Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Offside ili zaleđe!

+5
m
Mass
Prop
gio_deluxe
tanuki
9 posters

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by tanuki čet svi 27, 2010 6:01 pm

masiello88 je napisao/la:nema veze sa loptom u zraku i dodirivanjem tla.
Bitno je da napadač nije najbliži golmanu u trenutku upućivanja lopte
dakle, a u kojem je trenutku napadać najbliži ako u trenutku ispucavanja lopte dok je još lopta u zraku, obrambeni igrać potrči napred i ostavi napadaća najbliže golmanu,
pa to je tipični primjer zaleđa,
u trenutku upućivanja lopte, bilo po zemlji ili po zraku, napadać nemora biti u zaleđu, ali ga obrambeni igrać može ostaviti u zaleđu i nakon upućivanja lopte,
dakle ofsajd je onog trenutka kada je lopta pređe obrambenog igraća a napadać je najbliži golmanu!
kada je lopta u zraku, onda je vrlo teško procjeniti u kojem trenutku je prešla iza obrambenog igraća-
dakle sve ovisi o slobodnoj procijeni sudaca!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Mass čet svi 27, 2010 6:03 pm

Laughing
ja šumom ti drumom.

Recimo da sam ja na centru i želim dodati loptu tebi koji su napadač. Ja čim šutnem loptu prema tebi ti možeš biti iza obrane. Dakle bitno je da si u ravnini sa obranom sve dok ja ne uputim loptu prema tebi
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by tanuki čet svi 27, 2010 6:14 pm

masiello88 je napisao/la:Laughing
ja šumom ti drumom.

Recimo da sam ja na centru i želim dodati loptu tebi koji su napadač. Ja čim šutnem loptu prema tebi ti možeš biti iza obrane. Dakle bitno je da si u ravnini sa obranom sve dok ja ne uputim loptu prema tebi
e ja mislim da nisi u pravu,
da čujemo prope, tebe smatram kompetentnim!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by gio_deluxe čet svi 27, 2010 6:15 pm

u pravu je , zato postoji i izraz ofsajd zamka
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Mass čet svi 27, 2010 6:23 pm

tanuki je napisao/la:e ja mislim da nisi u pravu,
da čujemo prope, tebe smatram kompetentnim!

Možeš i isusa zvat al to će i dalje biti tako.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by gio_deluxe čet svi 27, 2010 6:24 pm

ako imaš broj , a ako ga netko ima to si ti Laughing
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Prop pet svi 28, 2010 1:02 pm

Tane, u ofsajda ti je važan samo i jedino trenutak upućivanja lopte i položaj igrača kojemu je lopta upućena u datom trenutku! Dakle, gleda se trenutak kontakta noge i lopte igrača koji dodaje i položaj igrača kojem se dodaje u tom istom trenutku!
Napadač ne smije biti najbliži posljednjem igraču obrane (najčešće golmanu)...
Jednom kad je lopta nabijena, tad je sve po pravilu kud koji-mili moji!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by tanuki pet svi 28, 2010 1:38 pm

Prop je napisao/la:Tane, u ofsajda ti je važan samo i jedino trenutak upućivanja lopte i položaj igrača kojemu je lopta upućena u datom trenutku! Dakle, gleda se trenutak kontakta noge i lopte igrača koji dodaje i položaj igrača kojem se dodaje u tom istom trenutku!
Napadač ne smije biti najbliži posljednjem igraču obrane (najčešće golmanu)...
Jednom kad je lopta nabijena, tad je sve po pravilu kud koji-mili moji!

onda mi nije jasno da obrambeni igrać može potrčati naprijed i ostaviti napadača u ofsajdu, jer u trenutku kontakta lopte igraća u veznoj liniji koju šalje prema svom napadaću, koji je prvi do golmana jer u tom trenutku ogrambeni igrać nezna kome je ta lopta upućena!
u ovom primjeru bi ofsajd bio i kada igrać iz vezne linije doda loptu drugom napadaću koji nije u ofsajdu, ali ako se jedan napadać nalazi najbliže golmanu!
dakle molim pojasni to malo!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Prop pet svi 28, 2010 2:14 pm

