Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skidanje - krađa novaca s mobitela

+2
gio_deluxe
THUNDER_DINIX
6 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by THUNDER_DINIX pet vel 26, 2010 9:35 pm

broj je 88302 "ISPACE"
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by gio_deluxe pet vel 26, 2010 9:36 pm

ajde pogledat ću sutra , gdje je firma i ako je u Hr. stupit u kontakt za info o prekidu odnosa .
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by THUNDER_DINIX pet vel 26, 2010 9:38 pm

Za aktivaciju mobilnog portala pošaljite SMS poruku sa sadržajem MOBI 24SATA na broj 88302.
U povratnoj poruci dobiti ćete link preko kojeg pristupate mobilnom portalu. Za deaktivaciju usluge pošaljite SMS poruku sa sadržajem MOBI 24SATA STOP na broj 88302.
Prvih 30 dana korištenja usluge je besplatno. Nakon tog perioda cijena usluge je 7,90 kn/tjedan za VIPnet korisnike , dok je cijena za T-Mobile korisnike 2 x 3,66 kn/tjedan. U cijenu je uračunat PDV. Prijavom prihvaćate opće uvjete i pravila na www.kitio.com i www.24sata.hr. Tehnički ponuditelj usluge je Kitio Mobile d.o.o. Prijenos sadržaja omogućavaju VIPnet i T-Mobile.
Za preuzimanje sadržaja potrebno je imati ispravno unešene WAP/GPRS postavke i aktiviranu istu podaktovnu uslugu kod operatera.
Korisnik dodatno plaća troškove prijenosa podataka.
Pomoć korisnicima: radnim danom od 9 do 17 sati na broju 01/457 22 88 ili na e-mail: cpk@kitio.com.

ovo je nes slicno
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by THUNDER_DINIX pet vel 26, 2010 9:39 pm

to meni skine 8 kn jebemu
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by Neu pet vel 26, 2010 9:39 pm

strašno
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by THUNDER_DINIX pet vel 26, 2010 9:43 pm

Kako dolaze do broja telefona? Tko bi znao...možda slučajnim odabirom, možda ga je negdje pročitao/a...no novac pomalo nestaje. Kako?

Stiže sms poruka od pošiljatelja. Odjednom od dva pošiljatelja.



SLUČAJ PRVI

Pošiljatelj i sadržaj poruke su identični: CAFFE BOX : Bozicne melodije u Boxu!

Moj poslužitelj (VIP) pozivom na broj call centra daje mi informaciju da mi sa te dvije adrese svaki tjedan dva puta ili svaki puta kada unesem prepaid bon, skidaju svaki po 12,99 kuna!! ŠOK!!! Na pitanje šta mogu uraditi dobivam sms_om podatke o pošiljatelju:

Kitio mobile (KITIO) telefon 01-4572288 da pitam kako zaustaviti krađu novaca sa mobilnog računa. Ljubazan žesnki glas uputi me da pošeljem BESPLATNU sms poruku sadržaja "STOP" na broj 88302 što sam i učinila. Nisam imala što izgubiti jer mi je nakon unošenja bona od 50 kuna na računu ostalo 0,61 kuna. Službenica je dodala kako mogu zatražiti povrat novca mailom: cpk@kitio.com i pomoc@kitio.com što sam i učinila (na Badnjak).


Srećom, nisam veliki mobilni potrošač i meni su u cca dva mjeseca otprilike iscicali oko 400-500 kuna...
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by Amyicha pet vel 26, 2010 9:45 pm

kak mi je to jadno kad tak šalju i onda ti uzmiaju novce -.-' isuse
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by gio_deluxe pet vel 26, 2010 9:45 pm

pa jesi poslao ovu poruku mobi STOP ?
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by Neu pet vel 26, 2010 9:45 pm

OMG

ma ostavi se ti tog svog broja, dobit ćeš novi i super
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by THUNDER_DINIX pet vel 26, 2010 9:47 pm

gio_deluxe je napisao/la:pa jesi poslao ovu poruku mobi STOP ?

ma ne pali, pise
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by gio_deluxe pet vel 26, 2010 9:57 pm

neznam onda vidjet ćemo
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by THUNDER_DINIX sub vel 27, 2010 9:38 am

de smisli nesto
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by eva kant sub vel 27, 2010 10:02 am

trebao bi otići kod svog operatora i onda oni to ukinu. bar je kod mene tako.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by scorpio57 sub vel 27, 2010 10:11 am

