti Englesku? Ma... Da! Kako da ne.
Ne samo pobjediti, imat ćemo gol razliku s njima 17:0.

Kvaliteta Engleske dolazi na vidjelo od kad je Capello to uzeo u svoje ruke. Jer, protiv momčadi kakva je Engleska, sa Terryem, Ferdinandom, A.Coleom, Nevilleom, Gerrardom, Lampardom, Rooneyem, Walcotom, Lennonom i Defoeom, Hrvatska nema šta tražiti.

Mi smo SP izgubili protiv Ukrajne. Ne protiv Engleske.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty142 / 999142 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Prop pon lip 07, 2010 8:33 pm

Apsolutno se slažem! Apsolutno!
Ali, unatoč uvriježenom stavu, nije isto izgubiti 1-0 ili 5-1....

A što se Ukrajine tiče, jebati ga..... Stativa, prečka, stativa....

Nije tolika tegoba što se nismo plasirali dalje...
I veći i jači nisu vidjeli natjecanja....
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Mass pon lip 07, 2010 8:36 pm

Honduras je na SP a mi nismo. Honduras !
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Prop pon lip 07, 2010 8:39 pm

To je drugi par čarapa.....
Jebiga, moraš nekako osigurati zastupljenost svih kontinenata...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Mass pon lip 07, 2010 8:49 pm

Slovenija glavauzid
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Prop pon lip 07, 2010 8:53 pm

Novi Zeland Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 278356
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Purgy pon lip 07, 2010 8:55 pm

Prop je napisao/la:Apsolutno se slažem! Apsolutno!
Ali, unatoč uvriježenom stavu, nije isto izgubiti 1-0 ili 5-1....

Nije psihološki, ali rezultatski ti dođe sasvim isto.
Rezultat se pamti. Very Happy

Prop je napisao/la:
Nije tolika tegoba što se nismo plasirali dalje...
I veći i jači nisu vidjeli natjecanja....

Nije.
Samo, rekao sam da mi je nekako čudno sve to pratiti bbez nas.
Fali mi ona euforija prije utakmice... Nada u uspijeh. Very Happy
Neznam kako da ti to objasnim, ali mislim da me kužiš. Very Happy

I da... Nekako se sve ponavlja.
98' smo došli do 1/2 SP-a, nismo se plasirali na svjetsko.
Nakon toga sljede ti razočaranja. Zapravo, EP '04 nije razočaranje jer nije sramota ispasti u skupini sa Francuskom i Engleskom.
08' smo došli do 1/4 EP-a, pa se nismo plasirali na EP.
Nadam se da neće sada sljediti isto. Very Happy

masiello88 je napisao/la:Slovenija glavauzid

A i oni su nas nekoliko puta gledali na TV-u.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty142 / 999142 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Mass pon lip 07, 2010 8:56 pm

Ne spominji 2008. sav se naježim kad se sjetim. Bez potrebe bacaš ljude u depresiju
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Purgy pon lip 07, 2010 9:00 pm

47 država je u Europi.
Mi smo bili nadomak tome da budemo među 4 najbolje.
Jebiga, mislim da to treba smatrati uspjehom. neznam
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty142 / 999142 / 999Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Nogometno svjetsko  prvenstvo! - Page 2 Empty Re: Nogometno svjetsko prvenstvo!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 29. Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

[Vrh]

- Similar topics

 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.