Budem Offside ili zaleđe! - Page 3 7943
Daklem, starih dana, kad je pravilo zaleđa napokon stabilizirano, pravilo je bilo poprilično jasno - dovoljno je da je jedan od mnogobrojnih napadača (jer tada su ekipe igrale sa po dva krila i dvi špice) bio uvaćen u zaleđu...
Dakle, ja kao vezni ciljam desno krilo, a obrana, predvođena, npr. massom, izleti vani i uhvati lijevo krilo u zaleđu...
Dakako, uskoro su skontali u FIFI i UEFI da je blentavo suditi ofsajd ako je u nedozvoljenoj poziciji igrač koji je na drugoj strani terena od događaja...
Pa su modificirali pravilo, gdje se uvodi pojam "pasivno zaleđe" - ako igrač koji se nalazi u nedozvoljenoj poziciji ne utječe na igru, nije zaleđe! To je još bilo relativno laka zadaća za obrambene igrače, jer ako si ciljao desno krilo, a tamo dva igrača, jedan je u zaleđu, sviralo bi se zaleđe!

Dakako, razvojem nogometa, ponajprije na fizičkom planu, ali, što je važnije, na financijskom, pravila se modificiraju kako bi padalo više golova - vratari više ne smiju uzimati loptu u ruke nakon što im ju njihov igrač vrati, penali se sude lakše i brže, a ofsajd - poprilično promijenjen od davnih dana!

Dakle, danas se smatra da je igrač u zaleđu samo ako je, u trenutku upućivanja lopte, bio najbliži posljednjem igraču obrane, uz dva uvjeta:
-da igra loptom ili pokazuje indikaciju da želi igrati istom;
-da značajno utječe na igru na način da svojim kretanjima zbunjuje obranu;

Jasno ti je kako su pravila trenutno maglovita i mnogo toga ostavljeno je sucima na predodžbu - Što je to značajan utjecaj? Kada i kako igrač ometa obranu?

Svi navedeni razlozi su ti ponajveći motiv prelaza sa staromodnog 3-5-2 sustava, di je libero bija posljednji igrač, odgovoran za postavljanje ofsajd zamke!
Danas je opće prihvaćena formacija sa 4 igrača u obrani, postavljeni u liniji, koja se kreće sinkrono i time pokušavaju uhvatiti kopletnu napadačku liniju u zaleđu...

Dapače, primjetit ćeš da danas ozbiljnije ekipe općenito izbjegavaju igru na ofsajd zamke, poglavito kada znaš da su moderni napadači neviđeno brzi, dovoljno je jednom pogriješiti i ode on...

Da se razumimo, sudačko oko pomoćnika danas ima iznimno težak zadatak...
On mora, u trenutku upućivanja lopte u istom kadru imati igrača koji dodaje i, po trenutnim pravilima, sve moguće igrače koji mogu krenuti na tu loptu Offside ili zaleđe! - Page 3 442315
Dakako da ljudsko oko ne može to tek tako uvatiti, poglavito ako nisi u liniji, ili ako se dodavanje vrši sa više od 15 metara - jednostavno, tada ti je kompletna glava okrenuta prema veznom igraču i u tek u trenutku kada on dodaje ti okrećeš glavu prema napadaču, koji tako i tako stoji vječno na liniji zaleđa, a u trenutku dok ti okreneš glavu, on je već daleko naprid - tada ljudsko oko ne može nego pogriješiti!

Dakle, odgovor na tvoje pitanje je jednostavan - obrambeni igrači se nekad zaborave, izlete, uvate jednog napadača u ofsajdu, a on nonšalantno odšeta i propusti partnera da doleti i napravi nered! Offside ili zaleđe! - Page 3 91798

Obrati pažnju na događaje od 1.28 minute...

Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Mass pet svi 28, 2010 2:41 pm

Evo ti rep za trud
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by tanuki pet svi 28, 2010 3:05 pm

evo i ja sam ti dao +, ali to potvrđuje moja razmišljanja da ofsajd treba potpuno ukinuti-
pravila bi trebala biti potpuno jasna!
zato nevolim ni rukomet gdje sutci imaju previše slobode-
npr pasivan napad, pa za koji k... se ne uvede vrijeme napada kao u košarci ili vaterpolu!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Mass pet svi 28, 2010 3:30 pm

Kad bi se ukinulo zaleđe to više nebi bio nogomet
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by tanuki pet svi 28, 2010 3:33 pm

masiello88 je napisao/la:Kad bi se ukinulo zaleđe to više nebi bio nogomet
ma nemoj, tek bi onda dobio na atraktivnosti- ali slažem se s propom, da bi se morao povećati broj igraća ili smanjiti teren!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Mass pet svi 28, 2010 3:35 pm

Ponavljam, to onda ne bi bio nogomet
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Prop pet svi 28, 2010 3:39 pm

Pa u suštini, teško da postoji sport di nema pokoje diskutabilno pravilo - postoje ljudi koji se aktivno bave košarkom, a da mi ne znaju pojasniti bonuse, prekršaje i tako to...
Malo sam gledao vaterpolski final four, Jugaši su imali žestoke primjedbe na nejednake kriterije suđenja!