Vidi vragova šta nam rade,pa to je pljačka
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty65 / 99965 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by Gost sub vel 27, 2010 10:33 am

eva kant je napisao/la:trebao bi otići kod svog operatora i onda oni to ukinu. bar je kod mene tako.
neće ovdje operateri poduzet apsolutno ništa,njima je bitan broj prodanih bonova
za sve ostalo snalaziš se kako znaš,ja sam imao takav slučaj prije par godina tak da
to nije niš novog,samo novi ljudi nasjedaju uvijek
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by THUNDER_DINIX sub vel 27, 2010 10:51 am

nema pomoci a?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by Gost sub vel 27, 2010 10:57 am

a tad sam ja napravio što se moglo napravit,još se moglo u minus uć
pa sam u jednoj noći poslo puno poruka i uletio u minus 103 kune i
promjenio broj...a neznam svejedno kako da ti to mogu radit ako nisi
potvrdio da ti skidaju novce,probaj nazvat službu za korisnike i pitat
al mislim da zi neće pomoć,a i novi broj ti nije skup,cca 10 takvih poruka.....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by eva kant sub vel 27, 2010 11:11 am

Gabrijel je napisao/la:
eva kant je napisao/la:trebao bi otići kod svog operatora i onda oni to ukinu. bar je kod mene tako.
neće ovdje operateri poduzet apsolutno ništa,njima je bitan broj prodanih bonova
za sve ostalo snalaziš se kako znaš,ja sam imao takav slučaj prije par godina tak da
to nije niš novog,samo novi ljudi nasjedaju uvijek
a ne znam, oni su dužni štititi svoje korisnike i blokirati te poruke.
ja sam imala slučaj (ne na hr broju) da mi je isto tako skidalo neki iznos bez obzira što nisam nikad odgovarala na te poruke (nisam čak to ni primjetila jer sam pretplatnik) i kad sam došla obnoviti ugovor, tip je primjetio i odmah blokirao.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by THUNDER_DINIX sub vel 27, 2010 11:28 am

ma to njima odgovara, brže ode bon. uzet cu novi broj
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by Gost sub vel 27, 2010 11:55 am

eva kant je napisao/la:
a ne znam, oni su dužni štititi svoje korisnike i blokirati te poruke.
ja sam imala slučaj (ne na hr broju) da mi je isto tako skidalo neki iznos bez obzira što nisam nikad odgovarala na te poruke (nisam čak to ni primjetila jer sam pretplatnik) i kad sam došla obnoviti ugovor, tip je primjetio i odmah blokirao.
to je druga stvar jer u tom slučaju gube korisnika ako niš ne poduzmu
u prepaidu neće poduzet doslovno ništa

THUNDER_DINIX je napisao/la:ma to njima odgovara, brže ode bon. uzet cu novi broj
naj pametnije Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by THUNDER_DINIX sub vel 27, 2010 11:59 am

uzet cu novu, ionak mi oni jos na racun daju para svaki mjesec
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by Neu sri oľu 17, 2010 9:56 am

T-Mobile korisniku poslao račun od nula kuna!

Obitelj iz Dalmatinske zagore dobro se nasmijala kada je na njihovu adresu stigao račun na iznos od nula kuna. Čak su razmišljali i otići do poslovnice, no zaključili su da se ne boje opomene za takav račun.

''Iako sam podmirio sve troškove, Hrvatski telekom, tj. T-Mobile poslao mi je račun na iznos od nula kuna uz napomenu do kada bih trebao podmiriti tih nula kuna. I što, da ja dođem na šalter i donesem – nula kuna!? Hoću li dobiti opomenu ako ne platim nula kuna?'', rekao je jedan građanin iz Dalmatinske zagore za Slobodnu Dalmaciju.

Dodaje i da ne traži ispriku, nego samo želi upozoriti T-Mobile da pripazi kakve račune šalje.

''Bio bih u puno goroj poziciji da od mene traže da platim nešto što nisam potrošio, ovako je mene i moju obitelj ovaj račun samo dobro nasmijao. Čak sam mislio hoću li otići na šalter i pokušati platiti račun'', rekao je.

Banke utjeruju dugove od par lipa!

Voditeljica savjetovališta Udruge 'Dalmatinski potrošač', Jelena Jurić, rekla je da do sada nisu imali slučaj da mobilni operater pokušava naplatiti nula kuna.

No, Slobodnoj Dalmaciji rekla je da je prije nekih osam godina bio slučaj kad je Elektrodalmacija poslala opomenu jednom čovjeku s iznosom također na nula kuna.

''Imali smo i slučajeva kad su banke pokušale utjerati dug od nekoliko lipa, ali nikad nisu slale račun na nula kuna'', rekla je Jurić.


Net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by THUNDER_DINIX sri oľu 17, 2010 12:20 pm

haha debili
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Skidanje - krađa  novaca s mobitela - Page 3 Empty Re: Skidanje - krađa novaca s mobitela

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.