Brisanjem zaleđa nogomet gubi jednu veliku komponentu - inteligentnu komponentu ponajviše...

Tada ti je dovoljno u obrani imati 5 konja koji će letati okolo!
Dapače, imam dojam da bi se onda manje cjenili virtuozi....
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Gost pet svi 28, 2010 3:57 pm

Gle ovako,pravila su izmisljena da bi ih kršilo.Tako i nogomet,evo primjer mali nogomet 4+1 gdje nema zaleđe,ali zato golman ne smije baciti preko polovice ako nije taknula lopta do sredine igrališta, golman ne smije ispucati loptu preko pola igrališta.Dok u velikom nogometu smije.Dakle može dodati igraču koji je u obrani i on prebaci loptu preko.
Pravilu su takva i nemožemo nista.Eto primjer formula.Svake godine novo pravilo.Zato ni ne pratim formulu.
Ali necemo o tome.Meni je primjer mali nogomet puno bolji nego ovaj veliki 10+1
Jer se tamo puno brže trči,puno se više izvodi finte i stalno očekuješ kad će opalit po golu.Tamo je stalno napeta igra i malo grubje... Sleep
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by tanuki pet svi 28, 2010 4:02 pm

+zrine- i ne samo to-
puno više rekreativaca se bavi malim nogometom!
veliki nogomet je poput opere-
puno gledalište, a rijetko ko zna pjevati Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Prop pet svi 28, 2010 4:09 pm

zrine89 je napisao/la:Gle ovako,pravila su izmisljena da bi ih kršilo.Tako i nogomet,evo primjer mali nogomet 4+1 gdje nema zaleđe,ali zato golman ne smije baciti preko polovice ako nije taknula lopta do sredine igrališta, golman ne smije ispucati loptu preko pola igrališta.Dok u velikom nogometu smije.Dakle može dodati igraču koji je u obrani i on prebaci loptu preko.
Pravilu su takva i nemožemo nista.Eto primjer formula.Svake godine novo pravilo.Zato ni ne pratim formulu.
Ali necemo o tome.Meni je primjer mali nogomet puno bolji nego ovaj veliki 10+1
Jer se tamo puno brže trči,puno se više izvodi finte i stalno očekuješ kad će opalit po golu.Tamo je stalno napeta igra i malo grubje... Sleep

Vidi, da je mali nogomet gledateljima zanimljiviji, ima smisla... Više golova, veća dinamika...
A pravila o golmanu su se isto minjala svako malo Offside ili zaleđe! - Page 3 91798
Al' veliki nogomet je užitak igrati - toliko sitnica, predvidljivih, nepredvidljivih, taj osjećaj kad balunom pogodiš suigrača sa 50-60 metara udaljenosti, kad ti se slobodnjak zakoprca u rašlje...
Tu pogledaj samo finese udarca - mali nogomet daje dušu za špic šut, u velikom to prolazi rijetko, pa ni onda........ Offside ili zaleđe! - Page 3 278356

tanuki je napisao/la:+zrine- i ne samo to-
puno više rekreativaca se bavi malim nogometom!
veliki nogomet je poput opere-
puno gledalište, a rijetko ko zna pjevati Laughing

Ili ko fotografiranje, svaka šuša kameru ima i slika, a za đavla?! Offside ili zaleđe! - Page 3 91798
A rekreativci se bave maćim nogometom jer ih se teško skupi 22+zamjene, teško je naći suca i tek onda bi skontali kako uopće nije lako dati gol sa 2 metra Offside ili zaleđe! - Page 3 91798
A uvjeravam te, i kad stanu na futsal teren, puno je tu falš tonova i slika bez kompozicije, čega li već Offside ili zaleđe! - Page 3 91798
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Gost pet svi 28, 2010 4:15 pm

meni je mali nogomet puno bolji nego ovaj.Ali znaj.Priznajem da je veliki nogomet puno bolje plaćen,sponzori,više se love vrti skupi igrači i sta ti ja znam.Inače kada gledam našu HR ligu,kao da puževi protiv kornjača igraju,em golman pola sata namjesta loptu,em pola sata čeka da loptu pokupi koja izasla u aut,pa pola sata dok ovaj izajde kada je zamijena igrača,em pola sata se svađaju tko je prekršaj napravi...Ali stranu ligu volim pogledati,liga prvaka.E to je već druga priča.
I kao sta kazes puno rekreativaca se bavi malim nogometom.Najviše volim gledati kada je neki turnir u malom nogometu.Pa kada dojdu ovi iz Osijeka nogometaši.Puna dvorana bude,više ljudi bude nego na nekom stadionu kada igra Hajduk i Cibalia !!
Ali ja pricam za mali nogomet,ovaj dvoranski nogomet je drukciji malo.

Nadam se da nisam uvrijedio velike fanove velikih nogometa Very Happy stidljivko
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Prop pet svi 28, 2010 4:16 pm

Dobro, svakako i danas valja praviti razlike među malim nogometom - dvoranski, futsal, parket, umjetna trava, beton, 4+1, 5+1, mantinele, auti....

I EDIT: Čemu bi nas uvridija, svi mi znamo da si opet gleda finale lige šampiona! Offside ili zaleđe! - Page 3 91798
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Gost pet svi 28, 2010 4:20 pm

Prop je napisao/la:
Vidi, da je mali nogomet gledateljima zanimljiviji, ima smisla... Više golova, veća dinamika...
A pravila o golmanu su se isto minjala svako malo Offside ili zaleđe! - Page 3 91798
Al' veliki nogomet je užitak igrati - toliko sitnica, predvidljivih, nepredvidljivih, taj osjećaj kad balunom pogodiš suigrača sa 50-60 metara udaljenosti, kad ti se slobodnjak zakoprca u rašlje...
Tu pogledaj samo finese udarca - mali nogomet daje dušu za špic šut, u velikom to prolazi rijetko, pa ni onda........ Offside ili zaleđe! - Page 3 278356


Upravo tako.Ali meni je drazi mali nogomet jer nemogu puno trčati,zato ovdje polako pa sprint,polako pa sprint..i Naravno izmljene..samo udjes i izadjes..Bez ikakvog prekida nogometa.
Igrao sam veliki nogomet,tj igrao za svoje selo sw3 ,bilo je svakaki scena,da boli glava sw5
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Gost pet svi 28, 2010 4:21 pm

Prop je napisao/la:

I EDIT: Čemu bi nas uvridija, svi mi znamo da si opet gleda finale lige šampiona! Offside ili zaleđe! - Page 3 91798



Za to što sam popljuvao našu ligu stidljivko
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Prop pet svi 28, 2010 4:25 pm

Dobro, znaš što je problem kad igraš veliki nogomet u nesređenoj ekipi?
Ako te metnu na beka, vidit ćeš loptu dva-tri puta....
Veliki nogomet smisao dobiva tek u pravoj ekipi, protiv ozbiljnih protivnika i kad se igra nogomet...
Zato narod i voli maći nugomet više - lakše je skupiti i uigrati 5 ljudi doli 13-14...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Gost pet svi 28, 2010 4:48 pm

A da bi dosao do lopte moraš jako puno trčati i truditi se da bi vidio loptu više puta mn
Čuj...Toga kod nas nema...Jedino u stranu ligu se možeš nagledati nogometa i naravno liga prvaka.Tamo svi dobivaju sansu pa čak i taj koji igra beka...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by tanuki pet svi 28, 2010 5:04 pm

Prope, ti si jedini ovdje koji si igrao ili igraš "pravi" nogomet-
usporedba s fotkom ti je dobra!
Poštujem tvoj stav i ljubav prema nogometu
ali nerarazumljiva mi je opsesija nogometom ljudi koji nikada nisu gurnuli loptu na velikom terenu, a pogotovo me iritira politička i financijska pozadina te igre, a da ne govorim o zakulisanim igrama i navijačkim neredima!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Offside ili zaleđe! - Page 3 Empty Re: Offside ili zaleđe!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.